ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתנה למלכה שלי

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 27 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 27 בינו׳ 2023
ארגמןן כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
לא צריך לקנות. תביא פרח ותבטיח שעד יום הולדת הבא תעשה את כל שביכולתך להכיר את האדם שהיא ואת האישה שהיא, טוב מספיק כדי לדעת מה לקנות לה ליום ההולדת. לדעתי, זאת מתנה ששניה לה אין.

ששניה לה אין בקטע רע.. לבוא עם פרח ואימרה 'אני לא מכיר אותך מספיק טוב'.
אפשר גם מהיכרות של חודש, של שבוע לתפוס משהו.. אפילו קטנטן ולהראות שכן היה קשוב.
עצה מסוכנת 😅😅 מבחינתי.

אבל ניכר מהשאלה שלו שהוא כנראה לא מכיר אותה. את רוצה שהוא ישקר? שיתחיל לחטט בכוח בהיסטוריה שלה ולמצוא איזה משהו בדקה 90 ולבסס על זה מתנה? אני לא מבין. זה גם לא חייב להיות רע, זה יכול להיות משהו בסגנון "לא התאמצתי להכיר אותך בהתחלה, עכשיו אני הרבה יותר רציני לגבייך אז אני אשתדל להכיר אותך יותר".
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 27 בינו׳ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 27 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
ארגמןן כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
לא צריך לקנות. תביא פרח ותבטיח שעד יום הולדת הבא תעשה את כל שביכולתך להכיר את האדם שהיא ואת האישה שהיא, טוב מספיק כדי לדעת מה לקנות לה ליום ההולדת. לדעתי, זאת מתנה ששניה לה אין.

עצה מסוכנת 😅😅 מבחינתי.

אבל ניכר מהשאלה שלו שהוא כנראה לא מכיר אותה. את רוצה שהוא ישקר? שיתחיל לחטט בכוח בהיסטוריה שלה ולמצוא איזה משהו בדקה 90 ולבסס על זה מתנה? אני לא מבין. זה גם לא חייב להיות רע, זה יכול להיות משהו בסגנון "לא התאמצתי להכיר אותך בהתחלה, עכשיו אני הרבה יותר רציני לגבייך אז אני אשתדל להכיר אותך יותר".

לא היה ניכר לי. אפשר להתייעץ.. זה לא אומר שהוא לא מכיר.
"אפשר גם מהיכרות של חודש, של שבוע לתפוס משהו.. אפילו קטנטן ולהראות שכן היה קשוב." יש פה שקר? אמרתי לשקר?
אני אישית לא הייתי רוצה לשמוע "לא התאמצתי להכיר אותך בהתחלה..". ממה שהוא כן הספיק להכיר.. גם אם זה שבוע, אפשר למצוא משהו שהוא קלט שהיא אוהבת או שעושה לה טוב.
זאת דעתי בכל אופן. אין תשובה נכונה.. הכל בסדר.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 27 בינו׳ 2023
אני לא מוצא סיבה להתייעץ על זה עם אנשים אחרים אם אני מכיר את בת הזוג שלי. לשאול איזו מתנה אפשר לתת לבת זוג זה כמו לשאול איזה קישוט לקנות לאוטו. אם אתה רוצה שנדע איזה קישוט מתאים לאוטו שלך, תראה תמונה שלו כדי שנבין את הצורה, הצבעים, סוג החלונות וכו'. מכיוון שאנחנו לא יודעים את כל הפרטים האלה, וכל מה שידוע לנו זה "אוטו", אין לנו מה לענות חוץ מלזרוק מלא ניחושים והצעות לקישוטים.

ארגמן, אני לא מבין מה הבעיה במה שאמרתי - "לא התאמצתי...". כאילו, אדם צריך להיכנס לקשר כבר בהתחלה עם מצב רוב קרבי ורעל בעיניים? לא, אפשר להתחיל במשהו קל, לנסות דברים, לבדוק את הכימיה... לא צריך להפריז, זאת לא חתונה.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 27 בינו׳ 2023
ארגמןן כתב/ה:
ברייה כתב/ה:

עצה מסוכנת 😅😅 מבחינתי.

יכול להיות שאת צודקת אם האישה שהוא מדבר עליה, דומה לך. אבל אם היא דומה לי, זה יחמיא לה מאוד וירגש אותה.
אני לא חושבת שמישהו יכול להכיר אותי תוך שלושים יום טוב מספיק, כדי לדעת מה לקנות לי ליומהולדת. לא כנדרש מאדם קרוב. לא מעבר למשהו גנרי שמביא מכר רחוק. 🙃
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 27 בינו׳ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 27 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
אני לא מוצא סיבה להתייעץ על זה עם אנשים אחרים אם אני מכיר את בת הזוג שלי. לשאול איזו מתנה אפשר לתת לבת זוג זה כמו לשאול איזה קישוט לקנות לאוטו. אם אתה רוצה שנדע איזה קישוט מתאים לאוטו שלך, תראה תמונה שלו כדי שנבין את הצורה, הצבעים, סוג החלונות וכו'. מכיוון שאנחנו לא יודעים את כל הפרטים האלה, וכל מה שידוע לנו זה "אוטו", אין לנו מה לענות חוץ מלזרוק מלא ניחושים והצעות לקישוטים.

ארגמן, אני לא מבין מה הבעיה במה שאמרתי - "לא התאמצתי...". כאילו, אדם צריך להיכנס לקשר כבר בהתחלה עם מצב רוב קרבי ורעל בעיניים? לא, אפשר להתחיל במשהו קל, לנסות דברים, לבדוק את הכימיה... לא צריך להפריז, זאת לא חתונה.

WitchFuneral, תקרא בבקשה את הכתוב. לא אמרתי לשקר, לא אמרתי להפריז, לא אמרתי חתונה. זה מה שאמרתי:
"אפשר גם מהיכרות של חודש, של שבוע לתפוס משהו.. אפילו קטנטן ולהראות שכן היה קשוב."

לי זה משהו שלא היה בא טוב. כמו שברייה אמרה, כל אחת היא שונה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי ינו' 27, 2023 1:40 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 27 בינו׳ 2023
טלי35​(שולטת) • 27 בינו׳ 2023
תכף טו בשבט.
טע עץ על שמה.

בקק"ל נותנים תעודה ממש חמודה
מלישס​(סדיסטית)
לפני שנה • 27 בינו׳ 2023
מלישס​(סדיסטית) • 27 בינו׳ 2023
נעליים יפות.
מתנה מושלמת שתמיד עובדת , וכנראה תזכה גם לנקות אותם אז הרווחת..

או בגד איכותי (בהנחה ויודע את המידה.
אם לא תמיד יש פתק החלפה)
צעצוע איכותי כמו שוט וכדומה...
(בהנחה וזה מה שהיא אוהבת)

זה גם דברים שתמיד ישארו לה ,
אז תמיד תהיה לה מזכרת מימך..
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 27 בינו׳ 2023
ארגמןן כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

WitchFuneral, תקרא בבקשה את הכתוב. לא אמרתי לשקר, לא אמרתי להפריז, לא אמרתי חתונה. זה מה שאמרתי:
"אפשר גם מהיכרות של חודש, של שבוע לתפוס משהו.. אפילו קטנטן ולהראות שכן היה קשוב."

לי זה משהו שלא היה בא טוב. כמו שברייה אמרה, כל אחת היא שונה.

מן הסתם שאפשר, לא אמרתי שלא. אבל אם הוא בא להתייעץ עם ההמונים שלא מכירים אותה, נשמע לי הגיוני שגם לו אין יותר מדי ידע עליה וכנראה שהוא בונה על מתנה כללית ולא מתנה אישית.

ברייה, את מאסטרית ברומנטיקה. מתנה אפשר לקנות בקצת כסף, מה שחשוב זה הסימבוליות שבמתנה ושהיא תייצג שחושבים עליך ויודעים להתאים לך אחת כמו כפפה ליד כי מכירים אותך טוב. אחרת, זה סתמי ואפשר לדלג.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 27 בינו׳ 2023
הוא לא מתייעץ אתנו כי הוא לא מסוגל לחשוב על מתנה גנרית. הוא מתייעץ אתנו כי היא מלכה. כי מלכות/שולטות הן לא בנות אדם, לא נשים, לא חברות, לא נאהבות. הן חפץ. ולכן אפשר לפתוח את אבן שושן הבדסמי ״הכלוב״, לדפדף, להגיע לערך ״מלכה/שולטת״ ושם יהיה פירוט איך מנקדים אותה, איך משתמשים בה ומה קונים לה ליומהולדת.