שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיפים לזיהוי שקרנים

hrgiger
לפני שנה • 20 בנוב׳ 2022
hrgiger • 20 בנוב׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
קל. אל תכירו אנשים באינטרנט. במילא אין פה איכות ואם יש הם נתפסים מהר מאוד.

האמת שיש פה מלא איכות, את לא מעט מהאנשים החשובים בחיי (וכאלה שאני סתם מאוד מחבבת) הכרתי פה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 20 בנוב׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 20 בנוב׳ 2022
hrgiger כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

האמת שיש פה מלא איכות, את לא מעט מהאנשים החשובים בחיי (וכאלה שאני סתם מאוד מחבבת) הכרתי פה.

מניח שאנחנו מגדירים "איכות" אחרת.
יצא לי להכיר פה לא מעט אנשים, המון אפילו. למעט שלושה גברים (ואולי עוד אישה בפוטנציה, הפסקתי לדבר איתה די מהר משום מה) לא יצא לי לחבב פה אף אחד.
Master Bruce
לפני שנה • 20 בנוב׳ 2022
Master Bruce • 20 בנוב׳ 2022
הוא כתב/ה:
אני תוהה איזו מהומה היתה פורצת ודרמה אם היה פוסט על
טיפים לזיהוי סתומות, מטרופקות, מפוצלות, שקרניות, רכלניות
ואפשר להרחיב.

לא הכל חייב להיות מלחמה מגדרית, אתה יודע. התגובה שלך הזויה.
Master Bruce
לפני שנה • 20 בנוב׳ 2022
Master Bruce • 20 בנוב׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
hrgiger כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

יצא לי להכיר פה לא מעט אנשים, המון אפילו. למעט שלושה גברים (ואולי עוד אישה בפוטנציה, הפסקתי לדבר איתה די מהר משום מה) לא יצא לי לחבב פה אף אחד.

אם כל אך לא איכותי לך כאן, מה בעצם אתה עושה כאן?
אני לא שואל את זה כהתקפה בקטע של "לך מכאן", אלא באמת סקרנות וחוסר הבנה. אם היתה קהילה שהייתי מרגיש שאני לא מרוצה מאיכות האנשים בה, סביר להניח שמהר מאד הייתי עוזב...
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 20 בנוב׳ 2022
Master Bruce כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
hrgiger כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

אם כל אך לא איכותי לך כאן, מה בעצם אתה עושה כאן?
אני לא שואל את זה כהתקפה בקטע של "לך מכאן", אלא באמת סקרנות וחוסר הבנה. אם היתה קהילה שהייתי מרגיש שאני לא מרוצה מאיכות האנשים בה, סביר להניח שמהר מאד הייתי עוזב...

אני לא פה כל כך הרבה זמן, בקושי פוסט ביום ואני מתחפף בדר"כ. רק לאחרונה חזרתי מעט לפורום וכנראה שגם את זה אוריד בקרוב כשאחזור לעבוד כרגיל.
למה גם את הזמן הזה אני מקדיש? זה מה שאני עושה כשאני רוצה להתבטל ולתת למוח להפליץ. אני על המחשב כרגע, יש לי עבודה שאני יכול לסיים אותה עד מחר ואני עוד מעט מסיים אותה, לשחק לא בא לי, לדבר עם אנשים לא בא לי - קיצר נותן למוח להפליץ. בכללי אני כל יום צריך הפסקות למוח בגלל השונות הנוירולוגית שלי אבל לא אכנס לזה עכשיו. החיים עושים לי כאב ראש.
ציפיות מהמקום הורדתי. נראה לי שכבר הכרתי את כל מי שהייתי צריך להכיר, אבל מי יודע. תכל'ס יש כאן גם הרבה אוכלוסיה מתחלפת שלא ממש מראה פעילות ואתה תראה אותה בעיקר פונה אליך ב-DM אז המצב לא אבוד לגמרי.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 20 בנוב׳ 2022
אה, ועוד שתי סיבות:
1 - אין ממש אלטרנטיבות לאתר BDSM וגם אם תהיה אלטרנטיבה - סביר להניח שיגיעו לשם אותם אנשים כי הקהילה בכללי לא משהו (אלא אם כן זאת תהיה קהילה סגורה)
2 - אני חושב שכלובי מיישם את המדיניות שלו בצורה די הוגנת ברוב הפעמים. לא אגיד שיש כאן חופש ביטוי מושלם, אבל יש די והותר לפחות על סמך המקרים שהיו לי עם כלובי (והיו).
זרה מוכרת
לפני שנה • 22 בנוב׳ 2022

Re: טיפים לזיהוי שקרנים

זרה מוכרת • 22 בנוב׳ 2022
Menta כתב/ה:
הבה נשתף זו את זו בטיפים לזיהוי גברים שמשקרים במצח נחושה, ואולי ככה נצליח לעזור לעצמנו ולאחרות.

1. טיפים לזיהוי תפוסים ונשואים שמעמידי פני רווקים
לא זמינים בסופי שבוע ובערבים, למעט מאוחר מאד בלילה.
אומרים שהם עובדים בעבודה תובענית בשעות לא שגרתיות.
נעלמים לפרקי זמן של כמה ימים.
לעולם לא יתנו מספר טלפון. רק טלגרם.
תמיד ירצו להיפגש אצלך, אף פעם לא אצלם.

2. טיפים לזיהוי גברים שמשקרים לגבי פרטים אחרים
חוסר עקביות זועק לשמיים. לא עונים כשנשאלים לגבי הסתירות או נותנים תשובה לא סבירה בעליל.
דוגמה:
קוראים לי מוליך שולל, נעים מאד.
עוברים לטלגרם. שם המשתמש שם הוא מסובב, בכחש.
לוחצים על הפרופיל, רואים שם שלישי, נניח שקרניקו.

3. טיפים לזיהוי גברים שמשקרים לגבי כוונות ומניעים
הצהרות בומבסטיות לגבי הקשר המתהווה, כולל מה יהיה בעוד שנה מהיום
אחרי שנעלמו וחזרו, מספרים סיפורים על מחלה, אשפוז, עבודה חדשה, נסיעה לחו"ל

אם יש לכן תהייה או תחושת בטן, אל תפחדו לעמת, לשאול, להציף. חבל על הזמן, האנרגיה והציפיות שלכן.

כל מה שיש לי לאמר כרגע זה
" שיט. עכשיו באים "?
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנה • 22 בנוב׳ 2022
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 22 בנוב׳ 2022
סימנים - אומר שהוא בקושי פוסט ביום פה באתר אבל היסטוריית ההודעות שלו אומרת משהו אחר לגמרי.

כמובן שיש מצב שזה לא שקר, רק חוסר מודעות עצמית קשה.