לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההזיות של השבוע האחרון

Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 19 באוק׳ 2022

זה מה שמפריע לך?

Bluecollar​(שולטת) • 19 באוק׳ 2022
Lucky Charm כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
Lucky Charm כתב/ה:
1 - ״חי בסרט שלא אגלה״ הכוונה שאת הולכת לגלות למכרים שלו, או שהוא לא חשב שאת הולכת לגלות שהוא מוכר?

בתרבות שלנו היום, אם אלך לספר לאישה שבעלה בוגד בה, אז אני יוצאת מכשפה נקמנית פסיכים והוא יוצא גבגבר

יש בזה משהו...
אז את הולכת או לא הולכת לספר לה?
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 24 באוק׳ 2022

כנראה שלא

Bluecollar​(שולטת) • 24 באוק׳ 2022
Bluecollar כתב/ה:
Lucky Charm כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
Lucky Charm כתב/ה:
1 - ״חי בסרט שלא אגלה״ הכוונה שאת הולכת לגלות למכרים שלו, או שהוא לא חשב שאת הולכת לגלות שהוא מוכר?

בתרבות שלנו היום, אם אלך לספר לאישה שבעלה בוגד בה, אז אני יוצאת מכשפה נקמנית פסיכים והוא יוצא גבגבר

יש בזה משהו...
אז את הולכת או לא הולכת לספר לה?

האם אני חושבת שהיא צריכה לדעת על זה כדי לעשות את ההחלטות שלה כאדם בוגר? כן
האם אני אצא ואצטייר כפסיכית? כן
האם יש לי את הפרטים שלה? לא
האם יש לי זמן להשיג את הפרטים שלה? לא
האם הוא שווה את הטרחה וההתעסקות? ממש לא
sub_t​(נשלט)
לפני שנה • 24 באוק׳ 2022

רמה גבוה של שליטה

sub_t​(נשלט) • 24 באוק׳ 2022
Fashion kitty כתב/ה:
"שולט" שקצת איבד שליטה ועשה לי סצנה עם צרחות באמצע הרחוב בגלל 50 ש"ח ששילם עלי על אוכל, אחרי שהגעתי אליו במיוחד מעיר אחרת.
נימרייה​(שולטת)
לפני שנה • 24 באוק׳ 2022
נימרייה​(שולטת) • 24 באוק׳ 2022
נשלט ששלח לי תמונות שלו ואמרתי שהוא לא לטעמי.
אחרי כמה זמן הוא פתח פרופיל חדש ושוב שלח תמונות חלקן או פמלי פרנדלי. חסמתי.
הוא פתח עוד כמה פרופילים מעמיד פנים שהוא אדם אחר ואחרי כמה הודעות בינינו היה שולח שוב תמונות שלו (את אותן בתמונות בידיוק) בתקווה שהוא יקבל תשובה אחרת.
אחרי הפסקה מסויימת הוא פנה אלי שוב, והפעם הציג את עצמו הכי מושלם שיש, ידע מה לומר ואיך לומר את זה, היה לו הרי כבר הרבה ניסיון ממגוון הפרופילים הפקטיביים שלו.
אחרי שבועיים של הודעות פה נתתי לו את הטלגרם שלי. דיברנו עוד שבועיים בערך ואז הוא שלח את התמונות שלו שוב. כמובן שחסמתי אותו.
הוא פתח מאז לפחות 15 פרופילים חדשים באתר ובטלגרם בניסיון ליצור איתי קשר שוב.
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 24 באוק׳ 2022

חרוץ

נימרייה כתב/ה:
נשלט ששלח לי תמונות שלו ואמרתי שהוא לא לטעמי.
אחרי כמה זמן הוא פתח פרופיל חדש ושוב שלח תמונות חלקן או פמלי פרנדלי. חסמתי.
הוא פתח עוד כמה פרופילים מעמיד פנים שהוא אדם אחר ואחרי כמה הודעות בינינו היה שולח שוב תמונות שלו (את אותן בתמונות בידיוק) בתקווה שהוא יקבל תשובה אחרת.
אחרי הפסקה מסויימת הוא פנה אלי שוב, והפעם הציג את עצמו הכי מושלם שיש, ידע מה לומר ואיך לומר את זה, היה לו הרי כבר הרבה ניסיון ממגוון הפרופילים הפקטיביים שלו.
אחרי שבועיים של הודעות פה נתתי לו את הטלגרם שלי. דיברנו עוד שבועיים בערך ואז הוא שלח את התמונות שלו שוב. כמובן שחסמתי אותו.
הוא פתח מאז לפחות 15 פרופילים חדשים באתר ובטלגרם בניסיון ליצור איתי קשר שוב.
Master Bruce
לפני שנה • 24 באוק׳ 2022
Master Bruce • 24 באוק׳ 2022
טוב, אז תכלס היה לי רק סיפור אחד השבוע (למעשה, היום) שאני באמת יכול לקרוא לו הזיה.

אחרי שמישהי פלירטטה איתי טיפה כאן באתר אבל אז החליטה שהיא לא מעוניינת כי אני במערכת יחסים (פוליאמורים, לבת הזוג שלי יש בן זוג נוסף), הרשתי לעצמי קצת להוציא קיטור ולהתלונן על זה בקבוצת פוליאמורים בפייסבוק. רוב התגובות היו סך הכל תומכות, אבל היתה מישהי אחת שממש יצאה עלי על מה פתאום אני מתחיל עם מונוגמיות ומסתיר את זה שאני בזוגיות....

וואלה, גברת, אני לא התחלתי עם אף אחת, ואני בטח ובטח שלא הסתרתי שום דבר. נגנב לך השכל?
הוזה עלי דברים שלא היו ולא נבראו, ואז עוד כועסת עלי לגביהם. דה פאק.
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 24 באוק׳ 2022

על מה להוציא קיטור?

Master Bruce כתב/ה:
טוב, אז תכלס היה לי רק סיפור אחד השבוע (למעשה, היום) שאני באמת יכול לקרוא לו הזיה.

אחרי שמישהי פלירטטה איתי טיפה כאן באתר אבל אז החליטה שהיא לא מעוניינת כי אני במערכת יחסים (פוליאמורים, לבת הזוג שלי יש בן זוג נוסף), הרשתי לעצמי קצת להוציא קיטור ולהתלונן על זה בקבוצת פוליאמורים בפייסבוק. רוב התגובות היו סך הכל תומכות, אבל היתה מישהי אחת שממש יצאה עלי על מה פתאום אני מתחיל עם מונוגמיות ומסתיר את זה שאני בזוגיות....

וואלה, גברת, אני לא התחלתי עם אף אחת, ואני בטח ובטח שלא הסתרתי שום דבר. נגנב לך השכל?

איך נוצר נשיח?
Master Bruce
לפני שנה • 24 באוק׳ 2022

Re: על מה להוציא קיטור?

Master Bruce • 24 באוק׳ 2022
Bluecollar כתב/ה:
Master Bruce כתב/ה:

איך נוצר נשיח?

עם זו שפלירטטה איתי? שלחה לי הודעה מפלרטטת כאן באתר, הסתכלתי לה בבלוג והחמאתי לה על הבלוג, והיא בתגובה כתבה לי שהיתה שמחה להכיר "אבל "
(זה קצת יותר מורכב מזה, אני בכוונה מאד מקצר ומפשט את זה, כי אני לא חושב שיש הרבה פואנטה להכנס לפרטים כרגע)
servi
לפני שנה • 24 באוק׳ 2022
servi • 24 באוק׳ 2022
אני לא מוצא לי אדונית
זאת סיבה מספיק טובה להתלונן פה?
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 25 באוק׳ 2022

זה באמת הזוי

Bluecollar​(שולטת) • 25 באוק׳ 2022
servi כתב/ה:
אני לא מוצא לי אדונית
זאת סיבה מספיק טובה להתלונן פה?