לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור קצר| קוקהולד - יש פנטזיות שלא מממשים!

כלבה מנויישת​(מתחלף)
לפני שנה • 2 בנוב׳ 2022

סיפור קצר| קוקהולד - יש פנטזיות שלא מממשים!

אז אחרי סייבר קצר שנעצר - התבקשתי לכתוב סיפור המשך ואתם נהנים מהסיטואציה (מקווה שאתם תהנו בכל אופן).
שתהיה קריאה מהנה icon_smile.gif ואם תרצו המשך - ציינו את זה בתגובות שאדע להמשיך לכתוב.

"אני מגיעה עוד חצי שעה, אני רוצה בית נקי" קיבלתי את ההודעה מקים והאמת שלא התרגשתי, אני גם ככה דואג לנקיון הבית עם הוראות ובלעדיהם והבית כבר היה מוכן עוד לפני שהיא שלחה את ההוראה הזו ובכל זאת - יש משהו נעים כשאני יודע שקים מחלקת הוראות כשהיא בדרכה הביתה.

בדיוק 30 דקות מרגע ההודעה דלת הבית נפתחה וקים נכנסה,לבושה בג'ינס בהיר שמבליט היטב את הישבן המהמם שלה, חולצה קצרה דקה ופרחונית, מעט שקופה שמבליטה היטב את החזיה השחורה שלבשה מתחתיה ונעליים נמוכות, שטוחות לבנות.
מבט קצר על הסלון המאורגן, קריצה למטבח מעבר חד לחדר השינה שגם הוא עבר טיפול ונראה מליון דולר עם ריח נעים באוויר, קים הגניבה חיוך קטן והתיישבה על המיטה שילבה רגל על רגל "נעליים, גרביים וקרם." היא ציוותה ואני לא הייתי צריך יותר מזה, מיד התיישבתי על הברכיים כשקרם הגוף שלה הונח לצידי, הורדתי לה את הנעליים ואת הגרביים, נשיקה קטנה לגב הרגל שלה והתחלתי בעיסוי עדין מאוד, אני אוהב להסתכל על כף הרגל שלה רגע לפני הקרם ורגע אחרי ולהנות מההבדלים שנראים לעיין מיידית.

התחלתי למרוח את כף הרגל שלה תוך כדי עיסוי עדין, לאט לאט ממלא את כף הרגל שלה מהקרסול דרך העקב, מתעכב מעט על כף הרגל הרגל שלה לפני שאני מגיע לאצבעות, מעביר את אצבעות ידיי בין אצבעות רגליה, מוודא שכל אצבע מקבלת מהקרם שקים אוהבת, מריחה ייסודית וארוכה, בלי למהר, נהנה מכל שניה מול כף הרגל שלה, ממשיך לגב הרגל ודואג שלא ישאר מילימטר מכף הרגל שלה שלא מרוח בקרם.

דעתי מוסחת מכף רגלה של קים כשאני מרגיש לחיצה קלה על הזין, זה גם היה הרגע הראשון ששמתי לב שהזין שלי הזדקף מרצונו, ידעתי שאני חרמן מהסיטואציה אבל לא שמתי לב שהוא נעמד, הבטתי בקים ולפי הבעת הפנים שלה והלחיצה שהתגברה על הזין - הבנתי שהיא לא אוהבת את הסיטואציה שהוא עומד ללא הוראה מפורשת, "שכב על המיטה" היא אמרה בקול רך ועדין ולרגע הופתעתי, בד"כ כשהיא לא מרוצה הכעס שלה מורגש היטב, גם בסגנון הדיבור וגם בעוצמת הקול, נשכבתי על המיטה קים משכה ממני את המכנס ואת הבוקסר והתקרבה אל הזין שלי עם פה פעור, השפתיים שלה החלו לענג אותי והזיקפה התחזקה עוד יותר, נאנחתי בהנאה עצמתי את העיניים והתמכרתי למגע השפתיים שלה, התחושה הייתה כל כך מענגת וטובה והרגשתי שאני מתחיל להתקרב לאורגזמה, קים שכבר מכירה היטב את התנועות שלי האיטה את הקצב עד שנעצרה לחלוטין, קמה ממני יצאה מהחדר לכיוון המטבח וחזרה עם שקית קשורה מלאה בקוביות קרח, זרקה אותם על החזה שלי מה שגרם לי לקפוץ בבהלה (מתוך רגישות עזה לקור) ובחיוך אמרה "זה בשביל הזיקפה, אתה לא חייב להשתמש בזה אם אתה לא רוצה, רק תדאג שהזיקפה תרד ובאופן מיידי".

לקח לי כמה רגעים להבין שהחרמנות חזקה יותר מהמחשבות ושאין ברירה, הצמדתי את השקית לאשכים והמתנתי לרגיעה שהגיעה אחרי זמן קצר יחסית, כשהזין שלי הצטמק לחלוטין קים חזרה לחדר עם חגורת הצניעות הורודה שלנו, "אני אמרח לך קרם עכשיו, אם הוא יזדקף - יהיו השלכות" טון הדיבור שלה היה מוכר והבהיר שלא כדאי שתהיה הזדפקות, אבל מי יכול לעמוד בפני הידיים המטריפות שלה כשהיא מורחת לי קרם על הביצים והזין? 10 שניות בדיוק עברו עד לזיקפה מלאה והמבט שקיבלתי העיד על חוסר שביעות רצונה מהעניין.

קים החליטה שהספיק לה הפינוק שהיא מעניקה לי, יצאה מהחדר וחזרה עם הטבעת הקטנה ביותר והבסיס הקטן ביותר שיש לחגורת צניעות שלנו להציע, לקחה את הטבעת והבסיס הבינוניים שהביאה בהתחלה ונעמדה ליד הדלת "אני מבינה שלידי קשה לך, אני יוצא תקרא לי לנעילה כשהכלובון עליך" אמרה וטרקה אחריה את דלת החדר, נשארתי שם דיי המום, חרמן בצורה בלתי רגילה, יודע שהמידות הקטנות של הכלובון מעצימות את הסבל בצורה לא רגילה אבל כרגע איבדתי את הבחירה בנושא הזה, הקרח שוב מונח על האשכים וההמתנה לרגיעה מלאה ארוכה מדי לטעמי.

כשהוא סוף סוף הצטמק מחדש התחלתי לעבוד בצורה מאוד טכנית, שלב ראשון קרם והרבה, גם מסביב לאשכים וגם מסביב לאיבר, לאחר מכן הטבעת הבלתי נסבלת הזו, השחלתי את האשכים פנימה ובמהירות הצלחתי גם להשחיל את האיבר שהתחיל שוב לנסות להזדקף, הפעם זו באמת מלחמה - הטבעת לא משאירה מקום מרווח להזדקפות אבל הוא לא מוכן לוותר, הצמדתי את הקרח לאשכים שוב במטרה להרגיע את הרוחות הסוערות בחדר ולשמחתי זה הצליח, מרחתי עוד קצת קרם על הזין והשחלתי אותו לתוך בסיס הכלובון וקראתי לקים שהגיע בריצה "בשעה טובה" היא אומרת בטון מזלזל ומשחילה את המפתח עם המנעול למקום המיועד, חצי סיבוב וחופש הזיקפה שלי נלקח ממני ברגע אחד, לקחתי לעצמי כמה רגעים ונשכבתי על המיטה בכדי להרגע מהכאב המהיר שהגיע בעקבות הנעילה בזמן ששמעתי את קים מתקלחת, מודה שהתגעגעתי לאסרטיביות שלה אבל לא חשבתי שזה יגיע בכזו קיצוניות.

קים יצאה מהמקלחת בבגד גוף אדום משולב תחרה באיזור החזה ותיקתקים במפשעה, מיד הבחנתי שהיא ללא תחתונים, בחדר הוא הוסיפה ללוק שורט קצר דמוי עור וסנדל שקוף עם עקב פלטפורמה שביטל כל ספק לגבי מה שקורה - אני בחגורת צניעות וקים עושה הכל כדי לחרמן אותי והיא יודעת כמה שהלבוש הזנותי שלה מחרמן אותי, הבטתי בה במבט של זאב טורף תוך כדי שאני מתקרב אליה, אוחז לה במותניים ומשכיב אותה על המיטה, נשכב מעליה ומתחיל להתחכך בה, הכאב למטה לא נותן מנוח אבל המראה שלה לא מאפשר לי להפסיק את הסבל שאני גורם לעצמי, הצמדתי את השפתיים שלי לשלה והתחלנו להתנשק בלהט כשהלשון שלה מתערבבת עם הלשון שלי והידיים שלי מטיילות על גופה, השחלתי יד לתוך השורט והתחלתי לאונן אותה מעל הבגד גוף, המגע היה כמעט ישיר מרוב שהבגד גוף היה צמוד וקים התחילה להתפתל על המיטה כמו נחש לקצב מגע אצבעותיי, האנחות הקטנה שיצאו בלחישות הודיעו על האורגזמה המתקרבת בצעדי ענק ואז הפעמון צילצל, בשניה אחת קים העיפה אותי לצד השני של המיטה, קמה מהמיטה, סידרה את השורט, מבט חטוף למראה לוודא שהכל יושב כמו שצריך, נעלה חזרה את הסנדלים ויצאה לכיוון הסלון, לקח לי רגע לקלוט שהיא מתכוונת לפתוח את הדלת במראה הכי זנותי שלה אבל זה כבר היה מאוחר מדי מבחינתי "היי מאמי בוא כנס" שמעתי אותה אומרת ומיד לאחר מכן "ליאור! בוא החוצה" היא צעקה במטרה שאצא מהחדר לכיוון הסלון, הוצאתי את הפלאפון מהכיס וסימסתי לה "מאמי לא בא לי לראות אנשים, שבו בכייף כשתסיימו תבואי לחדר" זה היה רגע של תמימות כשחשבתי שהם סתם נפגשו לערב חברי, ההודעה שקיבלתי בתגובה מקים הבהירה שלא כך הדברים "תקשיב לי ותקשיב לי טוב, הוא לא בא לפה סתם ואתה לא תעשה לי פאדיחות! מובן? אני שמחה שאנחנו מבינים אחד את השניה, עכשיו שים עליך את החוטיני הסגול שלך, תוודא שהוא יבצבץ מחוץ למכנס שאתה לובש וצא החוצה!", נגבתי את הזיעה מהמצח, הורדתי את המכנס והבוקסר, לבשתי את החוטיני, מעליו את המכנס ומתחתי את החוטיני באיזור המותניים שיבצבץ ויצאתי החוצה, ראיתי את הבחור שישב על הספה שלנו פעם, היא ידיד רחוק שלה "תכירו, ליאור זה יאיר, יאיר זה ליאור" ובלחש הוסיפה "ליאור הוא לא רגע הבן זוג שלי - הוא גם הכלבה שלי" כשהיא מגחכת כלפיי, יאיר נראה טוב, צבע עור שחום מעט, לא שעיר, רזה אבל לא שרירי, אני מושיט יד ומברך את יאיר לשלום וניגש למטבח.

"מאמי תביא לנו יין בבקשה!" קים אמרה מהסלון ואני פותח את המקרר ומגלה שיש שם רק בקבוק יין אחד, זה שקניתי לנו ליום האהבה אבל מסיבות כאלה ואחרות לא פתחנו אותו והוא נשאר במקרר לבד, פתחתי את הבקבוק הוצאתי מהארון שתי כוסות יין מזגתי לאט כדי לשמוער על הגזים ותוך כדי כבר ראיתי את קים משלבת רגל על רגל ומניחה יד על הירך של יאיר, הגשתי להם לסלון את המשקאות וחזרתי למטבח לא לפני ששימנתי לקים שאני רוצה שתבוא אחריי, כמובן שהיא באה אחריי במבט נוזף "מה?" שאלה בטון תקיף, "תקשיבי, אני לא יודע מה עובר לך בראש אבל זה לא כל כך מתאים" עניתי וקים הביטה בי במבט מופתע, שלחה יד לכיוון הכלובון ואמרה "אה, זה לא מתאים? אז אני מוכנה לשלוח אותו הביתה, העניין הוא שהוא לא גר קרוב אז אם הוא הלך - הוא הולך עם המפתחות שאתה כל כך רוצה", אני מודה שברגע הזה הייתי מאוד מופתע ואמרתי לה "אבל לא דיברנו על זה, בד"כ אנחנו מדברים על הדברים לפני שהם קורים!", קים הניחה לי אצבע על השפתיים בתנועת השתקה וענתה "לא באמת חשבת שאני אוותר על פנטזיית הקוקהולד שלך נכון? עכשיו תתמודד, זו הפנטזיה שלך ועם ההנאה שלך באות ההשלכות. בינתיים זוכר את המחבת שמלאה שמן בחלק התחתון שלה? אני רוצה שתנקה אותה היטב, שהיא תראה כמו חדשה, תוריד את המכנס תשים את הסינר שלך ובהצלחה בעבודה.", זה היה הרגע שהבנתי שהיא לא משחקת והיא באמת מתכוונת לזה, בלעתי רוק ושתקתי - שתיקה שמעידה על הסכמה עם המצב.

קים חזרה לסלון לשבת על יאיר, ברקע מוסיקה שקטה נובעת מהטלויזיה ואני יכול לשמוע אותו מחמיא לה על החזה בצורה מאוד בוטה וסקסיטית, אין לי ספק שהוא גם נגע בה אבל לא הצצתי כדי לדעת בוודאות, המזל שלי היה שאם יושבים על הספה בסלון יש חצי קיר שמסתיר את מה שקורה במטבח, מה שגרם לי לא לראות מה קורה אצלם ונתן לי סוג של פרטיות בעקבות ההוראה שקיבלתי מקים, הורדתי את המכנס במטבח, נשארתי עם חוטיני סגול וחולצה (אה וכלובון, איך אפשר לשכוח), שמתי על עצמי את הסינר וקשרתי אותו היטב, התחת שלי נשאר חשוף ואם היה ליאיר ספק שמה שמבצבץ מבעד למכנס זה חוטיני - כשהוא יראה אותו בשנית הספק יעלם, ידעתי שלא יקח הרבה זמן עד שהם יעברו לחדר, קים הייתה נורא חרמנית ויאיר הגיע בדיוק רגע לפני האורגזמה שלה וזה אומר מקסימום גירוי מיני, מקסימום רטיבות.

בזמן שאני התחלתי לקרצף את המחבת בתחתית (ברור לי לחלוטין שזה מיותר ואף אחד לא עושה את זה – אבל זה לא היה הרגע הנכון להתכווח על השטות הזו עם קים) התחלתי לשמוע נשיקות, לא נשיקות עדינות אלא נשיקות לוהטות שלפחות לפי מה ששמעתי היה מעורב שם המון רוק ולשונות מתערבבים, "אז מה, ליאור לא עושה לך מסאז'? את נורא תפוסה בכתפיים" שמעתי את יאיר חצי עוקץ את קים וחצי חותר למגע ממוקד יותר וההוראה של קים לא איחרה להגיע "מאמי תפרוש מגבת גדולה בחדר על המיטה ותרים את הקרם מהריצפה בבקשה" אם יש משהו שמתסכל אותי זה הדיסוננס שבין לקבל הוראות חד משמעיות ובלתי מתפשרות שברור לגמרי לאן הן יובילו את הערב הזה ומהצד השני יש את הטון הרך שלה כשהיא קוראת לי "מאמי" כאילו היא מבקשת ממני משהו שהוא לגיטימי לחלוטין, "זה יקרה היום?" הטון חזר להיות תקיף והחזיר אותי ישר לתוך הסיטואציה הקשה הזו, עזבתי את המחבת, ניגבתי ידיים וניגשתי לפרוש להם מגבת חדשה ונקיה מהארון על המיטה, בדרכי לחדר שמעתי את יאיר מתפוצץ מצחוק ורק בחדר נפל לי האסימון, התחת שלי חשוף לעיניו בזכות הסינר והחוטיני, כשיצאתי חזרה לכיוון המטבח קים ויאיר היו במטבח כשקים יושבת על השיש ויאיר לא מפסיק לצרפת אותה ולגעת בכל חלק בגופה, ניגשתי לכיור והמשכתי לקרצף את המחבת מוריד כל כתם שמן שיש עליה כשלפתע אני מרגיש פליק בתחת ותפיסה של פלח ימין, מיד הרגשתי שזו לא היד של קים יאיר פשוט החזיק לי את הישבן ואמר "יפה לך ככה תחת חשוף, אולי אני אקח אותך להיות משרת אצלי בבית בסוף הערב", המשפט הזה גרם לי לבלוע רוק ובראש עדיין מהדהד לי התנאי של קים "אני יכולה להגיד לו ללכת, אבל הוא ילך עם המפתחות של הכלובון" באותו רגע קוויתי בתוך עצמי שאני סתם מחבר בין הסיטואציות והאנחות של קים קטעו את קו המחשבה שלי, יאיר הרים את קים בשתי הידיים כשהוא אוחז לה בתחת תוך כדי והולך לכיוון החדר, שמעתי את הצחוק המופתע שלה ויכולתי לנחש שהוא זרק אותה על המיטה, צלילי הנשיקות שלהם הלכו והתגברו וכבר לא הייתי בטוח אם מוצצים אחד לשניה חלקים בגוף או שאלו נשיקות מאוד רועשות, כשסיימתי להבריק את המחבת (משימה שהייתה קשה בפני עצמה) הורדתי את הסינר וניגשתי לחדר.

כשנכנסתי לחדר קים כבר הייתה ללא השורט, יאיר היה עם בוקסר בלבד והתיקתקים של בגד הגוף היו פתוחים לחלוטין, החיכוך בין השניים גרם לי להתחרמן כל כך שהרגשתי שעוד רגע הכלובון מתפוצץ אבל זה רק חלומות ותקוות, במציאות הקשה הכאב היה בלתי נסבל והכלובון החזיק אותי כמו שצריך, "אז מה קימ'וש, למי יש זין יותר גדול? לי או לליאור שלך?" יאיר שאל בהפתעה וראיתי שקים מובכת ולא ציפתה לשאלה הזו, יאיר לא ויתר ולחץ עליה תוך כדי שהוא דוחף לה אצבע לכוס ואומר "נראה לי שכדאי שנעשה בדיקה ונדע באופן רשמי" תוך כדי המילים של יאיר שכנראה חירמנו בטירוף את קים – היא התפוצצה והחלה להשפריץ באורגזמה ארוכה ורציפה, כשההשפרצה הגיעה לסיומה יאיר הוציא את האצבע מתוכה ונתן לה להסדיר את הנשימה, פנה אליי ואמר "עכשיו אני שם לב שהחוטיני הקטן הזה אשכרה מחזיק לך את כל החבילה, אתה עד כדי כך קטן? בגלל זה קים ביקשה שאבוא?", הסמקתי לא ידעתי איך לענות על זה ולא רציתי שהוא יראה אותי בכלובון, קים לעומתי מאוד התחברה לרעיון ההשוואה והורתה לי "קדימה תוריד את החוטיני" מבט משתהה נשלח לשניהם במטרה לזכות בוויתור אבל זה לא קרה, התקרבתי ליאיר שישב בין הרגליים של קים כשהאצבעות שלו עדיין רטובות מהאורגזמה שלה והזין שלו מאיים לקרוע את הבוקסר שלבש לקחתי, נשימה עמוקה והורדתי את החוטיני, יאיר הסתכל כמה שניות על הכלובון הורוד שלי ואז התפוצץ מצחוק "חגורת צניעות? באמת? זו בקשה שלך או של קים? איפה המפתחות?" אני הייתי מופתע לחלוטין מההיכרות שלו עם המוצר הזה ומיד התכופפתי להרים את החוטיני אבל יאיר שלח רגל ודרך עליו "אין סיכוי, אמרנו השוואה והשוואה תהיה פה, תשכח מהחוטיני", יאיר נעמד התקדם למרכז החדר כשהוא מסתיר את הטלויזיה והחל לרקוד, סוג של סטרפטיז וכשראיתי את קים נושכת שפתיים – הבנתי שהיא מחכה מאוד לרגע שהוא יחשוף את הזין שלו בפניה.

אחרי לא מעט טיזינג כשהוא יוצר ציפיה אצל קים ובאופן לא מובן ולא ברור – גם אצלי סוף סוף הבוקסר יורד והזין המפואר של יאיר לא מאכזב, זין יפה לא שעיר מדי ונראה שהוא במידות הנכונות גם בעובי וגם באורך, יאיר התקרב אליי ונעמד צמוד אליי כשהזין שלו מעל הכלובון שלי, "נו קים, למי יש יותר גדול?" קים לא יכלה להתאפק ופרצה בצחוק כשאני מלא בקנאה ועלבון מנסה להגיד "אבל זה לא הוגן!" אבל הקול שלי בקושי נשמע כאשר שניהם צוחקים, יאיר עולה למיטה ונשכב מעל קים, זה ללא ספק רגע קשוח עבורי אבל נראה שקים מאוד מאוד בעניין וזה לא הולך להיעצר, העיניים שלה נעצמות ויאיר מתחיל לחדור פנימה, לאט לאט אבל הוא לא עוצר עד שכולו בפנים, עמוק בפנים, באופן לא ברור היד שלי נשלחה לכיוון הכלובון, לרגע חשבתי שאוכל לגעת בו אבל זה היה חסר סיכוי, יאיר החל להניע את עצמו בתוכה והקצב הלך והתגבר, הגניחות של קים לא איחרו להגיע – מורגש וברור לכולנו שהיא באמת נהנת, החזה שלה עולה ויורד לפי קצב הזיון, יאיר שלח יד ואחז לקים בשד הימני, מניע אותה מהאחיזה תוך כדי שהיא צורחת קצת מכאב והרבה מהנאה, לאחר ש"מיצה" את הכוס הרטוב של קים – יצא ממנה ודרש שתעמוד על 6, כשהיא התמקמה הוא הנחית פליק אכזרי ולא מתחשב ישר לתחת שלה ושאל "יש חומר סיכוך או שאת לוקחת את הסיכון?" התגובה הראשונית שלה הייתה "אין סיכוי!!" אבל יאיר לא ויתר, משך לה את הראש אחורה מהשיערות ואמר "או חומר סיכוך או על יבש, את בוחרת" היא לא הגיבה ליאיר ושלחה לי הוראה חד משמעית "תביא את השמן!" ניגשתי למגירה והגשתי ליאיר את השמן שהתעלם ממני כאילו אני לא קיים, בד"כ השמן הזה מיועד לעינוג שלי ועכשיו – אני כלוא בכלובון בזמן שהשמן הזה נמרח על הזין של מי שהולך לזיין את קים, יאיר היה ממוקד מטרה ולא חיכה יותר מדי זמן, שימן את פי הטבעת של קים והחל לחדור אליה, בהתחלה לאט וברוגע, כשכולו היה בפנים הקצב הלך והתגבר וקים החלה להשתולל ולצרוח תוך כדי שהוא מושך לה את השיער אחורה, קים הורתה לי לשכב על המיטה לצידם על הגב ולהביט בה מלמטה, הרגשתי שהזין והביצים שלי עוד רגע נתלשים ממקומם, זה היה בדיוק ברגע שיאיר יצא החוצה במכה אחת הפך את קים על הגב וגמר על הבטן מתחת לטבור, שניהם לקחו לעצמם רגע להרגע, הזרע של יאיר נשאר על הבטן של קים ולאחר כמה דקות של הסדרת נשימה – קים ליטפה אותי והצביעה לכיוון הזרע, ידעתי בדיוק מה היא רוצה ולמה היא מתכוונת, השתהתי ארוכות אבל מבט קצר למפתח שנמצא על השידה הבהיר לי שהיא עדיין במוד והיא לא משחקת משחקים, ניגשתי לבטן שלה והתחלתי ללקק ממנה את הזרע של יאיר שנראה מרוצה מאוד מהמאורע הזה והתמלא בחיוך, קים סימנה ליאיר לבוא לשכב לידה בזמן שאני מלקק את הזרע שלו מהבטן שלה ולאט לאט יורד לכיוון הדגדגן, נשיקות קלות בהתחלה והלשון יוצאת החוצה שוב, אני מתחיל ללקק אותה מסביב לדגדגן ולאט לאט מתקרב אליו, יורד מתחתיו ומתחיל ללקק בין השפתיים שלה, מחדיר את הלשון שלי פנימה סופח את הרטיבות ממנה ומתענג מכל רגע, בשלב הזה יאיר החליט שהוא קם להתקלח ואני נשארתי עם קים על המיטה.
    התגובה האהובה בשרשור
SsPpLlIiTt​(מתחלף)
לפני שנה • 3 בנוב׳ 2022
SsPpLlIiTt​(מתחלף) • 3 בנוב׳ 2022
בוא נגיד שלא הייתי יכול לעמוד מהכסא במשרד במשך רבע שעה
נשלט בוגר
לפני שנה • 11 בנוב׳ 2022
נשלט בוגר • 11 בנוב׳ 2022
מעולה תמשיך