שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההודעות הכי מעצבנות/דוחות /הזויות שקיבלתן

Venus in Furs
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023
Venus in Furs • 21 בינו׳ 2023
אני קיבלתי את הממתק הזה לא מזמן 🙄:

היי אנחנו זוג נשוי שמחפשים אישה בראש פתוח לחוות איתנו את הפנטזיה . ולהגיע למקומות גבוהים. אם את בראש פתוח וקלילה.. נכיר בואצ אפ (היה כאן מספר)
תהום
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023
תהום • 21 בינו׳ 2023
Venus in Furs כתב/ה:

היי אנחנו זוג נשוי שמחפשים אישה בראש פתוח לחוות איתנו את הפנטזיה . ולהגיע למקומות גבוהים. אם את בראש פתוח וקלילה.. נכיר בואצ אפ (היה כאן מספר)

🤣
Madame T​(שולטת)
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023
Madame T​(שולטת) • 21 בינו׳ 2023
Venus in Furs כתב/ה:

האמת, שגם אתה ותהום הייתם יכולים לשלוח הודעה שכזאת למישהי, לא? ....😉
Venus in Furs
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023
Venus in Furs • 21 בינו׳ 2023
Madame T כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:

ובכן, לא.
אני בכלל לא פונה לא.נשים באתר, אבל גם אם הייתי פונה זה היה על בסיס אישי ספציפי, למשל שקראתי והגבתי בבלוג שלה או היא בשלי ונוצר חיבור כלשהו.

בכל מקרה הייתי קורא היטב את הפרופיל שלה ולא הייתי פונה לגבר בטעות,
לא הייתי משתמש בשפה גנרית וחסרת מעוף,
ולא הייתי מפנה לוטצאפ כי אין לי בכלל סלולרי.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023
the rain song כתב/ה:
הכלוב תמיד היה הבית החם של הכי לא קשורים למציאות.
…בעיני כל ההודעות האלה מצחיקות. כשהן מגיעות אני מרגישה כאילו מדובר במצלמה נסתרת.

נורא צחקתי משני המשפטים האלה. גם אני מתייחסת לזה כאל בדיחה. אבל אני לא מחפשת ולכן כשאני פותחת הודעה, אין בי את השבב של תקווה שהנה כאן, בהודעה הזאת, אולי אמצא את מה שחיפשתי. אני חושבת שעבור מישהי שכן מחפשת, הודעות כאלה הן הכי טרנאוף שרק אפשר. הן מתישות ומאכזבות. כך שאני מבינה את כל מי שאומר להתעלם ולצחוק וגם את כל מי שמספרת שנמאס לה, שהיא עייפה, קצת עצובה ודי מיואשת.

בכל מקרה, מטרת הפוסט, אם הבנתי נכון, להפגין בפני אלה שטוענים שהנשים בכלוב סנוביות שבעות כי הן מקבלות אלפי הודעות ביום, שההודעות שהן מקבלות לא באמת נותנות בוסט לאגו, באותה מידה בה אלפי הודעות בתיבת הספאם באימייל לא הופכות את בעל התיבה לפופולרי.
אביב נעורים
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023
אביב נעורים • 21 בינו׳ 2023
הזויה ומצחיקה.
זה היה לפני שנים. היא ביקשה שאשלם את חשבון החשמל שלה ואזמין לה משהו לאכול.
אמרתי לה, בכייף אבל איך אני עושה את זה? את במרכז אני בצפון.
בכרטיס אשראי. אבל יש לי רק מזומן😂
Madame T​(שולטת)
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023
Madame T​(שולטת) • 21 בינו׳ 2023
Venus in Furs כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:

ובכן, לא.
אני בכלל לא פונה לא.נשים באתר, אבל גם אם הייתי פונה זה היה על בסיס אישי ספציפי, למשל שקראתי והגבתי בבלוג שלה או היא בשלי ונוצר חיבור כלשהו.

בכל מקרה הייתי קורא היטב את הפרופיל שלה ולא הייתי פונה לגבר בטעות,
לא הייתי משתמש בשפה גנרית וחסרת מעוף,
ולא הייתי מפנה לוטצאפ כי אין לי בכלל סלולרי.

זה היה בצחוק icon_smile.gif .... מתארת לעצמי שאם היית פונה זה היה בקלאס 😍
Menta​(שולטת)
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023
Menta​(שולטת) • 21 בינו׳ 2023
פותחת מוסך כתב/ה:
ממצב. אין יותר נמוך מזה.
אין ספור בדיחות מוסך רדודות

אה, אלה שמנסים להתבדח על הכינוי שלי.
מנטה חריפה או מתוקה, שוקולד מנטה מסטיק, לא אוהב מנטה, מממ... מנטה.
ואני בכלל בחרתי בכינוי הזה כי אני שולטת מנטלית.
ArchAngel​(שולטת)
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023
ArchAngel​(שולטת) • 21 בינו׳ 2023
כרגע משעשע אותי שלמרות שמחקתי את תוכן הפרופיל והשארתי בו רק את המשפט "לא רלוונטי, נא לא לפנות" יש נשלטים שכותבים "התחברתי לפרופיל שלך, אשמח להכיר" מה שמוכיח שהם לא באמת קוראים פרופילים, משקרים ושולחים אוטומטית את החנפנות הזו.

והייתי רוצה לקרוא לזה הודעות הזויות, אבל בכלוב זה לא מחזה חריג לקבל הודעות מגברים שחושבים שאם מדובר בבדס"מ, ובמיוחד אם הם נשלטים וכיבכול "המושפלים", אז יש להם פטור מיחסי אנוש בסיסיים ואפשר להשליך על כולן את תסריט הפורנו שהם רוצים שיגשימו להם.

תמיד זה נכתב כבלוק של טקסט ארוך, מסורבל, חזרתי ומלא בדרישות של "אני בתפקיד X ואת תעשי לי ככה".
עם כל כך הרבה ציווים שנראה שהם בכלל מחפשים נשלטת שתשרת אותם (וכמובן שגם לזה יש דרך והיא לא כזו).
וזה נשלח בהעתק הדבק בתפוצת נאט"ו לכל פרופיל של אישה בלי קשר למי היא, מה הגבולות שלה, התפקיד שלה ומה היא מחפשת.
לפעמים עוד נשאר הכינוי של הקודמת ששלחו לה, שמרוב זלזול לא טרחו להשקיע מאמץ של עוד 2 שניות למחוק.
ולרוב במשך שנים דבקים באותו נוסח כאילו הם בכוח מסרבים להפנים את המסקנה הברורה מאליו שזה לא עבד ולא יעבוד לעולם.

לפעמים הזוי שהם חושבים שמה שלא זיכה אותם במענה בטקסט המזלזל הזה הוא לא כל המהות שלו אלא סעיפים כמו גיל או עיסוק והם מתחילים לשקר לגביהם.
ואז רואים בהיסטוריית ההודעות שגבר שלפני חודש היה בן 28 היום בן 30 ועוד חודשיים אקבל הודעה שהוא בכלל בן 25.
ואתמול הוא היה טבח במסעדה, ומחר הוא בכלל מנכ"ל ועוד חודשיים יהיה טייס.
מנסה לנחש אם אני בקטע של מבוגרים או צעירים ממני, או איזה עיסוק ירשים אותי בשיטת המצליח במקום לטרוח לנהל שיחה אנושית.

מילא זה היה מסתכם בהודעות הזויות, ואז אפשר היה להגיד שהם רק רוצים לאונן מאחורי המסך על תסריט שהם שולחים לנשים ולפחות יש בהם שמץ של מודעות לעצמם, אבל העניין ההזוי באמת הוא שאשכרה הם מצפים להכיר ככה ומספרים לעצמם שהם בסדר ואפילו הקורבן.

כשהייתי רואה בפורומים פוסטים של "למה לא עונות לי!!! אין פה שולטות אמיתיות!!! אני מסכן וקורבן וזה בטח כי אני לא חתיך ועשיר!!!"
הייתי ישר נכנסת להיסטוריית התכתבות בנינו, וכמעט תמיד היה מדובר בגבר מהסוג הנ"ל שמרוב תחושת זכאות להגשים פנטזיה מאמין שעולם הבדס"מ הוא יקום מקביל שמותר לו לדלג בו על יחס אנוש ולכתוב לנשים דברים שהוא יודע שלא בסדר להגיד ולעשות במציאות.
Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023
Fashion kitty​(אחרת) • 21 בינו׳ 2023
יש כמה קבועים שכל כמה ימים שולחים לי את אותה הודעת היכרות גנרית שהם כבר שלחו וכבר קיבלו סירוב ויש כמה שהתחיל איתם איזשהו שיח ואז הם נעלמו ואחרי תקופה ניסו לפנות שוב כאילו לא דיברנו לפני כן.