לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה דעתכן/ם מאמנת כושר עם וויב של שולטת נ..

ScatNerd
לפני שנה • 21 ביולי 2022
ScatNerd • 21 ביולי 2022
עפרון כתב/ה:
משהו מפריע לי בחלק גדול מהתגובות כאן... אני חושב שיש אנשים שרואים את עולם השליטה בצורה קצת צרה.

עבורי, ואני מניח שגם עבור אנשים נוספים, שליטה היא צורך ודרך חיים. אומנם זה מתחבר מאוד למקום המיני אבל זה לא חייב להיות אירוטי.
יש גברים שיעדיפו מאמנת כושר כי נעים להם יותר לעבוד עם אישה ולא עם גבר. זה מיני אבל לא אירוטי - אתה לא מאונן על המאמנת שלך אחרי האימון.

מאמן ספורט צריך להיות חצי פסיכולוג ויש משמעות גדולה ליחסים שבינו לבין המתאמן.
מסיבה זאת, אם אמצא מאמנת שתבין את הנפש שלי שזקוקה לשליטה ולהנחיה (ולא צריך שוט כדי לשלוט), זה יכול להיות דבר נפלא.

Ohh ..that's sweet
מודי בלוז
לפני שנה • 21 ביולי 2022
מודי בלוז • 21 ביולי 2022
אני רק הצעתי שוט, אתה יודע.. לא.....
אני איתך
תפוח אדמה חרוך​(נשלט)
לפני שנה • 21 ביולי 2022
בכוח המוח כתב/ה:
צחקתי ב: תחושה טובה לקדם מהקהילה.
אתה רוצה שבמחיר הרגיל של העיסוק שלך, היא תהיה גם חומר פורנוגרפי לאוננויות שלך, אתה רוצה להיות עסוק כל הזמן בלנסות לעשות מניפולציות קטנות ש'יוציאו את השולטת שבה' או 'את הסאדיסטית', אתה מעוניין לנהל איתה מערכת יחסים דמיונית בראש, שאין לה כל עוגן במציאות, כי הסרט שלך ממש לא מתכתב עם שלה, ואחרי כל זה יש לך: תחושה טובה לקדם מהקהילה. כאילו שמדובר באיזה בונוס גדול לאמן אותך.
מה אני אגיד לך ולכם, אתם לא מבינים הרבה, לא בנשים ולא בשליטה.

יש לי פתרון לזה, האמת. שתאמן אותו בתנאי שהוא לא גומר בין אימונים.
בין היתר. יכולים להיות הרבה תנאים.

אאה! עכשיו נראה אותך אומרת לי שאני לא מבין בנשים ובשליטה icon_smile.gif
בוגר ונשלט​(נשלט)
לפני שנה • 22 ביולי 2022
בוגר ונשלט​(נשלט) • 22 ביולי 2022
למרות שחלק מהתגובות פוסלות את הרעיון אני דווקא חושב שזה רעיון נהדר
בתור אחד שאימון זה לא הצד החזק שלו בלשון המעטה לא הייתי מתנגד לאיזו מאמנת כושר שתכריח אותי לעשות דברים שלא חלמתי לעשות.
מה אכפת לכם אם אני נהנה מזה בתור נשלט?
slave for ever​(נשלט)
לפני שנה • 22 ביולי 2022
slave for ever​(נשלט) • 22 ביולי 2022
תפוח אדמה חרוך כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אתה רוצה שבמחיר הרגיל של העיסוק שלך, היא תהיה גם חומר פורנוגרפי לאוננויות שלך, אתה רוצה להיות עסוק כל הזמן בלנסות לעשות מניפולציות קטנות ש'יוציאו את השולטת שבה' או 'את הסאדיסטית', אתה מעוניין לנהל איתה מערכת יחסים דמיונית בראש, שאין לה כל עוגן במציאות, כי הסרט שלך ממש לא מתכתב עם שלה, ואחרי כל זה יש לך: תחושה טובה לקדם מהקהילה. כאילו שמדובר באיזה בונוס גדול לאמן אותך.

יש בחו"ל מאמנת כושר סדיסטית. כל מי שמתאמן שלה במטרה להרזות, שם כלובון בדיוק למטרה הזאת, היא שולטת בו ככה

https://twitter.com/CoachSadistic?t=ISdu5CPqhWa4X693Ulszsw&s=09
יניר77​(מזוכיסט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
יניר77​(מזוכיסט) • 23 ביולי 2022
בוגר ונשלט כתב/ה:
למרות שחלק מהתגובות פוסלות את הרעיון אני דווקא חושב שזה רעיון נהדר
בתור אחד שאימון זה לא הצד החזק שלו בלשון המעטה לא הייתי מתנגד לאיזו מאמנת כושר שתכריח אותי לעשות דברים שלא חלמתי לעשות.
מה אכפת לכם אם אני נהנה מזה בתור נשלט?

מסכים איתך יכול לתת מוטיבציה לעשות כושר גם למי שקשה להם להתאמן
יניר77​(מזוכיסט)
לפני שנה • 21 בדצמ׳ 2022
יניר77​(מזוכיסט) • 21 בדצמ׳ 2022
slave for ever כתב/ה:
תפוח אדמה חרוך כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

יש בחו"ל מאמנת כושר סדיסטית. כל מי שמתאמן שלה במטרה להרזות, שם כלובון בדיוק למטרה הזאת, היא שולטת בו ככה

https://twitter.com/CoachSadistic?t=ISdu5CPqhWa4X693Ulszsw&
s=09

נייס icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
אז מתי הטרנד מגיע לישראל ויהיו כאלה מאמנות אצלנו?
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 22 בדצמ׳ 2022
Aristotle​(נשלט) • 22 בדצמ׳ 2022
עפרון כתב/ה:
משהו מפריע לי בחלק גדול מהתגובות כאן... אני חושב שיש אנשים שרואים את עולם השליטה בצורה קצת צרה.

עבורי, ואני מניח שגם עבור אנשים נוספים, שליטה היא צורך ודרך חיים. אומנם זה מתחבר מאוד למקום המיני אבל זה לא חייב להיות אירוטי.
יש גברים שיעדיפו מאמנת כושר כי נעים להם יותר לעבוד עם אישה ולא עם גבר. זה מיני אבל לא אירוטי - אתה לא מאונן על המאמנת שלך אחרי האימון.

מאמן ספורט צריך להיות חצי פסיכולוג ויש משמעות גדולה ליחסים שבינו לבין המתאמן.
מסיבה זאת, אם אמצא מאמנת שתבין את הנפש שלי שזקוקה לשליטה ולהנחיה (ולא צריך שוט כדי לשלוט), זה יכול להיות דבר נפלא.

כן, תמיד יהיו צקצקנים.
איך אמר פעם מנחם בגין?

"מי שרוצה לעקם את האף, שיילך עם אף עקום..."
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 22 בדצמ׳ 2022
bondman​(נשלט){FLR} • 22 בדצמ׳ 2022
slave for ever כתב/ה:
תפוח אדמה חרוך כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

https://twitter.com/CoachSadistic?t=ISdu5CPqhWa4X693Ulszsw&s=09

פאק באמריקה יש הכל….