ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ספרו על רגע שהרגשתם בו לבד

Nice Sub for you
לפני שנה • 13 בנוב׳ 2022
Nice Sub for you • 13 בנוב׳ 2022
יותר מאתגר לחשוב על רגע שבו לא הרגשתי לבד
סקרנית ירוקה
לפני שנה • 13 בנוב׳ 2022
סקרנית ירוקה • 13 בנוב׳ 2022
לילה שבו חזרתי מאוחר ממפגש עם מישהו והאוטובוס לא עצר כך שלא היה לי איך לחזור לדירה שלי.
להתקשר להורים שיבואו לאסוף אותי, לא הייתה אופציה מאחר ולא יכולתי לענות להם באמת על השאלה מה אני עושה בחוץ בשעה כזאת כך שביליתי את כל הלילה ברחוב עד שהתחילה תחבורת הבוקר.

הרגשתי לבד כי אז הבנתי שאין באמת מישהו שאני יכולה לסמוך עליו שלא יפגע בי וגם שיהיה אחד כזה שמבין, מקבל ולא שופט...
עקר הבית​(נשלט)
לפני שנה • 14 בנוב׳ 2022
עקר הבית​(נשלט) • 14 בנוב׳ 2022
פעמים בשנה
ביום ההולדת שלי
וביום הנישואים

הלבד שבזוגיות כואב יותר
מהלבד שברווקות
newinthis​(נשלטת)
לפני שנה • 16 בנוב׳ 2022
newinthis​(נשלטת) • 16 בנוב׳ 2022
בשנה האחרונה המון.
עברתי לגור לבד רחוק מהמשפחה- שילוב של ההבנה שלא טוב לי שם ושל רצון ובחירה להתפתח. החברות שהיו עדיין גרות אצל המשפחות שלהן ומאוד רחוקות ממני, גם פיזית וגם במקום שלנו בחיים כרגע.
מרגישה את הלבד בהמון סיטואציות לאחרונה, גם בעבודה שהיתה לי מקום מפלט מזה עד לא מזמן..
איך אני מתגברת על זה? מנסה להעסיק את עצמי קצת.. עובדת, לומדת, מטיילת ומסתובבת קצת בזמן הפנוי וגם שומעת המון פודקאסטים לאחרונה
Shish​(שולטת)
לפני שנה • 9 בדצמ׳ 2022

צריך כמה כאלה, חייבים אפילו. ליטרלי פיקוח נפש לפעמים.

Shish​(שולטת) • 9 בדצמ׳ 2022
סקרנית ירוקה כתב/ה:
לילה שבו חזרתי מאוחר ממפגש עם מישהו והאוטובוס לא עצר כך שלא היה לי איך לחזור לדירה שלי.
להתקשר להורים שיבואו לאסוף אותי, לא הייתה אופציה מאחר ולא יכולתי לענות להם באמת על השאלה מה אני עושה בחוץ בשעה כזאת כך שביליתי את כל הלילה ברחוב עד שהתחילה תחבורת הבוקר.

הרגשתי לבד כי אז הבנתי שאין באמת מישהו שאני יכולה לסמוך עליו שלא יפגע בי וגם שיהיה אחד כזה שמבין, מקבל ולא שופט...
TheFool
לפני שנה • 9 בדצמ׳ 2022
TheFool • 9 בדצמ׳ 2022
ממש עכשיו. אני מניח שהכתיבה הזו היא מעט הסחת דעת מהעובדה הזו בדיוק. אני מרגיש לבד, ואני מרגיש שאני מוכן להתמסר לחלק בלבד שלי שלא הייתי מוכן להתמסר אליו בעבר. וזה מרגיש...עצוב...אבל...טוב. הממ.

מוזיקה זה נפלא.

לילהבוקרטוב.
יפה קצת משונה{קרוסית}
לפני שנה • 9 בדצמ׳ 2022
בקצרה
נפרדנו, הייתה פרודה טריה ממש, אחד הערבים שלי הראשונים לבד. ראיתי נטפליקס בבית וכיביתי את כל האורות שיראו יותר טוב, גמרתי לראות וכיביתי את הטלויזיה. הבית היה חשוך לגמרי ולא טרחתי להדליק את האור כי לא היה למה, כך ישבתי לבד בחושך תרתי משמע. נרשמתי לאוקי קופיד. שלחתי המון, קיבלתי מעט תגובות, בסוף מצאתי את עצמי מצ'אטטת עם הכפילה של האקסית. ברחתי משם ופתחתי פרופיל בכלוב. גם משם לא הגיעה הישועה.
איה74
לפני שנה • 9 בדצמ׳ 2022
איה74 • 9 בדצמ׳ 2022
אפשר 4 שנים של לבד?
תדמייני שישי בערב או ערב חג.
יתומה מהורים
בלי אחיות / אחים
גרושה
ילדים אצל האקס
כל החברות נשואות
בת דודה שלי (שגם גרושה) ואני היינו הפוכות בשבתות.

אין עם מי לדבר, אין מי שידאג, אין לאן ללכת.

ופיברו, כמה שנים ממש קשות, אז גם אין כח לעשות לבד.

אהה, ותקופה מסויימת גם התפטרתי מהעבודה למנוחה של כמה חודשים. אז בקושי פגשתי אנשים מבוגרים.

את יודעת מה למדתי?
1. כשאין איש מסביב את באמת פוגשת את עצמך, כי אין תרוצים או אחרים להשליך עליהם דברים.
2. יש חופש. את גם לא חייבת דבר לאיש.
יפה קצת משונה{קרוסית}
לפני שנה • 9 בדצמ׳ 2022
איה74 כתב/ה:
אפשר 4 שנים של לבד?
תדמייני שישי בערב או ערב חג.
יתומה מהורים
בלי אחיות / אחים
גרושה
ילדים אצל האקס
כל החברות נשואות
בת דודה שלי (שגם גרושה) ואני היינו הפוכות בשבתות.

אין עם מי לדבר, אין מי שידאג, אין לאן ללכת.

ופיברו, כמה שנים ממש קשות, אז גם אין כח לעשות לבד.

אהה, ותקופה מסויימת גם התפטרתי מהעבודה למנוחה של כמה חודשים. אז בקושי פגשתי אנשים מבוגרים.

את יודעת מה למדתי?
1. כשאין איש מסביב את באמת פוגשת את עצמך, כי אין תרוצים או אחרים להשליך עליהם דברים.
2. יש חופש. את גם לא חייבת דבר לאיש.

הכי מזדהה בעולם, גם שהמקרה שלי לא קשה כמו שלך, אבל כאן ועכשיו.