בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורסד בי

עיט אדום​(נשלט)
לפני שנה • 1 בדצמ׳ 2022
עיט אדום​(נשלט) • 1 בדצמ׳ 2022
cai כתב/ה:
יאללה נו, פורסד בי זה כזה שקר. כאילו, אם אתה צריך להרגיש את היד שלי על הראש שלך כדי להשלים עם זה שאתה רוצה למצוץ זין, אין לי בעיה. בכיף. שמחה לעזור. סהכ בחורה נחמדה. אבל בא, אתה רצית למצוץ זין לגמרי לבד.

זה פחות עניין של המציצה עצמה, אבל יותר של התמסרות, של משהו שלא היית מוכן לעשות אבל בשביל השולטת מתפשר.
ג'וני
לפני שנה • 1 בדצמ׳ 2022
ג'וני • 1 בדצמ׳ 2022
cai כתב/ה:
יאללה נו, פורסד בי זה כזה שקר. כאילו, אם אתה צריך להרגיש את היד שלי על הראש שלך כדי להשלים עם זה שאתה רוצה למצוץ זין, אין לי בעיה. בכיף. שמחה לעזור. סהכ בחורה נחמדה. אבל בא, אתה רצית למצוץ זין לגמרי לבד.

You know nothing, John Snow...
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 1 בדצמ׳ 2022
bondman​(נשלט){FLR} • 1 בדצמ׳ 2022
cai כתב/ה:

נכון, אבל יש כאן גם אלמנט של משחק.
את לא יכולה לנתק מבידיאסאם את הצד המשחקי והטקסי.
ועצם הפקודות והשירמוט על ידי השולטת גם מוסיף המון.
GIJOE​(נשלט)
לפני שנה • 1 בדצמ׳ 2022
GIJOE​(נשלט) • 1 בדצמ׳ 2022
אקטיבי בלבד ובנוכחות שולטת
Leaker​(נשלט)
לפני שנה • 2 בדצמ׳ 2022
Leaker​(נשלט) • 2 בדצמ׳ 2022
הנייטרלי.
זה שיושב חדר ליד ובסוף מכין קפה לכולם, מסדר אחרי שכולם הולכים ונשאר עם השולטת לשמוע ממנה כמה היא נהנתה.
סנטוריון
לפני שנה • 2 בדצמ׳ 2022
סנטוריון • 2 בדצמ׳ 2022
cai כתב/ה:

את מפספסת את המשמעות של האקט. נשלטים שנמשכים לפורסד-בי הם לרוב הטרוסקסואלים שלמעשה *לא* רוצים למצוץ זין לבד, ולא נמשכים לגברים. הם נמשכים לכניעה, להיררכיה הבין-גברית, לסירוס הפסיכולוגי, להשפלה ולסימבוליות של להיות חור לשימושו של גבר אחר.