צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרשת ניסן צריכה להזכיר לכם את מהות הבדסם...

Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 17 בינו׳ 2023
אני כופר בהנחת היסוד לפיה אני חייב להיות פוסט-טראומטי ומצולק על מנת להשתייך למועדון הזה.
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023

Re: פרשת ניסן צריכה להזכיר לכם את מהות הבדסם...

זאב פטיש{סאדיסט} • 17 בינו׳ 2023
נימרייה כתב/ה:
נוגע בעצב כתב/ה:
נימרייה כתב/ה:
"
הצורך העז נוצר כתוצאה של פגיעה בגילאים שונים ודרגת האקסטרימיות לרוב נקבעת לפי הגיל שבו נפגע אותו אדם. "

לא, אני לא יכולה להסכים עם זה באופן אישי. הגישה הזו מאוד מכלילה ומאוד פוגענית כשלעצמה. בגדול זה אומר שאילולה נפגעתי לא הייתי נמשכת לכאב ולשליטה? מה גם שסדיזם ושליטה הם שני מרכיבים שונים שלא תמיד בהכרח מתבתאים אצל אותו אדם.
אני לא שולטת כי אני פגועה ואני לא סדיסטית כי אני פגועה. אבל, גם אם זו הכן תוצאה של פגיעה עם כל הכבוד אליך את זה יגיד לי איש מקצוע אחרי הכרות עמוקה איתי ולא אדם רנדומלי באינטרנט.
סתם שתדע שבתקופת ברית המועצות (אמא שלי תמיד מספרת את זה בהקשר של מה שהסבירו להם בילדות) הרבה פעמים אמרו שלסביות אלו נשים שעברו טראומה מגברים אז בגלל זה ככה הן. אז לא אם אתה לא המטפל המוסמך שלי בבקשה אין מקום לאמירה כללית כזו. זה נשמע מטופש בידיוק כמו הטענה על הלסביות.

"
בדסם מאוד מזכיר לי אוטיזם !! אנחנו מתקשרים מינית בצורה שונה משאר החברה בגלל פגיעה בשלבים מוקדמים (חלק מודעים וחלק לא תמיד).

אם נלך על הקו המשווה לאוטיזם, רק אוטיסט יכול באמת להבין אוטיסט אחר !!! "

ההשוואה הזו פשוט לא ברורה לי אבל אני אמשיך עם קו המחשבה שלך לצורך הרעיון. אתה יודע כמה מגוונים אנשים אוטיסטים? יש לך בכלל מושג על הטווח הרחב של המינוח הזה? אתה יודע כמה מהם מתקשרים נהדר וכמה מהם לא מצליחים לתקשר עם העולם? לא כל זוג אוטיסטים ( לא מאמינה שאני צריכה לומר את זה) יבינו את ראות העולםצ אחד של השני.
אנחנו מתקשרים שונה משאר החברה זה מה שאמרת, ורק מישהו שונה יכול להבין מישהו שונה. לא. ממש לא. אני לא מבינה פינדום (שליטה כלכלית) באמת לא מצליחה לדמיין אפילו את הגירוי המיני סביב זה. כמו שאדם לא מזוכיסט או סדיסט שעדיין שייך לעולם השליטה לא תמיד יבין את הגירוי המיני שלי מלגרום כאב. לא כולם יבינו את כולם.

פני מה שאמרת, אחד מהשניים:
אם אני לא מבינה פינדום אני או לא חלק מהקהילה לטענתך כי אני לא מבינה חלק מבני הקהילה, או שזה סבבה לא לא הבין כי הם לא בני הקהילה. הרי אנשים שזה בוער בהם חייבים להבין כל אדם אחר שזה בוער בו לטענתך.

ומי יחליט במקרה הזה למי מותר להישאר פה? ומי קיבל ציון מספיק גבוה במבחן "החיים דפקו אותנו" כדי להיכנס למועדון?

זהו שאין משפט ואין שופטים !!

זאת הסתכלות אחראית שכל אחד מאיתנו צריך לעשות.

האם האדם שמולי מגיע ממקום של צורך אמיתי ואו שאני פוגע באדם ברגע של חולשה.

מעולה. אני שמחה שאתה מסכים איתי שכל הטיעונים שלך היו הזויים פשוט (אחרת בטח הייתה מגיב גם למה שאמרתי עליהם אם כבר טרחת לענות לי)
ושנינו מסכימים שאף אחד לא מחליט על האחר. אז כל אחד אחראי באופן אישי לוודא שאנחנו לא פוגעים באחרים- בטוח שפוי ובהסכמה.

אהבתי את סילוף המילים והלוגיקה הדלה...

בואי נתאמץ קצת יותר מחשבתית וקצת ניסיון מהשטח לא יזיק..

מקרה - היא הזמינה פנטזיית אונס אחרי שחקרה לא מעט והגיע לשולט מתאים,
הכל בטוח שפוי ובהסכמה ואפילו תיאמו מילת ביטחון וכו...

אז למה היא קפאה ברגע שהשולט התנפל עליה וציוץ לא נשמע ??

האם הפנטזיה בראש שלה היתה רגעית ואו מבוססת היטב..

מקרה - נקשרת חסרת ניסיון נפגעה במהלך קשירה על ידי קושר מנוסה מאוד,
פציעה שעוברת אחרי כשבועיים ושכיחה מאוד..

פתאום הנקשרת חושפת שלא ידעה ולא הבינה למה נכנסת,
במשך חודש פתחה במסע שיימינג ואיך אין הכשרה לקושרים, ביטוח לנפגעות וכו...

להמשיך ???

רשימת המקרים שראיתי לאורך השנים בקהילה תמיד מראה על אנשים שנפגעו מסיבה אחת -
לא היה להם צורך עז....
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
Aristotle כתב/ה:
אני כופר בהנחת היסוד לפיה אני חייב להיות פוסט-טראומטי ומצולק על מנת להשתייך למועדון הזה.

לא חייב להיות יסוד של טראומה, גם תרבות בבית כמו אב דומיננטי מאוד, אמא עם הפרעת נפש וכו...

יכול גם להיות עניין סביבתי כמו חברים ומשפחה מורחבת...
נימרייה​(שולטת)
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
נימרייה​(שולטת) • 17 בינו׳ 2023
"

להמשיך ???

לא היה להם צורך עז...."

אני בעד מאמץ מחשבתי! אז אולי תתאמץ מחשבתית לענות על הטענות שלי? לא? תתעלם מהן בפעם השניה...

ניסיון מהשטח לא יזיק נכון, אתה פוסל אז את דעתי כי אין לי ניסיון? או שאתה סתם מחליט שאין לי את הניסיון הנכון לדיון? אחרת לא הבנתי למה העלת את זה.

לגבי שתי הדוגמאות מדובר באנשים שעושים את הנסיונות הראשונים שלהם בתחום הזה. הבינו שזה לא בישבילם ופעלו להשמיץ את הצד השני. אז מה הפתרון לא להתעסק עם אנשים ללא ניסיון בעולם הזה? או לשלוח אותם לפסיכולוג שיקבע שהם הכן בטוחים בשייכות שלהם לעולם הזה?
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
נימרייה כתב/ה:
"

להמשיך ???

לא היה להם צורך עז...."

אני בעד מאמץ מחשבתי! אז אולי תתאמץ מחשבתית לענות על הטענות שלי? לא? תתעלם מהן בפעם השניה...

ניסיון מהשטח לא יזיק נכון, אתה פוסל אז את דעתי כי אין לי ניסיון? או שאתה סתם מחליט שאין לי את הניסיון הנכון לדיון? אחרת לא הבנתי למה העלת את זה.

לגבי שתי הדוגמאות מדובר באנשים שעושים את הנסיונות הראשונים שלהם בתחום הזה. הבינו שזה לא בישבילם ופעלו להשמיץ את הצד השני. אז מה הפתרון לא להתעסק עם אנשים ללא ניסיון בעולם הזה? או לשלוח אותם לפסיכולוג שיקבע שהם הכן בטוחים בשייכות שלהם לעולם הזה?

למה את כל הזמן מתגוננת??

אף אחד לא פוסל אותך, למעשה אני מכבד אותך מאוד !!

הפיתרון יותר תקשורת טובה ובחינת אנשים לפני שקופצים ישר לסשן..
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023

נימרייה כתב/ה:
"
הצורך העז נוצר כתוצאה של פגיעה בגילאים שונים ודרגת האקסטרימיות לרוב נקבעת לפי הגיל שבו נפגע אותו אדם. "

לא, אני לא יכולה להסכים עם זה באופן אישי. הגישה הזו מאוד מכלילה ומאוד פוגענית כשלעצמה. בגדול זה אומר שאילולה נפגעתי לא הייתי נמשכת לכאב ולשליטה? מה גם שסדיזם ושליטה הם שני מרכיבים שונים שלא תמיד בהכרח מתבתאים אצל אותו אדם.
אני לא שולטת כי אני פגועה ואני לא סדיסטית כי אני פגועה. אבל, גם אם זו הכן תוצאה של פגיעה עם כל הכבוד אליך את זה יגיד לי איש מקצוע אחרי הכרות עמוקה איתי ולא אדם רנדומלי באינטרנט.
סתם שתדע שבתקופת ברית המועצות (אמא שלי תמיד מספרת את זה בהקשר של מה שהסבירו להם בילדות) הרבה פעמים אמרו שלסביות אלו נשים שעברו טראומה מגברים אז בגלל זה ככה הן. אז לא אם אתה לא המטפל המוסמך שלי בבקשה אין מקום לאמירה כללית כזו. זה נשמע מטופש בידיוק כמו הטענה על הלסביות.

"
בדסם מאוד מזכיר לי אוטיזם !! אנחנו מתקשרים מינית בצורה שונה משאר החברה בגלל פגיעה בשלבים מוקדמים (חלק מודעים וחלק לא תמיד).

אם נלך על הקו המשווה לאוטיזם, רק אוטיסט יכול באמת להבין אוטיסט אחר !!! "

ההשוואה הזו פשוט לא ברורה לי אבל אני אמשיך עם קו המחשבה שלך לצורך הרעיון. אתה יודע כמה מגוונים אנשים אוטיסטים? יש לך בכלל מושג על הטווח הרחב של המינוח הזה? אתה יודע כמה מהם מתקשרים נהדר וכמה מהם לא מצליחים לתקשר עם העולם? לא כל זוג אוטיסטים ( לא מאמינה שאני צריכה לומר את זה) יבינו את ראות העולםצ אחד של השני.
אנחנו מתקשרים שונה משאר החברה זה מה שאמרת, ורק מישהו שונה יכול להבין מישהו שונה. לא. ממש לא. אני לא מבינה פינדום (שליטה כלכלית) באמת לא מצליחה לדמיין אפילו את הגירוי המיני סביב זה. כמו שאדם לא מזוכיסט או סדיסט שעדיין שייך לעולם השליטה לא תמיד יבין את הגירוי המיני שלי מלגרום כאב. לא כולם יבינו את כולם.

פני מה שאמרת, אחד מהשניים:
אם אני לא מבינה פינדום אני או לא חלק מהקהילה לטענתך כי אני לא מבינה חלק מבני הקהילה, או שזה סבבה לא לא הבין כי הם לא בני הקהילה. הרי אנשים שזה בוער בהם חייבים להבין כל אדם אחר שזה בוער בו לטענתך.

ומי יחליט במקרה הזה למי מותר להישאר פה? ומי קיבל ציון מספיק גבוה במבחן "החיים דפקו אותנו" כדי להיכנס למועדון?

אני עם ocd רצוי למספר את השאלות בשביל מעקב ודיוק...

1. אדם לא נכנס סתם לפמדום לפני שהיה שאיפה שנבנת מחלום, ממשהו שעבר בראש שגרם לאדם לחפש את העולם הזה...
כמה צורכים כמות של פורנו לפני שמגשימים את הפנטזיות בראש ??
אף אחד לא קופץ ישר לתוך סשן בלי שום מחשבה ראשונית,
אלה אם עבר מניפולציה ומוצא עצמו בתוך סשן כזה..

2. אף אחד לא יכול להחליט עבורי אם אני גיי ואו אישה כלואה בגוף של גבר...
snorkaa​(שולטת)
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
snorkaa​(שולטת) • 17 בינו׳ 2023
אין קשר בין בדסמ לאלימות
פיזית מילולית רגשית נפשית וכו' !!!!!!!!
פשוט אין קשר נקודה בני אדם רעים תמיד יש
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023

עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 17 בינו׳ 2023
נוגע בעצב כתב/ה:
אנחנו עוברים תקופה לא קלה וגלי ביקורת נוקבים עומדים להכות בקהילה,
תקופה של רדיפת האחר והשונה כאשר הקהילה עצמה העמיסה לא מעט טרמפיסטים והיסודות הופרו..

ראינו בשנים האחרונות את עליית הבדסם הזול בזכות 50 גוונים של חרטא וסוג של פופוליסטיות חסרת תקנה,
אנשי הקינק/וניל הצטרפו בהמוניהם לתוך עולם לא שלהם ויצרו מציאות חדשה..

הגיע הזמן להזכיר לכם את יסודות הבדסם ולמעשה את הסיבה שבכלל יש לנו עולם כזה..

צורך עז פוגש צורך עז !!!

הצורך העז נוצר כתוצאה של פגיעה בגילאים שונים ודרגת האקסטרימיות לרוב נקבעת לפי הגיל שבו נפגע אותו אדם.

אם בשלב התינוקות ואם בשלבים מאוחרים יותר, הילד גדל עם מציאות מינית שונה בראש ומחפש התאמה.

אם נלך על הקו המשווה לאוטיזם, רק אוטיסט יכול באמת להבין אוטיסט אחר !!!

אין בדסם אמיתי ללא פגיעה יסודית ולכן אין צורך עז פועם שמחפש ביטוי אמיתי.

אנשים מתבלבלים לגבי ההגדרה של - שפוי, בטוח ומוסכם..

אילו קווי יסוד מנחים מבחינה משפטית עבור חברי הקהילה בעלי צורך עז !!!

אם לא הייתי עובר אונס בגיל 6 - לא היה לי פטיש לנעלייים !!!

אם לא הייתי עובר התעללות נפשית - לא הייתי סאדיסט !!!

זאת הסיבה שרוב הבלוגים כאן עצובים, מדובר באנשים שעברו פגיעה נפשית/פיזית והחיים לילדי הקרקס הזה לא קלים..

ועכשיו לדוקרן החד -
מי אתם אילו אשר רוצים להיות אנשי בדסם ללא הצורך העז ?? (תעשו בבקשה חשבון נפש!!!)

לעולם לא אצליח להבין מדוע מישהו ירצה להיות בדסם ללא צורך עז מרצונו החופשי..

קצת חשבון נפש לכולם לא יזיק, תחפרו עמוק וגלו אחריות אישית..

זה פשוט לא נכון עובדתית שכולנו נפגעי אלימות מינית. יש הרבה מאיתנו, זה בטוח, אבל זה לא כולם ואפילו לא הרוב. נעשו לא מעט מחקרים על זה וחלקם מהשנים האחרונות.
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023

עכבר כתב/ה:
נוגע בעצב כתב/ה:
אנחנו עוברים תקופה לא קלה וגלי ביקורת נוקבים עומדים להכות בקהילה,
תקופה של רדיפת האחר והשונה כאשר הקהילה עצמה העמיסה לא מעט טרמפיסטים והיסודות הופרו..

ראינו בשנים האחרונות את עליית הבדסם הזול בזכות 50 גוונים של חרטא וסוג של פופוליסטיות חסרת תקנה,
אנשי הקינק/וניל הצטרפו בהמוניהם לתוך עולם לא שלהם ויצרו מציאות חדשה..

הגיע הזמן להזכיר לכם את יסודות הבדסם ולמעשה את הסיבה שבכלל יש לנו עולם כזה..

צורך עז פוגש צורך עז !!!

הצורך העז נוצר כתוצאה של פגיעה בגילאים שונים ודרגת האקסטרימיות לרוב נקבעת לפי הגיל שבו נפגע אותו אדם.

אם בשלב התינוקות ואם בשלבים מאוחרים יותר, הילד גדל עם מציאות מינית שונה בראש ומחפש התאמה.

אם נלך על הקו המשווה לאוטיזם, רק אוטיסט יכול באמת להבין אוטיסט אחר !!!

אין בדסם אמיתי ללא פגיעה יסודית ולכן אין צורך עז פועם שמחפש ביטוי אמיתי.

אנשים מתבלבלים לגבי ההגדרה של - שפוי, בטוח ומוסכם..

אילו קווי יסוד מנחים מבחינה משפטית עבור חברי הקהילה בעלי צורך עז !!!

אם לא הייתי עובר אונס בגיל 6 - לא היה לי פטיש לנעלייים !!!

אם לא הייתי עובר התעללות נפשית - לא הייתי סאדיסט !!!

זאת הסיבה שרוב הבלוגים כאן עצובים, מדובר באנשים שעברו פגיעה נפשית/פיזית והחיים לילדי הקרקס הזה לא קלים..

ועכשיו לדוקרן החד -
מי אתם אילו אשר רוצים להיות אנשי בדסם ללא הצורך העז ?? (תעשו בבקשה חשבון נפש!!!)

לעולם לא אצליח להבין מדוע מישהו ירצה להיות בדסם ללא צורך עז מרצונו החופשי..

קצת חשבון נפש לכולם לא יזיק, תחפרו עמוק וגלו אחריות אישית..

זה פשוט לא נכון עובדתית שכולנו נפגעי אלימות מינית. יש הרבה מאיתנו, זה בטוח, אבל זה לא כולם ואפילו לא הרוב. נעשו לא מעט מחקרים על זה וחלקם מהשנים האחרונות.

כמו שפרטתי בתגובות זה לא חייב להיות טראומה...

זה גם יכול להיות תרבות לקויה, כמו אב דומיננטי, אמא חולה, חברים, משפחה מורחבת וכו...

לגבי מחקרים - השוואתי את הבדסם לאוטיזם
יש מחקר מאוד מבוסס שטוען שאוטיזם ונרקסיזם דומים מאוד..

אם נבין שיש כשל כל שהוא בתקשורת המינית שיוצרת את השוני,
יכול להיות שנבין את הבסיס לבדסם...
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 17 בינו׳ 2023
בהחלט יש קשר בעיניי לטראומות כאלה ואחרות שבאות לידיי ביטוי גם דרך הבדסמ וגם דרך הרבה דברים אחרים. אני שמה לב שככל שאני יותר מכירה את השורשים שלי ומחלימה ככה הצורך שלי בבדסמ קטן. (לא שאני אומרת שזה עובד ככה לכולם).