שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה הרבה נמנעים מלקשור גברים?

bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 30 בינו׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 30 בינו׳ 2023
בפםדום למיטב ידיעתי יותר פופולארי קשירות של איבר המין כחלק מ-CBT.
ופחות שיבארי.
מאלף פיות​(שולט)
לפני שנה • 30 בינו׳ 2023
מאלף פיות​(שולט) • 30 בינו׳ 2023
שיבארי זו אומנות, או שאת נהנית ממנה או שלא
אם כן, תהני ותקשרי את מי שתרצי
מנסיוני אין שום סיבה לא לקשור גברים, ההפך נכון icon_smile.gif
יש גם לא מעט התאמות לכאן ולכאן
אבל, אם כבר, בטח לקשירות מסובכות רצוי שהנקשר/ת תהיה גמיש/ה ולשמחתי נשים בדרך כלל גמישות יותר מגברים
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 30 בינו׳ 2023

זה לא קשור למגדר

Bluecollar​(שולטת) • 30 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
מה את מפספסת?
יש יותר נשים שמתחברות לשיבארי. אם גברים היו נהנים באחוזים גדולים יותר משיבארי, היית רואה את זה יותר ממה שרואים עכשיו. מאותה סיבה תראי יותר גברים שאוהבים כפות רגליים מנשים שכמעט ולא מתעסקות בזה. קחי עובדה קטנה:
לגברים ולנשים יש העדפות שונות בחיים.
הלם, אני יודע.

רוב האנשים הציעו לקשור אותי כשאמרתי שזה לנשלט שלי סרבו. האם כשאנשים קושרים יש גם מגע מיני?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ינו' 30, 2023 5:57 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 30 בינו׳ 2023

אני פשוט רוצה מישהו או מישהי שיקשרו נשלט שלי

Bluecollar​(שולטת) • 30 בינו׳ 2023
bondman כתב/ה:
בפםדום למיטב ידיעתי יותר פופולארי קשירות של איבר המין כחלק מ-CBT.
ופחות שיבארי.

מה ההבדל בין לקשור גבר או אישה.
זה לא שאלה של מגדר. ומה הקשר למגע מיני בשיבארי
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 30 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 30 בינו׳ 2023
לא יודע, אני מניח שיש כאן אנשים עם יותר ניסיון וידע בנוגע לקשירות, תשאלי אותם.
מה שכן, אני חושב שיש הרבה גברים שהיו מגיעים בכל מצב בלי קשר, אפילו סתם כדי להסיע אותך. זאת התנהגות מאוד נואשת, אבל לצערי היא נפוצה אצל גברים באינטרנט. כנראה שרובם גם לא כ"כ מתים על קשירות, סתם מחפשים עוד אינטרקציות עם נשים.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני שנה • 30 בינו׳ 2023
כי זה די הרבה עבודה ומחייב ידע קצת יותר מקשרים שלמדנו בתנועת נוער. אבל מגניב, מרתק, יצירתי ותמיד אפשר ללמוד עוד ולהשתפר.
--Nir--
לפני שנה • 30 בינו׳ 2023

Re: זה לא קשור למגדר

--Nir-- • 30 בינו׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
מה את מפספסת?
יש יותר נשים שמתחברות לשיבארי. אם גברים היו נהנים באחוזים גדולים יותר משיבארי, היית רואה את זה יותר ממה שרואים עכשיו. מאותה סיבה תראי יותר גברים שאוהבים כפות רגליים מנשים שכמעט ולא מתעסקות בזה. קחי עובדה קטנה:
לגברים ולנשים יש העדפות שונות בחיים.
הלם, אני יודע.

רוב האנשים הציעו לקשור אותי כשאמרתי שזה לנשלט שלי סרבו. האם כשאנשים קושרים יש גם מגע מיני?

ממש לא מחייב שיהיה מגע מיני, אבל עצם הקשירה זו פעולה שיש בה המון אלמנטים של שליטה

מן הסתם מי שנוח לו רק עם נשים באקטים בעלי אופי כזה יירתע מלקשור גבר ולהפך (להיקשר על ידי גבר)
StreetCat
לפני שנה • 30 בינו׳ 2023

Re: אני פשוט רוצה מישהו או מישהי שיקשרו נשלט שלי

StreetCat • 30 בינו׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:

מה ההבדל בין לקשור גבר או אישה.
זה לא שאלה של מגדר. ומה הקשר למגע מיני בשיבארי

זה לא רק מגע מיני, זה חיבור רגישי גופני שנוצר כשקושרים.
התקשורת הפיזית והמילולית היא אחרת
בד"כ קשירה תקח יותר זמן, תדרוש תשומת לב לפרטים, זה לא סתם לקשור בובה או כרית, זה לקשור אדם.
זו אומנות, וכל אחד מעדיף כלי ציור אחרים באומנות שלו.

אני אוהבת לקשור נשים וגברים, אבל זה בהחלט שונה אם זו קשירה לשם קשירה בפני עצמה, לעומת קשירה כחלק מסשן.
כן ראיתי שחיפשו מודל גבר להתאמן בקשירה, אבל זה פחות נפוץ.
Tamashi Nawa​(שולט)
לפני שנה • 30 בינו׳ 2023
Tamashi Nawa​(שולט) • 30 בינו׳ 2023
אז אני אוסיף את הכמה מילים שלי לשיחה.

אכן יש יותר גברים שקושרים נשים מאשר נשים שקושרות גברים. למה? כנראה סיבות היסטוריות בשילוב עם הסללה מגדרית ומקובעות.
אני כן יכול להעיד שלאט לאט יש יותר ויותר נשים שקושרות מאשר בעבר, אז אולי יש תקווה.

לגבי קשירה בכלל - זה אכן אחת המיומנויות שדורשות יותר ידע וסבלנות מאשר רוב המיומנויות של בדס״מ. זה מצריך ידע, זהירות והרבה סבלנות.

לגבי קשירה של גברים לעומת קשירת נשים - מעבר לעובדה שאני אישית נהנה יותר לקשור נשים (העדפה אישית), יש גם את העובדה שעל פי רוב יותר נוח וקל לקשור נשים מאשר גברים בגלל מספר סיבות:
א. משקל - לרוב נשים קלות יותר מאשר גברים
ב. גמישות - לרוב נשים גם גמישות יותר מאשר גברים
ג. מבנה גוף - לנשים יש יתרונות גופנים שמקלים על הקשירה - קימורים שמשמשים מעצורים טבעיים לחבל וכו.

כל זה לא אומר שאין קושרות נהדרות שקושרות נשים וגברים, ויש קושרים נפלאים שקושרים גברים, אבל העובדה היא שזה אכן פחות נפוץ. זה בהחילט קיים ודומיננטי, אבל פחות נפוץ
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 30 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 30 בינו׳ 2023
למה אתה חושב שזה קשור להסללה מגדרית? אתה יכול לבסס לי את זה מחקרית? אם לא, לדעתי אין לך זכות לקפוץ למסקנה כה רחבה שאומרת כ"כ הרבה על החיים שלנו.
ולמה שגברים יימשכו לכפות רגליים? איך זה מסתדר עם זה שמסלילים אותם להיות גברים חזקים ודומיננטיים? ועוד יש כל כך הרבה מהם, זה בערך כל נשלט שני. ואת הנשים לא הסלילו ללקק כפות רגליים מסריחות כי הן חיות בחברה פטריאכלית שמשרתים בה את הגבר? ולמה השולטים גם לא מעוניים בזה שילקקו להם את כפות הרגליים? מבחינת התאוריה והמציאות המעוותת למדי שהצגת, כך המציאות אמורה להיראות - אישה היא נחותה ולכן היא תלקק לי את כפות הרגליים המסריחות. וגם יש יותר נשלטים ושולטות מאשר נשלטות ושולטים, בעבר שמו לב לזה, לפני שכל ה-"קהילה" הייתה אספסוף של ונילים.

כמו שאמרתי מקודם, נשים וגברים אוהבים בממוצע דברים שונים וזה בסדר. רק אתה בוחר להתבכיין על זה ולהתחיל להתפלל ולבכות בזמן שאתה מפתח תקוות "אז אולי יש תקווה" (סיריוסלי? אולי יש עוד תקווה כי? כי יש יותר גברים קושרים?). אנשים שמדברים על הסללות מגדריות פשוט כושלים בלזהות שמדובר בשאלה הקלאסית - "אז מי הגיע קודם, הביצה או התרנגולת"?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ינו' 30, 2023 7:49 pm, סך-הכל נערך 3 פעמים