בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות ונשלטים יקרים כנסו זה בשבילכם

יפה קצת משונה{קרוסית}
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
דורה יקרה, נושא ממש חשוב העלית פה, בתור ביישנית אנטי תקשרותית אני אומרת את זה. רעיון הצמידים מעולה. זה מבהיר מי בכלל השולטות שמעוניינות במשו ואלו שרק רוצות להישאר עם הנשלט שלהן. וגם מה שהן רוצות ואם בכלל יש סיכוי. צריך לזכור שכל פעם שנשלט מקבל "לא" זה מוציא רוח מהמפרשים, במיוחד לנשלטות כמוני שיש פלח קטן (אבל יש!) של שולטות מעוניינות.
hrgiger
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
hrgiger • 26 בדצמ׳ 2022
אה, כן, צמידים זה רעיון מעולה.
הייתי בכמה מסיבות שזה היה כולל כאלה שהפקתי בעצמי.
יכולה לעזור עם זה, אם תרצו.
Reina N​(שולטת)
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
Reina N​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2022
מי שמתבייש מתייבש..
אין במה להתבייש כבר הגעת לפמדום לבד?
אתה לא באמת מעוניין לעמוד כל הערב לצפות באחרים נהנים ולהרגיש אומלל נכון?
לא כבר יש לך אז פשוט תיגש ותציע את עצמך במקרה הטוב תקבל כן, במקרה הפחות טוב תישאר עם הלא שבין כה וכה היה לך..
יש מיליון דרכים להציע את עצמך אבל לדעתי הטובה מכולן זה
״היי אשמח להציע את עצמי לשימושך״
למה? כי הסבירות שאתן לנשלט שאינני מכירה את כף הרגל שלי שואף לאפס.. לעומת זאת אוליי אאפשר לו לאחר שכבר השתעשעתי איתו קודם ויש המון דרכים להשתמש בנשלט..
כן גם אם השולטת הגיעה עם נשלט זה לא אומר שהיא לא תמצא בך שימוש אפילו להיפך..
לא להתבייש פשוט להציע!
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
אני שמחה שיש פה שיתוף פעולה ודעות שונות ומגוונות, וברור שכל שולטת מה שמעניין אותה והדרך שבה היא מעוניינת שיפנו אליה. יש גם שולטות שהן פונות לנשלטים בלי להתבייש, נצלו את זה כמובן שאם זה עומד ומתיישב עם למה שאתם מתחברים. אם זה גבול אז בטח שלא מתאים.
ומקווה שבפמדום הקרוב נראה יותר נשלטים שלא מתביישים ויפנו לשולטות המהממות והמקסימות שמגיעות קבוע לפמדום ❤️
סוס האש​(מתחלף)
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
סוס האש​(מתחלף) • 26 בדצמ׳ 2022
זורק רעיון שאפשר יהיה לפתח אותו יותר..
"פינת אימוץ" במסיבה..
נשלט שבא לבד ומעוניין שיאמצו אותו יכין שקף קצר על עצמו עם נקודות עניין, תחביבים(לא חייב BDSM), גבולות וכדומה.
אפשר להציב שולחן קטן עליו יודפס השקף, אפשר להניח כמה צעצועים של הנשלט, כיסא נמוך או שטיח ליד..
מי שמעוניינת לאמץ לעצמה נשלט בין אם באה לבד ובין אם לא תוכל להגיע ולהתרשם מההצע...

הלוואי ויכולתי להגיע למסיבות שלכם..
השאלה היא אחרת, איך אני גורם לונילית להגיע למסיבה כזו...😅
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
נייס רעיון נחמד אהבתי 😉. מממממ.... שלא תקבל שוק 😂😂😂😂 אולי תנסה לדבר איתה כזה שיחות שיחות שיחות. תראו ביחד את הסרט 50 גוונים למרות שזה קיצ'י כזה אבל תראה את תגובתה. כמובן שהיא בצד השולטת כן. בהצלחה
StreetCat
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
StreetCat • 26 בדצמ׳ 2022
בגלל פער הגישות פה בין אחת לשנייה, כיון הצמידים נשמע לי הכי הגיוני... (או משהו דומה לצמידים)
מי שלא תרצה פניה בכלל פשוט לא תענוד אחד.
ואז אפשר לעשות חלוקה של - מי מוכנה לפנייה שכוללת הצעה לאקט בדסמי ומי מעדיפה פניית הכירות בלבד. (או כל חלוקה אחרת שתתאים)
אני לא רואה בכך משום פחיתות כבוד של השולטות, אנחנו שם כי אנחנו רוצות לקחת חלק.
גם נשלטים - אני פניתי אל מי שנראה לי מעניין וזכרתי את הכינוי שלו מפה. (איזה כיף שהקפידו על המדבקות הפעם)
אבל אם הייתה חלוקה כלשהי על השאר, הייתי יודעת יותר בקלות מי רלוונטי ומי פחות.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
Aristotle​(נשלט) • 26 בדצמ׳ 2022
סוס האש כתב/ה:
זורק רעיון שאפשר יהיה לפתח אותו יותר..
"פינת אימוץ" במסיבה..
נשלט שבא לבד ומעוניין שיאמצו אותו יכין שקף קצר על עצמו עם נקודות עניין, תחביבים(לא חייב BDSM), גבולות וכדומה.
אפשר להציב שולחן קטן עליו יודפס השקף, אפשר להניח כמה צעצועים של הנשלט, כיסא נמוך או שטיח ליד..
מי שמעוניינת לאמץ לעצמה נשלט בין אם באה לבד ובין אם לא תוכל להגיע ולהתרשם מההצע...

הלוואי ויכולתי להגיע למסיבות שלכם..
השאלה היא אחרת, איך אני גורם לונילית להגיע למסיבה כזו...😅

דמיין את הסצינה קורעת הלב של אותם נשלטים שיושבים שם כל הערב ואף אחת לא בוחרת בהם.

לדעתי זה רעיון נחמד בתיאוריה אבל עם פוטנציאל נזק לא מבוטל...
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
אנחנו משתדלות מפמדום לפמדום להשתפר לבדוק מה האופציות. לפעמים אני מתכננת משחקים ומתבאסת שאין זרימה לכך.
לדוגמא תכננתי הדלקת חנוכייה אנושית אבל מבחינת התנדבות לא הייתה. מה גם שראיתי שכולם עסוקים בסשנים החלטתי לוותר.
גם שאחת המלכות הכריזה שהיא מחפשת מתנדב לצעצועים שלה לא ממש ראינו קופצים.
אני מנסה למצוא פתרונות רעיונות שיעזרו לאלה שמתביישים הכי קל זה לבוא להגיד אור ואני מארגנות לכם ליין תשברו את הראש. אבל זו לא המטרה לכן אנחנו שונות מליינים אחרים כי כן אכפת לנו מכל מי שמגיע.
גם ששולטת פונה אליי אני מנסה לעזור. הבעיה שאני לא יכולה לפנות ולעבור שולטת שולטת.
אם יהיו רעיונות ישימים אשמח לממש אותם בליין.
לדוגמא הייתה שולטת שבא לה לעשות רכבת שולטות אז ניסיתי לעזור והייתה התנדבות בעניין.
תודה לכל המשתתפים פה בתגובות אשמח לשמוע עוד אנשים
שיהיה לילה טוב ❤️
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 26 בדצמ׳ 2022
טלי35​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2022
אני ממש נהנית מהשרשור הזה

(וממש מתבאסת שלא יכולתי להגיע!!!)