בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה מושך בכפות רגליים

Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 30 בנוב׳ 2022
Bluecollar​(שולטת) • 30 בנוב׳ 2022
הכל מורגש בכפות הרגליים. הכאב, העונג הקור.
אני עפה כשמישהו מוצץ א כפוצ הרגליים שלי
מלך הדבורים
לפני שנה • 1 בדצמ׳ 2022
מלך הדבורים • 1 בדצמ׳ 2022
אוהב כפות רגליים משתי סיבות.
עיסוי בכף מעביר תחושות לכל מקום בגוף וכייף.לראות איך זה קורה ולהרגיש את התגובות לכך.
מציצה של האצבעות נותנת לי לחוש את חווית העינוג האוראלי המדמה מציצת זין .
שיקושיקו
לפני שנה • 2 בדצמ׳ 2022
שיקושיקו • 2 בדצמ׳ 2022
מאמיקטנה כתב/ה:
זו משיכה מינית לכל דבר.
או שאתה נמשך או שלא
זה מגרה לראות כפות רגליים נשיות
ronius
לפני שנה • 10 בדצמ׳ 2022
ronius • 10 בדצמ׳ 2022
לא אצל כולם זה דווקא כפות הרגליים, כמו המשיכה לסגוד לאשה,שמתבטא בהערצת רגליים כאקט השפלתי.יש כאלו שכף הרגל פשוט עושה להם את זה,ויש כאלו שכך פשוט מתבטא אצלם שליטה,אצלי למשל 😌.כשאני רואה אשה עם מגפיים נגיד זה הרבה יותר מחרמן מאשה יחפה.
צופסטיקס
לפני שנה • 11 בדצמ׳ 2022
צופסטיקס • 11 בדצמ׳ 2022
אצלי זה בגלל שהאזור הזה כל כך מדגדג
איבר מופלא
Obsessive
לפני שנה • 18 בינו׳ 2023
Obsessive • 18 בינו׳ 2023
מה מושך בריח של ביצים אחרי יום קשה?
תומר ההוא​(שולט){כלבונת סקר}
לפני שנה • 29 בינו׳ 2023
בשבילי כפות רגליים נשיות עדינות מדגישות את הנשיות של האישה לעומת כפות רגליים של גבר.
זה סממן מאד נשי בשבילי ולא קשור למשחקי כח.
יש בזה גם משהו חצי אינטימי.
איכבוד​(נשלט)
לפני שנה • 29 בינו׳ 2023
איכבוד​(נשלט) • 29 בינו׳ 2023
כבוד והשפלה הם אלמנטים מרכזיים בבדס"מ, לא עבור כולם אבל בהחלט עבור רבים. גם הרצון להתבטל בפני המלכה. ביטויים כמו הוא צריך לנשק לה את הרגליים! מדגישים זאת. כלומר לגברים מסוימים יש תשוקה לאיבר הזה דווקא בגלל שהוא נחשב נמוך (גם במובן הפשוט של המילה). הרי אצל הערבים הפניית כף רגל למישהו נחשבת לעלבון. וחלק מהתשוקה של הגבר שמחפש מלכה הוא ההתבטלות בפניה והמשיכה דווקא לאיזורים שהנישוק שלהם מהווה השפלה. בנוסף כמובן יש הבדל משמעותי בין רגליים של אישה לרגליים של גבר, בגודל, בצורה ובחוסר השיעור, כלומר בכל זאת מדובר באיבר שאפשר להבחין בו בין נשי וגברי (בשאיפה). לדעתי כל פטישיסט ימשך דווקא לצורה שהוא מזהה כנשי. ואגב, יש מקום להדגיש שכמעט ואין נשים שנמשכות לכפות רגליים של גברים, כלומר זה פטיש שהוא לגמרי חד כיווני של גברים כלפי נשים (ואולי של לסביות ובי כלפי נשים אחרות).
המלקה החרדית​(שולטת)
לפני שנה • 30 בינו׳ 2023
כמלקה - אומרת לך שאחד הדברים הכי מושכים אצלי... זה הרגליים.

אפילו שיש לי עוד מלא דברים מושכים
אישית הכי הרבה תמונות אצלי של הרגליים!!!