שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המאבק בסלקציה והאפליה במועדונים ומסיבות של קהילת הbdsm וfetish בישראל

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 9 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 9 בינו׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
TrueSelf כתב/ה:
זאת אפליה ועוד איך, אבל ישראל זאת ארץ האפליות אז על תתפלא. אני בכלל לא הולך למקומות האלה כי מרגיש שזה רק לזוגות. מצד שני אם הייתי בזוג לא רואה מה יש לי לחפש במקומות המוניים כאלה. וכן תתפלאו אבל לא כל מי שרוצה ללכת למקום כזה הוא סתם חרמן מתחזה. יש גם כאלה שרוצים להכיר מישהי מהקהילה בארועים כאלה. שהרי היכרויות אונליין בתחום הם בזבוז זמן מוחלט ולא יעיל.

זה לא משנה אם הוא "סתם חרמן מתחזה" או "רוצה להכיר מישהי מהקהילה". העובדה הפשוטה היא שהוא לא יוכל להכיר אף אחת במסיבה שבה יש עשר נשים על מאה גברים.
אני מניחה שאותם אנשים שמתלוננים על כך שלא מכניסים אותם לבד, במצב ההפוך היו מתלוננים על כך שהמסיבות מעפנות כי אין בנות.

רווקים יקרים, זה לגמרי אינטרס ישיר שלכם שבמסיבות יהיו כמה שיותר נשים. למה שתרצו להילחם במשהו שבתכלס נעשה בשביל ש*לכם* יהיה יותר כיף?

תראי, לא כולם באים לשם בשביל למצוא נשים, במיוחד כשמדובר במועדון סאדו ובמיוחד כשאנחנו כבר ב-2022 ויש מיליון ונילים סקרנים ואנשים שקוראים 50 גוונים של אפור.
סתם לדוגמה, אני לאחרונה רציתי לבוא לאחת המסיבות כי יש בחור שהכרתי שרצה ללמד אותי איך להשתמש במחטים לאחר שצברתי כבר ידע תאורטי בנושא. הוא אמר שהוא מעדיף במסיבה ו... וול, בת הזוג שלי לא רצתה. גם לא ציפיתי אחרת, היא די שמרנית בקטע הזה וטוב שכך. בכל מקרה, זה סתם הגביל אותי, הייתי שמח אם הייתי יכול סתם להיכנס ולא להשיג אותו אחרי חודש. וכך יש גם הרבה אנשים אחרים שלא באמת באים לשם למצוא שולטת או משהו כזה. וכמו שאמרתי - ברגע שיש יותר מדי גברים, תתייחסי אליהם כ-NPC'S, אין סיבה להעיף אותם. בפעם האחרונה שהייתי במסיבה ראיתי מלא אנשים שבאמת לא באו לעשות שום דבר, זה מועדון סאדו, לאדם מבחוץ זה נראה לא טוב בכלל. זה אפילו מעבר למה שגבר סטרייט טיפיקלי רואה כשהוא נתקל בהומוסקסואלים, כאילו, בדס"מ אשכרה מעוות לך את תפיסת המציאות, ובגלל זה גם זה מסקרן הרבה אנשים מבחוץ (שוב, לפחות ממה שאני ראיתי...).
הלן הדובה
לפני שנה • 9 בינו׳ 2023
הלן הדובה • 9 בינו׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
TrueSelf כתב/ה:
זאת אפליה ועוד איך, אבל ישראל זאת ארץ האפליות אז על תתפלא. אני בכלל לא הולך למקומות האלה כי מרגיש שזה רק לזוגות. מצד שני אם הייתי בזוג לא רואה מה יש לי לחפש במקומות המוניים כאלה. וכן תתפלאו אבל לא כל מי שרוצה ללכת למקום כזה הוא סתם חרמן מתחזה. יש גם כאלה שרוצים להכיר מישהי מהקהילה בארועים כאלה. שהרי היכרויות אונליין בתחום הם בזבוז זמן מוחלט ולא יעיל.

זה לא משנה אם הוא "סתם חרמן מתחזה" או "רוצה להכיר מישהי מהקהילה". העובדה הפשוטה היא שהוא לא יוכל להכיר אף אחת במסיבה שבה יש עשר נשים על מאה גברים.
אני מניחה שאותם אנשים שמתלוננים על כך שלא מכניסים אותם לבד, במצב ההפוך היו מתלוננים על כך שהמסיבות מעפנות כי אין בנות.

רווקים יקרים, זה לגמרי אינטרס ישיר שלכם שבמסיבות יהיו כמה שיותר נשים. למה שתרצו להילחם במשהו שבתכלס נעשה בשביל ש*לכם* יהיה יותר כיף?

בגלל שזה א) תמיד יעקף כי יש גברים שמחפשים איזון מגדרי ונשים שמחפשות טרמפ וב) כי מי החליט שבגלל שיש 100 גברים על כל 10 נשים אז אין לאף אחד סיכוי? ולמה זה דבר כזה רע?

בקיצור. הבעיה היא לא הרצון לאיזון מגדרי אלא השרירותיות. אין כמעט גמישות בכלל. גבר ואישה - נכנסים. סבבה. אישה לבד? זוג נשים? כנראה יכנסו גם. אבל גברים לא.

זוגות מכל הספקטרום צריכים לדעת שהם יכולים לבוא להנות בלי שום קשר למגדר כי אם שולט ונשלט גברים רוצים לבוא ביחד - תנו להם.

והכי חשוב - למעט ככל האפשר אפליה מתקנה כי זו עדיין הפליה.
אביב נעורים
לפני שנה • 9 בינו׳ 2023
אביב נעורים • 9 בינו׳ 2023
" בום בום עושים גולו גולו מדברים פקה פקה... "

החיים בכלופ, למה לפעול כשאפשר לאונן.
סאדו דרום אמריקאי​(אחר)
לפני שנה • 9 בינו׳ 2023

ניצול

יולי Yuli כתב/ה:
TrueSelf כתב/ה:

כלומר אם אני אדם לבד שאוהב את האווירה והמוזיקה ומה שקורה ואתה אלוהים ואני גרוש אז אסור לי לבוא לשם כי יהיו יותר מידי גברים.....
כלומר זה שיש 100 נשים לבד זה בסדר אבל 100 גברים לבד זה לא טוב.....
גבר חרמן זה מסוכן לנו אבל אישה חרמנית זה סבבה. זה מעולה למקום כי יש שם מלא חרמניות.....
עולם הנשי ידוע ומהיר את הסיכון אבל בשביל זה יש dm בכל מקום. שימרו אליהן. אם אני נכנס כזוג אני פחות מסוכן? אם אני אומר למישהי תשמעי רק ניכנס יחד אחר כך כל אחד לבד זה פחות בעייתי?
תגדירו מראש כניסה לזוגות בלבד ואל תעשו הפליה בין גברים לבין נשים.
לצערי בדקאדאנס אין את ההפליה הזו והם מקבלים כל אחד אבל תדירות המסיבות שלו ירדה מאוד.....
אם הוא עושה את זה כל אחד יכול
StreetCat
לפני שנה • 9 בינו׳ 2023
StreetCat • 9 בינו׳ 2023
כשיש 100 גברים לבד - יש יותר הטרדות מיניות.
זה לא כשיש 100 נשים אין הטרדות, יש. אבל הרבה הרבה פחות.

ובפועל הdm לא יכול למנוע הטרדה אחרי שכבר הייתה.
אז לא, הפגיעה של אישה לא שווה פגיעה של גבר שלא הכניסו אותו. (ומזה משנה אם הוא רווק או גרוש?)

כן, יש כאלה שנכנסים רק עם מישהי כדי להיכנס - מוזמן לאמץ את הפתרון שלהם.
אבל ראיתי כבר פעמים שמי שפגש את הבחורה רק בכניסה לשם המטרה הזו, לא הכניסו אותם יחד.

אלכסיי מצליח בזה כי הוא שומר על רשימת מוזמנים ומוזמנת קטנה מאוד עם המלצות אישיות על כל אחד ואחת. ואני בספק אם יש לו רווח מהדקאדנס.
בסופו של דבר זה עסק כלכלי - וכרגע זה הפתרון הרווחי ביותר עבורם.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 9 בינו׳ 2023
StreetCat כתב/ה:

אז לא, הפגיעה של אישה לא שווה פגיעה של גבר שלא הכניסו אותו. (ומזה משנה אם הוא רווק או גרוש?)

אבל ראיתי כבר פעמים שמי שפגש את הבחורה רק בכניסה לשם המטרה הזו, לא הכניסו אותם יחד.

אלכסיי מצליח בזה כי הוא שומר על רשימת מוזמנים ומוזמנת קטנה מאוד עם המלצות אישיות על כל אחד ואחת. ואני בספק אם יש לו רווח מהדקאדנס.

ארגמן נתנה פה אחלה אנלוגיה... אחזור עליה.
בהנחה שמצאו קשר בין לבוש חושפני להטרדות מיניות, את תתנגדי ללבוש חשוף או שתתני לכל אישה להתלבש כמו שהיא רוצה במחיר של ים הטרדות מיניות? אם את תמנעי - אחלה, את עוקבת אחרי הלוגיקה שלך כפי שצריך. אם תעדיפי לשמור את העבודה לשוטרים ולשלם את המחיר (שהוא, להזכירך: כלל המין הנשי יהיה חשוף יותר לפגיעות מיניות) כי זאת אשמתו של הגבר ולא של האישה - דאבל סטנדרט.
מה גם שנדמה לי שהאנלוגיה הזאת טובה למדי, בגלל שלבוש, כמו להיכנס למועדון, זה מותרות, ככה שהמחיר שאתה מקריב ע"מ לצמצם את ההטרדות המיניות בשני המקרים הוא די דומה. יתרה מכך, בשני המקרים הנפגע הוא זה שמפסיד - אם האישה תתלבש לפי התקנים היא (או אחרות) תפסיק להתלבש כפי שהיא רוצה, משמע - היא הפסידה. ואם לא יכניסו גבר למועדון כדי למנוע הטרדות מיניות יפגעו בזכויות וברצונות שלו - משמע, הפסיד.
אשמח לתשובה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ינו' 09, 2023 5:33 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Wild Bear
לפני שנה • 9 בינו׳ 2023
Wild Bear • 9 בינו׳ 2023
לפי החוק אסור להפלות.
אבל גם-
לפי החוק אסור שיהיו מסיבות בדס"מ.

מעשית צריך איזון, גם מגדרי.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 9 בינו׳ 2023
Wild Bear כתב/ה:
לפי החוק אסור להפלות.
אבל גם-

אתה יכול לצטט את החוק?
ואני לא חושב שבגלל שהחוק הוא לא אתי, זה נותן לך לגיטימיה להמשיך בהתנהגות שאינה אתית. זה קצת כמו להגיד שבגלל שאסור חוקית לעשות אורגיות, זה נותן לך לגיטימציה לפוצץ אנשים באזורים שיש בהם אורגיה... זה לא רלוונטי. הויכוח הזה הוא אתי, כשאנחנו מציינים את החוק זה לא כדי לתת לגיטימציה לרעיונות שלנו בעזרת החוק, אלא כדי להצביע על כך שמחוקקי החוק מבינים למה הרעיונות שלנו לגיטימיים מבחינה אתית ועל הסיבה החוקית (שיש לה בסיס אתי) שאותם מחוקקים דורשים למנוע את מה ש-ד ו-ט עושים.
סאדו דרום אמריקאי​(אחר)
לפני שנה • 9 בינו׳ 2023

מועדון נועד רק לרווח? הנה הפתרון

StreetCat כתב/ה:

לקחתי את מה שרשמתי על אלכסיי ואני מוסיף תעשו את זה בכל מקום. תגדירו כניסה של 700 איש גברים ונשים בודדות יכנסו לפי רשימת המתנה שתאוזן מראש ברישום. מאשרים אישה מאשרים גבר
ככה הרווח לא נפגע למקום האיזון המגדרי כביכול לא נפגע ושני הצדדים מרוויחים.
הראשונים שנרשמים זוכים לעדיפות. אם נשאר מקום באותו ערב תחליטו אם להכניס בודדים או זוגות שמגיעים ללא רישום אבל עדיפות לרישום מראש.
אלכסיי מקפיד על זה שלא יהיה עמוס וזה מעולה. אותם מועדונים מעניין אותם רק הרווח? מעולה הנה הפתרון שלכם.
סאדו דרום אמריקאי​(אחר)
לפני שנה • 9 בינו׳ 2023

החוק נגד הפליה

WitchFuneral כתב/ה:
Wild Bear כתב/ה:
לפי החוק אסור להפלות.
אבל גם-

אתה יכול לצטט את החוק?
ואני לא חושב שבגלל שהחוק הוא לא אתי, זה נותן לך לגיטימיה להמשיך בהתנהגות שאינה אתית. זה קצת כמו להגיד שבגלל שאסור חוקית לעשות אורגיות, זה נותן לך לגיטימציה לפוצץ אנשים באזורים שיש בהם אורגיה... זה לא רלוונטי. הויכוח הזה הוא אתי, כשאנחנו מציינים את החוק זה לא כדי לתת לגיטימציה לרעיונות שלנו בעזרת החוק, אלא כדי להצביע על כך שמחוקקי החוק מבינים למה הרעיונות שלנו לגיטימיים מבחינה אתית ועל הסיבה החוקית (שיש לה בסיס אתי) שאותם מחוקקים דורשים למנוע את מה ש-ד ו-ט עושים.

חוק איסור הפליה במוצרים, בשירותים ובכניסה למקומות בידור ולמקומות ציבוריים, התשס"א-2000 קובע כי מי שעיסוקו באספקת מוצר או שירות ציבורי או בהפעלת מקום ציבורי, לא יפלה באספקת המוצר או השירות הציבורי, במתן הכניסה למקום הציבורי או במתן שירות במקום הציבורי, מחמת גזע, דת או קבוצה דתית, לאום, ארץ מוצא, מין, נטייה מינית, גיל, השקפה, השתייכות מפלגתית, מעמד אישי או הורות. בנוסף לעילות מפורשות אלה קובע החוק "רואים כהפליה גם קביעת תנאים שלא ממין העניין".

אפשר לקרוא עוד כאן:
https://he.m.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7%95%D7%A7_%D7%90%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%A8_%D7%94%D7%A4%D7%9C%D7%99%D7%94_%D7%91%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D,_%D7%91%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA%D7%99%D7%9D_%D7%95%D7%91%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%94_%D7%9C%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%AA_%D7%91%D7%99%D7%93%D7%95%D7%A8_%D7%95%D7%9C%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%AA_%D7%A6%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%9D