בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטירות

bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 25 באוק׳ 2022
bondman​(נשלט){FLR} • 25 באוק׳ 2022
Menta כתב/ה:
סטירה היא כלי נהדר להעצמת ההיררכיה והדינמיקה.
היא לא צריכה להיות חזקה או מצלצלת.
היא יכולה לבוא כתגובה מיידית להתנהגות או מחדל של הנשלט, כמו לא לסיים משפט בגבירתי או לעשות משהו בלי רשות.
היא יכולה לבוא סתם ככה כי בא לי.
ואחריה, הכי כיף זה להכריח את הנשלט להודות לי עליה או לצוות עליו לנשק וללקק את היד שסטרה לו.

כל מילה.
ולהודות על סטירה,
אלמנטרי.
icon_smile.gif
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 25 באוק׳ 2022
Aristotle​(נשלט) • 25 באוק׳ 2022
אני תמיד התחברתי לזה כשזה מתובל בהקשר הנכון.

חרגתי מילימטר ממה שמצופה ממני? בום.
התחצפתי? טראח.

that kind of shit
הלן הדובה
לפני שנה • 25 באוק׳ 2022
הלן הדובה • 25 באוק׳ 2022
החל בנשלטת הראשונה שלי בתחילת דרכי כדאדי דום סקרן אותי הקונספט. הכרתי בתיאוריה את מה עושים ואיך (לא מסובך, סך הכל סטירה לא?) אבל עד לאחרונה לא ממש יצא לי להתנסות בלתת (לקבל אני לא ממש יכולה אבל עם האדם הנכון... נראה) ובשבוע האחרון יצא לי להעניק מספר סתירה בעוצמה שונה לשני אנשים שונים. זה אכן כיף ומהנה אבל לא התחושה עצמה של הסטירה אלא יותר המבט של אחרי או איך שהגוף שלהם מגיב.

אני בעד. מתה לבדוק כמה כוח אני יכולה לשים מאחורי סטירה.
saulgoodman
לפני שנה • 25 באוק׳ 2022
saulgoodman • 25 באוק׳ 2022
תודה על התגובות. מאד מעניין.

לפי התגובות פה נראה שלא הערכתי נכון עד כמה זה חלק ממערכת יחסית בדסמ"ית. לא חושב שהייתי יכול להתמודד עם דבר כזה. כן ברמה של סשן נקודתי או אפילו כמה, אבל לא במערכת יחסים הדוקה יותר או בזוגיות.
Hussy
לפני שנה • 25 באוק׳ 2022
Hussy • 25 באוק׳ 2022
saulgoodman כתב/ה:
תודה על התגובות. מאד מעניין.

לפי התגובות פה נראה שלא הערכתי נכון עד כמה זה חלק ממערכת יחסית בדסמ"ית. לא חושב שהייתי יכול להתמודד עם דבר כזה. כן ברמה של סשן נקודתי או אפילו כמה, אבל לא במערכת יחסים הדוקה יותר או בזוגיות.

הכי חשוב שתזכור שאין חוקים של מה נכון או לא נכון או מה חייב בהכרח שיהיה. זה לא חייב להיות חלק ממערכת יחסים בדס״מית אם שני הצדדים אינם חפצים בכך. בדיוק כמו הצלפות, קשירות, השפלות וכד׳.
אני מאמינה שכל אחד מפלס את הדרך שלו, מתנסה ומבין אילו דברים מגרים אותו ואילו לא, וגם באיזו תדירות. וכך, כמובן, גם הבחירה בפרטנר הופכת מדויקת יותר.
hrgiger
לפני שנה • 25 באוק׳ 2022
hrgiger • 25 באוק׳ 2022
זה ממש לא חלק הכרחי ממערכת יחסים בדס"מית.
זה יכול להיות חלק, ללא ספק, אבל זה לא מחייב, לא הכרחי, לא בהכרח מושך ואצל לא מעט זה גם גבול (משני הצדדים).

אני נהנית לסטור, זה נעים לי, אבל זה רחוק מלקרות בכל מפגש (למרות הרצון הרב של הצעצוע שלי). אצלי זה מגיע פרופר מההנאה מלהכאיב ואחרי זה מהתגובה שזה מעורר אצלי מי שסטרתי לה. זה אף לא עונש אצלי, אף פעם לא אמירה חינוכית.
Leaker​(נשלט)
לפני שנה • 26 באוק׳ 2022
Leaker​(נשלט) • 26 באוק׳ 2022
מעולם לא סטרו לי אבל אני מאד מחבב את האקט. אני חושב שזה אחד האקטים הכי ממקמים שיש.
הרי לא הרבה דורות אחורה זו הייתה הדרך האולטימטיבית לומר: אני מכאיב/ה לך אבל במידה. כי אני אוהב אותך אבל רוצה שתבין את ההיררכיה פה.
כי הרי הכאב פה הוא לא כל כך נורא. לפחות לא של הסטירה הראשונה.... icon_wink.gif
בשביל שלך​(נשלט)
לפני שנה • 26 באוק׳ 2022

Re: סטירות

בשביל שלך​(נשלט) • 26 באוק׳ 2022
saulgoodman כתב/ה:
אהלן לכולם, חדש פה.

45, בגדול חי חיים הכי ויניליים שיש, וסוג של חי בארון מבחינת המשיכה שלי לעולם הBDSM (נשלט).

אחד הדברים שהכי מושכים אותי זה סטירות, לא כאקט אלים אלא כאקט של דומיננטיות ושליטה מוחלטת, וכמובן גם אלמנט ההשפלה.

כמובן שאני לא מתכוון לסשן שכולו סטירות כי זה נשמע לי כבר מעט מוגזם, אבל כן כחלק חיוני ממנו.

יש פה מישהו/מישהי שיצא להם להתנסות בזה קצת? אשמח לשמוע תגובות, חוויות והמלצות icon_smile.gif

אני התנסתי בזה כמה פעמים שרוב הסשן סטירות ,אומנם זה אקט פיזי אבל מכניס עמוק עמוק לתוך המנטליות.
עוצמתי ביותר...
כמובן שהשולטת שסוטרת צריכה להיזהר לא לסטור על האוזן כי זה עלול להיות מסוכן,אבל על הפנים חופשי.

אני הכי אוהב להסתכל לשולטת בעיניים בזמן שהיא סוטרת ולא להוריד מבט זה נותן תחושת כניעה מוחלטת.