אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אהבה בלתי אפשרית?

מחפש אהבתך​(נשלט)
לפני שנה • 9 בנוב׳ 2022
מחפש אהבתך​(נשלט) • 9 בנוב׳ 2022
StreetCat כתב/ה:
אתה יכול לעבור לשם? כי אפשר למצוא דרך שהיא לא תפרק את המשפחה שלה ואתה תהיה איתה.

מכל מקום אני צריך עכשיו לטפל באמא שלי ולהתחלק בין שמה לכאן. אבל אם אני גרוש, היא נשואה עם 5 ילדים. לכן בכל אופן היא תצטרך לבחור בין אהבה שלנו לאהבה של בעלה ושל הילדים שלה.
shachaf2727​(מתחלף)
לפני שנה • 9 בנוב׳ 2022
shachaf2727​(מתחלף) • 9 בנוב׳ 2022
למה שהיא תטצרך לבחור בין האהבה לך והאהבה שלה לבעלה ולילדים שלה?
איזו מן דרישה הזויה היא שבן או בת זוג יוותר על אהבת ילדיו?
זו לא אהבה שאתה מחפש חביבי, זו רכושנות נטו.
עזוב, רד מזה. עם דרישות כאלו שום אהבה אינה פורחת
ma'am​(שולטת)
לפני שנה • 9 בנוב׳ 2022
ma'am​(שולטת) • 9 בנוב׳ 2022
לפעמים אנחנו מתאהבים ברעיון. היום יום לאורך שנים הוא לא שבוע של ארוחות וסקס. והיא רעיון, ואתה פה. אתה לא מצפה שהיא תעזוב שם חמישה ילדים ותבוא לחיות את הפקקים באיילון, ו 6500 ש"ח שכר דירה לשני חדרים רק כדי להיות איתך, כשאתה לא מביע רצון לעבור לשם. אבל פנטזיה זה כייף, ואכזבה זה כואב ובודד, ובכל זאת, מתמודדים ומחייכים בערגה כשנזכרים.
מפליג אותך
לפני שנה • 10 בנוב׳ 2022
מפליג אותך • 10 בנוב׳ 2022
טפל האמא שלך...
סע לשם ותבנו ביחד שני גברים עם אישה.. משלכם...
אם ההומואים יכולים לקבל בתחת ולהגיד שזאת אהבה...(בדיחה המחזקת את הדיסוננס ומעצימה את האהבה)

אתה יכל לבנות לך שלישיות מופלאה.. גבר אישה גבר וחמישה ילדים.

אל תכניס את עצמך לשום קופסא. בנה אותה לעצמך!
סווריןן
לפני שנה • 11 בנוב׳ 2022
סווריןן • 11 בנוב׳ 2022
השנקל שלי: אם מראש נרשמת לאתר צרפתי כדי לחפש בת זוג לא ממש נגישה, מראש הזמנת קשר שלא ניתן לממש. לו בעלה וילדיה ייעלמו באופן קסום והיא תגיע באופן מאגי לישראל, תמאס בה תוך יומיים ותעבור הלאה למטרה הלא מושגת הבאה.
(מתנצל על השיפוטיות שאולי משתמעת כאן. זו לא ביקורת, אלא המלצה להתבונן בדפוסי ההתאהבות שלך באופן מפוכח, ואני כותב זאת רק על סמך מה שכתבת למעלה ואולי טועה בגדול)
מחפש אהבתך​(נשלט)
לפני שנה • 12 בנוב׳ 2022
מחפש אהבתך​(נשלט) • 12 בנוב׳ 2022
קראתי מה שכתבתם וכנראה שאתם לא מבינים מה זה אהבה אין סופית, אהבה כזאות שאני בדיכאון כשאני רחוק ממנה, אהבה כזאות שנותן לי לבכות וכאבי בטן רק לחשוב לחייות בלי המלכה שלי.
והיא אוהבת אותי עוד יותר ממה שאני אוהב אותה, לא יאומן כי יסופר. לא ידעתי שאפשר כזו אהבה.
היא לקחה כמה ימים לכתוב חוזה בדס''מ ביננו, לתת לי צמיד של עור לאות שאני שלה. לערב את הדם שלנו על עלה כותרת של ורד לבן.
היא שולטת אמיתית ויותר מזה. מטפלת באהבה ברכוש שלה, דואגת לי, אומרת לי כל הזמן מילי אהבה, וכו'.
כנראה שאתם לא אהבתם כזו אהבה...
Master Bruce
לפני שנה • 12 בנוב׳ 2022
Master Bruce • 12 בנוב׳ 2022
שאלת מה לעשות. ענו לך.
לא מרוצה מהתשובה?
אז למה שאלת מלכתחילה?
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 12 בנוב׳ 2022
טלי35​(שולטת) • 12 בנוב׳ 2022
מחפש אהבתך כתב/ה:
קראתי מה שכתבתם וכנראה שאתם לא מבינים מה זה אהבה אין סופית, אהבה כזאות שאני בדיכאון כשאני רחוק ממנה, אהבה כזאות שנותן לי לבכות וכאבי בטן רק לחשוב לחייות בלי המלכה שלי.
והיא אוהבת אותי עוד יותר ממה שאני אוהב אותה, לא יאומן כי יסופר. לא ידעתי שאפשר כזו אהבה.
היא לקחה כמה ימים לכתוב חוזה בדס''מ ביננו, לתת לי צמיד של עור לאות שאני שלה. לערב את הדם שלנו על עלה כותרת של ורד לבן.
היא שולטת אמיתית ויותר מזה. מטפלת באהבה ברכוש שלה, דואגת לי, אומרת לי כל הזמן מילי אהבה, וכו'.

עלי הכותרת הלבנים נקטפו ביער?
הילכו בו דובים?
Madame T​(שולטת)
לפני שנה • 13 בנוב׳ 2022
Madame T​(שולטת) • 13 בנוב׳ 2022
מחפש אהבתך כתב/ה:

התגובות של האנשים כאן מנסות לשקף לך את המצב *האובייקטיבי* של שניכם. ברור שאתה כעת בתוך תקופה של התאהבות, רומנטיקה, ריגושים וכו'. אבל שניכם לא ילדים וגם אתה מבין שיש מציאות ולא רק התרגשות של הרגע. אתה יכול לעצום את העיניים, להגיד אני מאוהב והיא מאוהבת, כמו ילדים בני 15, שאין להם אף דאגה בעולם, אבל אתה יודע טוב מאד שזה לא כך. העלית את הפוסט, כי הבנת בעצמך שיש בעיה, כך שאין לך הרבה ברירות אלא להתמודד עם המצב האמיתי. אין פתרון קסם, מדובר באנשים - בך, בה, בבעלה, בילדים שלה, מישהו ייפגע בסופו של דבר, כך שתצטרכו לחשוב טוב טוב על המשך הקשר ביניכם ולאן הוא מוביל.
סנטוריון
לפני שנה • 13 בנוב׳ 2022
סנטוריון • 13 בנוב׳ 2022
מחפש אהבתך כתב/ה:

הפסקה הזו היא מה שמופיע במילון אבן שושן כשמחפשים "לחשוב מהזין".

אוקי, אם אתה לא מסוגל לנתק את עצמך ממנה, אני מציע לך את הפשרה הבאה: תמשיכו את מה שאתם עושים במשך שנה, ואז תחליטו.
לא פחות משנה אחת מלאה.