לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך לספר לבת/בן הזוג???

evals
לפני שנה • 27 בנוב׳ 2022
evals • 27 בנוב׳ 2022
תודה לכולם.
משום מה לא קפץ לי שהיו תגובות אז עונה בדילאי.
בכל מקרה אנסה השבוע לדבר איתה קצת על גיוון ונראה איך ילך אעדכן..
Exaltation​(אחר)
לפני שנה • 27 בנוב׳ 2022
Exaltation​(אחר) • 27 בנוב׳ 2022
תגיד לה שאתה בקטע של חיות וגמדים
כשהיא תענה "איכס ממההה??"
תגיד "סתאםםם בקטע של פייסיטינג"
ומשם תזרום
הוא​(שולט)
לפני שנה • 27 בנוב׳ 2022
הוא​(שולט) • 27 בנוב׳ 2022
וקח בחשבון ששיחה כזו תסיים את יחסיכם
Private​(אחר)
לפני שנה • 28 בנוב׳ 2022
Private​(אחר) • 28 בנוב׳ 2022
כמו שאמרו לפניי, פשוט תפתח את זה בפניה.
יכול להיות שהיא תתעניין ותתנסו בזה ואו שהיא תתחבר, או שלא.
יכול להיות שהיא תינעל ולא תרצה לשמוע על זה.
בהצלחה!
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 28 בנוב׳ 2022
bondman​(נשלט){FLR} • 28 בנוב׳ 2022
קודם כל
איך היא עם זה שהיא יודעת שאתה אוהב כפות רגליים ופייסיטינג?
מתלהבת , זורמת או נרתעת?
חזק נשלט בכיף​(נשלט)
לפני שנה • 28 בנוב׳ 2022
חזק נשלט בכיף​(נשלט) • 28 בנוב׳ 2022
לפי הפרופיל שלך אתה רק בן 27, כך שאתה איתה מגיל 20!!!
החיים שלך רק החלו ואתה חייב אבל חייב להכניס את הסיפור הזה למערכת היחסים שלכם, אחרת אתם תתחתנו, תעשו ילדים ויהיה גרוע מאד כי תמיד יהיה לך צורך בזה, שרק יילך ויגבר עד שלא תדע את נפשך, תאמין לי.
לעומת זאת, תחשוב שאם היא תהיה פתוחה לזה ואם אתה נמשך אליה, זכית בגדול!! תהיה לך אשה שתוכל לעשות איתה סשנים.
הכי חשובה כאן הפתיחות שלה: האםיש בה פתיחות לקבלת "דברים" כאלה? תבדוק את זה ותזכור שאלה ממש החיים שלך - בלי זה לא יהיו לך חיים.

אצלי: סיפרתי לאשתי שהייתה אז חברתי על הנושא. היא הייתה בת 27 ואני בן 30. היא הקשיבה, לא נפלה מהכיסא אבל לא ממש הבינה. זה היה לפני 17 שנה!!
לקח לה הרבה זמן להיפתח, להבין אותי, אבל היום היא מבינה מצויין מה אני רוצה ואוהב, ומדי פעם דואגת להגשים לי את זה, לבקשתי כמובן. זה לא בא לה בדר"כ לבד, היא לא תיזום את זה. אבל אבל, כשהיא עושה, היא עושה לא רע בכלל, והיות והיא מאד יפה, זה תורם, כי זה מעצים את הגירוי שלי, כלומר - מה שלא עושה ההתנהלות שלה בסשן, עושה המראה שלה.
קח בחשבון שאנשים משתנים, ואותה אחת שבגיל 25 או 28 לא מבינה מה אתה רוצה מהחיים שלה כשאתה מבקש ממנה לשלוט בך, תשתנה עם השנים, תיפתח, תראה כאן סרט ושם תשמע שיחה ותבין שמה שאתה מבקש הוא לא "סטיה", וגם אם כן - אז סטיות זה חלק מהחיים. אצל אשתי חל שינוי עצום אבל הוא היה איטי והדרגתי. אם הייתי היום צריך להכיר מישהי חדשה למטרת זוגיות, הייתי מתחיל עם הנושא הזה: בודק אם היא בעניין ואם היא יכולה לשתף פעולה.
האקסית שלי שהכירה היטב את העניין וגם היא מדי פעם שיתפה פעולה אך גם, לא ממש, אמרה לי אחרי שנים שהיום הייתה עושה לי סשנים מטורפים והודתה שהייתה "ילדה" בזמנו ולא ידעה איך להכיל את זה.
אם אתה מתחיל בזה שאתה מתאהב או נדלק על מישהי ואז בודק אם היא בעניין של שליטה, אתה מחד מגדיל מאד את ההיצע הנשים שאתה יכול לצאת איתן, אבל מאידך לא מקבל את "הדבר האמיתי".
דילמה.
היות ולא הייתי בסיטואציה של לצאת עם שולטת ולהיות איתה במערכת יחסים, אני לא יודע איך זה, אבל כשאני עושה עם אשתי סשן רציני, במלון בחו"ל נניח, כשאנחנו יוצאים לארוחת ערב כשאניעם הכלובון וחוזרים למלון והיא הולכת איתי כמו כלב עם רצועה וכו', הגירוי שלי אדיר.
בהצלחה!