סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך לספר לבת/בן הזוג???

evals
לפני שנה • 17 באוק׳ 2022

איך לספר לבת/בן הזוג???

evals • 17 באוק׳ 2022
היי,
אני דיי חדש פה אבל כבר כמה שנים שאני מאוד נמשך לכל עניין השליטה הנשית.
אני בזוגיות כבר 7 שנים עם בת זוג מדהימה אך הסקס שלנו לא משהו במילים יפות, ורציתי לספר לה קצת על זה ולראות אם היא בעניין.
כל פעם אני מנסה קצת, היא יודעת שיש לי פטיש לרגליים ולפייססיטינג.
אודה לעזרתכם איך לדבר על זה עם בת הזוג בלי לצאת מוזר.
תודהה
Pom
Pom
לפני שנה • 17 באוק׳ 2022
Pom • 17 באוק׳ 2022
עוקב...
Lucky Charm​(שולט)
לפני שנה • 17 באוק׳ 2022
Lucky Charm​(שולט) • 17 באוק׳ 2022
תראה לה סרטון כאילו מצחיק בטיקטוק (#bdsm) ותזרוק שזה ממש סקסי, ואז תזרוק ״מה את חושבת על זה״? ותנסה לנבור
ofer00
לפני שנה • 18 באוק׳ 2022
ofer00 • 18 באוק׳ 2022
הדבר הכי חשוב הוא לא לפחד אלה לספר, אני לא סתם מתחיל עם זה כי הרבה אנשים מרוב פחד לא מספרים שנים.
נתחיל בזה שהיום בדס"מ הוא דבר הרבה יותר נפוץ מלפני 20 שנה כך שהרווחת הרבה יותר אנשים לא מקבלים את זה, וזה שיש לכם מיניות טובה כבר היא התחלה מעולה שזה לא בא במקום המיניות אלה בנוסף.
תתחיל לספר לה שאתה גם נמשך לבדס"מ בדגש על גם נמשך ותראה איך היא מקבלת.
איך היא קיבלה את הפטיש של הפטיש לרגליים ולפייססיטינג? היא מצליחה להנות מזה?
שרף אורנים​(אחר)
לפני שנה • 18 באוק׳ 2022
שרף אורנים​(אחר) • 18 באוק׳ 2022
זוגיות טובה חייבת כנות ותקשורת טובה. אני חושב שאתה צריך לדבר איתה גם על הסקס הלא משהו וגם על התשוקות שלך. זה צריך להיות מהלב, בכנות ובלי יותר מדי מושגים וחפירות. אני לא יודע כמה עניין הסקס פתוח ביניכם וכמה אתם מדברים על זה, אם לא.. אבל זהצריך להיות ברגישות ועדינות. בהצלחה
Agate
לפני שנה • 18 באוק׳ 2022
Agate • 18 באוק׳ 2022
אל תדבר איתה על שליטה נשית, ואל תדבר איתה על בדסמ, ואל תדבר איתה על זה שאתה כנראה נשלט, ואל תדבר איתה על זה שבא לך שולטת. אלא תגיד מה אתה רוצה, אוהב, את התשוקות שיש לך, את החשקים, את האקטים שבא לך לנסות איתה. ליטרלי.
אל תצפה שהיא תעבור למוד שולטת ותספק את הצרכים שלך, אבל בגלל שהיא אוהבת אותך סיכוי גדול שתרצה להגשים את החשקים ביחד, ולחלוק את שלה.
    התגובה האהובה בשרשור
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני שנה • 18 באוק׳ 2022
לאט ובזהירות, לא לעבור מ 0 ל 100 ולא לקרוא לזה בשמות כמו שליטה נשית או BDSM כי אז אנשים שלא בתחום ישר מציירים לעצמם תמונה מרתיעה בראש.
לפרק לחתיכות את הסיפור הזה וכל שבוע או חודש להוסיף משהו חדש שמעולם לא אמרת אבל דומה ומזכיר דברים שכן אמרת.
הצעת משהו ולא זרם. פעם הבאה תן לה לגמור ראשונה ואז תציע שוב רק 90% מההצעה.
עבד קשירות1
לפני שנה • 29 באוק׳ 2022
עבד קשירות1 • 29 באוק׳ 2022
הכי טוב להעיז ולספר. לאשתי ולי הייתה מערכת יחסים ונילית 20 שנה ומהרגע שהעזתי וסיפרתי לה חיי המין שלנו השתדרגו בצורה מדהימה.
אני כבר לא צריך לחפש מלכות.