לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נראות

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 23 בנוב׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 23 בנוב׳ 2022
Exaltation כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
Exaltation כתב/ה:
בחיים לא שמעתי אישה אומרת שהיא מתחברת לגבר שמן, המקסימום זה "קצת כרס זה סקסי", איכשהו כל השיחה הוא תמיד סביב לקבל נשים שמנות.

ובייחוד כאן בכלוב הגישה היא ששולטות הן מה שבא להן והנשלט חטוב 1.80+ שמתאמן 5 פעמים בשבוע.

כן למראה יש משמעות, לא שמנות לא פסולות בשום צורה חלילה אבל משמעותית בייחוד בפלטפורמה לסקס זה פקטור מאוד רציני

זה סתם וואטאבואטיזם. רוצה לדבר על גברים שמנים? פתח שרשור ודבר על גברים שמנים.

לא מסכים, וואטאבאוטיזם זה בדיוק ההפך, זה להגיד "כן אבל..", פה אני טוען שיש להסתכל בצורה שווה על גברים ונשים.

בגלל שזה לא המצב, והקבלה של גברים שמנים היא איפשהו בשוליים הרחוקים, שלא יתפלאו שהנורמות בחברה הן להעדיף רזון

יש לי הרבה אמפטיה גם לגברים שמנים. היי, אני בעצמי שמנה! אני לא יודעת מה החוויה, אבל זה לא אומר שאני לא מכבדת אותה. ואני גם אשמח לשמוע!

יחד עם זאת, תראה מה היא כתבה ותסביר לי למה התגובה שלך רלוונטית. בכנות, אני לא מבינה. מה הצורך לדחוף השוואה בין גברים לנשים לכל דבר? למה זה קשור?
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 23 בנוב׳ 2022

Re: נראות

Aristotle​(נשלט) • 23 בנוב׳ 2022
פיקאצ'וית כתב/ה:
זה נושא שהרבה ירימו גבה עליו ויגידו שזה טעם אישי אבל חשוב לי לדבר על זה.
קיימת תחושה באתר שהנראות היא מעל הכל.
שלא תבינו אותי לא נכון, מי שרוצה רזות או מלאות זה טעמו האישי אבל
האם להיות שמנה בהכרח אומר להית מוזנחת ?
להיות אישה פחות טובה?

נכון כל העניין של למצוא בן זוג קשור גם כן בנראות
אבל אני שואלת באמת, כדי למצוא אהבה אני צריכה לעשות ניתוח? או לרעוב? רק כי הצד השני מפנטז על type מסוים וזה הופך אותי ללא טובה
או זה שאני שמנה זה כי אני מוזנחת..

איפה עובר הקו בין דרישות שפויות לדרישות לא הגיוניות.
האם אני הלא הגיונית, זו שצריכה לקבל את העולם כמו שהוא ולהבין שלרזות תמיד יהיה יתרון וביקוש על פני מלאןת?
מתסכל כל כך..
אשמח לתשובות כנות גם אם זה כואב.

בגדול- כן.

מאותה סיבה שתהיה העדפה לתכונות מסוימות אצל גברים (סתם נגיד... גובה)

איפה עובר הקו? זה שוק חופשי.
התשובה שלי כנה וכואבת...

It is what it is
Zord​(מתחלף)
לפני שנה • 23 בנוב׳ 2022
Zord​(מתחלף) • 23 בנוב׳ 2022
Kitty frank כתב/ה:
אויש, אתם כל-כך מתוקים ביחד.
השיפ-ניים שלכם זה זורדוויצ' או וויצ'ורד?

התגובה הזאת כל כך אינטליגנטית ומצחיקה שאני לא יודע מה לעשות עם עצמי.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 בנוב׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 23 בנוב׳ 2022
פרלין כתב/ה:
Exaltation כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
Exaltation כתב/ה:
בחיים לא שמעתי אישה אומרת שהיא מתחברת לגבר שמן, המקסימום זה "קצת כרס זה סקסי", איכשהו כל השיחה הוא תמיד סביב לקבל נשים שמנות.

ובייחוד כאן בכלוב הגישה היא ששולטות הן מה שבא להן והנשלט חטוב 1.80+ שמתאמן 5 פעמים בשבוע.

כן למראה יש משמעות, לא שמנות לא פסולות בשום צורה חלילה אבל משמעותית בייחוד בפלטפורמה לסקס זה פקטור מאוד רציני

לא מסכים, וואטאבאוטיזם זה בדיוק ההפך, זה להגיד "כן אבל..", פה אני טוען שיש להסתכל בצורה שווה על גברים ונשים.

בגלל שזה לא המצב, והקבלה של גברים שמנים היא איפשהו בשוליים הרחוקים, שלא יתפלאו שהנורמות בחברה הן להעדיף רזון

יש לי הרבה אמפטיה גם לגברים שמנים. היי, אני בעצמי שמנה! אני לא יודעת מה החוויה, אבל זה לא אומר שאני לא מכבדת אותה. ואני גם אשמח לשמוע!

יחד עם זאת, תראה מה היא כתבה ותסביר לי למה התגובה שלך רלוונטית. בכנות, אני לא מבינה. מה הצורך לדחוף השוואה בין גברים לנשים לכל דבר? למה זה קשור?

איך יכולה להיות החוויה?
אותו דבר, רק שגם סטוץ סתמי אתה לא תמצא icon_smile.gif
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 בנוב׳ 2022
Zord כתב/ה:
Kitty frank כתב/ה:
אויש, אתם כל-כך מתוקים ביחד.
השיפ-ניים שלכם זה זורדוויצ' או וויצ'ורד?

התגובה הזאת כל כך אינטליגנטית ומצחיקה שאני לא יודע מה לעשות עם עצמי.

משחק מילים מן השורה הראשונה
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 בנוב׳ 2022
זה מזכיר לי את הפרק הזה בדרגון בול שהמלך קאיו עשה מלא משחקי מילים מפגרים ונקרע מצחוק
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 23 בנוב׳ 2022
זוג פלוס​(שולטת) • 23 בנוב׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
זוג פלוס כתב/ה:
אנשים מחפשים את מושא הפנטזיה שלהם לא בהכרח את מה שהם באמת צריכים וטוב בשבילם.
באופן הזה הם גם מחזקים את עצמם.
זה נכון לפלטפורמות הכרויות ''רגילות'' ונכון לפלטפורמות דוגמת הכלוב.

כי מי לא רוצה אשה אוהבת, תומכת..שותפה אמיתית?
בפנטזיה, היא גם גבוהה, חטובה עם חזה מתפרץ שמדגמנת בגדי ים לספורט אילוסטרייטד.

ואז, מדלגים על מישהו שאולי מונח לנו ממש מתחת לאף ומנסים להשיג את הבלתי מושג.

מה? לא נכון. גברים יהיו סבבה עם כל אישה שנראית fine. אפילו השמנות פה מקבלות כל יום הודעות (הרבה פחות אבל עדיין הרבה, במיוחד אם היא לא מאוד שמנה) שמעידות על כך שהאדם ששולח להן את ההודעה נמשך אליהן, סתם בולשיט. רוב הגברים הם חסרי סטנדרטים וימשכו גם לקליפת בננה. רק גברים שנראים ממש טוב יחפשו פצצת על, זה הגיוני וזה ככה גם כשהמקרה הפוך. תכלס המקרה שלי מיוחד ופריקיות אוהבות אותי, אבל מחוץ לתחום הזה אני לא אמצא מישהי מעל 6/10 (בגג) שתתחנן לצאת איתי, וזה ככה גם אצל כל גבר ברמת היופי שלי. אני סתם ממוצע.

הפוסט מדבר על החשיבות שאנשים נותנים למראה החיצוני. חשיבות יתר, לטעמי.
כמות הודעות שמישהי מקבלת היא ממש לא אינדיקציה לאיזושהי משיכה אליה.
זה לא עניין של משיכה. זה עניין של דייג, בוא לא ניתמם..אתה הרי בחור חכם מספיק.

אתה בעצמך מעיד שהמקסימום שאתה זוכה לו הוא 6/10 בסולם היופי שלך.
היית שמח ל 9/10, נכון?
אבל אתה ''מסתפק'' ב 6/10.
ועל זה ב-ד-י-ו-ק מדבר הפוסט.
זה לא עניין של להסתפק.
זה עניין בלראות את הדברים החשובים באמת,מעבר למראה החיצוני.

אגב,
גם נשים וגם גברים חוטאים בעניין הזנ באותה המידה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 בנוב׳ 2022
זוג פלוס כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
זוג פלוס כתב/ה:
אנשים מחפשים את מושא הפנטזיה שלהם לא בהכרח את מה שהם באמת צריכים וטוב בשבילם.
באופן הזה הם גם מחזקים את עצמם.
זה נכון לפלטפורמות הכרויות ''רגילות'' ונכון לפלטפורמות דוגמת הכלוב.

כי מי לא רוצה אשה אוהבת, תומכת..שותפה אמיתית?
בפנטזיה, היא גם גבוהה, חטובה עם חזה מתפרץ שמדגמנת בגדי ים לספורט אילוסטרייטד.

ואז, מדלגים על מישהו שאולי מונח לנו ממש מתחת לאף ומנסים להשיג את הבלתי מושג.

מה? לא נכון. גברים יהיו סבבה עם כל אישה שנראית fine. אפילו השמנות פה מקבלות כל יום הודעות (הרבה פחות אבל עדיין הרבה, במיוחד אם היא לא מאוד שמנה) שמעידות על כך שהאדם ששולח להן את ההודעה נמשך אליהן, סתם בולשיט. רוב הגברים הם חסרי סטנדרטים וימשכו גם לקליפת בננה. רק גברים שנראים ממש טוב יחפשו פצצת על, זה הגיוני וזה ככה גם כשהמקרה הפוך. תכלס המקרה שלי מיוחד ופריקיות אוהבות אותי, אבל מחוץ לתחום הזה אני לא אמצא מישהי מעל 6/10 (בגג) שתתחנן לצאת איתי, וזה ככה גם אצל כל גבר ברמת היופי שלי. אני סתם ממוצע.

הפוסט מדבר על החשיבות שאנשים נותנים למראה החיצוני. חשיבות יתר, לטעמי.
כמות הודעות שמישהי מקבלת היא ממש לא אינדיקציה לאיזושהי משיכה אליה.
זה לא עניין של משיכה. זה עניין של דייג, בוא לא ניתמם..אתה הרי בחור חכם מספיק.

אתה בעצמך מעיד שהמקסימום שאתה זוכה לו הוא 6/10 בסולם היופי שלך.
היית שמח ל 9/10, נכון?
אבל אתה ''מסתפק'' ב 6/10.
ועל זה ב-ד-י-ו-ק מדבר הפוסט.
זה לא עניין של להסתפק.
זה עניין בלראות את הדברים החשובים באמת,מעבר למראה החיצוני.

אגב,
גם נשים וגם גברים חוטאים בעניין הזנ באותה המידה.

לא ממש. אני אוהב פריקיות והן אוהבות אותי. בת הזוג שלי מהממת. המקרה שלי מיוחד קיצר, אני מושך (ונמשך) נשים שנמשכות לקיצוניות.
יצא לי גם לצאת עם מכוערות, שוב - זה עניין של להוריד סטנדרטים. דופמין עובד כמו כל הורמון, כמו טבק. כשאתה מוריד את המינון יורדים הסטנדרטים.
ומלא פעמים שומן (לרוב שומן קיצוני) פוגע בצורה פסיכית ברמת האטרקטיביות של האיש או האישה. זה היה ככה אפילו לפני הפורנו כשאנשים התחתנו עם מטאטא. עם כל הכבוד לכמה שהגזימו עם הסטנדרטים במערב (ויש כבוד, זה אישיו בפני עצמו), יש אנשים שבכל מצב לא יהיו מחוזרים... ככה פשוט הגנטיקה שלנו עובדת, אני פשוט מדבר על לצמצם את הנזק.
אבל כן, מסכים שאנחנו נותנים ליופי יותר מדי משקל, זה מה שקורה כשאנחנו חברה של מכורים לפורנו שצורכים כל היום רשתות חברתיות. ורק אומר שרוב המכורים לא יודעים שהם מכורים. מלא גם מאמינים לשטות של "רק אם זה מפריע לך בחיים ואתה צריך לאונן במקומות כמו העבודה שלך אז אתה מכור" וזה בולשיט. רוב המכורים שאני מכיר מאוננים פעם - פעמיים ביום.
אם תבקשי מחצי מהאנשים כאן להפסיק עם פורנו הם יתחרפנו. להיגמל מפורנו לוקח בסביבות ה-21 ימים. נהייתה כאן תרבות צריכה חזירית, אנשים נעים ממכת הדופמין אחת לשנייה.
Exaltation​(אחר)
לפני שנה • 23 בנוב׳ 2022
Exaltation​(אחר) • 23 בנוב׳ 2022
פרלין כתב/ה:
Exaltation כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
Exaltation כתב/ה:

הפוסט מדבר על המשקל של מראה במציאת בן זוג.
מה לא רלוונטי בלציין שזה ככה לשני הצדדים?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 בנוב׳ 2022
Exaltation כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
Exaltation כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
Exaltation כתב/ה:

הפוסט מדבר על המשקל של מראה במציאת בן זוג.
מה לא רלוונטי בלציין שזה ככה לשני הצדדים?

יתרה מזאת, לדעתי זה חשוב ורלוונטי ביותר לציין את זה כי בכללי כל הנוסח של הפוסט מאוד מדאיג:
"האם להיות שמנה בהכרח אומר להית מוזנחת ?"
"להיות אישה פחות טובה?"

אני באמת לא מכיר שום נושא אחר שמדברים עליו ככה. למשל להטב"ים - בחיים שלי לא ראיתי בחורה להטב"ית פותחת פוסט של "לא מקבלים להטב"יות", זה תמיד "לא מקבלים להטב"ים", למרות שההבדל בין אישה שמנה לגבר שמן הוא פחות גדול בהרבה מההבדלים שיש למשל בין הומו ללסבית למשל. יש לי שכן הומופוב שאמר לי בפירוש שאם הייתה לו בת לסבית הוא היה מקבל את זה ואם היה לו בן הומו הוא היה מעיף אותו מהבית, גם הרבה מההומופובים מאמינים בדת ותכל'ס עם לסביות אין בעיה דתית, ועדיין - אתה תראה פוסטים שמדברים על שני המינים. וזה לא רק עם להטב"ים ככה, זה ככה עם כל קבוצה אחרת, ככה שאני גם לא קונה את התירוץ הזול של "אני מדברת בלשון נקבה כי אני מדברת מהניסיון שלי", די ברור שזה חרטא. קיצר - מדובר באנשים רעילים ביותר. זה נראה כל כך פשוט אבל זה לא, זה דגל אדום כל כך גדול, ב-90% מהמקרים אתה תשים לב שמי שמתבטא ככה גם יחפרו לך שאתה "מסגביר" אם תעז להסביר נקודה מסוימת, כי מן הסתם שאין כבר דבר כזה "בן אדם שמסביר לבן אדם אחר" מבחינתם, יש "אישה שמסבירה לאישה, אישה שמסבירה לגבר וגבר שמסגביר לאישה".
קיצר, כמו שאמרה לי פה אחת הבחורות באתר לפני מס' דקות, היה צפוי להיתקל בדברים כאלה באתר של מיניות אלטרנטיבית, זה חבל אך נכון.
כך או כך, אם אתה מצפה להיגיון מפרלין (ובכללי מכל הכת של דומיה) - פשוט תפרוש, כבר יצא לי להתעסק איתם (בדר"כ איתן) ואני יכול לחתום לך שאתה לא תמצא היגיון בטיעונים שלה, במקסימום היגיון חלקי.
זה מה שקורה כשאתה מקדש אג'נדות במקום לקדש את הכלי לזיהוי האמת שניחנת בו כבן אדם. החשיבה שלהם בנושאים חברתיים פשוט מזעזעת ולא אובייקטיבית בעליל.