צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה זה בשבילכם אישה חזקה?

ScatNerd
לפני שנה • 16 בנוב׳ 2022
ScatNerd • 16 בנוב׳ 2022
אחת שמנצלת גברים מסכנים ומשפילה אותם.
Agate
לפני שנה • 16 בנוב׳ 2022
Agate • 16 בנוב׳ 2022
מי שעושה לפחות 120 בדדליפט
זברה שחורה
לפני שנה • 20 בנוב׳ 2022
זברה שחורה • 20 בנוב׳ 2022
אין.
כמו שאין גבר חזק.

לכולנו יש תכונות שונות ומגוונות שלכל אדם יתפרשו שונה, לחלק יתפרש כחוזקות ולחלק כחולשות.
המדד הוא כמה גבר או אשה קיבלו את מי שהם על כל התכונות שבהם.
הלן הדובה
לפני שנה • 20 בנוב׳ 2022
הלן הדובה • 20 בנוב׳ 2022
אישה שיודעת מה היא רוצה, לא מפחדת לדבר על זה ויכולה לעמוד על שלה בנועם.
אישה שמשרה הרגשה של ביטחון עצם נוכחותה בלבד והרגשה של כנות בדבריה.
davy jones​(אחר){אהבת חינם}
לפני שנה • 20 בנוב׳ 2022
מלישס כתב/ה:
אישה עצמאית.
אישה שמכלכלת את עצמה.
מתפרנסת בכבוד. לא תלויה באף אחד.
אישה שנאמנה לדעות שלה ולעקרונות שלה. אחת שעומדת על שלה.
מתמודדת עם החיים. לא בורחת.

בול!
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני שנה • 21 בנוב׳ 2022
בעיניי כל אישה היא חזקה. אתן העם החזק והשולט גם אם זה לא נראה כך כרגע. העם הגברי הוא החלש. ורואים זאת בכל התחומים. מי מחזיקה בבטנה תינוק 9 חודשים וסובלת עד שיוצא ? מי מסוגלת לספוג כאב יותר מגבר ? מי יודעת לעשות כמה דברים במקביל ?
מי עובדת בחוץ ואז מגיעה הביתה ואז עובדת גם בבית ? כל אלו האישה. לכן הקרדיט הוא לכן.
אתן הנשים ששולטות ואני חושבת שאם היו נשים מנהיגות את העולם לא היו מלחמות על אגו והכל.
וכל זה ההפסד שלנו 😉
הייתה לי שולטת וירטואלית שאמרה לי דבר כזה : ממנה למדתי הכל.
" הנשים הן השולטות ההיררכיה הולכת כך - קודם הנשים השולטות ואז הנשים שהן הנשלטות. לאחר מכן הגברים השולטים ואז הגברים הנשלטים ואנחנו המתלבשות בסוף 😉 ".
האמת לא אכפת לי להיות בסוף. אומרים אחרונה אחרונה חביבה 😂😂.
תמיד אמרתי שהיא צודקת וזה מלווה אותי עד היום. אז תודה לך ❤️ וכן יודעת שאני הורסת פה לגברים אבל בינינו אני רואה את זה פתאום שולט שרוצה מאוד לעבור לצד השני ולהיות נשלט. או כאלה שקוראים לעצמם שולטים אבל לנהל את עצמם הם לא מצליחים אז בטח לנהל מישהו.י אחר.ת
גברים הם ילדותיים. כן גם אלה שיגידו למה את מכלילה את כולם 😂😂😂😂.
מקווה שהפנמתם עד הפעם הבאה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 21 בנוב׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 21 בנוב׳ 2022
דורה המדליקה כתב/ה:
בעיניי כל אישה היא חזקה. אתן העם החזק והשולט גם אם זה לא נראה כך כרגע. העם הגברי הוא החלש. ורואים זאת בכל התחומים. מי מחזיקה בבטנה תינוק 9 חודשים וסובלת עד שיוצא ? מי מסוגלת לספוג כאב יותר מגבר ? מי יודעת לעשות כמה דברים במקביל ?
מי עובדת בחוץ ואז מגיעה הביתה ואז עובדת גם בבית ? כל אלו האישה. לכן הקרדיט הוא לכן.
אתן הנשים ששולטות ואני חושבת שאם היו נשים מנהיגות את העולם לא היו מלחמות על אגו והכל.
וכל זה ההפסד שלנו 😉
הייתה לי שולטת וירטואלית שאמרה לי דבר כזה : ממנה למדתי הכל.
" הנשים הן השולטות ההיררכיה הולכת כך - קודם הנשים השולטות ואז הנשים שהן הנשלטות. לאחר מכן הגברים השולטים ואז הגברים הנשלטים ואנחנו המתלבשות בסוף 😉 ".
האמת לא אכפת לי להיות בסוף. אומרים אחרונה אחרונה חביבה 😂😂.
תמיד אמרתי שהיא צודקת וזה מלווה אותי עד היום. אז תודה לך ❤️ וכן יודעת שאני הורסת פה לגברים אבל בינינו אני רואה את זה פתאום שולט שרוצה מאוד לעבור לצד השני ולהיות נשלט. או כאלה שקוראים לעצמם שולטים אבל לנהל את עצמם הם לא מצליחים אז בטח לנהל מישהו.י אחר.ת
גברים הם ילדותיים. כן גם אלה שיגידו למה את מכלילה את כולם 😂😂😂😂.
מקווה שהפנמתם עד הפעם הבאה.

שלום, אני בבון טיפש ללא אונה פרונטלית שמשנן סיסמאות. בוא נהיה חברים.
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני שנה • 21 בנוב׳ 2022
הנה הראשון הגיע וזה היה כל כך מהר 😂😂😂. לא אמרתי שאתה בבון אבל אם אתה רואה עצמך כזה תהנה