בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לשולטות גדולות: אישה גדולה עבד קטן

SamS
לפני שנה • 25 באוק׳ 2022
SamS • 25 באוק׳ 2022
הלן הדובה כתב/ה:
כרגיל אם *כל* שאלת העדפה בעולם - זה תלוי.

מעניין מתי יפסיקו לשאול פה שאלות טיפשיות...

מעניין מתי יפסיקו להגיב בעוקצניות. כבר טרחת להגיב לו, יכולת לחסוך את העוקצניות "שאלות טיפשות" ופשוט להגיב.

לפותח הפוסט, הכל שאלה של העדפה אישית וכימיה.

אל תמעיט בערכך בגלל גובה \ משקל או כל פקטור אחר.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 25 באוק׳ 2022
Aristotle​(נשלט) • 25 באוק׳ 2022
לא חושב שהשאלה כזאת טפשית, האמת שעומד מאחוריה משהו די מעניין.

נשים נמשכות * באופן כללי * לגברים גבוהים מהן.

האם בסיטואציה שבה יש משיכה לשליטה זה יכול להתהפך ופתאום גבר קטן יותר פיזית (שנתפס כחלש יותר פיזית?) יכול להפוך פתאום ל"רצוי"?

וואלה, לא יודע, אבל זה לא נשמע לי מטופש ולא נשמע לי תלוש שזה יישאל בפורום BDSMי.

למה התגובות של חלק מהמגיבים פה צריכות להיות כל כך רעילות? לא ברור לי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 25 באוק׳ 2022
כי לפעמים השאלה מכלילה בקטע לא נעים. הרמיזה שניתן לעשות פה סקר ולהגיע למסקנה "מה שולטות אוהבות" היא לא נעימה, והיא חוזרת פה הרבה אז עוד יותר, ולכן מוציאה מאיתנו תגובות זעופות.
זה מאד מעניין מה אנשים אחרים מרגישים, ומוזר לי כששואלים ככה כאילו שלא מובן מאליו שכל אחד ודרכו...

בכל אופן, לגבי השאלה - בעלי נמוך ממני. ורזה ממני. אבל הוא גם חזק ממני בהרבה. אז לא יודעת. הייתי בעבר עם בחורים רזים ונמוכים ולא חזקים והיה סבבה. זו לא ההעדפה הראשונה שלי, ואני מודה שהסיבה לכך היא בעיקר חברתית - אני שמנה, אני מודעת לעולם בו אני חיה, אז מביך אותי להרגיש גדולה ליד הגבר שלי כי זה גורם לי לפקפק בכמה הוא נמשך אלי או כמה נוח לו איתי. עם גברים שגרמו לי להרגיש שאני וואו ושהם מתלהבים מהגוף שלי וחושקים בו ולא מתבעסים על הגודל שלו - לא היה לי אכפת מי שוקל כמה. בחוויה שלי, יחס מעריץ מנטרל הרבה פערים.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 25 באוק׳ 2022
Aristotle​(נשלט) • 25 באוק׳ 2022
יולי Yuli כתב/ה:
כי לפעמים השאלה מכלילה בקטע לא נעים. הרמיזה שניתן לעשות פה סקר ולהגיע למסקנה "מה שולטות אוהבות" היא לא נעימה, והיא חוזרת פה הרבה אז עוד יותר, ולכן מוציאה מאיתנו תגובות זעופות.
זה מאד מעניין מה אנשים אחרים מרגישים, ומוזר לי כששואלים ככה כאילו שלא מובן מאליו שכל אחד ודרכו...

בכל אופן, לגבי השאלה - בעלי נמוך ממני. ורזה ממני. אבל הוא גם חזק ממני בהרבה. אז לא יודעת. הייתי בעבר עם בחורים רזים ונמוכים ולא חזקים והיה סבבה. זו לא ההעדפה הראשונה שלי, ואני מודה שהסיבה לכך היא בעיקר חברתית - אני שמנה, אני מודעת לעולם בו אני חיה, אז מביך אותי להרגיש גדולה ליד הגבר שלי כי זה גורם לי לפקפק בכמה הוא נמשך אלי או כמה נוח לו איתי. עם גברים שגרמו לי להרגיש שאני וואו ושהם מתלהבים מהגוף שלי וחושקים בו ולא מתבעסים על הגודל שלו - לא היה לי אכפת מי שוקל כמה. בחוויה שלי, יחס מעריץ מנטרל הרבה פערים.

תשובה טובה.
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 25 באוק׳ 2022

רק עכשיו עלה דיון על שולטת שעלתה במשקל

Bluecollar​(שולטת) • 25 באוק׳ 2022
יולי Yuli כתב/ה:

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 25 באוק׳ 2022
את חושבת שזה קשור? לדעתי לא.
כל שני וחמישי עולה פה פוסט שכולל טענות ומענות כלפי צורת גופן של נשים כלשהן. כבר אין לי סבלנות לזה ולא חושבת שהדיונים האלה מועילים למישהו.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני שנה • 26 באוק׳ 2022
אני דווקא חושבת שזה מדליק לאללה. לפני דהגעתי לכלוב וידעתי לתת שם לפרקטיקה הזו, היה לי בן זוג שהיה נמוך וחלש ממני, וכנוע באופיו.

אהבתי ללכת לידו עם עקבים גבוהים ולראות אותו מסתכל עליי במבט מעריץ מלמטה. אהבתי להכניע אותו ולדעת שהוא באמת נתון כעת לחסדיי, ואהבתי לסמן אותו בשריטות ולשמוע איך החברים שלו בבסיס שואלים אותו או מביכים אותו על זה.

העובדה שדינמיקת הכח בשליטה נשית על גבר מזוייפת ברוב המקרים, היא אחת הסיבות שאני מעדיפה לשלוט על נשים ולא על גברים. אבל היא לא העיקרית בהן.