סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המאבק בסלקציה והאפליה במועדונים ומסיבות של קהילת הbdsm וfetish בישראל

Mercenary​(אחר)
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023
Mercenary​(אחר) • 7 בינו׳ 2023
אכן אפלייה מכוונת וצודקת
אם אתה אישיות ובעל דמות והשקעת בהופעה ואתה מוכר בקהילה ויש לך אג'נדה שאתה נפגש אתם אז אין עם זה בעיה
אבל אם אתה רוצה לבוא כמו צייד בודד או לחבור לקבוצת חיות טרף למסטל בחורה ולבצע בה את זממכם זאת גם סוגייה
אבל כן
אני מסכים עם זה יש כאן סדר וקלות של אירגון וניהול
האפלייה שאני מוחה עליה היא המכירת כרטיסים האינטרנטית
וואלה בראבק עכשיו הייתי בהצגה וכן בא לי ספונטני לשתות בירה עם החברה זה בעייתי
StreetCat
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023
StreetCat • 7 בינו׳ 2023
WitchFuneral​ ההצעה שלך של ענישה כלפי מטרידנים היא נהדרת,
רק שבמצב כיום - כל אחת שתעיד על עצמה שהיא בדסמית (והליכה למקום כזה נחשבת) הסיכוי שהתיק שלה יעלה תוצאה, לא משנה איזו הוכחה יש, הוא קלוש.

אני יכולה להעיד על עצמי. (ועל יותר מידי אחרות)
שלא אמרתי שאני בדסמית
שהצד השני הודה במעשים המיוחסים אליו. (לא הכחיש דבר, אישר הכל בחקירה ויותר.)
שהיו את כל ההוכחות שצריך, כולל עדים, כולל צילומים, כולל הכל.
והתיק נסגר. מחוסר עניין לציבור.
בלי שהאדם קיבל טיפה של עונש על מה שעשה.

אז גם הוכחה מצולמת מהמועדון - היא לא ערובה להצלחה של ענישה כלשהי.
שלא לדבר על ההנאה הנהדרת שכרוכה בהגשת תלונה במשטרה וכל הכרוך בה.

אתה מבקש מאיתנו, להעמיד אותנו, כנשים, בתור אופציה לקורבן למקרים של הטרדות מיניות, או גרוע מכך.
רק כדי לאפשר כניסה של גברים בודדים ללא אפליה.

אתה מוכן שבת הזוג שלך תחווה את אחת הפגיעות וכל הכרוך בכך עבור המטרה הזו?
או שהבת שלך, במידה והייתה רלוונטית, תחווה אותה, עבור זה שגברים לא יסבלו מהאפליה שהם חווים?

אז בתאוריה - הרעיון שלך נשמע נהדר.
במציאות - לא הייתי מסכימה לסכן אפילו אחת במחיר ובכאב של הטרדה או פגיעה מינית, רק כדי שגבר בודד לא יסבול מהאפליה הקשה של אי כניסה למועדון.
סבל רגעי שדורש ממנו - למצוא ליין שמכניס בודדים. (או בת זוג לבילויים)
לעומת פגיעה מינית וכל המשתמע ממנה.
גם אם אותו אחד (וכפי שמעידים פה כולם - זה יותר מאחד) יקבל הרשעה, קנס, שנים בכלא. הנזק שהבחורה תחווה הוא לכל החיים.

אז לא, הפתרון הזה רחוק מלהיות רלוונטי בעיני.
והמחיר של איזון מגדרי (שבתכלס כולנו יודעים שזה לא איזון מגדרי אלא מניעה של כניסת גברים בודדים) לחלוטין שווה בעיני.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 8 בינו׳ 2023
StreetCat כתב/ה:
WitchFuneral​ ההצעה שלך של ענישה כלפי מטרידנים היא נהדרת,
רק שבמצב כיום - כל אחת שתעיד על עצמה שהיא בדסמית (והליכה למקום כזה נחשבת) הסיכוי שהתיק שלה יעלה תוצאה, לא משנה איזו הוכחה יש, הוא קלוש.

אני יכולה להעיד על עצמי. (ועל יותר מידי אחרות)
שלא אמרתי שאני בדסמית
שהצד השני הודה במעשים המיוחסים אליו. (לא הכחיש דבר, אישר הכל בחקירה ויותר.)
שהיו את כל ההוכחות שצריך, כולל עדים, כולל צילומים, כולל הכל.
והתיק נסגר. מחוסר עניין לציבור.
בלי שהאדם קיבל טיפה של עונש על מה שעשה.

אז גם הוכחה מצולמת מהמועדון - היא לא ערובה להצלחה של ענישה כלשהי.
שלא לדבר על ההנאה הנהדרת שכרוכה בהגשת תלונה במשטרה וכל הכרוך בה.

אתה מבקש מאיתנו, להעמיד אותנו, כנשים, בתור אופציה לקורבן למקרים של הטרדות מיניות, או גרוע מכך.
רק כדי לאפשר כניסה של גברים בודדים ללא אפליה.

אתה מוכן שבת הזוג שלך תחווה את אחת הפגיעות וכל הכרוך בכך עבור המטרה הזו?
או שהבת שלך, במידה והייתה רלוונטית, תחווה אותה, עבור זה שגברים לא יסבלו מהאפליה שהם חווים?

אז בתאוריה - הרעיון שלך נשמע נהדר.
במציאות - לא הייתי מסכימה לסכן אפילו אחת במחיר ובכאב של הטרדה או פגיעה מינית, רק כדי שגבר בודד לא יסבול מהאפליה הקשה של אי כניסה למועדון.
סבל רגעי שדורש ממנו - למצוא ליין שמכניס בודדים. (או בת זוג לבילויים)
לעומת פגיעה מינית וכל המשתמע ממנה.
גם אם אותו אחד (וכפי שמעידים פה כולם - זה יותר מאחד) יקבל הרשעה, קנס, שנים בכלא. הנזק שהבחורה תחווה הוא לכל החיים.

אז לא, הפתרון הזה רחוק מלהיות רלוונטי בעיני.
והמחיר של איזון מגדרי (שבתכלס כולנו יודעים שזה לא איזון מגדרי אלא מניעה של כניסת גברים בודדים) לחלוטין שווה בעיני.

החוויה שחווית אכן לא מוצדקת (בהנחה שהיו הוכחות וסיפקת סימוכין לטענותייך), אבל אני לא מתכחש לדברים האלה. זה נפוץ. זה לא רק בנוגע להטרדות מיניות, בכללי המשטרה בוחרת שלא להתעסק בהרבה שיט שהיא צריכה להתעסק בו. אבל נדמה שפספסת נקודה מאוד עיקרית:
התגובה שלי תיארה את מה שצריך להיעשות, לא את מה שקיים. וזה לא כזה הזוי, זה פיתרון די פרקטי.

"אתה מבקש מאיתנו, להעמיד אותנו, כנשים, בתור אופציה לקורבן למקרים של הטרדות מיניות, או גרוע מכך"
יש שתי אופציות:
1 - שההטרדות ימשיכו ופשוט יחיו עם זה / לעשות אפליה ובעצם להמשיך לזרום עם המצב כפי שהוא.
2 - שלטווח הקצר יהיה קצת מבאס לבוא למסיבות ולטווח הארוך יהיה שקט. לשם אני חותר. אני מאמין שאם נאמץ את הגישה שלי, לטווח הארוך יהיו פחות נשים שמוטרדות בהרבה במסיבות ללא סלקציה מאשר מה שיש כיום.

"אתה מוכן שבת הזוג שלך תחווה את אחת הפגיעות וכל הכרוך בכך עבור המטרה הזו?"
לא הייתי מוכן שבת הזוג שלי תחווה את זה למען המטרה הזאת מהסיבה הפשוטה שהכאב של בת הזוג שלי חשוב לי יותר מכל אותן בחורות שעוברות פגיעה מינית / אונס / וואטאבר. אני לא אקריב אותה למען טובת הכלל. והרצון האישי שלי לא מעיד על צדק חברתי, זה בסה"כ אומר שאני אדם אנוכי עם רצונות אנוכיים, חלקם כוללים דאגה ואכפתיות כלפי בת הזוג שלי. יתרה מכך - זאת השוואה לא הוגנת, כי את לא יכולה להשוות בחורה זרה שהחיים שלה לא מעניינים אותי לבת הזוג שלי. בסופו של דבר יהיה שקט לכולם וזה מה שחשוב, לטווח הארוך יהיו הרבה פחות הטרדות מיניות גם במקומות בלי סלקציה, ככה שבהנחה ואני צודק והפיתרון שלי אכן יספק תוצאות בשטח במידה וינוסה, הדבר הרציונלי ביותר (בנתיים זה בדיעבד) שיש לאישה שרוצה לחתור לצמצום הסיכויים שלה להוטרד מינית במסיבה זה לתמוך בעמדה שלי. הדברים איטיים במדינה ולוקח להם זמן לזוז, במיוחד כשאין אנשים שהולכים לבחוץ ודורשים את הזכויות שלהם.

ואת יכולה להסביר לי למה כשמדובר בבדס"מ כבר לא לוקחים את התלונות שלך ברצינות?
StreetCat
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023
StreetCat • 8 בינו׳ 2023
קצת מבאס = יותר נשים שיחוו הטרדות מיניות במועדון.
מבין למה אני נגד זה? בתור אחת שצריכה לדאוג לאינטרס האישי שלה😉 שהרי אני יוצאת לכאלה מקומות.
אז לא, לא מוכנה ל"סבול קצת" כדי שאח"כ יהיה טוב יותר. (לא ראיתי יותר מידי נפגעות תקיפה ופיגעה מינית שאומרות שזה " קצת סבל")
מבחינתי שאותם גברים יסבלו קצת ולמצוא פתרון אחר לנושא. (ויש פתרונות יצירתיים לנושא, אבל הם יקרים ולא כלכלים)
מהחוויה שלי ושל אחרות - יש פחות הטרדות במעודוני בדסמ. (בגלל dm, בגלל הקפדה על איזון מגדרי, בגלל שלא נותנים כניסה ליחידים לאזורי הפעילות)

פרקטית - הפתרון שלך מנותק מהמציאות הקיימת, אז הוא לא פרקטי.
בתיאוריה הוא יפה מאוד, בפועל הוא לא, לפחות לא מבחינתי ואני אתיימר להגיד שזה גם תקף לכל אישה שבוחרת כיום לצאת למועדונים הנ"ל.
בתיאוריה - מעבר לנזק הפלילי והכללי של כל מטריד/ה הייתי גם דואגת להרחקה לצמיתות מכל המועדונים של המטריד/ה. כך שיהיו השלכות גם במידה ולא הייתה הרשעה פלילית.

א. התלונה שלי לא נלקחה ברצינות בלי קשר לבדסמ.
ב. סטיגמות על בדסמ.
אם אישה תגיד שהיא חוותה הטרדה במקום שבו הלבוש הוא מינימלי ומטה, וכולל בדסמ -" את אישה, את בהכרח נשלטת, את בהכרח אוהבת סקס בכוח נגד רצונך."
שזה חרטה. וכל מי שטיפה מכיר ומבין בדסמ יודע שזה חרטה.

אבל כיום, שופטים, שוטרים, אנשי מקצוע - שואלים נשים שהלכו במיני: "את ביקשת את זה לא? בטוחה שלא רצית את זה? אבל אמרת לו כן לנשיקה אז למה לא ליחסי מין מלאים? בטוחה בזה? הרי שתית ורקדת איתו"
הנה אפילו אתה, שטוען שזה הפתרון היעיל ביותר, הטלת בי ספק. עזוב הוכחות וסימוכין- הבנאדם הודה במעשה וידע שזה לא חוקי. בחקירה הוא הודה(וגם לא בחקירה). מה צריך יותר מזה?

איך אתה חושב שהם יגיבו ויראו את עולם הבדסמ כשאישה תרצה להתלונן?
הגעת למועדון שחורט על דגלו מיניות פתוחה, אז מה את מתלוננת כשזה מה שקורה?
או כשגבר ירצה להתלונן? הרי יש גם הטרדות מהצד הנשי.

האידאל שלך נהדר, אבל הוא מנותק לחלוטין מהמציאות בשטח.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023
StreetCat כתב/ה:
קצת מבאס = יותר נשים שיחוו הטרדות מיניות במועדון.
מבין למה אני נגד זה? בתור אחת שצריכה לדאוג לאינטרס האישי שלה😉 שהרי אני יוצאת לכאלה מקומות.
אז לא, לא מוכנה ל"סבול קצת" כדי שאח"כ יהיה טוב יותר. (לא ראיתי יותר מידי נפגעות תקיפה ופיגעה מינית שאומרות שזה " קצת סבל")
מבחינתי שאותם גברים יסבלו קצת ולמצוא פתרון אחר לנושא. (ויש פתרונות יצירתיים לנושא, אבל הם יקרים ולא כלכלים)
מהחוויה שלי ושל אחרות - יש פחות הטרדות במעודוני בדסמ. (בגלל dm, בגלל הקפדה על איזון מגדרי, בגלל שלא נותנים כניסה ליחידים לאזורי הפעילות)

פרקטית - הפתרון שלך מנותק מהמציאות הקיימת, אז הוא לא פרקטי.
בתיאוריה הוא יפה מאוד, בפועל הוא לא, לפחות לא מבחינתי ואני אתיימר להגיד שזה גם תקף לכל אישה שבוחרת כיום לצאת למועדונים הנ"ל.
בתיאוריה - מעבר לנזק הפלילי והכללי של כל מטריד/ה הייתי גם דואגת להרחקה לצמיתות מכל המועדונים של המטריד/ה. כך שיהיו השלכות גם במידה ולא הייתה הרשעה פלילית.

א. התלונה שלי לא נלקחה ברצינות בלי קשר לבדסמ.
ב. סטיגמות על בדסמ.
אם אישה תגיד שהיא חוותה הטרדה במקום שבו הלבוש הוא מינימלי ומטה, וכולל בדסמ -" את אישה, את בהכרח נשלטת, את בהכרח אוהבת סקס בכוח נגד רצונך."
שזה חרטה. וכל מי שטיפה מכיר ומבין בדסמ יודע שזה חרטה.

אבל כיום, שופטים, שוטרים, אנשי מקצוע - שואלים נשים שהלכו במיני: "את ביקשת את זה לא? בטוחה שלא רצית את זה? אבל אמרת לו כן לנשיקה אז למה לא ליחסי מין מלאים? בטוחה בזה? הרי שתית ורקדת איתו"
הנה אפילו אתה, שטוען שזה הפתרון היעיל ביותר, הטלת בי ספק. עזוב הוכחות וסימוכין- הבנאדם הודה במעשה וידע שזה לא חוקי. בחקירה הוא הודה(וגם לא בחקירה). מה צריך יותר מזה?

איך אתה חושב שהם יגיבו ויראו את עולם הבדסמ כשאישה תרצה להתלונן?
הגעת למועדון שחורט על דגלו מיניות פתוחה, אז מה את מתלוננת כשזה מה שקורה?
או כשגבר ירצה להתלונן? הרי יש גם הטרדות מהצד הנשי.

האידאל שלך נהדר, אבל הוא מנותק לחלוטין מהמציאות בשטח.

הפיתרון שלי ממש לא מנותק מהמציאות, בטח שלא עכשיו עם כל הפמיניזם שיש כאן. ואת טועה לחלוטין, ההיסטוריה נכתבת ע"י מיעוטים רועשים. והפיתרון שלי גם די קל ליישום, הוא רק דורש שיתוף פעולה מצד הנשים, הוכחות, לחייב בחוק להתקין מצלמות בכל מועדון ואוזן קשבת במשטרה. צריך אוזן קשבת במשטרה בכללי. למשטרה אין משהו ספציפי נגד נשים שעברו אונס, הם לא ממש מתייחסים לכלל הציבור.

מה שכן, אם הוא הודה באשמה בתנאים נורמאליים ולא תחת לחץ, לדעתי יש מספיק ראיות כדי להכניס אותו לכלא. בהנחה שהסיפור שסיפרת לי נכון ובהנחה שהוא הודה, אני תומך בך משפטית ומכיר בזה שכנראה את דוברת אמת. לעולם לא אוכל לדעת אם את אכן דוברת אמת בלי סימוכין מהסיבה הפשוטה שאני לא יכול לקרוא את התודעה שלך, ובלי סימוכין הדבר החכם הוא להטיל ספק, בין אם קטן ובין אם גדול (תלוי במקרה). ואני לא מדבר ממקום נוח. אני עברתי אונס ונתקעתי בלי הוכחות, זה חרא, זה ממש חרא, אבל כשמסתכלים על צדק חברתי יש דבר מאוד פשוט שאני הולך איתו עד הסוף כמו שאמרתי כבר מקודם - Presumption of innocence. ואני לא רוצה שתאמיני לי שנאנסתי רק כי אמרתי שנאנסתי, זאת אמונה עיוורת, זה כמו דת. יש ספר טוב של אריך פרום שהוא מסביר בו מה זה דת בין היתר, ממליץ על "מנוס מחופש".

"אבל כיום, שופטים, שוטרים, אנשי מקצוע - שואלים נשים שהלכו במיני: "את ביקשת את זה לא? בטוחה שלא רצית את זה? אבל אמרת לו כן לנשיקה אז למה לא ליחסי מין מלאים? בטוחה בזה? הרי שתית ורקדת איתו""
כן אבל זה לא משהו שקשור לנשים שעברו הטרדות מיניות, ככה חקירות במשטרה עובדות - מנסים לגרום לך להוציא את האמת מכל מיני זוויות, לעיתים קרובות גם מזוויות מטומטמות. למה עושים את זה? כי היו לא מעט מקרים של נשים שהלכו לחקירה ושיקרו, והדבר הזה מציל את אותם גברים. יכול להעיד שגם עליי וגם על חבר שלי נפתחה תלונת שווא, ודווקא בזכות כל השאלות האלה שבאות בכמויות הם הצליחו לגרום להן לסתור את עצמן די מהר. ורק אומר שהסטטיסטיקה של כך שרק 2% מסך התלונות על אונס והטרדות מיניות אלה תלונות שווא זה שקר, מדובר במחקר לא אמין בכלל. למעשה, אין מחקר אחד בנושא שהוא אמין, לכל מי שמכיר קצת את מדעי הדשא יכול להבין למה זה נושא מורכב שבערך בלתי אפשרי לאמוד אותו... יש אפילו סטטיסטיקה שלפיה 90% מהתלונות מנשים אלה תלונות שווא. יש מלא סטטיסטיקות ואת יכולה למצוא איזו תשובה שאת רוצה. לפי השערתי? מדובר בעשרות אחוזים, אני פשוט נתקל בזה יותר מדי.
עכשיו, האם עושים את זה רק לנשים שמתלוננות על פגיעות מיניות? לא. עושים את זה לכל אדם שמגיש תלונה. יש הרבה אנשים שמשתמשים בחוק כדי לפגוע באנשים אחרים, זאת הסיבה שהדברים האלה קיימים.

ואני לא מבין איך מצלמות לא יפטרו אותך מזה. אם ישמעו אותך בקול ברור אומרת שאת לא מעוניינת ושאת רוצה שהגבר הזה יעוף, בעודו ממשיך - יש לך בסיס עובדתי שלא ניתן להתעלם ממנו, גם השוטר הכי מטומטם ישים לב לזה. אולי יתעלמו, אבל הם כן יכירו בזה שהוטרדת. מדובר באלימות מינית, כשיש הוכחה זה ברור כשמש גם אם איזה שוטר אחד או שניים חפרו לך.

ואני לא מסכים איתך שלא יהיה ניתן לשנות את היחס של המשטרה או משהו כזה, בגלל שראיתי דברים קשים יותר ליישום מקבלים מענה בגלל הרבה פחות רעש מכמויות הרעש שצריך להפעיל פה. המציאות מלאה בדוגמאות. תראי לדוגמה את מסיבת התה של בוסטון ב-1773, בגלל שישים גברים שהתחפשו לאינדיאנים, הציתו את הקונגרס שנה לאחר מכן ולאחר עוד שנה התחילה המהפכה האמריקאית, לאחר 8 שנים הבריטים הכירו רשמית בעצמאות ארה"ב... ההיסטוריה פשוט מפוצצת בדוגמאות, לאכוף מדיניות של "תטפלו באנשים שמספקים עליהם סימוכין" זה לא בעייתי בכלל, הציבור פשוט צריך להתבכיין קצת.
סוגה
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023
סוגה • 8 בינו׳ 2023
ג'יזס למי כל-כך אכפת עד שהוא פותח במחאה ומתחיל לארגן מרד??? מישישמע ברו, אתה תסתדר
סוגה
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023
סוגה • 8 בינו׳ 2023
סוגה כתב/ה:
ג'יזס למי כל-כך אכפת עד שהוא פותח במחאה ומתחיל לארגן מרד??? מישישמע ברו, אתה תסתדר

גם בואנה יא מוזר, גם פתחת ניק במיוחד בשביל זה? ועוד קראת לו הפנתר השחור? דה פאקקקק
פשוט אורי​(שולט){-GODDESS​-}
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023
מי שהעלה את הפוסט הזה הוא אדם ממורמר , שלא חי רגע אחד בדמיון או במציאות בעולם שונה משלו.

רוב המגיבים פה הם גברים שהיו או לא היו עדים לסיטואציה של הטרדה .
עם או בלי בת זוג.

איך אני יודע את זה?
כי אני חי במדינה ישראל
בה כל עוד לא עמדת מול שופט והורשעת בפלילים אתה תמשיך לצפצף על הזולת עד שמישהו יראה לך את הצד השני של הטרדה.

זה הפוסט הכי מנותק מהמציאות שראיתי בחיי.

יש לך בעיה עם איזון מגדרי?
תמצא דרך להיכנס ולא לתקוף את השיטה.

תיהיה בנאדם לפני שתיהיה איש משפט או אדם שמתחבא מאחורי חוקים כדי להיכנס למועדון.

כל אדם לאישה לדעתו או דעתה
אבל, תתאפסו על המציאות שאתם חיים בה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023
פשוט אורי כתב/ה:
מי שהעלה את הפוסט הזה הוא אדם ממורמר , שלא חי רגע אחד בדמיון או במציאות בעולם שונה משלו.

רוב המגיבים פה הם גברים שהיו או לא היו עדים לסיטואציה של הטרדה .
עם או בלי בת זוג.

איך אני יודע את זה?
כי אני חי במדינה ישראל
בה כל עוד לא עמדת מול שופט והורשעת בפלילים אתה תמשיך לצפצף על הזולת עד שמישהו יראה לך את הצד השני של הטרדה.

זה הפוסט הכי מנותק מהמציאות שראיתי בחיי.

יש לך בעיה עם איזון מגדרי?
תמצא דרך להיכנס ולא לתקוף את השיטה.

תיהיה בנאדם לפני שתיהיה איש משפט או אדם שמתחבא מאחורי חוקים כדי להיכנס למועדון.

כל אדם לאישה לדעתו או דעתה
אבל, תתאפסו על המציאות שאתם חיים בה.

קיוויתי שלא נרד לרמה של "אהא, נו! זאת מדינת ישראל!" אבל וואטאבר.
כך או כך, אתה שופט מהר מדי. "תהיה בנאדם" - אני די בטוח שכל מי שהגיב פה והתנגד לאיזון מגדרי הוא לא אדם רע במיוחד או מכחיש את העובדה שלפחות במתכונת הנוכחית, אכן יש יותר הטרדות מיניות במסיבות ללא איזון מגדרי. אתה סתם מוטה, לפחות ככה זה מרגיש. יהיה נחמד אם תעבור על הטענות שהוצגו פה ותשיב להן במקום להאשים את המדינה שאתה חי בה או את האנשים שלא מסכימים איתך. אף אחד פה לא תקף אותך או מישהו בעמדה שלך והתחיל לזרוק עליו מסקנות חסרות בסיס, לפחות תשמור על יחס זהה.
פשוט אורי​(שולט){-GODDESS​-}
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023
אני משתמש במושגים מוחלטים. כי אי אפשר בדיון כזה אחרת.

קראתי את התשובות והגבתי בהתאם.

אני לא מצפה שתסכים איתי ובטח לא מנסה לשנות פה משהו.
פשוט הדיון הוא טרחני ולא מתקדם לשום מקום.

מי שחושב שהשיטה הקיימת לא טובה לא מבין עד כמה המצב היה גרוע קודם.

אני מעדיף 1,000,000 גברים ממורמרים על הטרדה אחת של אישה באשר היא.
זה החשיבות בעיניי
וכל מי שחושב אחרת צריך להתעורר כי הוא חי במציאות מדומה.