צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות ונשלטים יקרים כנסו זה בשבילכם

אלמנה שחורה מאוד​(שולטת)
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
דורה המדליקה כתב/ה:
לכן העליתי את הנושא פה בפורום כן חשוב לי שהם לא ירגישו אבודים לא זו המטרה של הליין.
הרי בשביל מה אנחנו מאפשרות שזה יהיה ללא איזון ? כדי שלשולטות יהיו אופציות לעוד נשלטים.
אתן דוגמא לפני מספר מסויים של מסיבות הייתה שולטת שהשתמשה ב 4 נשלטים בבת אחת. אז היה לה שימוש בכמה נשלטים.
המטרה לשרת לשעשע לשחק לכאוב לגרום להן לחיוך. גם להכיר כדי שיהיה נוח.
והנושא שהעליתי זה מתוך הרגשה שיש נשלטים שהם מגיעים קבוע ומתביישים לפנות ואז מרגישים אבודים. הם פונים אליי אבל גם אני בבעיה כי כל שולטת מתחברת למשהו מסויים.
אולי יש לכן רעיונות איך לנסות לקרב ❤️

בהקשר זה של למה כל אחד ואחת מתחברת יש פתרון אבל הוא דורש השקעה ממארגני המסיבה
ראיתי את זה במסיבות אחרות וזה : צמידים
כל צבע מסמן קטגוריה ששייכת לפטשים בדס״מים
אם אותה שולטת עונדת צמיד בצבע מסויים וגם הנשלט עונד את אותו התמיד אז יש התאמה וזה אפילו יכול לעזור וליצור סמול טוק
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
הבעיה שזה ידרוש גם מהשולטות וגם מהנשלטים לענוד את הצמיד. חושבת לעשות צמידים בינתיים רק למאזוכיסטים כי זה ממש משהו מחוייב שרוב השולטות מחפשות. אולי אעשה לעוד נושאים שהם מבוקשים.
אלמנה שחורה מאוד​(שולטת)
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
דורה המדליקה כתב/ה:
הבעיה שזה ידרוש גם מהשולטות וגם מהנשלטים לענוד את הצמיד. חושבת לעשות צמידים בינתיים רק למאזוכיסטים כי זה ממש משהו מחוייב שרוב השולטות מחפשות. אולי אעשה לעוד נושאים שהם מבוקשים.

זאת בכלל לא בעיה, גם שולטות וגם נשלטים יענדו את הצמידים, גם שולטות באות בשביל להכיר ולשחק…עם מי שיכול להתאים לצרכים שלהן ולא יצטרכו להסתובב ולחפש מתאימים להם
זה win win
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
תודה על התגובות מעריכה מאוד ❤️ אולי זה יתן אומץ למתביישים כן לפנות אליכן, ולפנות בצורה יפה ומכבדת ולזכור שסרוב זה בסדר לעבור לבאה ולא לחפור אחרת אתה עושה הפוך וגם יכול להוביל שתפסיד כי יש לנו אפס סבלנות למטרידים. ואני פה תמיד לעזור במה שאפשר.
אלמנה שחורה מאוד​(שולטת)
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
דורה המדליקה כתב/ה:
תודה על התגובות מעריכה מאוד ❤️ אולי זה יתן אומץ למתביישים כן לפנות אליכן, ולפנות בצורה יפה ומכבדת ולזכור שסרוב זה בסדר לעבור לבאה ולא לחפור אחרת אתה עושה הפוך וגם יכול להוביל שתפסיד כי יש לנו אפס סבלנות למטרידים. ואני פה תמיד לעזור במה שאפשר.

תודה לכן על המרחב שמאפשר לנו להרגיש הכי בבית icon_smile.gif
זה לא ברור מאליו כל ההשקעה, המאמצים, הרעיונות לשיפור ולשימור.
יישר כח!!
QueenGali​(שולטת)
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
QueenGali​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2022
כמו שכולן כתבו כבר, חיוך ופנייה מנומסת.
אבל בסופו של דבר צריך לזכור שכמו בכל מקום גם בפמדום מדובר בכימיה וחיבור, אז לא להיעלב אם מקבלים סירוב, פשוט להמשיך הלאה, לכל סיר יש מכסה.
גם בתור שולטת יצא לי להגיע לפמדום ולא להכיר אף אחד. לא להתייאש, להמשיך להגיע ולנסות להנות מהאווירה, זה בסוף משתלם.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
Aristotle​(נשלט) • 26 בדצמ׳ 2022
אני אתן את הגרוש וחצי שלי כי יש חשיבות גם לפרספקטיבה של נשלט, כפי שכבר נאמר פה. ויצא לי להגיע לפמדום לבד כמה פעמים.

1. קודם כל, זו בסך הכל היכרות בין שני אנשים, פשוט תהיו עצמכם, הדינאמיקה של השולטת/ נשלט מייצרת קצת לחץ שלא עוזר במיוחד- אל תתנו לזה להרתיע או לסבך דברים.

2. לפעמים מחפשים בנרות נשלט שיהיה מוכן להתנדב לאיזה סשן שעווה / כל מיני "הפעלות" אחרות. פשוט תהיו שם ותציעו את עצמכם, אולי תצא מזה גם שיחה מעניינת, וזה גם עוזר שיראו אתכם.

3. בפניה עצמה- אל תהיו אהבלים, אם היא באמצע סשן עם נשלט זה כנראה פחות מתאים (לתשומת ליבו של הבחור המעצבן מהפמדום האחרון, אהמ).

4. כשאתם ניגשים למישהי- חיוך והצעה לדרינק / משהו שאיננו מיני או אינטנסיבי מדי (למשל, כשמחפשים אנשים לסשן שעווה או תחרות רכיבת סוסים או כל שאר הדברים שרצים שם לפעמים, או משהו יחסית קליל כמו מסאז' ברגליים). אם קיבלתם "לא" פשוט תמשיכו הלאה, אין מה להתרגש מזה.

בלי קשר- להגיע לבד לפמדום זה קשוח. אני ממליץ למצוא נשלטים אחרים מראש ולהיות שם ביחד. במקרה הכי גרוע תכירו כמה חברים שחולקים איתכם משהו מאוד עמוק, ויהיה לכם מקום נוח 'לסגת' אליו (זה מאוד מכבה ומקשה להגיע לבד ופשוט לשבת בפינה ולבהות בתקרה).

מקווה שזה עזר למישהו ✌🏼
hrgiger
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
hrgiger • 26 בדצמ׳ 2022
לפני הכל - אותם נשלטים שמגיעים לבד, זה ממש אמיץ, ראוי להערכה.

כמו בכל הכירות, אני בעד שיציגו את עצמם וישאלו לשמי. זה פשוט, זה מכבד וזה לא פולשני. אם הגעתי עם מישהו, שיגידו ששמו לבד לכך (הכרה במצב זה נחמד) וישאלו אם אני רק איתו.ה או פתוחה לעוד אפשרויות. ואז שידברו איתי קצת, בלי גבירתי/המלכה וכו' (אפשר תמיד לשאול איך לפנות אלי, זה נחמד, אני אישית מעדיפה שיפנו בשמי).

אם המטרה היא בשביל סשן, באותה המסיבה ולא הכירות של שיחה ולבחון פוטנציאל קשר, שיגידו. "מצאת חן בעיני, הייתי שמח לאיזה סשן/אינטרקציה, מתאים לך?) - אחרי ששוחחנו כמובן, מי שפונה אלי עם זה כמשפט ראשון מקבל "לא" קר ונחרץ.

ולא, אל תציעו לי עיסוי, ליקוק מגף או תכרעו מולי בלי שנתתי סימן שאינטרקציה מינית/בדס"מית מתאימה לי, זה פשוט חצוף בעיני.

כמובן שזה לא מדריך איך לפנות לכולן, זה פשוט מה שנכון לי.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
Aristotle​(נשלט) • 26 בדצמ׳ 2022
נשלח בטעות. (נערך)

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני דצמ' 26, 2022 10:12 pm, סך-הכל נערך פעם אחת