בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה בעובדה על המכללה

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 13 בינו׳ 2023
ארגמןן כתב/ה:
TrueSelf כתב/ה:
השאלה האמיתית היא האם בכלא יהיה לו איזון מגדרי כמו שהוא אוהב.
עכשיו ברצינות, זאת בדיוק הסיבה שיש בית משפט. כי לא מרשיעים אדם על סמך "היא אמרה, הוא אמר, נראה לי שהוא אנס והיא תמימה, או יש לה אונליפאנס אז כנראה היא ככה וככה"
לתמוך אוטומטית בצד אחד בגלל תפיסות סובייקטיביות זה בדיוק מה שבית משפט מנסה למנוע. מה שמשנה זה עובדות והוכחות והאם בוצע פשע על פי החוק.
מי באמת יודע מה היה שם על סמך האינטרנט או אילנה דיין?

כן.. אבל היום זה כבר מזמן משפטי שדה. ובתי המשפט האמיתיים מושפעים מהם מאד.
קול העם חשוב וצריך להישמע ועם זאת, משפטי שדה זה רעה חולה בפני עצמה, בעיניי.

ולכן יש לי מצלמות בכל הבית.
אני מאוד מעריך אותך, ארגמן. עם כל חילוקי הדעות.

העולם הזה עצוב.
אוי לבושה
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
אוי לבושה • 13 בינו׳ 2023
יהיה מעניין בבית המשפט ולא בטוח שיצליחו להגיע להרשעה , אבל אני מקווה שהימים האלה, כשהוא מהלך בארץ בידיעה שכולם חושבים שהוא אנס והתעלל בקטינות, ייצרבו אצלו והחברים שלו עמוק וכמה שיותר. אם לפחות לא יגיעו לכלא, אזי ישאו בקלון נרחב.

היא לא רוצה, כמה מפגר אתה צריך להיות, לא רוצה. זהו. זה לא שם קוד בעולם מאזוכסטי, זו מילה עברית שאת משמעותה מבינים בינקות. מכאו ואילך נגמר. רגש הכי פשוט להבנה. שיירקב הנבלה. הוא והחברים המזדיינים שלו.

למסנגר, אתה מחזיק לו את חזקת החפות על ידי מחשבה שיש פה איזו קונספירציה דה לה שמאטע, של מה? של איזה אינטרס בדיוק, מה, הבעלים של הדאנג'ן רוצה אולי לחסל את המועדון המתחרה? זאת תכנית שכל המדינה רואה, תחקירנים די רציניים ונדמה לך שיש פה איזו קנוניה של נערות נוסח חסמבה להפלת קורבן תמים.

מתנה לי את זה בכל מיני תירוצי חרא,
יש להן אונליפאנס ..
אללה יוסטור.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
אוי לבושה כתב/ה:
יהיה מעניין בבית המשפט ולא בטוח שיצליחו להגיע להרשעה , אבל אני מקווה שהימים האלה, כשהוא מהלך בארץ בידיעה שכולם חושבים שהוא אנס והתעלל בקטינות, ייצרבו אצלו והחברים שלו עמוק וכמה שיותר. אם לפחות לא יגיעו לכלא, אזי ישאו בקלון נרחב.

היא לא רוצה, כמה מפגר אתה צריך להיות, לא רוצה. זהו. זה לא שם קוד בעולם מאזוכסטי, זו מילה עברית שאת משמעותה מבינים בינקות. מכאו ואילך נגמר. רגש הכי פשוט להבנה. שיירקב הנבלה. הוא והחברים המזדיינים שלו.

למסנגר, אתה מחזיק לו את חזקת החפות על ידי מחשבה שיש פה איזו קונספירציה דה לה שמאטע, של מה? של איזה אינטרס בדיוק, מה, הבעלים של הדאנג'ן רוצה אולי לחסל את המועדון המתחרה? זאת תכנית שכל המדינה רואה, תחקירנים די רציניים ונדמה לך שיש פה איזו קנוניה של נערות נוסח חסמבה להפלת קורבן תמים.

מתנה לי את זה בכל מיני תירוצי חרא,
יש להן אונליפאנס ..
אללה יוסטור.

איך אתה מעדיף לסגוד לאלילים הפגאניים שלך?
אני אישית עם כיפה בבית הכנסת.

ועכשיו ברצינות. איזו תרבות דיון מזעזעת. איזו ערסוואתיות. מקווה שהתגובה תימחק ותכתוב אותה בצורה רהוטה. איכס.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
ותלמד לקרוא. אני אגיד את זה בפעם האלף כי יש לכם הבנת נקרא מזעזעת - לא. אמרתי. שהוא. לא. אנס. שום קונספירציה יקירי.
fkfkeoeofkfk
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
fkfkeoeofkfk • 13 בינו׳ 2023
ראיתי את הכתבה ואני לא יודע מאיפה להתחיל אז תסלחו לי אם הסדר של ההבהרות לא יוצא בדיוק כמו שצריך.

נתחיל מזה שאני ציניקן, כן זה אני, אני מסתכל על העולם מזווית של אינטרסים. אולי זה יעזור לכם להבין את התגובה שלי.

לפי דעתי התחקיר הוא תעמולה שמרנית של ערוץ מסחרי שמנסה לעשות ריטיינג (וכסף) דרך רכילות צהובה ואיך לא עם הדבר הכי מוכר שזה: סקס.
הנה כבר צריך לעשות כמה הבהרות כי בטח כמה כבר קיללו אותי שאני מיזוגן, תומך בניסן או אנס.
התחקירים האלה הם תעמולה צהובה וזולה כי הם מציגים נרטיב (שחוזר על עצמו הרבה בתקשורת) והוא הולך כך: אשה זכה וטהורה מגיעה לעיר הגדולה שם היא נקלעת בעל כורחה למצב בו גבר זאב וטורף פוגע לה במיניות הטהורה לה ואחרי מעשה היא באומץ רב חושפת את מעלליי הזאב **כפיים**.

לאורך כל התחקיר לא הייתה ולא ביקורת אחת על התנהגות הנשים שם.
הנה מגיעה עוד הבהרה של אלה שצועקים עלי ״האשמת הקורבןן!!1111״: חכו רגע, תנו לי להסביר.

הנשים שהלכו לטאבו, הכירו את ניסן והמשיכו איתו למכללה הן לא מלאכיות זכות וטהורות שנפלו ברשתו של צייד מעולל. ההתנהגות שלהן הייתה חסרת אחריות במובן הזה שהן סמכו על אדם זר שהם הכירו בהקשר מאד ספציפי ולא הפעילו שיקול דעת בנושא. להסיר כל אחריות מהן זה מגוחך.
לצורך העניין אם אני משאיר את הרכב שלי מונע באמצע הרחוב וגנבו לי אותו האם אפשר להאשים אותי בגניבה? כי אם, זה האשמת הקורבן. הגנב אשם, לא אני, נכון? אבל האם התנהגתי בצורה חסרת אחריות שהציבה אותי במקום שגנב יוכל בקלות לגנוב לי את הרכב? בהחלט. האם צריך לבקר אותי על ההתנהגות שלי? בהחלט.
האם הנשים האלו התנהגו בצורת חסרת אחריות ששמה אותן במצב בעייתי? בהחלט.

כל תחקיר שמציג טוב מול רע זה תעמולה צהובה וזולה. זה לא תחקיר זה השתלחות שמרנית.

לגבי ה״ניצול״ של ניסן, תראו, יש לי בעיה עם המילה ניצול. כולנו מנצלים את כולם וכל הזמן. המעסיק שלכם מנצל את זה שאתם צריכים כסף כדי להציע לכם עבודה. בעל הדירה שלכם מנצל את זה שאתם צריכים דיור ולוקח לכם כסף. כולנו מנצלים את כולם כל הזמן, יש כל הזמן סחר חליפין בין כסף, סחורות ושירותים. אפשר לקרוא לזה ניצול ואפשר לקרוא לזה מסחר.
השאלה האם אתם חושבים שמוסרית זה בסדר לסחור במין תמורת דיור למשל. על פי הכתבה השמרנית ברור שלא, אבל בכסף זה בסדר כן? זה הכל עניין של מה נחשב נורמטיבי.

נשים לאורך ההיסטוריה תמיד סחרו במין תמורת תשומת לב מגברים בעמדת כוח שהן מעריצות. הן בזה שום דבר חדש, העולם פועל כך מאז ומעולם.

הנשים האלו ניסו קבל תשומת לב ומין ונכוו בדרך, זה עסקה שלא הצליחה. הן התעלמו מכל הדגלים האדומים בדרך כדי להשיג את מה שהן רצו: תשומת לב מניסן. הם לא כאלה תמימות, מלאכתיות זכות או שה תמים. הן ידעו בדיוק מה רוצות ועשו מה שצריך כדי לקבל את זה.

הדרך לקבל את אותה תשומת לב היא במערכת יחסים שהיא לא נורמטיבית אבל זה זכותן.

האם ניסן עשה דברים שלא בהסכמה? כן.
האם לנשים האלה אין אחריות? ממש לא, יש להן המון אחריות וכמו שהסברתי הכתבה לא מראה את זה.

תחקיר אמיתי שהוא לא תעמולה שמרנית וצהובה לשם ריטיינג היה מציג את מערכת היחסים המורכבת בין גברים שולטים בבדסמ לבין נשים שמחפשות תשומת לב מאותם גברים ושמערכות יחסים שכאלה יכולות להיות גם לא נורמטיביות (אוי לא, אפשר לראות את כולם מתקלחים, גוועלד) ושהסיכון בהן לפגיעה גבוהה.
fkfkeoeofkfk
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
לגבי טיעון הקטינות, תרשו לי, אבל זה מגוחך.

דיברו על נערה בת 17 שעל פי חוק היא קטינה ולכן ניסן אנס רשע ומרושע.
הדיכוטמיה הזאת שעד גיל 18 כל הנשים תמימות, מלאכתיות שהולכות כשה תמים בעולם מלא כבשים ואין להם שום דיעה או יכולת קבלת החלטות זה מגוחך.

הרי אם הוא היה שוכב יום לפני שהיא בת 18 אז הוא אנס רשע ומרושע ויום אחרי? היא כבר אשה עצמאית ובוגרת שיודעת לקבל החלטות עם מי לשכב ועם מי לא וניסן פוף כבר לא אנס.

לגיל הביולוגי אין שום חשיבות. שום כלום.
יש נשים בנות 30 תמימות ונאיביות שיותר קל לנצל אותן מבנות 17 שראו משהו בחיים שלהן.
כל הניסיון להציג את זה שהוא שכב עם קטינות זה חלק מתעמולה שמרנית.
אין שום משמעות לגיל הביוליוגי בהקשר של קבלת החלטות וסקס.

הדבר היחיד שאפשר לטעות שהסתברותית אפשר להניח שיש יותר נשים בנות 30 שמסוגלות לקבל החלטה בוגרת עם מי להשכיב מאשר אשה בת 17 אבל זה רק הסתברותית! אי אפשר להכליל באופן גורף. זה מגוחך.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
BlackNazgul כתב/ה:
ראיתי את הכתבה ואני לא יודע מאיפה להתחיל אז תסלחו לי אם הסדר של ההבהרות לא יוצא בדיוק כמו שצריך.

נתחיל מזה שאני ציניקן, כן זה אני, אני מסתכל על העולם מזווית של אינטרסים. אולי זה יעזור לכם להבין את התגובה שלי.

לפי דעתי התחקיר הוא תעמולה שמרנית של ערוץ מסחרי שמנסה לעשות ריטיינג (וכסף) דרך רכילות צהובה ואיך לא עם הדבר הכי מוכר שזה: סקס.
הנה כבר צריך לעשות כמה הבהרות כי בטח כמה כבר קיללו אותי שאני מיזוגן, תומך בניסן או אנס.
התחקירים האלה הם תעמולה צהובה וזולה כי הם מציגים נרטיב (שחוזר על עצמו הרבה בתקשורת) והוא הולך כך: אשה זכה וטהורה מגיעה לעיר הגדולה שם היא נקלעת בעל כורחה למצב בו גבר זאב וטורף פוגע לה במיניות הטהורה לה ואחרי מעשה היא באומץ רב חושפת את מעלליי הזאב **כפיים**.

הנה מגיעה עוד הבהרה של אלה שצועקים עלי ״האשמת הקורבןן!!1111״: חכו רגע, תנו לי להסביר.

הנשים שהלכו לטאבו, הכירו את ניסן והמשיכו איתו למכללה הן לא מלאכיות זכות וטהורות שנפלו ברשתו של צייד מעולל. ההתנהגות שלהן הייתה חסרת אחריות במובן הזה שהן סמכו על אדם זר שהם הכירו בהקשר מאד ספציפי ולא הפעילו שיקול דעת בנושא. להסיר כל אחריות מהן זה מגוחך.
לצורך העניין אם אני משאיר את הרכב שלי מונע באמצע הרחוב וגנבו לי אותו האם אפשר להאשים אותי בגניבה? כי אם, זה האשמת הקורבן. הגנב אשם, לא אני, נכון? אבל האם התנהגתי בצורה חסרת אחריות שהציבה אותי במקום שגנב יוכל בקלות לגנוב לי את הרכב? בהחלט. האם צריך לבקר אותי על ההתנהגות שלי? בהחלט.

לגבי ה״ניצול״ של ניסן, תראו, יש לי בעיה עם המילה ניצול. כולנו מנצלים את כולם וכל הזמן. המעסיק שלכם מנצל את זה שאתם צריכים כסף כדי להציע לכם עבודה. בעל הדירה שלכם מנצל את זה שאתם צריכים דיור ולוקח לכם כסף. כולנו מנצלים את כולם כל הזמן, יש כל הזמן סחר חליפין בין כסף, סחורות ושירותים. אפשר לקרוא לזה ניצול ואפשר לקרוא לזה מסחר.
השאלה האם אתם חושבים שמוסרית זה בסדר לסחור במין תמורת דיור למשל. על פי הכתבה השמרנית ברור שלא, אבל בכסף זה בסדר כן? זה הכל עניין של מה נחשב נורמטיבי.

נשים לאורך ההיסטוריה תמיד סחרו במין תמורת תשומת לב מגברים בעמדת כוח שהן מעריצות. הן בזה שום דבר חדש, העולם פועל כך מאז ומעולם.

הנשים האלו ניסו קבל תשומת לב ומין ונכוו בדרך, זה עסקה שלא הצליחה. הן התעלמו מכל הדגלים האדומים בדרך כדי להשיג את מה שהן רצו: תשומת לב מניסן. הם לא כאלה תמימות, מלאכתיות זכות או שה תמים. הן ידעו בדיוק מה רוצות ועשו מה שצריך כדי לקבל את זה.

האם לנשים האלה אין אחריות? ממש לא, יש להן המון אחריות וכמו שהסברתי הכתבה לא מראה את זה.

תחקיר אמיתי שהוא לא תעמולה שמרנית וצהובה לשם ריטיינג היה מציג את מערכת היחסים המורכבת בין גברים שולטים בבדסמ לבין נשים שמחפשות תשומת לב מאותם גברים ושמערכות יחסים שכאלה יכולות להיות גם לא נורמטיביות (אוי לא, אפשר לראות את כולם מתקלחים, גוועלד) ושהסיכון בהן לפגיעה גבוהה.

אני עדיין שם ספק על אם הוא עשה דברים שלא בהסכמה.
אחלה תגובה.
בסופו של דבר האנשים שחושבים שנשים שבירות יותר מאגרטל זכוכית וחייבות את ההגנה שלנו הם האנשים הכי שוביניסטים שיש. שוביניסטים מחופשים. כל הכבוד לך על החשיבה הביקורתית.
ואני לא ציניקן, אבל אני מאוד מזדהה עם חלק מאמירותיו של דיוגנוס... אי אפשר לקרוא תודעה של בני אדם, ובכל רגע נתון אתה עלול לבסס רגשות על שקרים שמוכרים לך ועצם המחשבה על זה מחרפנת. אפשר להגיד שזה גם המקרה פה, רק שהאנשים שכאן הם פתים שלא שמים לב לתעמולה ולפשע של התחקיר הזה ושהמציאות היא מאוד ברורה במקרה הזה.
הרבה אהבה.
שוטרת*
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
שוטרת* • 13 בינו׳ 2023
נניח והעלו אותך על הבמה, נניח שנכנעת ללחץ קהל, נניח שכל כך הופתעת מהצלפת השוט (במקום בו את העדת שהבנת והתלהבת מהפתיחות המינית וקבלת המוזרות בחיבוק, שמאובזר כולו בבדסמ), נניח שעשית הכל , "כי הוא..". זו הייתה הפעם האחרונה בה הגעת אליו?

ואחת אחרת, שהיתה וחוותה וכל כך הזדעזעה עד שהחליטה שאותו ניסו חייב להיות שלה וחזרה שוב למקום?

וכל אותם "עונשים" , שאם לא ינהגו כמצופה מהן, יעזבו את המקום... מה הזעזוע הגדול? הם ההורים שלך? חייבים לך מגורים? חייבים לך משהו? אם בא לי שהחוק בבית שלי יהיה דילוג על רגל ימין ומי שלא נראה לו ,לא חייב לגור שם,אז?

מה שבי העביר צמרומורות בכתבה הזו, מעבר לאטימות ולמגמתיות הנוראית של כתבי עובדה, זה הפתח שתמיד היה קיים ועכשיו קיבל במה של לגיטימציה.
מחר איזה נשלט שנחתך/סומן/אולץ לעשות דברים לגמרי בניגוד לרצונו/שועבד וכו... ועדיין החליט להישאר, יתעורר לו ביום בהיר ויחליט שחוללה תמימותו. נו באמת.
קחו. אחריות. על. המעשים. שלכם.
לטוב ולרע.
קחו אחריות גם על החרטה.
תפסיקו לזרוק שיט שלכם על אלו שהיו (תתכוננו לקפוץ) במקרה בסביבה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
ואגב, תתכונן להרבה תגובות שיוציאו את דבריך מהקשרם. אבל אני בטוח שכבר הבנת שהם לא מונעים משיקולי היגיון. כמו שאמרתי, דת.
fkfkeoeofkfk
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
BlackNazgul כתב/ה:

אני עדיין שם ספק על אם הוא עשה דברים שלא בהסכמה.
אחלה תגובה.
בסופו של דבר האנשים שחושבים שנשים שבירות יותר מאגרטל זכוכית וחייבות את ההגנה שלנו הם האנשים הכי שוביניסטים שיש. שוביניסטים מחופשים. כל הכבוד לך על החשיבה הביקורתית.
ואני לא ציניקן, אבל אני מאוד מזדהה עם חלק מאמירותיו של דיוגנוס... אי אפשר לקרוא תודעה של בני אדם, ובכל רגע נתון אתה עלול לבסס רגשות על שקרים שמוכרים לך ועצם המחשבה על זה מחרפנת. אפשר להגיד שזה גם המקרה פה, רק שהאנשים שכאן הם פתים שלא שמים לב לתעמולה ולפשע של התחקיר הזה ושהמציאות היא מאוד ברורה במקרה הזה.
הרבה אהבה.

יש דיסוננס מאד שובינסטי בכל התחקירים האלה על נשים.
- מצד אחד האשה אמיצה וחזקה שחושפת את מה שעבר עליה.
- מצד שני היא תמימה, חלשה וזכה שנפל קורבן להזאב התורן.

שתי הדברים לא מסתדרים ביחד, זה סתירה פנימית.

או שהאשה חזקה ומסוגלת לקבל החלטות אמיצות או שהיא לא.

אי אפשר לאחוז על המקל בשתי הקצוות שלו ולהחליט שהאשה אמיצה וחזקה כשנוח לכם וקורבן מסכן כשלא.