בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המאבק בסלקציה והאפליה במועדונים ומסיבות של קהילת הbdsm וfetish בישראל

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 7 בינו׳ 2023
Dan_Kap כתב/ה:
מעניין שהפנתר השחור, אביר הצדק והחוק, טוען מצד אחד שהוא כאן כבר עשר שנים ושהוא מתכוון להגיש תביעה שבה שמו ומספר תעודת הזהות שלו יהיו מידע שנגיש לציבור, ומצד שני הוא עושה את כל זה מפרופיל שנוצר ב-23.12 במקום לספר לכולם מיהו ומהו.

מה הבעיה?
קודם כל, רוב האנשים בכלוב הם אנונימיים.
דבר שני, הוא מעלה רעיון - שהוא לאו דווקא יממש. למה שהוא ישים את השם שלו על משהו שאפילו לא התחיל? משהו שאולי לא יצא לפועל? משהו בלי שום התחלה ממשית? אין. סיכוי טוב מאוד שהמועדונים שהוא ציין יהיו פתוחים גם עוד שנים, ואתה יודע את זה. פותח האשכול דאג לאינטרסים שלו כמו שצריך והוא עשה בשכל. לא שופט אותו בכלל.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023
מה שיפה בשרשור הזה, הוא שכל התומכים בפנתר השחור לא מגיעים למסיבות. הם לוחמי צדק שלא מכירים מקרוב את הבעיה על כל גווניה אבל החליטו למי נעשה עוול שלא בצדק ויצאו להגן עליו, חלקם אפילו במחיר של גיוס תקציבי עתק למשטרה ולפרקליטות - העיקר שגברים בודדים יוכלו לפקוד את המסיבות!

אבל איזה מעצבן זה כשאנשים שלא מבינים את הסכסוך הישראלי פלסטיני נוקטים עמדה לגביו, הא?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023
Black Lotus כתב/ה:
מה שיפה בשרשור הזה, הוא שכל התומכים בפנתר השחור לא מגיעים למסיבות. הם לוחמי צדק שלא מכירים מקרוב את הבעיה על כל גווניה אבל החליטו למי נעשה עוול שלא בצדק ויצאו להגן עליו, חלקם אפילו במחיר של גיוס תקציבי עתק למשטרה ולפרקליטות - העיקר שגברים בודדים יוכלו לפקוד את המסיבות!

אבל איזה מעצבן זה כשאנשים שלא מבינים את הסכסוך הישראלי פלסטיני נוקטים עמדה לגביו, הא?

זה שאמרתי שאני לא יוצא למסיבות זה לא אומר שלא יצאתי. יצאתי בעבר, אפילו הרבה, מיציתי. ואני מכיר מקרוב את הבעיות שאתם מדברים עליהן. דבר שני, זה טיעון מטופש ומכלליני מדי. לעיתים קרובות דווקא האוכלוסיות שקרובות לבעיה הן דווקא המוטות ביותר, וזה לא מפתיע כי החברה המודרנית קנתה הרבה מאוד שקרים... אנקוב פה כמה:
1 - שאחת מתוך שלוש נשים נאנסת. זה מחקר שקרא לבערך כל הטרדה מינית "אונס", ד"א. את יודעת כמה עמותות הוקמו על השקר הזה? והם הכי מכירים את הבעיה!!
2 - שגידול בקר פוגע בכדור הארץ בצורה הרסנית. התשובה הפשוטה היא שלא, והמחקרים האלה בוצעו על מקומות כמו סין והודו שהטכנולוגיה שהם מגדלים איתה את הפרות נעה בין פרימיטיבית לפרימיטיבית מאוד.
נו טוב, יש מלא דוגמות, יותר מדי, לא ניכנס לכולם, גם לא בא לי לברוח יותר מדי מהנושא. הנקודה העיקרית שאני רוצה להעביר זה שלבני אדם באופן כללי יש כושר שיפוט לקוי, בין אם הם מתמודדים עם הבעיה מקרוב ובין אם לא. זה שאתה מכיר את הבעיה מקרוב זה לא אומר בשום פנים ואופן שאתה יודע איך להתמודד איתה, זה טיעון אבסורדי שהמציאות מוכיחה שוב ושוב כמה שהוא לא נכון. אולי זה מעלה את הסבירות, וגם זה לא באחוזים גבוהים מדי. כושר שיפוט הרבה יותר חשוב מהתנסות בשטח, על הבעיות שיש בתוך המערכת אפשר ללמוד גם בלי להיכנס אליה (לא מדובר בלסובב מטריצות ב-90 מעלות או להתחיל ללמוד מחדש את כל אינפי 1 ו-2, כולה סוגיות חברתיות פשוטות יחסית. עד כה לא תיארתם משהו קשה להבנה לאדם מבחוץ, אומר כאדם שהיה בפנים).

יתרה מכך, הצעתי לכם פיתרון סביר לחלוטין (**שעדיין לא התייחסתם אליו ולא אמרתם למה הוא לא יעבוד**). כמו כן, יש מספיק עדויות מהמציאות שחוקים ואכיפתם כן מצמצמים משמעותית את כמות העבירות... פעם לרצוח גברים במלחמה ולאנוס לאחר מכן את הנשים היה נחשב סבבה לגמרי (באמת, המצפון המוסרי של אותם חבר'ה עבד סבבה לגמרי), איך אתם חושבים שהפסקנו עם זה? האמת שלדוגמה הזאת ספציפית יש כמה גורמים וזה משתנה ממקום למקום, אבל מן הסתם שבאמצעות חוק, דה. כשאתה צריך לשלם ב-20 שנה בכלא בשביל לרצוח מישהו אתה פשוט נמנע מזה כי זה לא משתלם. וכן, מן הסתם שתמיד יהיו מקרים פה ושם, אבל זה כלום ביחס למה שהיה קורה פה בלי חוק... אפילו לא 1% מכלל המקרים. בנתיים, ההיסטוריה מוכיחה לנו שוב ושוב שחוקים מצמצמים בצורה דרסטית עבירות, וזה הפיתרון המתבקש כאן, לא אפליה ודריכה על האתיקה.

ובוא נלך איתך צעד קדימה - יהיו 80% גברים ותהיה מסיבות נקניקיות. אז מה? זה שהם נמצאים שם זה לא אומר שהם יקבלו יחס, אפשר להתייחס אליהם כמו סתם NPC'S, ככה שזאת תלונה מצ'עממת ולא רלוונטית. בהנחה שיטפלו בהטרדות כמו שצריך כמובן, אחר כך הם יהיו סתם NPC'S שאתה לא אמור להתייחס אליהם, סתם תפאורה.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023
למה הפתרון שלך לא יעבוד? משלושה טעמים - כי כיום תיקים על אלימות במשפחה ועל אונס נסגרים מחוסר עניין לציבור. אז על אחת כמה וכמה תיקים על הטרדה במועדונים שיותר קשה להוכיח בעיקר כשבמועדון אסור לצלם.

הסיבה השניה היא שהיה ובאורח פלא ההצעה שלך עבדה, אתה כגבר תהיה אדם אומלל. בכל רגע נתון יהיה אפשר להאשים אותך בהטרדה ולסבך אותך משפטית וכלכלית.

הסיבה השלישית - גם במדינות שבהן יש עונש מוות על רצח או ענישה חמורה על פשיעה כלכלית, אנשים ממשיכים לבצע פשעים. חלק מהפושעים מאמינים שהם חכמים ולא ייתפסו, אחרים פועלים בלהט הרגע ולא חושבים על העונש. כך או אחרת - ההרתעה לא עובדת.

טוב מספיק?

אם יהיו 80% גברים ומסיבת נקניקיות לא תהיה מסיבת בדסמ. מנסיון, ברגע שמשהו יתחיל לקרות איפשהו כל הגברים ינהרו לשם, יהרגו את האווירה ויבריחו מהר מאד את 20% הזוגות.

הם ממש לא npc. יותר כמו cut scene מעצבן שאי אפשר לעשות לו skip.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023
Black Lotus כתב/ה:
למה הפתרון שלך לא יעבוד? משלושה טעמים - כי כיום תיקים על אלימות במשפחה ועל אונס נסגרים מחוסר עניין לציבור. אז על אחת כמה וכמה תיקים על הטרדה במועדונים שיותר קשה להוכיח בעיקר כשבמועדון אסור לצלם.

הסיבה השניה היא שהיה ובאורח פלא ההצעה שלך עבדה, אתה כגבר תהיה אדם אומלל. בכל רגע נתון יהיה אפשר להאשים אותך בהטרדה ולסבך אותך משפטית וכלכלית.

הסיבה השלישית - גם במדינות שבהן יש עונש מוות על רצח או ענישה חמורה על פשיעה כלכלית, אנשים ממשיכים לבצע פשעים. חלק מהפושעים מאמינים שהם חכמים ולא ייתפסו, אחרים פועלים בלהט הרגע ולא חושבים על העונש. כך או אחרת - ההרתעה לא עובדת.

טוב מספיק?

אם יהיו 80% גברים ומסיבת נקניקיות לא תהיה מסיבת בדסמ. מנסיון, ברגע שמשהו יתחיל לקרות איפשהו כל הגברים ינהרו לשם, יהרגו את האווירה ויבריחו מהר מאד את 20% הזוגות.

הם ממש לא npc. יותר כמו cut scene מעצבן שאי אפשר לעשות לו skip.

1 - יש מצלמות אבטחה. ברוב המועדונים שהייתי יש מצלמות. כך או כך, אפשר לחייב חוקית כל מועדון להתקין מצלמות, זאת לא בעיה, זאת אפילו מציאות מתבקשת כי במועדונים לעיתים קרובות יש הטרדות ועבירות על החוק. אני לא מכיר אישה שתסרב לזה. גם הרוב המוחלט של הגברים לא יסרבו לזה כי במידה והם לא עשו כלום יהיו לכך ראיות.
2 - לא נכון. אנחנו מדברים על מציאות תאורטית שעוד לא התחילה. אני בא בגישה של Presumption of innocence, וזאת גם המציאות המשפטית שאני תומך בה. לדעתי, גם היתכנות של 99% לביצוע עבירה לא מצדיק אשמה, למרות שבמערכת המשפט מאשימים אנשים על הרבה פחות.
3 - אף אחד לא טען שמטרתו של החוק הוא למנוע פשע לחלוטין, עם זאת - בהחלט יש עדויות לכך שחוק מצמצם פשעים בהיקפים דרסטיים, יש לך אינסוף עדויות. ואף אחד לא יחשוב "אהא, אני חכם יותר מהמערכת" ויטריד בחורה במקום עם מצלמות בידיעה שלא ירחמו עליו וכמעט בטוח שיתלוננו עליו, אולי רק הזויים, מעטים במספרם.

וכל עוד הגברים סתם מסתכלים מבחינתי לפחות הם סתם NPC'S. כל עוד הם לא נדחפים תעשו מה שבא לכם. קיצר, פה הטיעון שלך נגמר? "גברים יסתכלו עליי וזה יציק לי"? את יכולה גם לבקש שהם יעופו. אם זה מפריע לך עד כדי כך, אני מניח שזאת בעיה שלך, ובטח שזה לא מצדיק אפליה ופעילות לא חוקית. ואפשר להשיג פרטיות גם במועדונים ד"א, למרות שאני יודע שבדאנג'ן יש אזורים שמציגים בדס"מ להמונים. וול, בעיה שלהם.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023
ושוב, כמו שארגמן אמרה, אני תוהה איך הייתם מגיבים אם זה היה אחרת.
"סליחה, אנחנו לא מכניסים שמנות כי אתן לא מושכות את רוב האוכלוסיה והורגות את הליבידו של האנשים במסיבה, מה שיגרום לכל הגברים לברוח, בעקבות זה גם כל שאר הנשים יברחו ואני אפסיד כסף" - למה זה לא ומה שציינו לעיל כן?

עונשים קולקטיביים אלה פתרונות פרימיטיביים, כמעט תמיד יש דרך להימנע מזה, וחשוב להימנע מזה בגלל זכויות הפרט. כמו שאמרתי, לא אכפת לי מנשים שמוטרדות מינית במועדונים, ואני עדיין תומך בהן ובמאבק שלהן כי בעולם שבו דורכים על זכויות של אנשים אחרים, אני עלול להיות זה שיידפק מזה מחר. אם השם שלי לא היה על התביעה, הייתי תובע בכיף, ולא כי אכפת לי מזה ספציפית באופן ישיר, פשוט לא בא לי שידרכו על הזכויות שלי. במקרה הזה יש לי בת זוג ואני גם מעדיף אישית את המסיבות ככה, אבל אם מונעים מבני אדם זכויות במקום אחד זה גולש למקום אחר. במקרה הזה הייתי בוחר בתשובה האתית, למרות שגם אני (בדיוק כמוכם) מעדיף אישית את המסיבות האלה ככה. האם כיף יותר להיות במסיבה עם 50% - 60% נשים? כן, שהרי כל המרבה בציצים הרי זה משובח, אבל זה לא רלוונטי לשיקול האתי, וזה גם מה שאמרתי בתקופה שביליתי במועדונים הכי הרבה בחיי.
mister z​(שולט)
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023

Re: החוק בהחלט אוסר הפלייה על רקע מעמד אישי

mister z​(שולט) • 7 בינו׳ 2023
Black Lotus כתב/ה:
mister z כתב/ה:

למעשה אין כמעט שאלה כשקוראים את החוק השאלה מי יהיה זה שירים את הכפפה ויהיה מוכן להיות מזוהה כבדסמי שנשאר בחוץ
העתקתי גם את הסעיף הרלוונטי
איסור הפליה
3. (א) מי שעיסוקו בהספקת מוצר או שירות ציבורי או בהפעלת מקום ציבורי, לא יפלה בהספקת המוצר או השירות הציבורי, במתן הכניסה למקום הציבורי או במתן שירות במקום הציבורי, מחמת גזע, דת או קבוצה דתית, לאום, ארץ מוצא, מין, נטיה מינית, השקפה, השתייכות מפלגתית, גיל, מעמד אישי, הורות או לבישת מדי כוחות הביטחון וההצלה או ענידת סמליהם.

בנוסף לכל הטוענים שאף אחת לא תרצה לבוא ..אולי זה נכון אבל בדיוק כפי שלא עניין את השופט כאשר בעלי מועדונים אמרו שעם יתנו לאתיופים/מזרחים/ערבים להכנס יהיו יותר תלונות על פגיעות מיניות ופחות לקוחות
ייתכן שזה נכון אבל בסוף החוק ברור

קביעה כזו נחרצת יכולה להגיע רק מפיו של מישהו שלא מגיע מעולמות המשפט 😮💨

א. תנוח דעתך אני סטודנט למשפטים ובהחלט מצוי בעולמות החוק והמשפט..
ב. החוק מתייחס בפירוש כפי שאת יכולה לראות בעצמך בסעיף הרלונטי (3 א)
mister z​(שולט)
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023

לא מדובר פה על מי צודק

mister z​(שולט) • 7 בינו׳ 2023
Black Lotus כתב/ה:

השאלה שעלתה היא האם הפרקטיקה של מניעת כניסה מגברים ללא בנות זוג היא חוקית
(התשובה דרך הגב היא לא)
לכלוכית השרמוטה​(אחר)
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023
לא בטוח, גברים כמוני שפשוט באים לחקור ולא רוצים להפעיל את הסביבה הקרובה אליהם כדי להגיע למועדון. א-נשים כמוני פשוט נאלצים להידחק לפינה ולחקור את הסצנה ממקום שהוא פשוט לא אמיתית משמע לא בעולם הפיזי.
ויכול להיות שאני העבד הכי טוב, הברמן המגניב או בכלל שומר הקהילה למען אותה אחות שעברה יותר מידי הטרדות ועדיין עוברת גם אם הדרישה לאיזון המגדרי והכל כי? באינטרנט אי אפטבעמת להכיר בן אדם מיהו...
מזכיר כאן לכל הגברים כמה מתחזות היו כאן במרוצת הזמן מאז שהאתר הזה הגיע.
זה שנולדתי בגוף של גבר אומר שאני חרמן סוטה ללא מעצורים???
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023
tinyman כתב/ה:
לא בטוח, גברים כמוני שפשוט באים לחקור ולא רוצים להפעיל את הסביבה הקרובה אליהם כדי להגיע למועדון. א-נשים כמוני פשוט נאלצים להידחק לפינה ולחקור את הסצנה ממקום שהוא פשוט לא אמיתית משמע לא בעולם הפיזי.
ויכול להיות שאני העבד הכי טוב, הברמן המגניב או בכלל שומר הקהילה למען אותה אחות שעברה יותר מידי הטרדות ועדיין עוברת גם אם הדרישה לאיזון המגדרי והכל כי?
זה שנולדתי בגוף של גבר אומר שאני חרמן סוטה ללא מעצורים???

התומכים של האיזון המגדרי לא חושבים שאם אתה גבר אז אתה בהכרח חרמן וסוטה, אלא שהמחסור בסינון מזמין הרבה מטרידנים ומייצר בכללי אווירה לא נעימה, גורמים לנשים לברוח ולאחר מכן גם לגברים. הם לא אומרים שום דבר עליך, האדם האינדיבידואל, אלא פשוט מצביעים על הבעיות שיש (במציאות העכשווית לפחות) כשיש רוב של גברים במסיבות וכשאין סינון. לדעתי כל הבעיה הזאת היא ברת פיתרון שלא כוללת ענישה קולקטיבית.