ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשבתי.....

גלתיאה
לפני 19 שנים • 15 באוק׳ 2004
גלתיאה • 15 באוק׳ 2004
דמי- לפי הבנתי בדסמ זה לא קשר שמתחיל ונגמר בסשן. בדסמ זה הרבה מעבר.
אם עבד שלי ירצה לעשות משהו ואני אחשוב שהוא עלול לפגוע בעצמו לטווח קרוב או רחוק- אני אטיל ווטו, לא בגלל שזו סתם גחמה אצלי, או צורך לחיזוקים, אלא בגלל שאוביקטיבית הוא באמת עלול לגרום לעצמו נזק. כי לפעמים מה שלא רואים בגיל עשרים, רואים בגיל שלושים וארבעים. ( וזה אפרופו להוביל- שזה משום מה נורא מצחיק אותך )
שליטה היא אחריות מעבר לחדר המיטות. ואם מישהו יציק לסאב שלי-אני ארד עליו עם כל כובד משקלי, ולא אשאיר אותו שיסתדר לבד- גם אם ברור לי שהוא יסתדר לבד. אחריות היא לטוב וגם לרע.
מעבר לכך- הצרכים של הנשלטים הם להיות עטופים ומוגנים. מי שלא מבין את זה, מפספס חלק גדול מאוד. וחבל. אבל זו דעתי שלי כמובן.
Demi
Demi • 15 באוק׳ 2004
קבעת שהצרכים של הנשלטים הם להיות עטופים ומוגנים, האם אלו הם הצרכים של כל הנשלטים ותמיד?
אלו מילים יפות, יש לזה שוק, זה מוכר. אדון שאומר - אני יעטוף אותך ויגונן עליך.... זה פשוט מוכר, אבל המציאות שונה.
אדם שזקוק לעטיפה והגנה בכל האספקטים בחייו בעצם זקוק למוסד סגור, מפתח תלות.
לדעתי כל העניין הוא הגיוון וגבול הטעם הטוב, יש מקום לטעוף ולהגן ויש מקום שלא להתערב, יש גם נשלט שכשתהיה התערבות במקומות מסוימים פשוט יתמרד כי זה מעבר לדברים שהוא מעוניין מהקשר ואין טעם לכפות על נשלט דברים בהם הוא לא מעוניין.
בקיצור לדעתי יש לקבוע את גבולות הטעם הטוב שגם עשויים להשתנות מעת לעת ומאדם לאדם בכל מה שקשור לטעיפה והגנה והטלת וטו של השולט, יש דברים שכן והם צריכים להגיע מתוך עוצמה של הנשלט לתת את השליטה עליהם ומתוך ידיעה שהוא תמיד יכול לקחת אתה בחזרה לעומת דברים אחרים שמהווים חלק מהעצמאות שלו כבן אדם עצמאי. ולאלו שאומרים - אין לו עצמאות בכלל בחיי היום יום שלו כי הוא נשלט.... זאת פנטזיה שאיננה תופסת במציאות או שתופסת לגבי אנשים ספציפיים שמוכרים בד"כ לשרותי בריאות הנפש במדינה.
ולהבדיל אלפי הבדלות, יש דברים בהם את תתני עיצה טובה בגלל הנסיון שלך בחיים (אפרופו להוביל) אבל לא יהיה להם שום תוקף מחייב ולכן זאת לא הובלה בדסמית.

אבל מה זה קשור לענינינו?
יש כאן אדם שראה שאני וסאבית שלו לשעבר צוחקים מעל גבי הפורום, ואז הוא נכנס בי באופן שיטתי מעל גבי הפורום והסביר שהוא עושה את זה בגלל שעצם היותו שולט מחייב אותו לגונן על כל הסאביות ברחבי תבל, אחרי זה הוא הודה שזה כבר לא קשור לאדון אלא לרגש שיש לו כלפיה בגלל שהיא היתה סאביות שלו לשעבר, ובסופו של דבר הוא הודה שהוא נפגע מהצחוק שהיה בינינו בגלל רגשות שעדיין יש לו כלפיה...

תגידי לי - אני יכול להיות אחראי על כל רגש שיש למישהו כלפי מישהי?
אני יכול להיות אחרי על כל פיפס שממנו מישהו עלול להפגע מעל גבי הפורום?
הרי ברור לכל בר דעת אובייקטיבי שראה את תחילתו של השירשור שמדובר בצחוק.

אז אני לא יודע באיזה סרט אנשים חיים אבל כבר דיברתי על גבול הטעם הטוב שאין ספק שבמקרה זה נחצה. כל זה נראה לי כהתעלקות מיותרת של אדם על מישהי ואפילו איזה נסיון להרחיק ממנה אדונים פוטנציאלים על מנת לשמור אותה קרוב קרוב, מן משהו כמו - אם היא לא תהיה איתי אז אעשה הכל כדי למנוע ממנה להיות עם גברים אחרים.
ואיך הגעתי למסקנה הזאת? כל מי שקורא את הפוסט הזה יגיד לעצמו - למה לי להתבדח ולצחוק עם היהלום... הרי אני יודע שאביס יכנס בי אח"כ ובעצם יש עוד הרבה סאביות מסביב אז כדאי אולי לעזוב אותה ולהמשיך הלאה....

מבינה?

ויודעת מה... אם הוא היה מתנהג ככה כלפי מישהי ספציפית שהוא בן זוג שלה אז נגיד שניתן לו ציון עובר, לא שאני תומך בהתנהגות שכזאת אבל נגיד. העניין הוא שהוא בין היתר צריך להחליט כלפי מי הוא מתנהג ככה, הוא לא יכול להתנהג ככה כלפי כל הסאביות שעברו ושיעברו תחת ידו.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 15 באוק׳ 2004
דמי,
אני חושב שאתה מעלה בשרשור הזה נקודות חשובות לגבי הראייה הרומנטית הזו של דום כמישהו נשגב, אציל ואבירי המגן על הסאבית התלותית, חסרת הישע ונטולת השכל הישר והיכולת לקבל החלטות שקולות. חבל שהן יתמוססו בין המריבות בשרשור הזה. אולי תפתח שרשור חדש?

(הערה: כל קשר בין ביקורת על ראייה של דום כאביר אצילי לבין דום קיחוט שהוא אכן אביר אצילי - מקרי בהחלט).
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 15 באוק׳ 2004
ת'אמת?

כמו שזאלו' אומר - עלו כאן הרבה נקודות חשובות, שיהוו יופי של דיונים במידה ואנשים אכן ישכילו לקחת בחשבון שמה שאומר הצד השני...זוהי "רק" דעתו שלו, ואנחנו לא מחוייבים לקבל אותה, אבל אנחנו בהחלט חייבים לכבד אותה על כי היא שלו !

מה שמקלקל את הכל זה העובדה, שנראה שיש כאן התנגחות אישית (או לפחות אחת כזו שירדה לפסים אישיים) - כשמשניכם שמעתי (קראתי) בהזדמנויות שונות את האמירה - כל אחד והבדס"מ שלו.
אבל כשזה הופך לאישי...כל האמירות היפות כנראה בטלות. וחבל שכך.

איך אומר דן קאפ ? YKINMK ? אולי הגיע הזמן לאמץ את הגישה הזאת.

שתהיה שבת נפלאה לכולם.

זרונת
Demi
Demi • 15 באוק׳ 2004
נו מה, עוד לא הבנתם שכל השירשור הזה הוא לא על מהות של בדסמ?

כל השירשור הזה הוא שימוש בקלישאות בדסמיות על מנת לנגח אותי
כל השירשור הזה הוא שימוש ציני בקלישאות הללו על מנת להראות לסאבית מאוד מסויימת כמה הוא אוהב אותה ורוצה אותה בחזרה.
רק חבל שהוא מראה לה כמה שהוא מרגיש כלפיהה בצורה כזאת, בצורה של התנגחות והסתה והכפשה והדבקות לחייה בכל הודעה שהיא כותבת בפורום והדבקות לחיי כל מי שצוחק איתה בפורום ולא בצורה השפוייה יותר של להרים לה טלפון ולהגיד לה כמה שהיא חשובה לו.
וחבל שהוא עושה את זה בזמן שיש לו עוד סאביות שככל הנראה גם להן הוא אומר את אותם הדברים, ועוד כשהוא טוען שהוא במקביל מאוהב במישהי אחרת ומנצל את הפורומים של האתר הזה כדי לבקש ממנה סליחה.

נו באמת, ניצול קלישאות של "אדון מוביל ומגונן" בשביל להעלות את המוניטין שלו ולנסות להחזיר אליו סאבית לשעבר שככל הנראה כבר לא בקשר איתו... ועוד לעשות את זה על חשבוני??? - - - נראה לכם????
Tamashi Nawa​(שולט)

תתנצל מיד!

Tamashi Nawa​(שולט) • 15 באוק׳ 2004
אני דורש התנצלות מיידית ופומבית שלך כאן ועכשיו!

רוצה לנגח אותי - אין בעיה
רוצה לתת לי ציונים - חופשי
רוצה לערער על התפיסה ונקודת ההשקפה שלי על השליטה - תמשיך עד מחר

אבל שלא תעיז, לעולם, להודיע ולהחליט כאן במי אני מאוהב, אל מי אני מנסה להתקרב, וחמור מזה שלא תעיז לעולם לטעון שאני משקר לסאבית שלי ובדרך הזאת פוגע באנשים שסביבי!

אתה תתנצל ואתה תתנצל מיד על דברייך ואז אם תרצה נוכל להמשיך את הדיון בעניינים האחרים!
בטי בום​(שולטת)

שתקתי שתקתי ודי ....

בטי בום​(שולטת) • 15 באוק׳ 2004
דמי אתה יודע שאני ממש אוהבת אותך למרות שלא תמיד מסכימה לדעתך ,
אבל חמודי, יש גבול , לעשות לאביס רצח אופי מעל גבי הפורום זה לא לעניין ,

אני מכירה את אבייס מתחילת דרכו במועדון ורואה את עצמי כחברה שלו גם בחיי היום יום ,
ניהלנו המון שיחות על BDSM , על זוגיות וראיתי אותו עובר תהליכים במהלך כל התקופה
ואפשר להגיד עליו המון דברים , אבל מה שמיחד אותו בעיני הוא הכנות .
אבייס מעולם לא שיקר לסאביות מעולם לא הבטיח דברים ומעולם לא הסתיר , כולן ידעו איפה הן עומדות גם כשזה לא היה פשוט .
אתה יכול להיתווכח איתו על צורות שליטה, על תפקיד הדום בחיי הסאבית אבל להפוך אותו לשקרן ומניפולטור זה רחוק מהאמת .

בתור פרטנרית לשעבר לשליטה בסאבית משותפת עם אבייס, שעשתה איתו סשנים נהדרים , אני מאחלת לכל סאבית דום קשוב, אחראי וישר כמוהו .

גלתיאה
גלתיאה • 15 באוק׳ 2004
Demi כתב/ה:
קבעת שהצרכים של הנשלטים הם להיות עטופים ומוגנים, האם אלו הם הצרכים של כל הנשלטים ותמיד?
אלו מילים יפות, יש לזה שוק, זה מוכר. אדון שאומר - אני יעטוף אותך ויגונן עליך.... זה פשוט מוכר, אבל המציאות שונה.
אדם שזקוק לעטיפה והגנה בכל האספקטים בחייו בעצם זקוק למוסד סגור, מפתח תלות.
לדעתי כל העניין הוא הגיוון וגבול הטעם הטוב, יש מקום לטעוף ולהגן ויש מקום שלא להתערב, יש גם נשלט שכשתהיה התערבות במקומות מסוימים פשוט יתמרד כי זה מעבר לדברים שהוא מעוניין מהקשר ואין טעם לכפות על נשלט דברים בהם הוא לא מעוניין.
בקיצור לדעתי יש לקבוע את גבולות הטעם הטוב שגם עשויים להשתנות מעת לעת ומאדם לאדם בכל מה שקשור לטעיפה והגנה והטלת וטו של השולט, יש דברים שכן והם צריכים להגיע מתוך עוצמה של הנשלט לתת את השליטה עליהם ומתוך ידיעה שהוא תמיד יכול לקחת אתה בחזרה לעומת דברים אחרים שמהווים חלק מהעצמאות שלו כבן אדם עצמאי. ולאלו שאומרים - אין לו עצמאות בכלל בחיי היום יום שלו כי הוא נשלט.... זאת פנטזיה שאיננה תופסת במציאות או שתופסת לגבי אנשים ספציפיים שמוכרים בד"כ לשרותי בריאות הנפש במדינה.
ולהבדיל אלפי הבדלות, יש דברים בהם את תתני עיצה טובה בגלל הנסיון שלך בחיים (אפרופו להוביל) אבל לא יהיה להם שום תוקף מחייב ולכן זאת לא הובלה בדסמית.

אבל מה זה קשור לענינינו?
יש כאן אדם שראה שאני וסאבית שלו לשעבר צוחקים מעל גבי הפורום, ואז הוא נכנס בי באופן שיטתי מעל גבי הפורום והסביר שהוא עושה את זה בגלל שעצם היותו שולט מחייב אותו לגונן על כל הסאביות ברחבי תבל, אחרי זה הוא הודה שזה כבר לא קשור לאדון אלא לרגש שיש לו כלפיה בגלל שהיא היתה סאביות שלו לשעבר, ובסופו של דבר הוא הודה שהוא נפגע מהצחוק שהיה בינינו בגלל רגשות שעדיין יש לו כלפיה...

תגידי לי - אני יכול להיות אחראי על כל רגש שיש למישהו כלפי מישהי?
אני יכול להיות אחרי על כל פיפס שממנו מישהו עלול להפגע מעל גבי הפורום?
הרי ברור לכל בר דעת אובייקטיבי שראה את תחילתו של השירשור שמדובר בצחוק.

אז אני לא יודע באיזה סרט אנשים חיים אבל כבר דיברתי על גבול הטעם הטוב שאין ספק שבמקרה זה נחצה. כל זה נראה לי כהתעלקות מיותרת של אדם על מישהי ואפילו איזה נסיון להרחיק ממנה אדונים פוטנציאלים על מנת לשמור אותה קרוב קרוב, מן משהו כמו - אם היא לא תהיה איתי אז אעשה הכל כדי למנוע ממנה להיות עם גברים אחרים.
ואיך הגעתי למסקנה הזאת? כל מי שקורא את הפוסט הזה יגיד לעצמו - למה לי להתבדח ולצחוק עם היהלום... הרי אני יודע שאביס יכנס בי אח"כ ובעצם יש עוד הרבה סאביות מסביב אז כדאי אולי לעזוב אותה ולהמשיך הלאה....

מבינה?

ויודעת מה... אם הוא היה מתנהג ככה כלפי מישהי ספציפית שהוא בן זוג שלה אז נגיד שניתן לו ציון עובר, לא שאני תומך בהתנהגות שכזאת אבל נגיד. העניין הוא שהוא בין היתר צריך להחליט כלפי מי הוא מתנהג ככה, הוא לא יכול להתנהג ככה כלפי כל הסאביות שעברו ושיעברו תחת ידו.

דמי- אבל הדעות שלך לגבי הבדסמ לא הושפעו מהוויכוח עם אביס, לא כך? אני עניתי לך לגבי דעותיך. הגבולות הרי נקבעים על ידי הנשלט, ואני נעה ביניהם. כל נשלט זה עולם אחר, עם גבולות אחרים, ורמת צרכים שונה. אדם שזקוק להגנה ועטיפה בכל האספקטים בחייו, זקוק יותר לשליטה של 7\24, אני לא הייתי ממהרת לשלוח אותו לבית המרפא הקרוב.
רובם המוחץ של הסאבים
הם אנשים עצמאיים, אבל במסגרת הקשר עם שולטים זה אחד הצרכים שלהם, שוב- כל אחד זה ברמה אחרת, אבל הבסיס הזה קיים.
כך שעיצה טובה אני אתן לחבר טוב, אבל בקשר עם נשלט אני הוביל ואחליט בתוך הגבולות שנקבעו מראש.

אני מצטערת לראות שהשרשור הזה הוביל למריבה. אני מקווה שהמחלוקת תיושב.
נבט{marlena}
נבט{marlena} • 15 באוק׳ 2004
Demi כתב/ה:
נו מה, עוד לא הבנתם שכל השירשור הזה הוא לא על מהות של בדסמ?

כל השירשור הזה הוא שימוש בקלישאות בדסמיות על מנת לנגח אותי

Demi כתב/ה:
הוא לעולם לא התייחס להודעה הזאת בהומור אלא השתמש בה כמנוף על מנת להשיג שלושה דברים:
1 – לנגח אותי, ומה טוב לנגח את דמי הרי זה מתבקש.

כל העולם כולו רק בשביל לנגח בדמי אחד קטן ומסכן. לא נורא, זה טוב שיש קדושים מעונים.
אני ממש לא רוצה לקחת חלק בשרשור הזה (כלומר, זה בדיוק מה שאני רוצה ומתכוון לעשות), אבל רק הארה קטנה למי שלא מכיר את הדמויות. כשהכרתי את אביס הוא התייחס אלי בכבוד וחברות, כשהכרתי את דמי הוא התייחס אלי בזלזול והתנשאות. זה כל ההבדל ביניהם. אז סלח לי דמי על הבוטות: מי שמתייחס אל אחרים כמו אל חרא, סופו שייהפך לחרא בעצמו.
Demi
Demi • 15 באוק׳ 2004
אביס כתב:

"רוצה לנגח אותי - אין בעיה
רוצה לתת לי ציונים - חופשי
רוצה לערער על התפיסה ונקודת ההשקפה שלי על השליטה - תמשיך עד מחר"

בוא ואגיד לך – אני לא רוצה לנגח אותך, לא רוצה לתת לך ציונים וגם לא רוצה לערער על התפיסות שלך
בינינו... יש לי בחיים דברים הרבה יותר חשובים לעשות מאשר את הנ"ל
הבעיה היא שאתה ניגחת אותי וגם הסברת למה

ההסבר שלך הוא..... עלוב
נכנסת לסרט בגלל שאני וסאבית שלך לשעבר צחקנו מעל גבי הפורום?
יופי, למה אתה פוגע בי בגלל הסרטים שלך?
הצעתי לך להתנצל על זה ובמקום זה ביקשת התנצלות מקבילה על כך שצחקתי עם סאבית שלך לשעבר מעל גבי הפורום, נראה לך?

אז סלח לי מאסטר אביס – אני אצחק עם מי שבא לי מתי שבא לי, ואם זה לא נראה לך אז קח בבקשה את כל הסאביות שלך לשעבר וכלא אותן בכלוב אמיתי בחדר כביסה אצלך בבית, תוציא אותן לפיפי פעמיים ביום ותזרוק להן בונזו פעם ביום, רק אל תשכח לעשות חורים לאוויר...

אין לנו במה לדון עד שלא תתנצל על כך שנכנסת בי בגלל שאני וסאביתך לשעבר צחקנו מעל גבי הפורום
ויש לי חדשות בשבילך, בקצב שאתה מחליף סאביות עוד תעמוד בפני הרבה מקרים כדוגמת זה... מקווה שאז תשכיל לנהוג אחרת.

לעולם לא טענתי שאני יודע במי אתה מאוהב, בינינו אני בכלל בספק אם אתה מצליח להבין במי אתה מאוהב....
אני רק אומר את הדברים כפי שאני תופס אותם, מביע את התרשמותי האישית מההתנהלות שלך במועדון ומעל גבי הפורום.
לעולם לא טענתי שאני יודע אל מי אתה מנסה להתקרב, זה ענייך האישי בלבד...
ושוב – אני רק אומר את הדברים כפי שאני תופס אותם, מביע את התרשמותי האישית מההתנהלות שלך במועדון ומעל גבי הפורום.
האם טענתי שאתה משקר לסאביות? תראה לי איפה כתבתי את זה ותקבל התנצלות....
לעולם לא אמרתי שאתה משקר לסאביות, כל מה שכתבתי זה שיתכן שאתה מספר לכמה סאביות את אותם הדברים
שים לב שכתבתי – יתכן, ויתכן בא להביע אי ודאות משמע אין אני יודע אם כן או שלא, זאת רק אפשרות שיכולה להתקיים.
אז אם באמת אתה מספר לכמה סאביות את אותם הדברים אז אם הדברים נכונים אז זה לא שקר ואם הם שיקריים אז זה שקר – ואם הם נכונים או שיקריים רק אתה יודע מכיוון שמדובר ברגשות שלך ולא של אחרים.
האם טענתי שאני יודע בודאות שאתה פוגע באנשים מסביבך בעקבות שקריך לסאביות? ממש לא כי לעולם לא טענתי שאני יודע שאתה משקר לסאבית.

אתה עדיין רוצה התנצלות?
עלמה?
יודע מה, בשביל הסדר הטוב, בגלל שלא הוספתי ליד של משפט את מילת הקסם – לדעתי,
מילה שברור שאמורה להיות כתובה ולכן אפילו לא טרחתי לכתוב אותה...
אז קבל – אם דברי הובנו שלא כהלכה אז אני לוקח אותם בחזרה.

ועכשיו על מנת שנוכל להמשיך ולדון בצורה מכובדת אשמח לשמוע התנצלות על כך שפגעת בי מעל גבי הפורום.
כתבת:
תחת הכותרת: "אז מתי?" - " אז מתי סוף סוף אתה תגיע להחלטה ותתחיל לחשוב?......"
כלומר אני לא חושב או שאני לא מסוגל להגיע להחלטה להתחיל לחשוב.

תחת הכותרת: "וזאת התוצאה???" - " זה מה שאתה מצליח להפיק כאשר אתה כן חושב????? אלוהים ישמור....."
כלומר שגם כאשר אני מצליח להגיע להחלטה להתחיל לחשוב וגם מצליח לממש את ההחלטה שלי אז התוצאות הן עלובות ורק אלוהים ישמור על כולנו מהתוצאות של המחשבות שלי.

תחת הכותרת: "למען הסר ספק...." – "הבעיה היא התוספות שהוספת מאוחר יותר בהקשר לתשובתך לטוסט, ולתגובתך ליהלום היקר.
ובאשר לתוספות של חגורות הצניעות לדוגמא, במידה ואתה באמת צריך חגורת צניעות על מנת לשלוט בסאבית שלך.... אז כבר באמת שאין לי מה לומר......"
כלומר רמזת שפגעתי בטוסט וביהלום – רמז שאין לו שום הוכחה קונקרטית.
ובנוסף הצגת אותי כאדון עלוב שלא מסוגל לשלוט בסאבית בלי להשתמש בחגורת צניעות.

תחת הכותרת: "כן ולא" – " שני דברים א. לפעמים אני מגן על רעיון ולא על אנשים ב. אני תמיד הייתי ותמיד אהיה המגן האנושי בחירוף נפש ועד נשמתי האחרונה של היהלום היקר אשר מצוי כאן במקומותנו. אני חש אחריות גדולה וכבוד גדול עוד יותר לשמור ולהגן עליה מכל פגעי העולם, ובכלל זה דומים למיניהם (ולפעמים גם דמיים....)"
בעצם אתה אומר שעליך להגן על כל עולם מפגעי העולם ומציג אותי כפגע.
בנוסף אתה משווה אותי לפגעי העולם ומציג אותי ברבים ("דמיים") כפגעי העולם.
ובנוסף משתמע שאני פגע מפגעי העולם שפוגע בכל מה שמסביבי.

מנקודה זאת אתה מתחיל להגן על עצמך בצורה די עלובה, אתה טוען שאתה נכנס בי ומשמיץ אותי כי אתה אדון וזאת המחויבות שלך כאדון, אחרי זה אתה משנה את גרסתך וטוען שבעצם יש לך רגש כלפי היהלום והבנת את דברי באופן שפגע בה ולכן השמצת אותי ועוד מבקש התנצלות על הצחוקים שהיו בינינו מעל גבי הפורום.
בנקודה זאת אתה בעצם טוען שבפעם הראשונה שיקרת, ושהשמצת אותי לא בגלל שעצם היותך אדון מחייבת אותך לעשות זאת אלא בגלל שהיו לך סיבות אחרות, ובכלל הטוסט נשכח בגרסה השניה שלך.

ברור לכל קורא אובייקטיבי ולכל בר דעת שגם ההסבר הזה איננו מניח את הדעת ושיתכן שיש כאן דברים נוספים שבגינם החלטת להשמיץ אותי.
אני לא רוצה לנחש את הסיבות, אני רוצה לשמוע את האמת ולקבל התנצלות.
התנצלות ראשונה על כך שהשמצת אותי וכתבת עלי שקרים.
התנצלות שניה ששיקרת לגבי הסיבות שבגינם השמצת אותי.
והתנצלות שלישית על כך שהכנסת לי מילים לפה וטענת שכתבתי שאני יודע בוודאות דברים שמעולם לא טענתי שאני יודע בוודאות (הדברים שטענת: שאתה משקר לסאביות, שהחלטתי שאני יודע במי אתה מאוהב ושאתה פוגע באנשים שמסביבך בגלל שאתה משקר לסאביות שלך).
וכמובן התנצלות רביעית על כך שמהאופן בו אתה מציג את הדברים משתמע שאני מנסה לבצע בך רצח אופי – דבר שמציג אותי באור שלילי (ולראיה תגובתה של בטי שטוענת שעשיתי לך רצח אופי – רצח שמעולם לא עשיתי, להיפך, בהודעה זאת מוצגות עובדות שמציגות בבירור שאתה ניסית לעשות לי רצח אופי).