סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בקשת עזרה (וגם סיפורון)

פייה{O}
לפני 19 שנים • 12 באוק׳ 2004
פייה{O} • 12 באוק׳ 2004
לא שאני רוצה להתקטנן חלילה, אבל אין קצת בעיה בטיחותית (אתה יודע, SSC וכל זה) עם סשן, ועוד קיצוני שכזה, כאשר שניכם מסטולים כל כך?
scratchead.gif
זד​(שולט)

פייה

זד​(שולט) • 12 באוק׳ 2004
אם הצלחתי לנהוג מה"קמלוט" עד לרמת גן, ולחנות בדיוק בין שתי מכוניות כשאני משתמש רק במראות צד... כנראה שמצבי עדיין היה שפיר...
סאבית בהתהוות?

הצד שלי

סאבית בהתהוות? • 12 באוק׳ 2004
אז ראיתי את ההודעה שלך. אני מניחה שלא ממש אכפת היה לך שאני אראה אותה כי אם היה לך אכפת היית מוחק את ההסטוריה מהמחשב שלי, או אפילו לא היית כותב אותה בכלל.
ובחרתי לענות לך כאן, בגלל הבחירה המוזרה שלך לשתף את כל עמישראל במה שעובר עליך.
נעלבתי מאוד!!!
אני לא יודעת אם אני סאבית בהתהוות או לא בהתהוות, אבל דבר אחד אני כן יודעת. אני מוכנה שיתיחסו אלי כך רק כשזה במסגרת של סקס ולא מעבר לזה.
לקרוא תיאורים על מוביל ארצי חדש אני מוכנה לקרוא במדורי הכלכלה של גלובס... ולא כשמדובר בי עצמי ובנזילות מאזורים כלשהם בגוף שלי.
יש משהו ילדותי בלהחצין כל דבר ובלרוץ לספר לחברֶה (ולא משנה אם החברה הללו אנונימיים לגמרי לגביך) כל חויה אינטימית שאתה עובר.

אל תצפו להמשך.
זד​(שולט)

אופס!!!!

זד​(שולט) • 12 באוק׳ 2004
כנראה שטעיתי!!!

כמובן שאני אתנצל גם בפנייך אישית, וכמובן שזה עניין לטלפון, אבל אני מניח שפרסום הכעס שלך פה הוא העונש שלי על שהייתי פזיז לכתוב בפורום, ועל שכתבתי בבדיחות דעת ובלשון מזלזלת.

גם לדומים טירונים יש התהוות. וגם הם טועים, בוודאי.

אז הנה היא ההתנצלות הרשמית:

את הראשונה לדעת שמחוץ למיטה אני משתדל לתת לך את כל אהבתי, אני מתיחס אלייך בכבוד תמיד, אני לא רוצה לחטוא שנית בפרטים אבל רק ארמוז שהכבוד שלי לא נפסק גם כשזה מגיע לעניינים אינטימיים.

קצת קשה לכלכל מערכת יחסים דואלית - אהבה וכבוד לצד שליטה וכאב.

אם אגלה שאני ממשיך לטעות - אני אעדיף לגמרי ובאופן מוחלט לאהוב אותך ולחיות איתך בצורה רגילה. גם אם זה אומר שעד סוף ימי אני אצטרך להסתפק בתנוחה המסיונרית...

אני מקווה שהעובדה שבחרתי להתנצל גם בפומבי תפצה ולו במעט על העלבון שגרמתי לך.

עדיין אוהב.

זד
בכוח המוח-אשה
לפני 19 שנים • 13 באוק׳ 2004

כמישהי מהצד...

בכוח המוח-אשה • 13 באוק׳ 2004
מהמקום שאני נמצאת בו אני חייבת להגיד שקשה לא לראות את כמות האהבה והריגוש שהכנסת לחייו של הבחור, גם קודם להתנצלות המתוקה שלו.
אני במקומך הייתי קוראת גם בין השורות..
ועוד דבר:
כולם כאן משתפים באנונימיות, אנחנו קבוצת תמיכה כזו.. icon_rolleyes.gif
וברוכה הבאה בצל קורתנו.