שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כניסה לעולם ה-BDSM

Alonnii
לפני שנה • 7 בדצמ׳ 2022

כניסה לעולם ה-BDSM

Alonnii • 7 בדצמ׳ 2022
שלום לכולם,
בגדול מאז שאני זוכר את עצמי נמשכתי לעולם של ה-BDSM אבל בגדול ברוב שנותיי הדחקתי את זה או ניסיתי לשקר לעצמי שזה לא באמת זה.
לאחרונה השלמתי עם הנושא הזה אצלי והתחלתי לקרוא יותר ולהתעניין יותר מה שהוביל אותי לכאן.
בסביבה הקרובה שלי אין אף אחד שאני מכיר או שמעתי עליו שחלק מהעולם הזה והייתי שמח להיכנס אליו יותר וכן נכנס השאלה שלי.
אשמח אם תוכלו בבקשה להסביר לי קצת עעל הקהילה, מאיפה מכירים אנשים שנמשכים לעולמות התוכלן הללו, אם יש מועדונים או פאבים
שנהוג ללכת לשם כדי להכיר ולהיפתח ובכללי אם יש לכם טיפים למתחיל אני יותר מאשמח לשמוע (ברור לי שאין טיפים כלליים וכל אדם לעמו אבל אשמח לשמוע)
לא יודע אם זה רלוונטי אבל אני נשלט ובגלל שבתחילת הדרך עוד לא סגור לגמרי על מה אני אוהב ועד כמה רחוק מוכן ללכת.
תודה רבה לכולם!
סווריןן
לפני שנה • 8 בדצמ׳ 2022
סווריןן • 8 בדצמ׳ 2022
ברוך הבא, ויפה שכתבת באופן כן ופתוח.
הצעה ראשונה, תקרא מעט בלוגים כאן, ונסה להתחבר למישהו/י מבלי בהכרח לרצות לפתח קשר. כפי שכתבת בעצמך, אין כאן מערך המלצות גנרי שניתן להעתיק ולהדביק שיתאים בהכרח לך. יש כאן מי שיציגו רק תוכן מיני, ויש מי ש(כמוך), יתארו תחומי עניין אחרים שלהם, ואז החיבור יכול להגיע משם. אנשים אינם סתם נשאים של מערך פטישים שמחפשים מערכים תואמים. לחשוב על המקום הזה כך, גם יעזור לך בכל הקשור לרתיעה שאתה מתאר. תוכל לנרמל כך את הבדסמיות שלך, במקום להקצות אותה "לעולם" אחר, שהחלטת להעז ולהיפתח אליו...
הצעה שניה קשורה לאותו דבר. הנטייה למדר את הבדסמיות לעולם נפרד--'קהילה', 'פאבים', אתר הכלוב וכיוב'--מובנת. יש מקום וערך לכל המרחבים הללו. אבל יש מחיר למחשבה שאתה זקוק לעבור ל'עולם נפרד'. במקום להביא את עצמך אל קהילה (מדומיינת יותר או פחות), תביא את מה שתקרא כאן לעולמך שלך, ולקשרים הרגילים שתיצור. תיאורים בינאריים של עולם ונילי מחד ועולם קינקי מאידך, אינם מקדמי אושר. בת הזוג השולטת שאתה מחפש, לאו דווקא ממתינה לך עם ניטים ופרגולים בדנג'ן...
בהצלחה, וברכות על הצעד שעשית לכיוון אדם שלם יותר
    התגובה האהובה בשרשור
טוטאלוס
לפני שנה • 8 בדצמ׳ 2022
טוטאלוס • 8 בדצמ׳ 2022
מה שסווריןן אמר. 👆

גם להסתקרן, לשאול, לבקש עצה... זו דרך מעולה להבין מה מתאים לך.
הייתי גם לוקח בחשבון שזה עולם ומלואו שגם למרבה הצער יש בו לא מעט פינות אפלות מהם כדאי להמנע.
אבל יש אנשים ממש טובים שישמחו לספר על עצמם ועל המסע שלהם.

הכי חשוב... תהנה (עם מילת בטחון icon_wink.gif )
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני שנה • 8 בדצמ׳ 2022
סווריןן כתב/ה:
הצעה ראשונה, תקרא מעט בלוגים כאן, ונסה להתחבר למישהו/י מבלי בהכרח לרצות לפתח קשר. כפי שכתבת בעצמך, אין כאן מערך המלצות גנרי שניתן להעתיק ולהדביק שיתאים בהכרח לך. יש כאן מי שיציגו רק תוכן מיני, ויש מי ש(כמוך), יתארו תחומי עניין אחרים שלהם, ואז החיבור יכול להגיע משם. אנשים אינם סתם נשאים של מערך פטישים שמחפשים מערכים תואמים. לחשוב על המקום הזה כך, גם יעזור לך בכל הקשור לרתיעה שאתה מתאר. תוכל לנרמל כך את הבדסמיות שלך, במקום להקצות אותה "לעולם" אחר, שהחלטת להעז ולהיפתח אליו...
הצעה שניה קשורה לאותו דבר. הנטייה למדר את הבדסמיות לעולם נפרד--'קהילה', 'פאבים', אתר הכלוב וכיוב'--מובנת. יש מקום וערך לכל המרחבים הללו. אבל יש מחיר למחשבה שאתה זקוק לעבור ל'עולם נפרד'. במקום להביא את עצמך אל קהילה (מדומיינת יותר או פחות), תביא את מה שתקרא כאן לעולמך שלך, ולקשרים הרגילים שתיצור. תיאורים בינאריים של עולם ונילי מחד ועולם קינקי מאידך, אינם מקדמי אושר. בת הזוג השולטת שאתה מחפש, לאו דווקא ממתינה לך עם ניטים ופרגולים בדנג'ן...

אחלה תשובה. אהבתי.
שכחתי מה זה פרגולים (שוטים) אז בזכותך הלכתי לבדוק ואז גיליתי שיש גם פועל פִּרְגּוּל (להכות בשוט).
מגניב.
מי אמר שלא לומדים פה בכלוב על BDSM ?
Alonnii
לפני שנה • 8 בדצמ׳ 2022
Alonnii • 8 בדצמ׳ 2022
תודה רבה לכל העונים באמת למדתי הרבה מהתשובות וקראתי את עלל הקישורים שצירפתם.
אם למישהו נוסף יהיה משהו נוסף להגיד כמובן שאשמח לשמוע ויותר מכך אשמח להעמיק את השיחה בהודעות בפרטי. שוב תודה רבה לכולכם!
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 14 בינו׳ 2023
סווריןן כתב/ה:

אני חייב לומר שאני לא מסכים. לא עם החלק האחרון. שנים ניסיתי להביא את הצדדים הקינקיים למערכות היחסים שבניתי, לדייטים וכיו"ב - והתוצאה: חייתי ברווקות מתמשכת ומאוד לא מספקת. אני דווקא כן הייתי מציע להיפתח למרחבים הבדסמיים, ורק לזכור, שאפשר ככה להכיר יותר משותפה לזיונים או סשנים.
totality
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
totality • 14 בינו׳ 2023
נחמד לראות שמדברים פה בפורום על דברים כאלה ולא רק רבים.
אפשר גם למצוא דברים שקשורים לבדסמ מחוץ לעולם המועדונים, אבל הרבה פעמים זה נסתר מהעין