בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות ונשלטים יקרים כנסו זה בשבילכם

One moment​(שולטת)
לפני שנה • 27 בדצמ׳ 2022
One moment​(שולטת) • 27 בדצמ׳ 2022
מבחינתי זה רע מאוד להתחיל עם כינוים כמו "שלום, מלכתי, גבירתי וכו'" לכאלה אני לא עונה אפילו בצ'אט.
להתחיל שיחה מ: "סליחה את מצליפה?" גם לא מכובד.
באיזה מסיבה (לא פמדום) רצתי ממישהו שכל מה שהוא שאל בלי הפסקה "מלכה שולטת? מלכה שולטת?".
אף אחת לא אוהבת להרגיש שהיא איזה כלי להגשמת רצונות של אחרים.
אני מעדיפה שיתחילו שיחה לגמרי ונילית, אולי ישאלו האם אני מעוניינת להכיר, האם אני מחפשת, האם אני מעוניינת לשחק ומה אני אוהבת.

ואגב תמנעו ישר להציע עיסוי רגליים. כי אם אתם לא יודעים לעשות את זה ולא באמת אוהבים את זה גם אנחנו מרגישות את זה.
גם לבקש להצטרף לסשן פוט פטיש "כי יש לך 2 רגליים" זה תחלס מחפיץ לא פחות מלפנות בלי רשות עם כינויים שונים.

בכלל לגבי לשאל האם מותר להצטרף או האם שולטת מחפשת נשלט נוסף אני לא חושבת שאמורה להיות בעיה. רק שצריך לגשת אם הם לא בסשן ואולי לא ישר אחרי. באמת שלפעמים שולטות באות לא עם בן זוג וסתם עם ידיד "שומר ראש".

לגבי צמידים שכתבו פה. בפמדומים שהיו פעם השתמשו בצמידים, אבל כשיש הרבה פטישים והרבה צבעים אנשים מתבלבלים. אבל הייתי במסיבה שבה צמידים דווקא היו אמורים לפתור בעיה האם אפשר לפנות או לא. היו 3 צבעים של צמידים בצבעי רמזור: אדום - לא מוכן\ה שיפנו, לא מעוניינת לשחק בכלל או לשחק עם אחרים (נגיד לזוג
מונוגמי), צהוב - לא רוצה שיפנו, אפנה לבד למי שמעניין אותי, אולי מוכן לשחק, ירוק - מעוניין בפניות, הכרויות, משחקים.
נשלטוש
לפני שנה • 27 בדצמ׳ 2022
נשלטוש • 27 בדצמ׳ 2022
מהניסיון שלי
תמיד ניהלתי שיחות הרוב בפמדום
וככה הרבה נהנו ממני וחלק התחילו לסשן אותי שזה היה בהתחלה שלי

אז לדעתי איך לבוא לאישה ולא כשולטת!
להחמיא לה להגיד לה שהלוק שלה מאוד יפה
ומפה מתחיל השאלות התחקירים
כמובן שזה יהיה בנחמדות בלי ציפיות
ויש כאלה שהן יקבלו ויש כאלה שלא

אבל תמיד טוב בתור התחלה להחמיא לאישה ולהוסיף טיפה הומור בגבול הטעם הטוב 😇 שמחתי לתת את העצה שלי 🙏
יפה קצת משונה{קרוסית}
לפני שנה • 27 בדצמ׳ 2022
סוס האש כתב/ה:
זורק רעיון שאפשר יהיה לפתח אותו יותר..
"פינת אימוץ" במסיבה..
נשלט שבא לבד ומעוניין שי😅

יש מסיבות שיש בהן מכירת עבדים. יודעת שהיו שם שידוכים מוצלחים. אבל גם היו מצבים שנשלט (ופעם אחת נשלטת ממש סבבי) ואף אחד לא רצה....וזה בכלל די מביך. צמידים כמו שנאמר יאפשרו גם לשולטות שלא מעוניינות קצת שקט.
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 27 בדצמ׳ 2022
Bluecollar​(שולטת) • 27 בדצמ׳ 2022
האם יש מישהי שבאמת בפמדום ישבה לדבר עם נשלט?
אני בעקרון באה לשחק. הרבה פעמים יוצאת מזה אחר כך סוג של הכרות. אבל אני לא רואה איך במוזיקה ובצפיפות אפשר לנהל שיחת הכרות ארוכה.
אשמח לשמוע איך עושים את זה?
נשלטוש
לפני שנה • 27 בדצמ׳ 2022
נשלטוש • 27 בדצמ׳ 2022
Bluecollar כתב/ה:
אני בעקרון באה לשחק. הרבה פעמים יוצאת מזה אחר כך סוג של הכרות. אבל אני לא רואה איך במוזיקה ובצפיפות אפשר לנהל שיחת הכרות ארוכה.

לי יצא מלא כי לפעמיים גם זה כייף נגיד לנוח ולא רק לשחק ואז שם נוצר היכרות גם מעבר למשחקים😇
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני שנה • 27 בדצמ׳ 2022
חחחחחחחחח מתארת לי שנשלט ושולטת יושבים ומדברים ביניהם ואז נניח בגלל המוזיקה שלא שומעים. השולטת : מהההההה ???
הנשלט צועק לה באוזן את מה שרצה להגיד
ואז בעקבות הצעקה נוצר סשן התעללות שצעקת לה באוזן 😂😂😂😂. זה היה בהומור כן לא לנסות בפמדום 😉
נשלטוש
לפני שנה • 27 בדצמ׳ 2022
נשלטוש • 27 בדצמ׳ 2022
דורה המדליקה כתב/ה:
חחחחחחחחח מתארת לי שנשלט ושולטת יושבים ומדברים ביניהם ואז נניח בגלל המוזיקה שלא שומעים. השולטת : מהההההה ???
הנשלט צועק לה באוזן את מה שרצה להגיד
ואז בעקבות הצעקה נוצר סשן התעללות שצעקת לה באוזן 😂😂😂😂. זה היה בהומור כן לא לנסות בפמדום 😉

חשבתיב בדיוק לעשות את זה למישהי 😂😂😂😂😂
רעיון נפלא ! (ברצינות לא לנסות את זה בבית) ״פמדום״.
hrgiger
לפני שנה • 27 בדצמ׳ 2022
hrgiger • 27 בדצמ׳ 2022
Bluecollar כתב/ה:

יצא לי, כן. יש פינות מעט שקטות, לא תמיד מאוד מאוד רועש.
לא יכולה להגיד שניהלתי שיחות עומק של שעות, אבל כן כאלה שגרמו לי להבין אם מי שמולי מעניינת אותי.
איש בין אנשים
לפני שנה • 27 בדצמ׳ 2022
איש בין אנשים • 27 בדצמ׳ 2022
דורה המדליקה כתב/ה:
הבעיה שזה ידרוש גם מהשולטות וגם מהנשלטים לענוד את הצמיד. חושבת לעשות צמידים בינתיים רק למאזוכיסטים כי זה ממש משהו מחוייב שרוב השולטות מחפשות. אולי אעשה לעוד נושאים שהם מבוקשים.