אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הכלוב הוא אתר לאינסלים?

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 14 בינו׳ 2023
MyLexicon כתב/ה:
הבעיה שדמויות כמו וויצ' פשוט גונבות פה כל דיון, ולא בגללו.

אתם מגיבים לו,במקום לפותח השרשור.

היי גריי / גרין
icon_smile.gif
אני חושב שהאתר הוא עדיין המקום העיקרי לצרוך תרבות בדסמית בצורה אנונימית.
האתר צאוד השתנה והקהל איתו.

אני אוהב את הכלוב, באמת. כלובי עושה פה עבודה מדהימה ולא פשוטה של איזון עדין.
אז לי טוב פה, ואני נהנה צאוד מהבלוגים שעוסקים גם בחיים הפרטיים של האנשים ולא רק בכתישה מתישה של בדסמ.

אני מנסה למצוא את האנשים שטוב לי איתם ולהגיע איתם כמה שיותר מהר לאינטראקציה מחוץ לכלוב.

בואו נתחיל גם לתקוף אנשים שמעוניינים לענות לי. זאת עוד צורה מאוד עקיפה להגיד "אוף, שיסתום כבר את הפה. הדעות שלו לא לגיטימיות". זה הרעיון של הפורום, לא? שכל אחד יהיה רשאי לכתוב את דעותיו ולחלוק על אנשים אחרים, אני טועה?
Grey / Green
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
Grey / Green • 14 בינו׳ 2023
Aristotle כתב/ה:
לא הבנתי את הרפרנס למתנגדי חיסונים.

אם היה אתר שעוסק בנושאים רפואיים, היה אפשר לצפות שלמפעילים שלו יש אחריות מסויימת לטיב המידע שמופיע באתר הזה. אם האתר היה מוצף בקונספירטורים שקוראים לאנשים לא להתחסן, זה היה גורע ממטרת האתר ונופל בתחום האחריות של המפעילים.

באותו אופן, אם באתר שעוסק בבדסמ יש הצפה של מתנגדי נשים שיוצרים שיח שלפיו, וזאת דוגמה אחת, מתלוננת על אונס שהיא אדם מיני עם חשבון באונליפנס היא שקרנית, זה גורע מהיכולת של האתר הזה - להיות בית בטוח לנשים קינקיות, לתת מידע וליצור סטנדרטים שעוזרים לגברים ולנשים להיות פרטנרים טובים ולא מעוולים.
deed
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
deed • 14 בינו׳ 2023
לא הייתי בכלוב כמה שנים, יש מצב שבזמן שלא הייתי פה הייתם עסוקים בלהמציא מונחים חדשים לשווא? ddlg cnc אינסלים ט' ו-ד' (בואו נשמור את השימוש באות בודדת למתלוננות בפרשיות אונס בסדר?) ועוד.

גרייגרין אתה עושה אולי שיעורים פרטיים ב"כיצד להבין את שפת הכלוב ולהמנע ממודרציה"😍

בתודה,
Deed
גורת דינוזאור
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
Grey / Green כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
לא הבנתי את הרפרנס למתנגדי חיסונים.

אם היה אתר שעוסק בנושאים רפואיים, היה אפשר לצפות שלמפעילים שלו יש אחריות מסויימת לטיב המידע שמופיע באתר הזה. אם האתר היה מוצף בקונספירטורים שקוראים לאנשים לא להתחסן, זה היה גורע ממטרת האתר ונופל בתחום האחריות של המפעילים.

באותו אופן, אם באתר שעוסק בבדסמ יש הצפה של מתנגדי נשים שיוצרים שיח שלפיו, וזאת דוגמה אחת, מתלוננת על אונס שהיא אדם מיני עם חשבון באונליפנס היא שקרנית, זה גורע מהיכולת של האתר הזה - להיות בית בטוח לנשים קינקיות, לתת מידע וליצור סטנדרטים שעוזרים לגברים ולנשים להיות פרטנרים טובים ולא מעוולים.

שוב, מכניס לי מילים לפה ומתעלם לחלוטין ממה שאני רושם. אתה מנסה לייצר אנלוגיה מגוחכת של "מתנגדי חיסונים מעוותים את האמת כמו פה", אבל היא לא תעבוד לך, אתה היחיד שמעוות פה את האמת icon_smile.gif
להלן התגובה שמסבירה את מה שאמרתי:
הסבירות שהיא תיאנס היא פחות או יותר אותה סבירות. הסבירות שהיא תשקר על אונס הרבה יותר גבוהה. ושוב, כמו שאמרתי - זה מבוסס על חשיבה שחלק ממנה היא אבסטרקטית וגם מתאפיינת בהרבה קשרים שאינם ישירים ולכן אני מטיל ספק בדעה הזאת, ככה שזאת אפילו לא דעתי חחחח. זאת הצעה למציאות פוטנציאלית. מדהים שלא הצלחתם להבין את התגובה גם אחרי 20 עמודים ואתם עדיין ממשיכים לדחוף לי מילים לפה. תרשי לי להחליט בשביל עצמי מה אני אומר, טוב?
Grey / Green
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
Grey / Green • 14 בינו׳ 2023
deed כתב/ה:
לא הייתי בכלוב כמה שנים, יש מצב שבזמן שלא הייתי פה הייתם עסוקים בלהמציא מונחים חדשים לשווא? ddlg cnc אינסלים ט' ו-ד' (בואו נשמור את השימוש באות בודדת למתלוננות בפרשיות אונס בסדר?) ועוד.

גרייגרין אתה עושה אולי שיעורים פרטיים ב"כיצד להבין את שפת הכלוב ולהמנע ממודרציה"😍

בתודה,
Deed
גורת דינוזאור

CNC זה שליטה (!) ממוחשבת בכרסומות ומחרטות. כל השאר גס מדי בשבילך.
Di Di
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
Di Di • 14 בינו׳ 2023
😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
מתההההה
יש כאן המון גברים שחושבים שיגידו לאישה לפתוח רגליים וכמו קסם זה יעשה או שמי שלא רוצה שילקקו לה את הרגליים לא מבינה בשליטה....
הם חושבים שבעולם הזה אין חיזור, כימיה, חיבור. אז כן האינסלים מגיעים, כמו כן הם מגיעים לעולם האמונוגמי ופולי.... וכרגיל מתאכזבים שאף אחת לא רוצה אותם.
אולי כשיבינו שאף אחד לא חייב לה כלום בחיים האלה, שהם צריכים ליצור עניין וחיבור לפני שמישהי תתיחס אליהם ושאנחנו יכולות להרגיש כשכל מה שאתם חושבים זה לזיין וזה דוחה אותנו, אולי אז הם יפסיקו להיות ממורמרים 🤣
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
Di Di כתב/ה:
😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
מתההההה
יש כאן המון גברים שחושבים שיגידו לאישה לפתוח רגליים וכמו קסם זה יעשה או שמי שלא רוצה שילקקו לה את הרגליים לא מבינה בשליטה....
הם חושבים שבעולם הזה אין חיזור, כימיה, חיבור. אז כן האינסלים מגיעים, כמו כן הם מגיעים לעולם האמונוגמי ופולי.... וכרגיל מתאכזבים שאף אחת לא רוצה אותם.
אולי כשיבינו שאף אחד לא חייב לה כלום בחיים האלה, שהם צריכים ליצור עניין וחיבור לפני שמישהי תתיחס אליהם ושאנחנו יכולות להרגיש כשכל מה שאתם חושבים זה לזיין וזה דוחה אותנו, אולי אז הם יפסיקו להיות ממורמרים 🤣

1 - תני לי דוגמה אחת למשתמש באתר שאמר דברים כאלה.
2 - אכן אף בחורה לא חייבת לאף אחד שום דבר וכנ"ל להפך.

תגובה רנדומלית רצח.
Simple Girl​(נשלטת)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
Simple Girl​(נשלטת) • 14 בינו׳ 2023
לא שנים על גבי שנים פה
אבל באמת האנשים שניתן לשוחח איתם פה בצורה נורמלית ותקינה הם בודדים.
או שמגיעים לפה כאלה שמחפשים סקס.
או כאלה שהם נטולי מוח, שכל, עמוד שדרה, אנושיות, גבריות ופשוט נטולי הכל.
או שיש פה את אלה שאוהבים וחושבים שהם הכי צודקים בעולם.
על כל דבר שתגיד וכל דעה שלך תקבל מליון כאלה שחייבות לסתור את זה .
על מה ולמה? זכותי לחשוב ולהביע את דעתי כמה שבא לך .
אבל הכי .. הכי.. אני אוהבת את אלה שמשחקים אותה משהו, יתקפו אינספור פעמים גברים אחרים על היותם משהו שהם לא ועוד בסוף, הם יצאו יותר גרועים. העיקר אבל את החינוך הבלאי שלהם העבירו הלאה וכמובן הראו לכולם עד כמה הזין שלהם "גדול"
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
כותבת התגובה:
זה הגברים!!!!
Di Di כתב/ה:

אישה:
Simple Girl כתב/ה:
לא שנים על גבי שנים פה
אבל באמת האנשים שניתן לשוחח איתם פה בצורה נורמלית ותקינה הם בודדים.
או שמגיעים לפה כאלה שמחפשים סקס.
או כאלה שהם נטולי מוח, שכל, עמוד שדרה, אנושיות, גבריות ופשוט נטולי הכל.
או שיש פה את אלה שאוהבים וחושבים שהם הכי צודקים בעולם.
על כל דבר שתגיד וכל דעה שלך תקבל מליון כאלה שחייבות לסתור את זה .
על מה ולמה? זכותי לחשוב ולהביע את דעתי כמה שבא לך .
אבל הכי .. הכי.. אני אוהבת את אלה שמשחקים אותה משהו, יתקפו אינספור פעמים גברים אחרים על היותם משהו שהם לא ועוד בסוף, הם יצאו יותר גרועים. העיקר אבל את החינוך הבלאי שלהם העבירו הלאה וכמובן הראו לכולם עד כמה הזין שלהם "גדול"

אחח, כמה שהמציאות משעשעת. את נהדרת.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 14 בינו׳ 2023
היו המון דיעות ביומיים האחרונים ותכלס, לא כולן מקשה אחת.

יש פה הרבה מיזוגניה ויש שמרנות מפתיעה וואללה, בגדול הייתי מעדיפה שהאנשים פה יהיו יותר ליברלים, אבל בעיקר יותר אנושיים.

הקטע הזה של לדבר על האשמה או אי האשמה של נשים שעברו אונס, בזמן שלדעתי לכולם ברור שהדיונים האלה יגיעו אליהן, זה גועל נפש. גם אני יכולתי לסתום את הפה ואני מכה על חטא שלא חשבתי עליהן קצת יותר, כאילו הן לא קיימות.

יש פה כמה דעות חשוכות וכמה מטופשות וכמה לא אמפטיות ברמה שאומרת דרשני. הרבה עיוותים, המון מילים.

אבל האם הכלוב הפך לאתר של אינסלים? לא. הוא פשוט מה שהוא ומה שהוא תמיד היה: מקום בוצי מאוד ומטונף למדי.