אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכנות לאנאלי - שאלה לנשלטות ושולטים

ScatNerd
לפני שנה • 24 באוק׳ 2022
ScatNerd • 24 באוק׳ 2022
אתם אשכרה מפסיקים באמצע כדי ללכת לשטוף? (תביאו אותי אני אנקה 😜). הזוי בעיניי שמישהו מוכן להכניס את הזין שלו לתחת של מישהו אחר אבל נגעל מקצת חום.
כאילו זה חור של תחת אז מה חשבתם שיצא משם? וחוץ מזה זה הרבה יותר כיף שמתלכלך.
Shlulit​(נשלטת){TheStrider}
לפני שנה • 24 באוק׳ 2022
Shlulit​(נשלטת){TheStrider} • 24 באוק׳ 2022
חוץ מלנקות את עצמי טוב באיזור במקלחת לפני, אני לא עושה הכנות ועוד לא ממש היו לי תאונות. טיפונת אולי מתלכלך, ממש ממש בקטנה, לא משהו שמגבונים ומקלחת אחר כך לא יכולים לסדר.
מעולם לא עשיתי חוקן.
ההכנות היחידות שאני עושה לפני קשורות לכאב והתרגלות יותר- אז פלאג, בהתחלה בינוני ואחר כך לרוב גדול יותר, למשך קצת זמן, ורק אז חדירה שלו.

וכמובן, אם אני מרגישה שזה לא בדיוק היום הנכון להתעסק בו בתחת שלי, אני אגיד לפרטנר icon_smile.gif
עבד אנאלי דו מיני​(נשלט)
לפני שנה • 6 בנוב׳ 2022
אני דואג שתמיד התחת שלי יהיה מוכן. לאחר כל יציאה נכנס למקלחת, שוטף היטב ומוכן לקבל זין או כל דבר אחר עמוק לתוכי.
solemate​(מתחלף){Sub/dom}
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023
solemate​(מתחלף){Sub/dom} • 19 בינו׳ 2023
מי שנחדר וזה חלק ממנו לא יגיע למפגש מבלי להכין את עצמו באופן מושלם עד רמה כזו שיתחשק לאכול לו או לה את החור מרוב שהוא יהיה נקי ובמקביל לעולם לא יאפשרו את החדירה אם הם יודעים שהם לא מוכנים הגיינית.
אני כחובב מושבע של אנאלי לשני הכיוונים לא יוצא מהבית לא מוכן טיש לי תמיד חיבור חודר לצינוק דוש בתיק כדי שתמיד אוכל להתנקות טוב יותר
אי אפשר לדעת איך מסיימים את היום
Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023
Fashion kitty​(אחרת) • 19 בינו׳ 2023
מי שדוחף את הזין לחור שיוצא ממנו קקי,צריך להיות מוכן לזה שהזין שלו ימרח, ובכן, בקקי.
מי שלא מבין את זה שלא יעשה אנאלי.
חוקן על בסיס קבוע יכול לגרום לנזקים בריאותיים אמיתיים לגמרי.
הוא​(שולט)
לפני שנה • 19 בינו׳ 2023
הוא​(שולט) • 19 בינו׳ 2023
אני יודע שלא מעט עושים. להכניס זין שהיה בתחת לכוס או לפה , מבחינתי זה חסר אחריות ומתכון לנזק.
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 20 בינו׳ 2023
Bluecollar​(שולטת) • 20 בינו׳ 2023
לא יודעת. זה פשוט לא מגעיל אותי. זה לא הדבר הנפלא בעולם והלוואי זה יהיה מרוח בכל מקום. אבל זה גם לא נורא.
הולכים מתנקים מנקים וממשיכים.
אני מראש אומרת שזזה מה שאני רוצה זה לחדור וברור מההתחלה שזה מה שיקרה אז הם פשוט מתכוננים.
2030DOG
לפני שנה • 31 בינו׳ 2023
2030DOG • 31 בינו׳ 2023
האמת שלהכניס ולדחוס לה בחרא זה אחד הדברים שאני הכי מפנטז. כמובן ששוטפים לפני שתכניס לפה.
מאלף פיות​(שולט)
לפני שנה • 1 בפבר׳ 2023
מאלף פיות​(שולט) • 1 בפבר׳ 2023
מי שנגעל מהפרטנרית שלו נמצא בבעיה מראש. הלכלוך הוא חלק טבעי מהעניין ומי שלא מסוגל, שלא יחדור מאחור.
ועם זאת, אני אוהב ליצור טקס לנשלטות שלי של הכנה לסשן, חלק ממנו הוא גם מקלחת וחוקן.
לא דווקא בשביל תחושת הניקיון אלא יותר כדי להיכנס למוד שבו הן מכינות את עצמן פיזית ונפשית לסשן, אם אחדור ואם לא.
וחוץ מזה, ניקיון נותן נינוחות לשני הצדדים, זה יופי של בונוס אבל ממש לא הכרחי