צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה בעובדה על המכללה

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 13 בינו׳ 2023
BlackNazgul כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
BlackNazgul כתב/ה:
ראיתי את הכתבה ואני לא יודע מאיפה להתחיל אז תסלחו לי אם הסדר של ההבהרות לא יוצא בדיוק כמו שצריך.

נתחיל מזה שאני ציניקן, כן זה אני, אני מסתכל על העולם מזווית של אינטרסים. אולי זה יעזור לכם להבין את התגובה שלי.

לפי דעתי התחקיר הוא תעמולה שמרנית של ערוץ מסחרי שמנסה לעשות ריטיינג (וכסף) דרך רכילות צהובה ואיך לא עם הדבר הכי מוכר שזה: סקס.
הנה כבר צריך לעשות כמה הבהרות כי בטח כמה כבר קיללו אותי שאני מיזוגן, תומך בניסן או אנס.
התחקירים האלה הם תעמולה צהובה וזולה כי הם מציגים נרטיב (שחוזר על עצמו הרבה בתקשורת) והוא הולך כך: אשה זכה וטהורה מגיעה לעיר הגדולה שם היא נקלעת בעל כורחה למצב בו גבר זאב וטורף פוגע לה במיניות הטהורה לה ואחרי מעשה היא באומץ רב חושפת את מעלליי הזאב **כפיים**.

לאורך כל התחקיר לא הייתה ולא ביקורת אחת על התנהגות הנשים שם.
הנה מגיעה עוד הבהרה של אלה שצועקים עלי ״האשמת הקורבןן!!1111״: חכו רגע, תנו לי להסביר.

הנשים שהלכו לטאבו, הכירו את ניסן והמשיכו איתו למכללה הן לא מלאכיות זכות וטהורות שנפלו ברשתו של צייד מעולל. ההתנהגות שלהן הייתה חסרת אחריות במובן הזה שהן סמכו על אדם זר שהם הכירו בהקשר מאד ספציפי ולא הפעילו שיקול דעת בנושא. להסיר כל אחריות מהן זה מגוחך.
לצורך העניין אם אני משאיר את הרכב שלי מונע באמצע הרחוב וגנבו לי אותו האם אפשר להאשים אותי בגניבה? כי אם, זה האשמת הקורבן. הגנב אשם, לא אני, נכון? אבל האם התנהגתי בצורה חסרת אחריות שהציבה אותי במקום שגנב יוכל בקלות לגנוב לי את הרכב? בהחלט. האם צריך לבקר אותי על ההתנהגות שלי? בהחלט.
האם הנשים האלו התנהגו בצורת חסרת אחריות ששמה אותן במצב בעייתי? בהחלט.

כל תחקיר שמציג טוב מול רע זה תעמולה צהובה וזולה. זה לא תחקיר זה השתלחות שמרנית.

לגבי ה״ניצול״ של ניסן, תראו, יש לי בעיה עם המילה ניצול. כולנו מנצלים את כולם וכל הזמן. המעסיק שלכם מנצל את זה שאתם צריכים כסף כדי להציע לכם עבודה. בעל הדירה שלכם מנצל את זה שאתם צריכים דיור ולוקח לכם כסף. כולנו מנצלים את כולם כל הזמן, יש כל הזמן סחר חליפין בין כסף, סחורות ושירותים. אפשר לקרוא לזה ניצול ואפשר לקרוא לזה מסחר.
השאלה האם אתם חושבים שמוסרית זה בסדר לסחור במין תמורת דיור למשל. על פי הכתבה השמרנית ברור שלא, אבל בכסף זה בסדר כן? זה הכל עניין של מה נחשב נורמטיבי.

נשים לאורך ההיסטוריה תמיד סחרו במין תמורת תשומת לב מגברים בעמדת כוח שהן מעריצות. הן בזה שום דבר חדש, העולם פועל כך מאז ומעולם.

הנשים האלו ניסו קבל תשומת לב ומין ונכוו בדרך, זה עסקה שלא הצליחה. הן התעלמו מכל הדגלים האדומים בדרך כדי להשיג את מה שהן רצו: תשומת לב מניסן. הם לא כאלה תמימות, מלאכתיות זכות או שה תמים. הן ידעו בדיוק מה רוצות ועשו מה שצריך כדי לקבל את זה.

הדרך לקבל את אותה תשומת לב היא במערכת יחסים שהיא לא נורמטיבית אבל זה זכותן.

האם ניסן עשה דברים שלא בהסכמה? כן.
האם לנשים האלה אין אחריות? ממש לא, יש להן המון אחריות וכמו שהסברתי הכתבה לא מראה את זה.

תחקיר אמיתי שהוא לא תעמולה שמרנית וצהובה לשם ריטיינג היה מציג את מערכת היחסים המורכבת בין גברים שולטים בבדסמ לבין נשים שמחפשות תשומת לב מאותם גברים ושמערכות יחסים שכאלה יכולות להיות גם לא נורמטיביות (אוי לא, אפשר לראות את כולם מתקלחים, גוועלד) ושהסיכון בהן לפגיעה גבוהה.

אני עדיין שם ספק על אם הוא עשה דברים שלא בהסכמה.
אחלה תגובה.
בסופו של דבר האנשים שחושבים שנשים שבירות יותר מאגרטל זכוכית וחייבות את ההגנה שלנו הם האנשים הכי שוביניסטים שיש. שוביניסטים מחופשים. כל הכבוד לך על החשיבה הביקורתית.
ואני לא ציניקן, אבל אני מאוד מזדהה עם חלק מאמירותיו של דיוגנוס... אי אפשר לקרוא תודעה של בני אדם, ובכל רגע נתון אתה עלול לבסס רגשות על שקרים שמוכרים לך ועצם המחשבה על זה מחרפנת. אפשר להגיד שזה גם המקרה פה, רק שהאנשים שכאן הם פתים שלא שמים לב לתעמולה ולפשע של התחקיר הזה ושהמציאות היא מאוד ברורה במקרה הזה.
הרבה אהבה.

יש דיסוננס מאד שובינסטי בכל התחקירים האלה על נשים.
- מצד אחד האשה אמיצה וחזקה שחושפת את מה שעבר עליה.
- מצד שני היא תמימה, חלשה וזכה שנפל קורבן להזאב התורן.

שתי הדברים לא מסתדרים ביחד, זה סתירה פנימית.

או שהאשה חזקה ומסוגלת לקבל החלטות אמיצות או שהיא לא.

אי אפשר לאחוז על המקל בשתי הקצוות שלו ולהחליט שהאשה אמיצה וחזקה כשנוח לכם וקורבן מסכן כשלא.

בדיוק יקירי!
כמו שאמרתי, שוביניזם מתלקק בתחפושת.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 13 בינו׳ 2023
רק מזכירה שוויטצ׳ שעף עכשיו על הפמיניזם החדש שלו icon_smile.gif, אמר את שני הדברים הסופר מטומטמים הבאים:

1. לא יכול להיות שאנסו אותן כי יש להן פרופיל באונליפאנס.
2. לא יכול להיות שניסן אנס אותן כי יש לו בחורות בערימות.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
רק מזכירה שוויטצ׳ שעף עכשיו על הפמיניזם החדש שלו icon_smile.gif, אמר את שני הדברים הסופר מטומטמים הבאים:

1. לא יכול להיות שאנסו אותן כי יש להן פרופיל באונליפאנס.
2. לא יכול להיות שניסן אנס אותן כי יש לו בחורות בערימות.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
תצטטי לי שאמרתי דבר כזה ואני נשבע לך שאני שולח לך עכשיו 50,000 שקל.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
ואני לא צוחק. יש לך פה הזדמנות לעשות כסף מאוד קל.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
נו...? אל תדאגי לי, אני מרוויח טוב. בעבר הרווחתי אפילו יותר, יש לי חסכונות. אני מחכה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
ופה נגמר לה מה להגיד. כמו שאמרתי רבותיי, דוחפים מילים לפה, משקרים, עושים דמוניזציה, סותמים פיות ומוחקים פה בלוגים - אז אל תגידו לי שהתקדמנו מהמוסדות הישנים. זאת דת. זאת אותה גברת בשינוי אדרת.
מביך ביותר.
sheriff
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023

חמוד לך לטיפול

sheriff • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
ופה נגמר לה מה להגיד. כמו שאמרתי רבותיי, דוחפים מילים לפה, משקרים, עושים דמוניזציה, סותמים פיות ומוחקים פה בלוגים - אז אל תגידו לי שהתקדמנו מהמוסדות הישנים. זאת דת. זאת אותה גברת בשינוי אדרת.
מביך ביותר.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 13 בינו׳ 2023
הקהילה הזו נבחנת בדיוק בתגובה שלה לדברים כאלו.
למעשה כל קהילה נבחנת.
בדיוק כמו שמוטי אלון אנס בחופשיות ודרוקמן נתן לו פאס. ואח"כ מלא אנשים באו לעזרתו. והטילו רפש ואמרו שהם הנפגעים שקרנים וכו וכו - הטיעונים של מחנה הפרו-אונס הם בול אותו דבר לא משנה אם זה חסידות בלעז או מועדון בדסם בת"א. אין בזה יצירתיות כי אין צורך. הולכים עם מה שעובד.

ואנשים, בבקשה תהיו טיפונת פחות נאיביים. שום דבר לא ייקבע בבית משפט כי בית משפט לא עוזר לגלות את הצדק. בטח שלא במקרים של אונס ובטח ובטח לא במקרים שקשורים לקהילה המינית הכי לא מובנת בארץ. שום משטרה, שום פרקליטות, שום שופט לא יגלו מה באמת קרה שם. כל מה שיהיה אם הנפגעות ילכו לתחנה יהיה שהן יסבלו במשך שנים, עד רמת האשפוזים ומעבר לה. תראו מה קרה לאנסים סדרתיים אחרים בישראל. תראו גם את הנפגעות. אלו העובדות.

אין איך להתחמק מזה שאם קבוצה של נשים באות ומספרות סיפורים כאלו, אפשר או להתעלם מהן ולהמשיך עם עסקים כרגיל, או להחרים את האנסים ולמרר את חייהם. אף אחד לא הולך לעשות את ההחלטות המוסריות שלכם עבורכם. זו ההכרעה וזה העניין. אין "אני לא שופט" - אתה שופט. אין "לא להחליט" - אתן מחליטות.

כל בנאדם ששמע את העדויות האלו והנשמה שלו לא נשרפה, אין לו לב, וזה דבר מצער מאוד אבל ככה זה, יש בעולם הזה אנסים ויש אנשים שמתירים אונס. כל השאר צריכים לתרום את תרומתם הקטנה כדי שכנופיית המכללה תחייה בגהינום. זה יהיה לחלוטין לטובת הקהילה הבדסמית בישראל. אם הקהילה תאתרג אותם אז הקהילה אומרת: כן, בדסם ואונס זה מילים נרדפות.

תחשבו אתם מה המשמעות של מסר כזה. מה המשמעות שלו על הברגים שמחזיקים את הארון הבסדמי.

(בבקשה תחסכו ממני תגובות בנוסח קונספירציות "השבכ הרג את רבין", "העולם נשלט על ידי גזע רפטליאנים" ו"כל הנערות האלו עשו יד אחת ותיאמו גרסאות כדי להפיל את מועדון הטאבו". זה טמטום שלא שווה את השנייה שלוקח לקרוא אותו.)
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023

Re: חמוד לך לטיפול

sheriff כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
מביך ביותר.

מה את רוצה שאביא לך לשם?
אולי ספר של יואל גבע? ייתכן שזה יעזור לך להבדיל בין "סביר ש" ל-"בטוח ש"!