שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכו להצביע, המדינה בסכנה

בס ד
לפני שנה • 30 באוק׳ 2022
בס ד • 30 באוק׳ 2022
כולם מדברים על שלום,
אף אחד לא מדבר על
ג'ון סינה!!!!🎺🎺🎺🎺
slave for ever​(נשלט)
לפני שנה • 30 באוק׳ 2022

Re: ולהפגין בלי חזייה או להניח פסל של איבר מין מול בית ראש ה

slave for ever​(נשלט) • 30 באוק׳ 2022
תומר ההוא כתב/ה:
yakibar כתב/ה:
תומר ההוא כתב/ה:
yakibar כתב/ה:
תומר ההוא כתב/ה:
מה שיפה לראות איך שולטים ושולטות נאמנים למנהיג שמקפיד לתקוע את כולנו בתחת.
מין אמונה דבילית שככול שכואב לנו יותר בתחת כך המנהיג טוב יותר.
ראו להיכן פוטין הוביל את רוסיה בחסות התומכים המאד דומים לליכודניקים.
אז בפעם הבאה שאתם מצהירים שאתם "שולטים" תחשבו לרגע האם באמת יש לכם חשיבה עצמאית או שהכאב בתחת (ממנהיג גנב שמונע ממניעים אינטרסנטים ברורים) פשוט ממכר.
יכול להמליץ לכם על אלטרנטיבה לכאב (דילדו סוס ענקקק), ובבחירות תפעילו בבקשה שיקול דעת ופחות אמוציות

התגובה שלך סתמית ומונעת משנאה.
למרות שאני לא בוחר בליכוד אני מכבד את הדעות הפולטיות של האחר.
מי ישמע כאילו שאר המפלגות או יו"ר המפלגות האחרות אינם מונעים מאינטרסים ברורים.
לכתוב שטויות כגון "תחשבו לרגע האם באמת יש לכם לשיבה עצמאית" על אלו שבוחרים בליכוד זה בעצם אפילו לא בגדר שטויות אלא גרוע מכך.
מי שכותב הבלים כמוך הוא זה שכנראה אין לו חשיבה עצמאית אלא מונע על פי תכתיבי התקשורת כמו ילד בגנון שכל אשר תאמר הגננת מבחינתו זה קדוש.
שכל אחד יעשה את בחירתו שלו כי זאת זכותו היסודית אגב.
ימין קיצוני. ימין. מרכז. שמאל. שמאל קיצוני. מכבד את הבחירה של כל אחד באשר הוא ולא מעניינת אותי דעתו הפוליטית. ובטח שלא ראוי להתנשא על אף אדם כפי שאתה מתנשא כי זה רומז קצת על גאווה נרקסיסטית.

אני גדלתי במשפחה ליכודניקית ועד גיל 30 החשבתי את עצמי ליכודניק ונלחמתי לשכנע את כל השמאלנים שהם טועים, אבל עם הגיל, בהדרגה הבנתי אחרת.
אני באתי משם, אני מכיר את המקום הזה...אז איך זה בשבילך להיות מתנשא?
אני לא דוגל בלומר אחרת כדי להציג את כולם כטיפשים ו"רק אני הבנתי" את הדרך, אבל הבחירה האמוציונלית בליכוד (וזה רוב בוחרי הליכוד, ראו כמה אמוציות יש בכל הודעה של תומך ליכוד) או כל מנהיג לוחמני אחר היא מסוכנת למדינה.

עצם העובדה שהיית ליכודניק עד גיל 30 לא נותנת לך הצדקה לשלול דעות של אחרים.
אדרבה דווקא בגלל שעד גיל 30 נראה לך שטעית ועברת צד יתכן שגם עתה אתה טועה ובעוד זמן מה תחליף שוב צד. לכן לא ניתן לסמוך על דעתך כי היא אינה יציבה מבחינה פוליטית. אני הייתי מציע לך להשתתף להבא בהפגנות השמאל בכדי ללמוד ולהבין כמה אמוציות יש בהפגנה. לדעתי הרבה יותר מאשר בימין. ועדיין אני לא מכליל ולא כותב שזה הרוב וכו' בגלל שזה טפשי ולא מכבד.
ואגב שמעת פעם את זנדנברג (ממרץ) מדברת בשידור? אני שמעתי אותהצלפני כשנתיים ונבהלתי. ברמה של אישפוז דחוף. זה נקרא אמוציות. תראה תבין.
בקיצור מינוסים יש בכל נבחרי הציבור. תבחר במי שתרצה אבל אל תפסול דעות שונות משלך ואל תכליל ותזלזל בהן.
לא רוב ולא נעליים. אתה לא מכיר אפילו אחוזנאחד מהבוחרים בכל מפלגה אזנאיך אתה יכול להחליט שהרוב הם כך או כך?
מקווה שהבנת.

חחחחחחחחחחחחחחח לא ניתן לסמוך על דעתך כי אינה יציבה?? חחחחחחחחח אז מי שממשיך לחשוב ולא נאמן לבחירה פוליטית מסויימת כאמונה דתית הוא לא יציב?
יש לך כאן כשל לוגי
ולגבי האמוציות של מפגיני הליכוד שהתפרצו לי לבית קפה שאני יושב לי בניחותה עם קפה של יום שישי וצעקו "רק ביבי!!!!"...זה משהו שלא היה קורה עם מצביעי שמאל שלא היו פולשים למרחב האישי שלי.
אני לא רואה עצמי כשמאלני, אני מרכז ולא מצדד בקיצונים משני הצדדים. הגישה שלי היא של שיקול דעת וחשיבה במקום אמוציות. ולכן מנהיג פושע שימכור את נשמותינו לשטן כדי לשמור על הכיסא הוא סכנה למדינה, והבוחרים בו פועלים ממניעים אמוציונלים יותר מאשר לוגיים.

מנהיג פושע? לא זכור לי שהורשע בבית המשפט, אידיוט (ולא, לא אצביע לו)
Snitch
לפני שנה • 30 באוק׳ 2022
Snitch • 30 באוק׳ 2022
מודה שלא הבנתי את חוקי הפורמט. המפלגה המנצחת תשחק בליגת האלופות?
slave for ever​(נשלט)
לפני שנה • 30 באוק׳ 2022
slave for ever​(נשלט) • 30 באוק׳ 2022
תומר ההוא:

30 מנדטים בסך הכול מציגים תמונה של ממה מורכב העם שלנו, וזה עצוב
‐‐-----

מתנשא מגעיל
yakibar
לפני שנה • 30 באוק׳ 2022

yakibar • 30 באוק׳ 2022
תומר ההוא כתב/ה:
yakibar כתב/ה:
תומר ההוא כתב/ה:
yakibar כתב/ה:
תומר ההוא כתב/ה:
yakibar כתב/ה:
תומר ההוא כתב/ה:
אז בפעם הבאה שאתם מצהירים שאתם "שולטים" תחשבו לרגע האם באמת יש לכם חשיבה עצמאית או שהכאב בתחת (ממנהיג גנב שמונע ממניעים אינטרסנטים ברורים) פשוט ממכר.
יכול להמליץ לכם על אלטרנטיבה לכאב (דילדו סוס ענקקק), ובבחירות תפעילו בבקשה שיקול דעת ופחות אמוציות

לכתוב שטויות כגון "תחשבו לרגע האם באמת יש לכם לשיבה עצמאית" על אלו שבוחרים בליכוד זה בעצם אפילו לא בגדר שטויות אלא גרוע מכך.
מי שכותב הבלים כמוך הוא זה שכנראה אין לו חשיבה עצמאית אלא מונע על פי תכתיבי התקשורת כמו ילד בגנון שכל אשר תאמר הגננת מבחינתו זה קדוש.
ימין קיצוני. ימין. מרכז. שמאל. שמאל קיצוני. מכבד את הבחירה של כל אחד באשר הוא ולא מעניינת אותי דעתו הפוליטית. ובטח שלא ראוי להתנשא על אף אדם כפי שאתה מתנשא כי זה רומז קצת על גאווה נרקסיסטית.

אני גדלתי במשפחה ליכודניקית ועד גיל 30 החשבתי את עצמי ליכודניק ונלחמתי לשכנע את כל השמאלנים שהם טועים, אבל עם הגיל, בהדרגה הבנתי אחרת.
אני לא דוגל בלומר אחרת כדי להציג את כולם כטיפשים ו"רק אני הבנתי" את הדרך, אבל הבחירה האמוציונלית בליכוד (וזה רוב בוחרי הליכוד, ראו כמה אמוציות יש בכל הודעה של תומך ליכוד) או כל מנהיג לוחמני אחר היא מסוכנת למדינה.

אדרבה דווקא בגלל שעד גיל 30 נראה לך שטעית ועברת צד יתכן שגם עתה אתה טועה ובעוד זמן מה תחליף שוב צד. לכן לא ניתן לסמוך על דעתך כי היא אינה יציבה מבחינה פוליטית. אני הייתי מציע לך להשתתף להבא בהפגנות השמאל בכדי ללמוד ולהבין כמה אמוציות יש בהפגנה. לדעתי הרבה יותר מאשר בימין. ועדיין אני לא מכליל ולא כותב שזה הרוב וכו' בגלל שזה טפשי ולא מכבד.
ואגב שמעת פעם את זנדנברג (ממרץ) מדברת בשידור? אני שמעתי אותהצלפני כשנתיים ונבהלתי. ברמה של אישפוז דחוף. זה נקרא אמוציות. תראה תבין.
בקיצור מינוסים יש בכל נבחרי הציבור. תבחר במי שתרצה אבל אל תפסול דעות שונות משלך ואל תכליל ותזלזל בהן.
לא רוב ולא נעליים. אתה לא מכיר אפילו אחוזנאחד מהבוחרים בכל מפלגה אזנאיך אתה יכול להחליט שהרוב הם כך או כך?
מקווה שהבנת.

חחחחחחחחחחחחחחח לא ניתן לסמוך על דעתך כי אינה יציבה?? חחחחחחחחח אז מי שממשיך לחשוב ולא נאמן לבחירה פוליטית מסויימת כאמונה דתית הוא לא יציב?
יש לך כאן כשל לוגי
ולגבי האמוציות של מפגיני הליכוד שהתפרצו לי לבית קפה שאני יושב לי בניחותה עם קפה של יום שישי וצעקו "רק ביבי!!!!"...זה משהו שלא היה קורה עם מצביעי שמאל שלא היו פולשים למרחב האישי שלי.
אני לא רואה עצמי כשמאלני, אני מרכז ולא מצדד בקיצונים משני הצדדים. הגישה שלי היא של שיקול דעת וחשיבה במקום אמוציות. ולכן מנהיג פושע שימכור את נשמותינו לשטן כדי לשמור על הכיסא הוא סכנה למדינה, והבוחרים בו פועלים ממניעים אמוציונלים יותר מאשר לוגיים.

יש לך טעות בהבנת הנקרא.
לא כתבתי שמי שלא נאמן לבחירה פוליטית מסויימת הוא לא יציב, אלא כתבתי והתכוונתי שמי שמשנה דעותיו ועמדותיו , אחרי 30 שנה הוא לא יציב פוליטית ומחר הוא יכול שוב לשנות דעותיו. אז איך נסמוך עליו ועל דעותיו?
בנוסף , יתכן שמה שסיפרת אכן קרה בבית הקפה שישבת בו. ועדיין. האם זה מצדיק לסמן את כולם כבעלי אמוציות?
האם אותן נשים שמאלניות שלפני כשנה וחצי לערך כמדומני ירקו על חייל ופרסמו כנגדו לשון הרע מסמלות את כל השמאלנים ? (ואגב לזה אני קורא בהחלט אמוציות).
צריך להיזהר ולא להכליל. אתה יכול להמשיך ולכתוב ולהתווכח אבל תנסה שלא להיות נעול ואטום ומושפע מהתקשורת. תבחר במה שתרצה אבל אל תכליל ואל תפסול דעות פולטיות ובפרט כשמדובר בנתח כבד מהאזרחים. למעלה מ 30 מנדטים שזה המון.
אגב שוב חוזר שאני לא בוחר בליכוד אבל לא תשמע אותי לעולם פוסל את בוחריו . אדרבה אני מכבד ומבין ויש לי מביניהם חברים וחברות שקרובים לליבי כמו גם שמאלנים וגם ערבים. בקיצור אל תפסול

30 מנדטים בסך הכול מציגים תמונה של ממה מורכב העם שלנו, וזה עצוב.
מה זה אומר לא יציב מבינה פוליטית? האם מה שהליכוד סימל לפני 20 שנים זה מה שהליכוד מסמל כיום?
להמשיך לבחור באותה מפלגה רק כי אני רגיל זו בגידה במדינה.
להפעיל שיקול דעת ולהבין מי כיום מסוכן למדינה זו נאמנות אמיתית.
וכן, מבחינתי "יציבות פוליטית" שווה לאמונה דתית. מסוג האמונות שלא משנה מה החוקרים והתביעה יגלו על האדם המאמינים יאמרו "פייק ניוז", הרי לא יכול להיות רבב באלוהים...וגם אם כן, זה בסדר, זה מחיר סביר שהמדינה תשלם בשביל מנהיג חזק.

מה הקשר בין מחט לתחת?
30 מנדטים שבנויים מאנשים עם דעה פוליטית לגיטימית. דמוקרטיה שמעת על זה פעם? נראה לי שלא.
והליכוד כיום אינו מה שהיה פעם ואל תשכח שאריק שרון הוא זה שהתחיל את השינוי בתפיסה והוא היה ליכודניק להזכירך.
ואני מכבד את מי שבחר בו כמו מי שבוחר בכל מפלגה שהוא מתחבר לעמדותיה הפולטיות.
תשים לב שדווקא אתה היחיד שפוסל כאן בשרשור. ואת מי אתה מייצג? וודאי לא את הליכוד. ואתה היחיד שפוסל ובעל אמוציות בתגובות שלך. הסוי.
הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו. די לחכימא ברמיזא.
yakibar
לפני שנה • 30 באוק׳ 2022

הוא מוושפע ואין לו דעה משלו

yakibar • 30 באוק׳ 2022
slave for ever כתב/ה:
תומר ההוא:

30 מנדטים בסך הכול מציגים תמונה של ממה מורכב העם שלנו, וזה עצוב
‐‐-----

מתנשא מגעיל

הוא מושפע קשות ואינו מודע לכך
תומר ההוא​(שולט){כלבונת סקר}
לפני שנה • 30 באוק׳ 2022

slave for ever כתב/ה:
תומר ההוא כתב/ה:
yakibar כתב/ה:
תומר ההוא כתב/ה:
yakibar כתב/ה:
תומר ההוא כתב/ה:

מקווה שהבנת.

יש לך כאן כשל לוגי

מנהיג פושע? לא זכור לי שהורשע בבית המשפט, אידיוט (ולא, לא אצביע לו)

סמוטריץ' הוא לא הראשון שקרא לו שקרן, גם אובמה וסרקוזי הבינו עם איזה נוכל יש להם עסק.
נתניהו תמיד היה שקרן, ואם אני צריך לבחור במצב של חשדות האם השקרן אשם או לא, אני אעשה בחירה מוסכלת ואראה בו פושע.
וזה פושע שימכור את נשמותינו לשטן שימשיך לקבע את המדינה שלנו כמדינת הלכה שאין בה תחבורה ציבורית בשבת ועוד אינספור חוקים של כפיה דתית, הכל כדי להבטיח את הכיסא.
נו, מי מתומכי הליכוד יתוודא שרואה במנהיג שקרן מנהיג חזק?
Peaky Blinder
לפני שנה • 30 באוק׳ 2022
Peaky Blinder • 30 באוק׳ 2022
בס ד כתב/ה:
כולם מדברים על שלום,
אף אחד לא מדבר על
ג'ון סינה!!!!🎺🎺🎺🎺

נייס
נשלטוש
לפני שנה • 31 באוק׳ 2022
נשלטוש • 31 באוק׳ 2022
פוליטקה נגד בידסמ 😂😂😂
אז הגיע הזמן showtime👹😉
אח גיבור​(אחר)
לפני שנה • 1 בנוב׳ 2022
אח גיבור​(אחר) • 1 בנוב׳ 2022
הכלובאים שמצביעים היום בן גביר יקומו מחר למדינת הלכה. רוב חברי הממשלה יהיו חרדים/דתיים.

בעיניי ההלכה המעשים המתוארים בכלוב הם תועבה. משמרות הצניעות כבר סורקות את הכלוב ואוספות ראיות.

מהכלוב --> למחנה המרה או חזרה לרוסיה