אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה בעובדה על המכללה

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 14 בינו׳ 2023
לא רוצה להסביר את כל זה, כי מבחינתי, המשפט האחרון שלו מספר את כל סיפור המאבק ההרואי פה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 14 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
לא רוצה להסביר את כל זה, כי מבחינתי, המשפט האחרון שלו מספר את כל סיפור המאבק ההרואי פה.

תתבלי את זה בעוד רומנטיזציה ופתוס ציני.
ליטרלי לא אמרת כלום. ואני יודע שאת נמנעת מלהגיב, אבל בתכל'ס אני גם מבין שסביר מאוד להניח שגם אין לך מה להגיד אם נתבסס על התשובות שלך עד עכשיו.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
סבבה. נתבסס עליהן.

זה פשוט הכלי הכי טוב שיש לי כרגע ע"מ לבסס השערה. סורי. אולי יש לך דברי טעם, אני לא יודע, לא קראתי כלום.
N e l l a​(אחרת)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
N e l l a​(אחרת) • 14 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
סבבה. נתבסס עליהן.

אני לא מבינה למה להמשיך דיון כלכך עקר?
dark enlightment​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
dark enlightment​(שולט) • 14 בינו׳ 2023
"אמאלה ואבאלה" על כל הציטוטים פה.

ציטוט על גבי ציטוט על גבי ציטוט על גבי ציטוט על גבי ציטוט.
switch h
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
switch h • 14 בינו׳ 2023
אני לא כותבת כאן בד"כ אבל זו אחת האמירות היותר עצובות שקראתי :

" אני בספק שהוא עשה משהו מהסיבה הפשוטה שהוא מעמיס בחורות בערימות ואין לו צורך לאנוס מישהי, לפחות על פי מה שנראה על פני השטח"

פוגעים ופוגעות מינית הם לא מפלצות בד"כ , היינו רוצים שזה יהיה כזה פשוט וקל .
לא מעט מהם מקסימים וכרזמיטים בדרכם שלהם . מעט מהם יאנסו כי חסר להם סקס , הם אונסים כי הם יכולים וקיימת ההזדמנות ( אפשר לדסקס על עוד מוטיבציות אבל חוסר יכולת "להעמיס בחורות" שזה ניסוח "מקסים" בפני עצמו , הוא ממש לא המרכזי ולא קרוב לו ).
לכן בד"כ הנפגעים הם חסרי ישע לדוגמאת ילדים או נשים וגברים שיש להם חוסר יכולת לשמור על עצמם מכל מיני סיבות אם אורגניות או נפשיות /רגשיות.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
switch h כתב/ה:
אני לא כותבת כאן בד"כ אבל זו אחת האמירות היותר עצובות שקראתי :

" אני בספק שהוא עשה משהו מהסיבה הפשוטה שהוא מעמיס בחורות בערימות ואין לו צורך לאנוס מישהי, לפחות על פי מה שנראה על פני השטח"

פוגעים ופוגעות מינית הם לא מפלצות בד"כ , היינו רוצים שזה יהיה כזה פשוט וקל .
לא מעט מהם מקסימים וכרזמיטים בדרכם שלהם . מעט מהם יאנסו כי חסר להם סקס , הם אונסים כי הם יכולים וקיימת ההזדמנות ( אפשר לדסקס על עוד מוטיבציות אבל חוסר יכולת "להעמיס בחורות" שזה ניסוח "מקסים" בפני עצמו , הוא ממש לא המרכזי ולא קרוב לו ).
לכן בד"כ הנפגעים הם חסרי ישע לדוגמאת ילדים או נשים וגברים שיש להם חוסר יכולת לשמור על עצמם מכל מיני סיבות אם אורגניות או נפשיות /רגשיות.

סתם עוד טענה. אמרתי כבר, חלק מהאנשים מגיעים לזה מתוך נואשות לפי מה שנדמה לי. זאת גם לא טענה שאני חותם עליה, אגב. מה שכן, יצא לי לדבר עם אנשים שעברו אונס שלא היה אלים בכלל, אונס של "יאללה תני לי שקט ואני אשחרר אותך עוד חמש דקות", שזה בכלל לא מרגיש כמו רצון להרגיש שליטה. אגב, על מה הטענה שלך מבוססת? שלי בעיקר על שיחות שהיו לי עם אנשים שעברו אונס והשלמת פערים תאורטיים, אין לי לכך בסיס מחקרי. לך יש? מחקר שמצביע על כך שכל האנסים הם מחפשי שליטה או משהו בסגנון.
switch h
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
switch h • 14 בינו׳ 2023
אני אשאל אותך משהו אחר ...למה אונס שהוא לכאורה "לא אלים" , לא מגיע לדעתך מתוך רצון של שליטה?
הרי האדם כרגע כופה את עצמו על מישהו אחר "תני לי שקט ואשחרר אותך" זו ההגדרה של כפייה ושליטה ...תן לי מה שאני רוצה ואשחרר אותך...אחרת מה ? מה יקרה אם הנפגע לא יתן לו או לה את מה שהם רוצים?

לגבי הטענה שלך של הנואשות זה ממש לא המקרה בעיני , אונס היה לאורך ההיסטוריה כלי ענישה ושליטה ולא רק כלפי נשים דרך אגב.

וגם זה שאונס או פגיעה מינית הוא לא אלים דרך אגב לא עושה את זה פחות כואב אלא להיפך ...לפעמים יותר מתסבך.
ולגבי מחקרים אין לי בשלוף אבל יש לא מעט חומר שניתן לקרוא על פגיעות מיניות המקור והמורכבות של העניין.
גם יותר קל לפעמים לחלקנו להאמין שפוגעים מינית הם מפלצות כדי להרחיק את זה מעצמנו כשבעצם זה הרבה יותר מורכב ונוכח בחיים יותר ממה שהיינו רוצים להאמין.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
switch h כתב/ה:
אני אשאל אותך משהו אחר ...למה אונס שהוא לכאורה "לא אלים" , לא מגיע לדעתך מתוך רצון של שליטה?
הרי האדם כרגע כופה את עצמו על מישהו אחר "תני לי שקט ואשחרר אותך" זו ההגדרה של כפייה ושליטה ...תן לי מה שאני רוצה ואשחרר אותך...אחרת מה ? מה יקרה אם הנפגע לא יתן לו או לה את מה שהם רוצים?

לגבי הטענה שלך של הנואשות זה ממש לא המקרה בעיני , אונס היה לאורך ההיסטוריה כלי ענישה ושליטה ולא רק כלפי נשים דרך אגב.

וגם זה שאונס או פגיעה מינית הוא לא אלים דרך אגב לא עושה את זה פחות כואב אלא להיפך ...לפעמים יותר מתסבך.
ולגבי מחקרים אין לי בשלוף אבל יש לא מעט חומר שניתן לקרוא על פגיעות מיניות המקור והמורכבות של העניין.
גם יותר קל לפעמים לחלקנו להאמין שפוגעים מינית הם מפלצות כדי להרחיק את זה מעצמנו כשבעצם זה הרבה יותר מורכב ונוכח בחיים יותר ממה שהיינו רוצים להאמין.

שוב, אין לי ביסוס מחקרי לזה ולכן אני לא מאמין בטענה הזאת בצורה עיוורת אלא שם את זה כנקודה למחשבה. וכמו שאמרתי, מדובר על השלמת פערים בצורה תאורטית לחלוטין. ואכן מזוויות מסוימות יש פה אלמנטים של שליטה. עדיין חלק מהם נשמעים לי נואשים לפי התיאור ששמעתי מהקורבנות שאני מכיר. והגיוני שלא יהיה לך מחקר בשלוף, ובמקומות האלה אני לא אוהב להסתמך על חיפוש מהיר בגוגל למרות שגם זה לגיטימי לפעמים.
למישהו כאן יש מחקר כזה? ומחקר טוב כי אני רוצה להשקיע בזה זמן ולקרוא בצורה ייסודית מחקר אמין ולא מחקר דל אמצעים.