צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המאבק בסלקציה והאפליה במועדונים ומסיבות של קהילת הbdsm וfetish בישראל

שוטרת*
לפני שנה • 10 בינו׳ 2023
שוטרת* • 10 בינו׳ 2023
מל(ק)ה כתב/ה:
למה?
איזו סיבה יש לגבר ללכת לבד למועדון בדסמ?
אני שואלת ברצינות.

בטוח שיהיו לי עוד הערות, אבל זו הקפיצה אותי במיוחד.
מה זא איזו סיבה? מוזיקה? אווירה? אפשרות להכיר מישהי עם אותן נטיות ...? או שאולי מאותה הסיבה שאישה יכולה ללכת לבד למועדון?

פותח הפוסט, במידה ו"חוק הזוגות" תקף רק לגברים, אתה צודק. זו אפליה, זה מכוער, וזה בדיוק סוג המועדון שלא ארצה להיות חברה בו.
שוטרת*
לפני שנה • 10 בינו׳ 2023
שוטרת* • 10 בינו׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
לנה מחירי הכרטיס הגבוהים של ההופעות?!?!?!?! זה יוצר אפליה לא פייירית שממיינת רבים שאין ביכולתם הכלכלית לשלם על כרטיס!!!!

וואו. הנה עוד פנינה. כל כך ברור לי שאני אשלים פערים בשרשור הזה.
אם חסר לך כסף בכדי להכנס למועדון, תעבדי יותר. אם גבר רוצה להכנס למועדון לבד אז .. שיצטייד במספריים וילבש שמלה? מתחילה להבין קצת את ההבדל?
(לא שיש לי בעיה עם ציניות, כשהיא חכמה.)
שוטרת*
לפני שנה • 10 בינו׳ 2023
שוטרת* • 10 בינו׳ 2023
טוב, הציטוטים לא יגמרו. אז רק עוד נקודה אחת דוחה במיוחד. כדאי שכל עדינות הנפש והאבירים עם החרבות השלופים (רק בהסכמה כמובן), ישבו בעת קריאת השורה הבאה..
הטרדות יכולות להגיע גם מנשים. יכול להיות שבאחוזים קטנים יותר, אבל גם נשים מטרידות. גם הן מחפיצות, ולא מעט מהן חיות באשליה שהשילוב של היותן נשים יחד עם מעטה הבדסמ, זה הופך אותן למינימום מתת אל, שכל גבר שם אמור להוקיר תודה על כך שהוא הנבחר להיות המוטרד הלילי.
וקבלו עוד נקודה למחשבה: לא כל אישה עשויה מחרסינה, לא כל אחת היא "עלמה במצוקה", יש עוד דרכים להדגיש את גבריותכם ולא ע"י הקטנת האישה לאובייקט שלא מסוגל להגיב ומאוד זקוק להגנתכם האבירית כל הדרך למיטה.
ולנשים שבינינו, לא כל גבר שמתחיל איתך,עונה על הגדרת ההטרדה. ואם כן נאמר לך משהו שלא נעים לך לשמוע, את יכולה לעצור אותו ואם זה לא עובד, אז לגרום לו להיעצר ולעוף. זה יותר מידוע, שיש מספיק מאבטחים שלא צריכים יותר מסימן, ולו הקטן ביותר.

אם חלה הגבלת זוגות, זה אמור להיות תקף לכולם. שוויון לא?...
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 10 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 10 בינו׳ 2023
שוטרת* כתב/ה:
מל(ק)ה כתב/ה:
למה?
אני שואלת ברצינות.

מה זא איזו סיבה? מוזיקה? אווירה? אפשרות להכיר מישהי עם אותן נטיות ...? או שאולי מאותה הסיבה שאישה יכולה ללכת לבד למועדון?

פותח הפוסט, במידה ו"חוק הזוגות" תקף רק לגברים, אתה צודק. זו אפליה, זה מכוער, וזה בדיוק סוג המועדון שלא ארצה להיות חברה בו.

לוווו מותקק את לא מבינה עני גבר, עללה מסיבת נקניקיות, תראי תראי ת'כפות רגלעים אני רווק עללה תריבי עליי.
לפעמים זה משעשע לחשוב באיזה עולם צר אנשים חיים, ונראה שה-"קהילה"(?) פה (ואני לא מדבר אישית על אף אחד כאן, אז חדל עם הדרמה) מתפתחת לאחור. בחיי, הכרתי פה חבר'ה סבבה לגמרי שהלכו והולכים למקומות כאלה לבד (אריסטו למשל, שהגיב כאן. בחור נהדר), ואני מנסה להבין איפה הבעיה, למה אין לי כגבר מה לחפש שם. אז או שאני טיפש והתשובה נשגבת מבינתי, או שהמצב אחרת...
שוטרת*
לפני שנה • 10 בינו׳ 2023
שוטרת* • 10 בינו׳ 2023
סינדרום "הנערה במצוקה" חוגג בשנים האחרונות. מחליא אותי.

הלכתי לראות "מציצים" (:
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 10 בינו׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 10 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
מל(ק)ה כתב/ה:
למה?
אני שואלת ברצינות.

לוווו מותקק את לא מבינה עני גבר, עללה מסיבת נקניקיות, תראי תראי ת'כפות רגלעים אני רווק עללה תריבי עליי.
לפעמים זה משעשע לחשוב באיזה עולם צר אנשים חיים, ונראה שה-"קהילה"(?) פה (ואני לא מדבר אישית על אף אחד כאן, אז חדל עם הדרמה) מתפתחת לאחור. בחיי, הכרתי פה חבר'ה סבבה לגמרי שהלכו והולכים למקומות כאלה לבד (אריסטו למשל, שהגיב כאן. בחור נהדר), ואני מנסה להבין איפה הבעיה, למה אין לי כגבר מה לחפש שם. אז או שאני טיפש והתשובה נשגבת מבינתי, או שהמצב אחרת...

ההסבר הוא שחלק מהמגיבים פה פשוט פורקים את המיזאנדריה שלהם בכל הזדמנות שמתאפשרת להם.
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 10 בינו׳ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 10 בינו׳ 2023
לי קצת עצוב בתור אישה, בתור פנימינסטית שיש סיכוי שבגלל שניפגענו בעבר (ועדיין נפגעות) אנחנו חושבות שהדרך היא "להכות" בחזרה את הגברים.. את כל הגברים. כאילו הם כולם האוייב.
לדעתי זה לא יוביל אותנו למקום שאנחנו רוצות ורוצים. אבל אולי זה הקיצון שצריך כדיי לאזן. אני לא יודעת.. לא בטוחה.
שנאוצר​(נשלט)
לפני שנה • 10 בינו׳ 2023
שנאוצר​(נשלט) • 10 בינו׳ 2023
לאף אחד לא כיף להגיע למועדון שיש בו רב גברי מובהק. לא לנשים ולא לגברים(לפחות הסטרייטים).
זה הגיוני שיש איזון מגדרי, הבעיה שאין פתרון לגברים שרוצים להגיע לבד, להכיר, להיפתח לקהילה ולהרגיש פחות לבד בעולם עם הנטיות המיניות שלהם. לא כולם מכירים איזו ידידה, וחלק מהגברים רוצים לבוא ולהכיר מישהי במסיבה עצמה, זה דיי הגיוני.

אני לא יודע מה הפתרון הכי טוב, אבל חשבתי עכשיו אולי לעשות מאין מערכת רכישת כרטיסים מוזלים באינטרנט, שנמכרים מראש לבודדים ובודדות ומאפשרת לגברים סינגלס לרכוש כרטיס ראש בראש עם נשים בודדות שלא קשורות אליהם. ככה אולי יהיה אפשר גם לשמור על האיזון המגדרי וגם למשוך רווקים ורווקות במחירים מוזלים.
Wild Bear
לפני שנה • 10 בינו׳ 2023
Wild Bear • 10 בינו׳ 2023
ארגמןן כתב/ה:
לי קצת עצוב בתור אישה, בתור פנימינסטית שיש סיכוי שבגלל שניפגענו בעבר (ועדיין נפגעות) אנחנו חושבות שהדרך היא "להכות" בחזרה את הגברים.. את כל הגברים. כאילו הם כולם האוייב.
לדעתי זה לא יוביל אותנו למקום שאנחנו רוצות ורוצים. אבל אולי זה הקיצון שצריך כדיי לאזן. אני לא יודעת.. לא בטוחה.

זו נקודת המבט שלך, והיא בסדר גמור והמסר מובן.
אבל איזון מגדרי נותן מענה לעוד דברים, למשל גם גברים שרוצים להיות במסיבה שאין בה רוב גברי מובהק.
איזון מגדרי קיים גם (ואוליי בעיקר) כדי לייצר אווירה מסויימת, שגורמת לקהל היעד לרצות להיות שם.
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 10 בינו׳ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 10 בינו׳ 2023
זה כל המסר שלשמו נכנסתי לדיון : )
יתרונות וחסרונות זה סובייקטיבי וכל אחד ונקודת המבט שלו. מה שהחוק צריך לפתור שיפתור (אני מדברת על נושא הפוסט).