צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההודעות הכי מעצבנות/דוחות /הזויות שקיבלתן

Menta​(שולטת)
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023
Menta​(שולטת) • 21 בינו׳ 2023
ArchAngel כתב/ה:
כרגע משעשע אותי שלמרות שמחקתי את תוכן הפרופיל והשארתי בו רק את המשפט "לא רלוונטי, נא לא לפנות" יש נשלטים שכותבים "התחברתי לפרופיל שלך, אשמח להכיר" מה שמוכיח שהם לא באמת קוראים פרופילים, משקרים ושולחים אוטומטית את החנפנות הזו.

והייתי רוצה לקרוא לזה הודעות הזויות, אבל בכלוב זה לא מחזה חריג לקבל הודעות מגברים שחושבים שאם מדובר בבדס"מ, ובמיוחד אם הם נשלטים וכיבכול "המושפלים", אז יש להם פטור מיחסי אנוש בסיסיים ואפשר להשליך על כולן את תסריט הפורנו שהם רוצים שיגשימו להם.

תמיד זה נכתב כבלוק של טקסט ארוך, מסורבל, חזרתי ומלא בדרישות של "אני בתפקיד X ואת תעשי לי ככה".
עם כל כך הרבה ציווים שנראה שהם בכלל מחפשים נשלטת שתשרת אותם (וכמובן שגם לזה יש דרך והיא לא כזו).
וזה נשלח בהעתק הדבק בתפוצת נאט"ו לכל פרופיל של אישה בלי קשר למי היא, מה הגבולות שלה, התפקיד שלה ומה היא מחפשת.
לפעמים עוד נשאר הכינוי של הקודמת ששלחו לה, שמרוב זלזול לא טרחו להשקיע מאמץ של עוד 2 שניות למחוק.
ולרוב במשך שנים דבקים באותו נוסח כאילו הם בכוח מסרבים להפנים את המסקנה הברורה מאליו שזה לא עבד ולא יעבוד לעולם.

לפעמים הזוי שהם חושבים שמה שלא זיכה אותם במענה בטקסט המזלזל הזה הוא לא כל המהות שלו אלא סעיפים כמו גיל או עיסוק והם מתחילים לשקר לגביהם.
ואז רואים בהיסטוריית ההודעות שגבר שלפני חודש היה בן 28 היום בן 30 ועוד חודשיים אקבל הודעה שהוא בכלל בן 25.
ואתמול הוא היה טבח במסעדה, ומחר הוא בכלל מנכ"ל ועוד חודשיים יהיה טייס.
מנסה לנחש אם אני בקטע של מבוגרים או צעירים ממני, או איזה עיסוק ירשים אותי בשיטת המצליח במקום לטרוח לנהל שיחה אנושית.

מילא זה היה מסתכם בהודעות הזויות, ואז אפשר היה להגיד שהם רק רוצים לאונן מאחורי המסך על תסריט שהם שולחים לנשים ולפחות יש בהם שמץ של מודעות לעצמם, אבל העניין ההזוי באמת הוא שאשכרה הם מצפים להכיר ככה ומספרים לעצמם שהם בסדר ואפילו הקורבן.

כשהייתי רואה בפורומים פוסטים של "למה לא עונות לי!!! אין פה שולטות אמיתיות!!! אני מסכן וקורבן וזה בטח כי אני לא חתיך ועשיר!!!"
הייתי ישר נכנסת להיסטוריית התכתבות בנינו, וכמעט תמיד היה מדובר בגבר מהסוג הנ"ל שמרוב תחושת זכאות להגשים פנטזיה מאמין שעולם הבדס"מ הוא יקום מקביל שמותר לו לדלג בו על יחס אנוש ולכתוב לנשים דברים שהוא יודע שלא בסדר להגיד ולעשות במציאות.

מדויקת מאד, כרגיל.
ההתמדה העיקשת הזו, הקופי פייסט, הפניות החוזרות ונשנות, נתפסות בעיניהם לגמרי אחרת. חוק המספרים הגדולים. סטטיסטית, ככל שיפנו ליותר נשים, כך גדל הסיכוי שמישהי תסכים.
יש מישהו ששנים שולח לי פעם בחודש חודשיים את אותה הודעה. זמין, נייד, פנוי, רציני. בואי ניפגש היום. בדרך כלל זה לקראת סופי שבוע.
פעם חזרתי אליו. אחרי כמה הודעות, קבענו לשוחח בטלפון. אני מחכה ומחכה, וכלום. שלחתי לו הודעה שחשבתי שדובר על עכשיו. כתב שהוא יתקשר עוד מעט. בלי לתת זמן. אחרי עשרים דקות פקעה סבלנותי. כמובן שכשהבין שאני כועסת, מיד התקשר. היה בנהיגה. חרף נפשו בהודעות. אין מה לכעוס. קצת סבלנות.
איחלתי לו הצלחה.
או שהוא שכח או שלא משנה לו מה היה. ממשיך. שולח הודעה, אני מוחקת. שלשום נמאס לי. כתבתי לו שניסינו פעם והוא היה אכזבה נוראית. ושיפסיק בבקשה לשלוח לי הודעות.
תשובתו: לא אאכזב.
נחסם.

הכל כ"כ טכני ותלוש. כ"כ חסר הבנה בסיסית של טבע האדם והאישה.

ייאוש.
Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023
Fashion kitty​(אחרת) • 21 בינו׳ 2023
אה! טרי מלפני כמה ימים:

לפני איזה שנה וחצי, פנה מישהו בסגולות.
התכתבנו קצת, עשה רושם חיובי וגם אהבתי את הפרופיל אז עברנו לטלגרם. אחרי כמה דקות של התכתבות שם, הוא פתאום חייג אלי, אני בדרך כלל לא מוכנה לקבל שיחות קוליות בכלל וזה תפס אותי לא מוכנה אז עניתי בתור פעולה אוטומטית החלפנו שני משפטים ואז הוא ניתק עלי ולא שמעתי ממנו יותר.
לפני כמה ימים, אני מקבלת ממנו הודעה באדומות שהיא קופי פסטה של מה שקיבלתי ממנו אז בסגולות.
זיכרון פנומנלי הוא קללה וברכה בו זמנית.
the rain song
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023
the rain song • 21 בינו׳ 2023
ברייה כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
הכלוב תמיד היה הבית החם של הכי לא קשורים למציאות.
…בעיני כל ההודעות האלה מצחיקות. כשהן מגיעות אני מרגישה כאילו מדובר במצלמה נסתרת.

נורא צחקתי משני המשפטים האלה. גם אני מתייחסת לזה כאל בדיחה. אבל אני לא מחפשת ולכן כשאני פותחת הודעה, אין בי את השבב של תקווה שהנה כאן, בהודעה הזאת, אולי אמצא את מה שחיפשתי. אני חושבת שעבור מישהי שכן מחפשת, הודעות כאלה הן הכי טרנאוף שרק אפשר. הן מתישות ומאכזבות. כך שאני מבינה את כל מי שאומר להתעלם ולצחוק וגם את כל מי שמספרת שנמאס לה, שהיא עייפה, קצת עצובה ודי מיואשת.

בכל מקרה, מטרת הפוסט, אם הבנתי נכון, להפגין בפני אלה שטוענים שהנשים בכלוב סנוביות שבעות כי הן מקבלות אלפי הודעות ביום, שההודעות שהן מקבלות לא באמת נותנות בוסט לאגו, באותה מידה בה אלפי הודעות בתיבת הספאם באימייל לא הופכות את בעל התיבה לפופולרי.

הבנתי מה מטרת השרשור ובגלל זה הוספתי את החלק שלא ציטטת.
מי שחושב שזה "צרות של עשירים", ימשיך לחשוב ככה. זה לא שצריך כישורים מיוחדים כדי להבין ש"חודרת?" זו לא הודעה שיש בה עתיד.
אם אנשים ידעו להתעלם מזה, ולא רק במובן של "לא לענות" אלא פשוט לא להכניס את זה למקום שגורם לנו להרגיש משהו לגבי הודעות כאלה, ובכן, אז אולי יהיה אפשר לראות את ההודעות שבהן אולי יש פוטנציאל ולהמנע מהיאוש ומהכעס וכל שאר הרגשות שההודעות האלה מעוררות.

מציאת בן זוג זה לא עניין קל, בטח לא באינטרנט וכשיש כל כך הרבה מכשולים, אני מעדיפה ללמוד איך להתמודד ולמזער את הקשיים ולא להאשים את העולם ולותר.
הפתרון שאני מצאתי שעבד אצלי היה להתעלם מכל ההודעות הנכנסות ולפנות בעצמי למי שמצא חן בעיני.
לי זה עבד.
Sugarush
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023
Sugarush • 21 בינו׳ 2023
גם אני קיבלתי הצעה לסושי וגולדה!
התקבלתי לחבורה?
Marcus Wright​(אחר)
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023
Marcus Wright​(אחר) • 21 בינו׳ 2023
אם אני צריך לבחור בין טירלול גברי לטירלול נשי אני אבחר בטירלול גברי כל פעם מחדש

הנה רק דוגמא אחת להתכתבות עם אותה בחורה:
בשלוש הודעות שונות. וזאת רק דוגמא אחת.
נשים הרבה יותר גרועות.

בהודעה הראשונה: "בוקר טוב ז'קנצי'ק"
בהודעה השניה: "כלוב מ2003.... למה? מדוע? נעלו ושכחו את המפתח? לשחרר אותך?"
בהודעה השלישית: "למה כזה קשיש ועדיין רווק?"

וכל הטוב הזה היה ב"הומור". כשבקשתי לחכות עם ההומור קיבלתי הודעת תגובה שאני כבד.
ונחסמתי.

וזאת רק דוגמא אחת.

אז בחיאת
ש"מישי" תשלח לי כבר פוטפיק.
מבטיח לא לעשות מזה ביג דיל בפורום.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת ינו' 21, 2023 5:56 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Sugarush
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023

סימטרי כמו הפרצוף של טראמפ

Sugarush • 21 בינו׳ 2023
Marcus Wright כתב/ה:

נשים הרבה יותר גרועות.

אז בחיאת
Marcus Wright​(אחר)
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023

Re: סימטרי כמו הפרצוף של טראמפ

Marcus Wright​(אחר) • 21 בינו׳ 2023
Sugarush כתב/ה:
Marcus Wright כתב/ה:

נשים הרבה יותר גרועות.

אז בחיאת

אכן לא סימטרי. הרבה יותר גרוע בעיני.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023
the rain song כתב/ה:

אם אנשים ידעו להתעלם מזה, ולא רק במובן של "לא לענות" אלא פשוט לא להכניס את זה למקום שגורם לנו להרגיש משהו לגבי הודעות כאלה, ובכן, אז אולי יהיה אפשר לראות את ההודעות שבהן אולי יש פוטנציאל ולהמנע מהיאוש ומהכעס וכל שאר הרגשות שההודעות האלה מעוררות.
הפתרון שאני מצאתי שעבד אצלי היה להתעלם מכל ההודעות הנכנסות ולפנות בעצמי למי שמצא חן בעיני.
לי זה עבד.

אני מבינה שפתחת והתעלמת, בערך כמו שאני עושה. אני פותחת אותן, אבל אני לא באמת קוראת מה כתוב שם.
זה לגמרי שלי, וזה לא מעכיר את התה שלי בבוקר, אבל אני, להבדיל ממך, לא יכולה שלא להרגיש את ה״איכס״, גם אם הוא מהול בחוש הומור.

לדוגמא, לפני שעה מישהו פנה אלי בתיבה. הוא כתב הודעה מאוד מנומסת, מעין בקשה להתחיל שיחה, ואף ציין שפעם שוחחנו ושישמח להמשיך לשוחח. לחצתי על היסטוריה. אכן שוחחנו לפני שלוש שנים. הוא שלח לי עשר הודעות מנומסות עם בקשה להתחיל שיחה, ואני השבתי לו בשתיים משלי, מנומסות לא פחות, שאני לא מעוניינת. כשאני מתרגמת את זה לעולם האמיתי, אני מדיימינת גבר מנומס שרץ אחרי ברחוב בכל פעם שדרכינו מצטלבות ומטריד אותי. וכן, זה מצחיק ומגוחך, אבל גם קצת איכס.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023

Marcus Wright כתב/ה:
אכן לא סימטרי. הרבה יותר גרוע בעיני.

פספסת את הכוונה של הפוסט. אף אחד כאן לא טען שנשים חפות מטמטום. גם אביב נעורים נתן דוגמא בעמודים הקודמים, לפניה מקוממת מאישה. הסימטריה או התדירות או העוצמות של הטמטום אינם רלוונטיים. זאת לא תחרות. הפוסט על כך שלנשים בכלוב אין פניות רבות מאלפי גברים, שהן לא סנוביות ששוחות בפופולריות מקיר לקיר ולכן מרשות לעצמן להתעלם או לברור. כי כל ההודעות או הרוב המוחלט של הודעות שהן מקבלות מגיעות מספאמרים ולא מפרטנרים פוטנציאליים.
Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנה • 21 בינו׳ 2023

Fashion kitty​(אחרת) • 21 בינו׳ 2023
אכן לא סימטרי. הרבה יותר גרוע בעיני.[/quote]

זאת לא תחרות