בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נראות

kawaiit​(נשלטת)
לפני שנה • 21 בנוב׳ 2022

נראות

kawaiit​(נשלטת) • 21 בנוב׳ 2022
זה נושא שהרבה ירימו גבה עליו ויגידו שזה טעם אישי אבל חשוב לי לדבר על זה.
קיימת תחושה באתר שהנראות היא מעל הכל.
שלא תבינו אותי לא נכון, מי שרוצה רזות או מלאות זה טעמו האישי אבל
האם להיות שמנה בהכרח אומר להית מוזנחת ?
להיות אישה פחות טובה?

נכון כל העניין של למצוא בן זוג קשור גם כן בנראות
אבל אני שואלת באמת, כדי למצוא אהבה אני צריכה לעשות ניתוח? או לרעוב? רק כי הצד השני מפנטז על type מסוים וזה הופך אותי ללא טובה
או זה שאני שמנה זה כי אני מוזנחת..

איפה עובר הקו בין דרישות שפויות לדרישות לא הגיוניות.
האם אני הלא הגיונית, זו שצריכה לקבל את העולם כמו שהוא ולהבין שלרזות תמיד יהיה יתרון וביקוש על פני מלאןת?
מתסכל כל כך..
אשמח לתשובות כנות גם אם זה כואב.
Minxy
לפני שנה • 21 בנוב׳ 2022
Minxy • 21 בנוב׳ 2022
לא הייתי מסתמכת על האתר הזה כמקום למצוא אהבה, רוב האתר לא כאן בשביל זה אלא בשביל סיפוק יצרים שטחיים יותר, לכן נראה לי בעייתי להסתמך על תשובות מכאן
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 21 בנוב׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 21 בנוב׳ 2022
כן, אני חושבת שלרזות יהיה תמיד יותר ביקוש כי כנראה שרוב הגברים נמשכים לרזות. לרוב האנשים כנראה שגוף מאוד חשוב. אבל תשמעי, את לא מחפשת את רוב הגברים…

זה מאוד מאוד קשה לעשות את הסוויצ׳ הזה, אבל הוא שווה זהב. את מחפשת גבר שנמשך אלייך כמו שאת ומי שאת מספיק מדליק אותו עכשיו. בדיוק כמו שאת. בלי תנאים, בלי שינויים. אם את לא מושכת אותו כמו שאת, אתם לא מתאימים ואפשר להיפרד כידידים.
    התגובה האהובה בשרשור
CharlieI{Lotus}
לפני שנה • 21 בנוב׳ 2022
CharlieI{Lotus} • 21 בנוב׳ 2022
אני חושב שדיברת עם מישהו שמבלבל בין טעם לבין שיפוטיות.
מותר לכל אחד להימשך או לא להימשך למישהו אחר.

אבל זה שאת לא מתאימה לו לטעם לא אומר שאת מוזנחת, או לא טובה, או בעלת תכונות כאלה ואחרות.
זה מעיד רק עליו ועל טעמו, ובעצם לא מעיד עלייך בכלל.

אגב, באותה מידה גם הפוך. זה שאת מתאימה לו בדיוק לא עושה אותך מושקעת (ההפך ממוזנחת?) או טובה, אלא רק מתאימה לאותו אחד.
זה הכל.

מציע לך לא להיות פחות מכל מי שאת בשביל אף אחד.
אין כאן משמעות לסטטיסטיקה, כי את מחפשת רק את האחד הנכון.
Madame T​(שולטת)
לפני שנה • 21 בנוב׳ 2022
Madame T​(שולטת) • 21 בנוב׳ 2022
כמו בכל קשר בין גבר ואישה (או כל צירוף אחר) אנשים נמשכים לסוג כזה או אחר של אדם - רזה, שמן, גבוה, נמוך, שיער בהיר, שיער כהה וכן הלאה וכן הלאה.
אני לא חושבת שזה ספציפי לאתר הזה דווקא.
העובדה שמישהו לא נמשך אלייך כי את שמנה או רזה לא אומרת דבר עלייך אלא עליו - לו יש טעם משלו ולך יש טעם משלך.
זה הכי טבעי והכי אנושי. לא צריך לייחס לכך כל משמעות ולהסיק מסקנות, שאינן שייכות לגופו של ענין (תרתי משמע : ) ).
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 21 בנוב׳ 2022
זוג פלוס​(שולטת) • 21 בנוב׳ 2022
אנשים מחפשים את מושא הפנטזיה שלהם לא בהכרח את מה שהם באמת צריכים וטוב בשבילם.
באופן הזה הם גם מחזקים את עצמם.
זה נכון לפלטפורמות הכרויות ''רגילות'' ונכון לפלטפורמות דוגמת הכלוב.

כי מי לא רוצה אשה אוהבת, תומכת..שותפה אמיתית?
בפנטזיה, היא גם גבוהה, חטובה עם חזה מתפרץ שמדגמנת בגדי ים לספורט אילוסטרייטד.

ואז, מדלגים על מישהו שאולי מונח לנו ממש מתחת לאף ומנסים להשיג את הבלתי מושג.
Follow me down​(אחרת){בזוגיות}
לפני שנה • 21 בנוב׳ 2022
לדעתי זה משא ומתן והיצע וביקוש.
בדרך כלל, נשים יקבלו יותר הצעות לא משנה כמה הן רזות או לא או יפות או לא. גברים לעומת זאת גם ככה יקבלו פחות.

האם מישהי לא יכולה להיות מושכת בגלל שהיא שמנה? תלוי מי נמצא מולה, תלוי באופי ובכישורי הביטוי שלה וכמה למי שנמצא מולה באמת אכפת ממשהו מאלה (כנל לגבי גברים). הרבה פעמים אנשים רואים מושא לפנטזיה כלשהי ולא אדם מולם ואז זה כבר לא משנה מה את, זה משנה רק מה הם.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנה • 22 בנוב׳ 2022

פיקה! פי!

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 22 בנוב׳ 2022
פיקה! פי!

מי שבשאלות הראשונות שלהם עוסקים בגזרה שלך במקום במי את ומה מעניין אותך נראה לי שדי סיננו את עצמם ולא אותך.

כמקום להיכרויות אני חושב שמאנצ'ים עוזרים יותר, כי החשיפה היא הדדית והאירוע הוא כזה שאנשים פחות עסוקים בפוזה.

בעיני התחום שלנו אמור להיות מקום שבו א.נשים יכולים להיות מי שהם ולא מי שאחרים מצפים מהם להיות.

כך שמי שלא יכולים לקבל פוקימון עכבר חשמלי בכבוד הראוי, אכן הובילו את עצמם לתיבת המזון שהפרופסור מעבד ל-Soylent Green.

icon_cool.gif
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 22 בנוב׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 22 בנוב׳ 2022
אם אדם רוצה להתקבל להרווארד והוא לא חכם מספיק, להתלונן זה מטופש. כל מקום / אדם עם הדרישות והרצונות שלו, אז כן, להתלונן על זה זה טיפשי. מן הסתם שזה הגיוני ושפוי לדרוש את מה שעושה לך טוב.
ורק אומר שרוב האנשים הרזים לא מרעיבים את עצמם או מתאמצים בכוח להתאים את עצמם למודל מסוים. פשוט בארץ יש תרבות אכילה חזירית ולא בריאה, ביפן למשל רק 2% מהאוכלוסיה סובלת מעודף משקל. למה? תרבות. המאכלים שם פי אלף יותר בריאים כברירת מחדל, את לא תראי מקדונלדס בכל פינת רחוב, וגם כי אנשים שם מודעים יותר לחשיבות של בריאות ושל חינוך נכון לתזונה מגיל קטן.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 22 בנוב׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 22 בנוב׳ 2022
זוג פלוס כתב/ה:
אנשים מחפשים את מושא הפנטזיה שלהם לא בהכרח את מה שהם באמת צריכים וטוב בשבילם.
באופן הזה הם גם מחזקים את עצמם.
זה נכון לפלטפורמות הכרויות ''רגילות'' ונכון לפלטפורמות דוגמת הכלוב.

כי מי לא רוצה אשה אוהבת, תומכת..שותפה אמיתית?
בפנטזיה, היא גם גבוהה, חטובה עם חזה מתפרץ שמדגמנת בגדי ים לספורט אילוסטרייטד.

ואז, מדלגים על מישהו שאולי מונח לנו ממש מתחת לאף ומנסים להשיג את הבלתי מושג.

מה? לא נכון. גברים יהיו סבבה עם כל אישה שנראית fine. אפילו השמנות פה מקבלות כל יום הודעות (הרבה פחות אבל עדיין הרבה, במיוחד אם היא לא מאוד שמנה) שמעידות על כך שהאדם ששולח להן את ההודעה נמשך אליהן, סתם בולשיט. רוב הגברים הם חסרי סטנדרטים וימשכו גם לקליפת בננה. רק גברים שנראים ממש טוב יחפשו פצצת על, זה הגיוני וזה ככה גם כשהמקרה הפוך. תכלס המקרה שלי מיוחד ופריקיות אוהבות אותי, אבל מחוץ לתחום הזה אני לא אמצא מישהי מעל 6/10 (בגג) שתתחנן לצאת איתי, וזה ככה גם אצל כל גבר ברמת היופי שלי. אני סתם ממוצע.