בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה בעובדה על המכללה

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 13 בינו׳ 2023
עכבר כתב/ה:
הקהילה הזו נבחנת בדיוק בתגובה שלה לדברים כאלו.
למעשה כל קהילה נבחנת.
בדיוק כמו שמוטי אלון אנס בחופשיות ודרוקמן נתן לו פאס. ואח"כ מלא אנשים באו לעזרתו. והטילו רפש ואמרו שהם הנפגעים שקרנים וכו וכו - הטיעונים של מחנה הפרו-אונס הם בול אותו דבר לא משנה אם זה חסידות בלעז או מועדון בדסם בת"א. אין בזה יצירתיות כי אין צורך. הולכים עם מה שעובד.

ואנשים, בבקשה תהיו טיפונת פחות נאיביים. שום דבר לא ייקבע בבית משפט כי בית משפט לא עוזר לגלות את הצדק. בטח שלא במקרים של אונס ובטח ובטח לא במקרים שקשורים לקהילה המינית הכי לא מובנת בארץ. שום משטרה, שום פרקליטות, שום שופט לא יגלו מה באמת קרה שם. כל מה שיהיה אם הנפגעות ילכו לתחנה יהיה שהן יסבלו במשך שנים, עד רמת האשפוזים ומעבר לה. תראו מה קרה לאנסים סדרתיים אחרים בישראל. תראו גם את הנפגעות. אלו העובדות.

אין איך להתחמק מזה שאם קבוצה של נשים באות ומספרות סיפורים כאלו, אפשר או להתעלם מהן ולהמשיך עם עסקים כרגיל, או להחרים את האנסים ולמרר את חייהם. אף אחד לא הולך לעשות את ההחלטות המוסריות שלכם עבורכם. זו ההכרעה וזה העניין. אין "אני לא שופט" - אתה שופט. אין "לא להחליט" - אתן מחליטות.

כל בנאדם ששמע את העדויות האלו והנשמה שלו לא נשרפה, אין לו לב, וזה דבר מצער מאוד אבל ככה זה, יש בעולם הזה אנסים ויש אנשים שמתירים אונס. כל השאר צריכים לתרום את תרומתם הקטנה כדי שכנופיית המכללה תחייה בגהינום. זה יהיה לחלוטין לטובת הקהילה הבדסמית בישראל. אם הקהילה תאתרג אותם אז הקהילה אומרת: כן, בדסם ואונס זה מילים נרדפות.

תחשבו אתם מה המשמעות של מסר כזה. מה המשמעות שלו על הברגים שמחזיקים את הארון הבסדמי.

(בבקשה תחסכו ממני תגובות בנוסח קונספירציות "השבכ הרג את רבין", "העולם נשלט על ידי גזע רפטליאנים" ו"כל הנערות האלו עשו יד אחת ותיאמו גרסאות כדי להפיל את מועדון הטאבו". זה טמטום שלא שווה את השנייה שלוקח לקרוא אותו.)

כן, אני אתמוך במתלוננות בשם הגחמות שלך ואוותר על הדעה שלי בגלל שאני משתייך לקהילה מסוימת. איזו דה-לגיטימתיה פסיכית ופרימיטיבית. כמו שאמרתי - פנאט דתי.
אוי לבושה
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
אוי לבושה • 13 בינו׳ 2023
השפלות במועדון סאדו לא באמת אמורות להגיע לתחקיר בערוץ מרכזי אבל מדובר פה על חדירה ואורגיות ללא רצון, כמו שהבחורה אמרה בסוף, היא פשוט לא רוצה שנשים יפגעו ממנו יותר. בפגיעה היא מתכוונת לאונס. ניצול באמת יכולה להיות מילה לכאן ולכאן. ההתבטאות הערסוואתית זה החומרה של הנושא. היא תיארה אונס מול כל המדינה. צריכה להיות לה ולכל האחרות סיבה מאוד טובה לבדות דבר כזה..
הנה, רצית ניסוח, קיבלת.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
עכבר כתב/ה:
למעשה כל קהילה נבחנת.
בדיוק כמו שמוטי אלון אנס בחופשיות ודרוקמן נתן לו פאס. ואח"כ מלא אנשים באו לעזרתו. והטילו רפש ואמרו שהם הנפגעים שקרנים וכו וכו - הטיעונים של מחנה הפרו-אונס הם בול אותו דבר לא משנה אם זה חסידות בלעז או מועדון בדסם בת"א. אין בזה יצירתיות כי אין צורך. הולכים עם מה שעובד.

ואנשים, בבקשה תהיו טיפונת פחות נאיביים. שום דבר לא ייקבע בבית משפט כי בית משפט לא עוזר לגלות את הצדק. בטח שלא במקרים של אונס ובטח ובטח לא במקרים שקשורים לקהילה המינית הכי לא מובנת בארץ. שום משטרה, שום פרקליטות, שום שופט לא יגלו מה באמת קרה שם. כל מה שיהיה אם הנפגעות ילכו לתחנה יהיה שהן יסבלו במשך שנים, עד רמת האשפוזים ומעבר לה. תראו מה קרה לאנסים סדרתיים אחרים בישראל. תראו גם את הנפגעות. אלו העובדות.

אין איך להתחמק מזה שאם קבוצה של נשים באות ומספרות סיפורים כאלו, אפשר או להתעלם מהן ולהמשיך עם עסקים כרגיל, או להחרים את האנסים ולמרר את חייהם. אף אחד לא הולך לעשות את ההחלטות המוסריות שלכם עבורכם. זו ההכרעה וזה העניין. אין "אני לא שופט" - אתה שופט. אין "לא להחליט" - אתן מחליטות.

כל בנאדם ששמע את העדויות האלו והנשמה שלו לא נשרפה, אין לו לב, וזה דבר מצער מאוד אבל ככה זה, יש בעולם הזה אנסים ויש אנשים שמתירים אונס. כל השאר צריכים לתרום את תרומתם הקטנה כדי שכנופיית המכללה תחייה בגהינום. זה יהיה לחלוטין לטובת הקהילה הבדסמית בישראל. אם הקהילה תאתרג אותם אז הקהילה אומרת: כן, בדסם ואונס זה מילים נרדפות.

תחשבו אתם מה המשמעות של מסר כזה. מה המשמעות שלו על הברגים שמחזיקים את הארון הבסדמי.

(בבקשה תחסכו ממני תגובות בנוסח קונספירציות "השבכ הרג את רבין", "העולם נשלט על ידי גזע רפטליאנים" ו"כל הנערות האלו עשו יד אחת ותיאמו גרסאות כדי להפיל את מועדון הטאבו". זה טמטום שלא שווה את השנייה שלוקח לקרוא אותו.)

כן, אני אתמוך במתלוננות בשם הגחמות שלך ואוותר על הדעה שלי בגלל שאני משתייך לקהילה מסוימת. איזו דה-לגיטימתיה פסיכית ופרימיטיבית. כמו שאמרתי - פנאט דתי.

תגיד חבריקו יש מצב שאתה מזדיין לי מהפנים או לפחות סותם את חור הפלאפלים שלך?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 13 בינו׳ 2023
עכבר כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
עכבר כתב/ה:
למעשה כל קהילה נבחנת.

תגיד חבריקו יש מצב שאתה מזדיין לי מהפנים או לפחות סותם את חור הפלאפלים שלך?

תמשיך להוכיח מהי רמתכם. טוב שלא אמרת לי שאימי זונה או שאני אוכל בתחת. חחחחח איזה ילד.
עבד משועבד{עבד}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
עבד משועבד{עבד} • 13 בינו׳ 2023
הכתבה הצליחה לבלבל אותי.

התחלתי להאמין שיש שינוי.
והאשה היא יצור חכם, חזק, יודע מה שרוצה מעצמו.
התקווה שלי שאשה תקח אותי ותחזיק אותי כלכלית ,מינית, ותדאג לכל צרכי ,היתה נראית קרובה מתמיד.

ואז צפיתי "בתחקיר" והבנתי שהדרך עוד ארוכה . כנראה, מה שהיה הוא שיהיה .
האשה כרגיל, חלשה, מסכנה, מבולבלת,קלת דעת, קופאת ברגעים שלא צריך לקפוא,
עושה דבר ואז מיד מתחרטת ,לא לקחת אחריות, מתבכיינת ,רועדת.

ומדובר לפי התחקיר בעשרות.
לא אחת ולא שתיים.
כמעט כולן.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
ופה נגמר לה מה להגיד. כמו שאמרתי רבותיי, דוחפים מילים לפה, משקרים, עושים דמוניזציה, סותמים פיות ומוחקים פה בלוגים - אז אל תגידו לי שהתקדמנו מהמוסדות הישנים. זאת דת. זאת אותה גברת בשינוי אדרת.
מביך ביותר.

נגמר לי / יש לי 3 ילדים והם לפעמים דורשים טיפול. כתבת את זה בהתחלה. אני אחפש, אבל כבר ראיתי אותך עורך את השיט שלך. שיחקנו במשחק הזה כבר.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
כמה דברים:
1 - לנשים האלה יש אונליפאנס, אז אני שם את התמימות שלהן בספק.
2 - זה באמת מהמקומות האלה שהספק הוא הכרחי וקריטי בהם יותר מתמיד, כי מדובר ב-BDSM. קל נורא להציג אקט שנעשה בהסכמה כאקט בכפייה, במיוחד לאדם מבחוץ שלא מתמצא בעולם הבדסמ"י, הוא לא יודע איך בחורה מביעה עונג ואיך היא מביעה כאב וסבל, איך ההבדלים נראים וכו'. קל נורא לנצל שולטים מבחינה משפטית, המערכת נוטה להיות מוטה בנוגע לכל מה שקשור ל-BDSM. במילים פשוטות יותר - קל הרבה יותר לצייר שולט כאנס מאשר לצייר ונילי כאנס, או נשלט.
3 - אני בספק שהוא עשה משהו מהסיבה הפשוטה שהוא מעמיס בחורות בערימות ואין לו צורך לאנוס מישהי, לפחות על פי מה שנראה על פני השטח.
4 - נחכה לתחקיר ונבדוק את חומר הראיות, זה הכי חשוב בסוף היום.

בשורה התחתונה, אם הייתי צריך להמר אם הן משקרות או שלא, הייתי מהמר שכן. כל המקרה פשוט נראה לי לא סביר בעליל. אבל כמו שאמרתי, אני לא מונע מחישובי סבירות, נחכה לחומר הראיות.

זה היה קל!
אבטיפוס​(אחר)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
אבטיפוס​(אחר) • 13 בינו׳ 2023
אדם שסיפוקו עולה בדריסת תחושות האחר, אינו אדם.
לא צריכים צבעים וכותרות. גם לא צריכים הסברים. אם אחרי אקט מיני אחד מהצדדים הולך לדרכו בכאב נפשי, אז האירוע היה לא תקין.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
מתהפך כתב/ה:
הכתבה הצליחה לבלבל אותי.

התחלתי להאמין שיש שינוי.
התקווה שלי שאשה תקח אותי ותחזיק אותי כלכלית ,מינית, ותדאג לכל צרכי ,היתה נראית קרובה מתמיד.

לא אחת ולא שתיים.
כמעט כולן.

אתה יודע למה נשים קופאות? שמעתי פודקאסט בביולוגיה על זה. גילו שלנשים יש מנגנון נוסף על הfight or flight, קפיאה במקום. זה מאוד הגיוני מבחינה אבולוציונית כי נשים קטנות וחלשות מגברים ולהילחם או לברוח מהם זה פשוט לא חכם. נשים קופאות כמו שארנבים קופאים וכמו שילדים קופאים.
אף אחד לא יאשים ארנבת שהיא רצתה להידרס או שהיא חלשה, נכון? זה יהיה טמטום צרוף.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 13 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
מתהפך כתב/ה:
הכתבה הצליחה לבלבל אותי.

התחלתי להאמין שיש שינוי.

לא אחת ולא שתיים.
כמעט כולן.

אתה יודע למה נשים קופאות? שמעתי פודקאסט בביולוגיה על זה. גילו שלנשים יש מנגנון נוסף על הfight or flight, קפיאה במקום. זה מאוד הגיוני מבחינה אבולוציונית כי נשים קטנות וחלשות מגברים ולהילחם או לברוח מהם זה פשוט לא חכם. נשים קופאות כמו שארנבים קופאים וכמו שילדים קופאים.
אף אחד לא יאשים ארנבת שהיא רצתה להידרס או שהיא חלשה, נכון? זה יהיה טמטום צרוף.

גם גברים קופאים.