בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה בעובדה על המכללה

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 14 בינו׳ 2023
Shlulit כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Shlulit כתב/ה:

כן אחי,
כפי שאמרתי - ציינתי את זה סתם כדוגמא משעשעת, זה הכל. ובוא, היא באמת מצחיקה מאד.
אה, וזה כן רלוונטי, כי זה מטיל בספק את אמינות המחקר והממצאים שלו. מאיפה לי לדעת עכשיו שהם לא העלימו ממצאים, ניפחו מספרים, השמיטו מקרים? איך אתה יודע שמה שהם כותבים נכון? מי שם את הגושפנקה?
הכל רלוונטי, ידידי, והכל זה אינטרסים ואג'נדות.

בגלל זה אמרתי שאחד מהמשתנים זאת האוניברסיטה שבה בוצע המחקר. חלק מהדברים שהופכים טיעון למשכנע זה האתוס שלו, כלומר - אמינות הדובר. ואם הדובר אמין, את תראי עוד ועוד דוברים אמינים שמציגים שברגע שהמחקרים מתבצע בתנאים טובים את תראי את המציאות חוזרת על עצמה. ובטוח יש על הנושא לא מעט מחקרים טובים. יש עוד כל מיני סיבות אבל מה זה רלוונטי? כולה ביקשתי מחקר.

ועכשיו בכנות: אתה לא חושב שתפסול כל מחקר שיביאו לך שלא תואם את דעתך בטענה שהמקור לא מספיק אמין?

לא נכנס לזה.
ביקשתי מחקר כולה.
Shlulit​(נשלטת){TheStrider}
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
Shlulit​(נשלטת){TheStrider} • 14 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
Shlulit כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Shlulit כתב/ה:

כן אחי,
אה, וזה כן רלוונטי, כי זה מטיל בספק את אמינות המחקר והממצאים שלו. מאיפה לי לדעת עכשיו שהם לא העלימו ממצאים, ניפחו מספרים, השמיטו מקרים? איך אתה יודע שמה שהם כותבים נכון? מי שם את הגושפנקה?

בגלל זה אמרתי שאחד מהמשתנים זאת האוניברסיטה שבה בוצע המחקר. חלק מהדברים שהופכים טיעון למשכנע זה האתוס שלו, כלומר - אמינות הדובר. ואם הדובר אמין, את תראי עוד ועוד דוברים אמינים שמציגים שברגע שהמחקרים מתבצע בתנאים טובים את תראי את המציאות חוזרת על עצמה. ובטוח יש על הנושא לא מעט מחקרים טובים. יש עוד כל מיני סיבות אבל מה זה רלוונטי? כולה ביקשתי מחקר.

ועכשיו בכנות: אתה לא חושב שתפסול כל מחקר שיביאו לך שלא תואם את דעתך בטענה שהמקור לא מספיק אמין?

לא נכנס לזה.
ביקשתי מחקר כולה.

חחחחח מה הטעם, אתה תפסול.
אתה שולח אנשים לעבוד קשה כדי לצחוק להם בפנים אחר כך.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
Shlulit כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Shlulit כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Shlulit כתב/ה:

כן אחי,

לא נכנס לזה.
ביקשתי מחקר כולה.

חחחחח מה הטעם, אתה תפסול.
אתה שולח אנשים לעבוד קשה כדי לצחוק להם בפנים אחר כך.

1 - לא אני לא.
2 - אני כמעט בטוח שיש קשר בין אונס לשליטה במקרים רבים.
3 - אני כולה ביקשתי מחקר. תמשיכי להגיב ואתעלם ממך.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
אתה חושב שמרכזי סיוע לנפגעות תקיפה מינית בעולם מתבססים על מחקרים שנעשו בהודו וסין?

אם הוקמו עמותות וגופים גדולים לפחות פי 200 (מינימום) על שקרים, כן. ובואי, זה לא נושא זניח, מדובר בגורל של כדור הארץ. ההתחממות הגלובלית כבר הרגה כמויות עצומות של בעלי חיים, הפשירה קרחונים, השמידה מערכות אקולוגיות שלמות, אפילו גרמה להרג של בני אדם. ועדיין, איפה שיש אינטרס ובורות - מנצלים את זה. ככה עובד המין האנושי.
אני יודע שזה עלול להישמע מאוד מוזר לפעמים, אבל כשנכנסים עמוק אל תוך הביצה מגלים המון מאוד בעייתיות בהתנהלות של בני האדם.

כלומר, אם יובאו בפניך עשרות מחקרים בנושא אלימות מינית, אתה תדע להבחין אילו מהם הופקו בחוות של סין ועל אילו מהם ניתן להסתמך, וזאת להבדיל ממרכזי סיוע לנפגעות תקיפה מינית בעולם, שאינם חדי הבחנה כמוך ולכן מסתמכים על מחקרי סרק בדויים מבלי לבדוק אותם?

מרתק (אני מתכוונת לזה).

אוף. לא רציתי להגיד את זה כי אין לי כוח לעוד דרמה אבל ניפטר מזה:
יש לי ראייה חד-משמעית לזה שהגופים האלה מפיצים מחקרים שקריים. לא פותח את זה מעבר לזה, אם תרצי ארחיב בפרטי. אין לי כוח לעוד דרמה היום.

ושוב, כמו שאמרתי - זה לא כזה מפתיע כי יש גופים עצומים וכלל עולמיים שמפיצים שקרים על חוות הגידול ומאשימים את החברה המודרנית בגלל דברים שנבדקו בהודו.
זה מחקר מאוד מוכר ומשפיע.
מאוד.
לא מעט אנשים הפסיקו לאכול בקר בגללו.
ושוב, מדובר בעתיד כדור הארץ ובעמותות שקשורות להגנת הסביבה ולאקולוגיה בסדר גודל כלל עולמי, מטרה נעלה לא פחות. וגם אי אפשר לדפוק אותם כי הם בסה"כ מציינים מחקר, אין איסור לציין מחקרים לא אמינים ולכן כשיש כסף ואינטרס ושליטה את תמצאי את זה לעיתים קרובות.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
יש לי ראייה חד-משמעית לזה שהגופים האלה מפיצים מחקרים שקריים. לא פותח את זה מעבר לזה, אם תרצי ארחיב בפרטי. אין לי כוח לעוד דרמה היום..

גופים כגון מרכזי סיוע לנפגעות תקיפה מינית מפיצים מחקרים שקריים, ומכיוון שהם תמיד מציינים מקורות, ניתן להסיק שגם המחקרים עליהם הם מסתמכים, ושנעשו על ידי קרימינולוגים, פסיכולוגים מתחום ההתנהגותי, נוירו פסיכולוגים וכל שאר הקולגות שלהם, בעצם חלק מאותה קונספירציה של מרכזים שמטפלים באלימות מינית.

ולך יש לכך ראייה חד משמעית.

ומי עומד בראש הקונספירציה הזאת? אינטרסים של מי היא משרתת?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
ברייה כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
יש לי ראייה חד-משמעית לזה שהגופים האלה מפיצים מחקרים שקריים. לא פותח את זה מעבר לזה, אם תרצי ארחיב בפרטי. אין לי כוח לעוד דרמה היום..

גופים כגון מרכזי סיוע לנפגעות תקיפה מינית מפיצים מחקרים שקריים, ומכיוון שהם תמיד מציינים מקורות, ניתן להסיק שגם המחקרים עליהם הם מסתמכים, ושנעשו על ידי קרימינולוגים, פסיכולוגים מתחום ההתנהגותי, נוירו פסיכולוגים וכל שאר הקולגות שלהם, בעצם חלק מאותה קונספירציה של מרכזים שמטפלים באלימות מינית.

מקווה שלא יחפרו לי.
הסטטיסטיקה של אחת מתוך שלוש שקרית. גם בלי לחקור את זה קל להבין את זה, כאילו באמא שלך, בחייאת, באמא שלך. את, אימא שלך ואחותך - בום! סטטיסטית אחת מכן נאנסה. זה אפילו לא נשמע הגיוני. הסטטיסטיקה הזאת החשיבה בערך כל הטרדה מינית שנייה כאונס. מחקר מאוד מאוד דפוק. בקיצור, את תמימה. את מבצעת הנחות יסוד שאני מבין מאיפה הן נובעות, אבל את תמימה. קונספירציה זאת לא, מדובר במחקר ישן ושבור מאוד שפשוט תפס תהודה בגלל אינטרסים. וכך יש עוד הרבה חרטא שמפיצים בנושא.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
ואת האינטרסים של מי היא משרתת?
מן הסתם שאם אנשים יחשבו שיש יותר אונס ממה שיש בפועל יהיה קל יותר להפעיל אותם, מה שיגרום להם להתעצם וכתוצאה מכך להשיג יותר שליטה, כסף וכו'.
לכל עמותה יש אינטרס להגדיל את עצמה.
זאת לא קונספירציה הזויה, זה היגיון בריא בסה"כ - לכל עמותה יש אינטרס להגדיל את השפעתה, ואם היא מסוגלת להפיץ שקרים בעזרת הרבה כסף שיש לה ועוד בצורה חוקית על הדרך - היא תעשה את זה כי אנחנו בני אדם ולא רובוטים.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
אגב, גם קונספירטורים כמעט תמיד מגיעים לאזורים של שליטה עולמית ובלה בלה וכל הבולשיט הזה.
אני לא. אני פשוט רואה עמותה, אינטרס, ניצול של בורות שרואים בכל מקום אחר וכאן זה נגמר. הם השיגו את הכוח שלהם והכסף שהם רצו ושם זה נגמר.
שוב, זה ניצול מאוד מאוד נוח כי זה בחסות החוק, ככה שגם אם פתאום כולם יבינו את מה שאני אומר לך ויגידו לכל אותן עמותות "אהא! עלינו עליכם!" שום דבר לא יקרה כי זה דבר חוקי לחלוטין. הפושעים הכי גדולים הם פושעים בחסות החוק. זאת דרך מאוד נוחה להכניס כסף.
Kawaiii​(אחרת)
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
Kawaiii​(אחרת) • 14 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

מקווה שלא יחפרו לי.
הסטטיסטיקה של אחת מתוך שלוש שקרית. גם בלי לחקור את זה קל להבין את זה, כאילו באמא שלך, בחייאת, באמא שלך. את, אימא שלך ואחותך - בום! סטטיסטית אחת מכן נאנסה. זה אפילו לא נשמע הגיוני. הסטטיסטיקה הזאת החשיבה בערך כל הטרדה מינית שנייה כאונס. מחקר מאוד מאוד דפוק. בקיצור, את תמימה. את מבצעת הנחות יסוד שאני מבין מאיפה הן נובעות, אבל את תמימה. קונספירציה זאת לא, מדובר במחקר ישן ושבור מאוד שפשוט תפס תהודה בגלל אינטרסים. וכך יש עוד הרבה חרטא שמפיצים בנושא.

כן אני אחפור לך.
האמת, קראתי את הכל והמסקנה היחידה שלי
היא או שאתה לא יודע מה ההגדרה של אונס
או שאתה בוחר לעוות אותה ולהקטין אותה ומזלזל באנשים שיודעים מתי הן נותנים רשות ומתי לא, אתה פשוט יודע הכל

לא כל אחת תתחיל להתלונן על מישהו מלפני מאה שנה, צ׳יל! אנשים יודעים מתי הם בתקופות הרפתקניות אבל………..
מי שצריך, כנראה מפחד…
ההפרכה המטופשת שהבאת, היא הטריגר שלי להגיב לך ואני כנראה אצטער על זה כי אתה מעייף באמת
אבל כן, סטטיסטית זה נכון, 1-3 נאנסת
זה שאתה יש לך הגדרה אחת לאונס ושאתה לא מקבל את הדברים הנוספים שנכללים תחת ״אונס״ אז אתה מתווכח פה בלי סוף בנושאים האלה

אני מסכימה לגמרי עם מי שאמר/ה שאתה שולח אנשים לעבוד קשה ולצחוק להם בפנים
שום דבר שיגידו לך ספציפית כנראה לא ישכנע אותך, הסטיגמה שלך על אנשים שמגיבים בפורום הכלוב היא כבר גדולה מדיי אז שיח איתך זה כמעט ובלתי אפשרי.

להגיד לברייה שהיא תמימה ומבצעת הנחות יסוד זה קורע מצחוק., מרוב שרחוק מהמציאות שלפחות נובעת מהדיון הזה.אתה פשוט מגלגל שטויות
כנראה שאני אתחרט על ההודעה הזו כי באמת אין לי כוונה להתווכח איתך, תעשה עם מה שכתבתי מה שאתה רוצה

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ינו' 15, 2023 2:37 am, סך-הכל נערך פעם אחת
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 14 בינו׳ 2023
בוא נעשה הסכם קטן —
אתה לא מגדיר אותי (״תמימה״ או לאו) ואני לא מגדירה אותך.
אתה לא תקבע מבלי לשאול אותי אילו ״הנחות יסוד אני מבצעת״, ואני לא אקבע לגבי הנחות היסוד שלך.

לא דיברנו על סטטיסטיקה. אתה טענת שמחקרים שעוסקים באלימות מינית שקריים ובאותה הנשימה ביקשת שיפנו אותך אל אחד מהם. שים לב שמחקרים וסטטיסטיקה אלו דברים שונים בתכלית שמתבססים על מקורות שונים ונערכים על ידי אנשים בעלי הכשרה שונה.

אשאל שוב: איך תבחין בין מחקרים שקריים לבין אלו שלא?