לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מפחד להיפגש עם מישהו....

ענןקטן​(נשלט)
לפני שנה • 2 בפבר׳ 2023
ענןקטן​(נשלט) • 2 בפבר׳ 2023
בתור התחלה אם אתה חושש שזה ממש בסדר להיפגש במקום ציבורי לראות מי הבנאדם ומשם להמשיך.

מדי פעם גם אני מחפש מגשים שכאלו, ובתור אחד שלמעשה מחפש מפגשים יותר קשוחים ואגרסיבים, אני יכול לומר לך שמעולם לא קרה לי שאמרתי די! וזה לא הפסיק באופן מידי. כולל באמצע מפגש שמשהו לא נראה לי, זה תמיד הפסיק מידי.

אומנם, אני די בטוח שיש שם בחוץ כאלו שבאמת מחפשים להיפגש ולהיות אלימים בלי חשבון, אך יותר סביר שהם לא ינסו להיפגש בדרך שמשאירה עקבות, כלומר לא דרך אפליקציה או אתר.
בכל מקרה, אני משאר שהם די נדירים.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 4 בפבר׳ 2023

Re: מפחד להיפגש עם מישהו....

bondman​(נשלט){FLR} • 4 בפבר׳ 2023
bondman כתב/ה:
2030DOG כתב/ה:
אני פאסיבי. והבהרתי שאני רק רוצה למצוץ ולא יותר. מפחד שיבוא לי איזה חולה נפש אנס שיחשוב שמותר לו הכל. אני לא חזק פיזית ואני יודע שהקהילה חולה במטורפים כאלו

כשהייתי צעיר נפגשתי מלא בצורה כפי שתארת רק למציצה, ומעולם לא קרה שמישהו חרג מהמוסכם.
הסיכוי שיבוא חולה נפש אנס הוא ממש אפסי אם כי כמובן שקיים.
לפעמים בשביל לחוות צריך קצת להסתכן.

רק תגיד לי, באיזה פלטפורמה אתה מחפש אותם?

רק להבהיר כתבתי שתגיד לי באיזו פלטפורמה אתה מחפש, כדי שאגיד לך כמה היא בטוחה לפי מיטב ידיעתי.
icon_smile.gif
One moment​(שולטת)
לפני שנה • 4 בפבר׳ 2023
One moment​(שולטת) • 4 בפבר׳ 2023
לא בהכרח צריך לעשות דברים מסוג זה בבית שלו או שלך. מה עם מסיבות גייז או סאונה גייז?
ghostרוח רפאים
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023

אין שכל

ghostרוח רפאים • 5 בפבר׳ 2023
[quote="StreetCat"]אני מקווה שאצליח להתנסח בצורה נעימה
אני לא מכירה אותך, ולא באה ממקום של לשפוט את הבחירות שלך בחיים - תעשה מה שטוב לך.
אבל הגישה שלך מעט לא נעימה, אז יש סיכוי גבוה שתיתקל באנשים לא נעימים בהתאם.

בתכלס, מה שכתבו פה:
היכרות לפני כן, פגישה במקום ציבורי, לצאת לכמה דייטים לפני, לשתף חבר קרוב שאתה נפגש עם X וכו' - כל אלו יכולים ללמד אותך אם האדם רוצה להנות יחד או רק לנצל אותך לצורך שלו. לשמור עליך מפגיעה.[/quכעת בחורה כותבת,,תדמייניicon_sad.gif
אני רוצה לפגוש מישהו לסטוץ רק להתמזמז חיבוקים נשיקות מין אוראלי פוחדת שהיא יהיה אנס,מה לעשות? אז את ענית לה,,בלי לשפוט אותך,,אבל המחשבות שלך לא נעימות לא חיוביות ואת בטח תמשכי אלייך אנס
כי הגישה שלה לא נעימה כשהיא חוששת
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 5 בפבר׳ 2023
לפחות אתה עקבי בלוגיקה הפרוגרסיבית הזאת, גם אם היא שגויה.
תקשיב, כולה נתנו לה עצות לצמצום סיכויי הפגיעה. אי אפשר למנוע רצח? אי אפשר למנוע שוד?
אם אתה רואה למשל שלאדם יש עבר פלילי על רצח, יותר סביר שתחיה אם לא תיפגש עם אותו בחור.
אם אתה רואה מישהו גונב מחנות כלשהי, יותר סביר שלא תישדד אם לא תתקרב אליו.
רק אונס הוא בלתי מניע? אתה מבין בכלל מה אתה אומר פה?

נתנה אחלה עצה, טוב שהיא נתנה אותה, בסה"כ נהגה באחריות כלפי האנשים שסביבה - בניגוד אליך.
StreetCat
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023

Re: אין שכל

StreetCat • 5 בפבר׳ 2023
[quote="ghostרוח רפאים"]
StreetCat כתב/ה:
אני מקווה שאצליח להתנסח בצורה נעימה
אני לא מכירה אותך, ולא באה ממקום של לשפוט את הבחירות שלך בחיים - תעשה מה שטוב לך.
אבל הגישה שלך מעט לא נעימה, אז יש סיכוי גבוה שתיתקל באנשים לא נעימים בהתאם.

בתכלס, מה שכתבו פה:
היכרות לפני כן, פגישה במקום ציבורי, לצאת לכמה דייטים לפני, לשתף חבר קרוב שאתה נפגש עם X וכו' - כל אלו יכולים ללמד אותך אם האדם רוצה להנות יחד או רק לנצל אותך לצורך שלו. לשמור עליך מפגיעה.[/quכעת בחורה כותבת,,תדמייניicon_sad.gif
אני רוצה לפגוש מישהו לסטוץ רק להתמזמז חיבוקים נשיקות מין אוראלי פוחדת שהיא יהיה אנס,מה לעשות? אז את ענית לה,,בלי לשפוט אותך,,אבל המחשבות שלך לא נעימות לא חיוביות ואת בטח תמשכי אלייך אנס
כי הגישה שלה לא נעימה כשהיא חוששת

הגישה שלו בשאר הדיונים ובאחד הנוכחי - כן היא לא נעימה.
ואם בחורה הייתה מתארת את *כל* הגברים כחולי נפש סוטים שכולם מטורפים...(או טוענת שזה הרוב)
הייתי אומרת לה לעבוד קודם על עצמה ועל הגישה שלה לפני שהיא נפגשת עם גברים.
כן יש אנסים.
כן, יש חולי נפש מטורפים
האם כל הגברים (הגייז במקרה הזה) כאלה? ממש ממש לא.
האם זו גישה בריאה לחיים לצאת מנקודת הנחה שכל הגברים אנסים מטורפים - בעיני לא.
והייתי מציעה לה את אותם הדברים.
או שתעבור לנשים, אני תמיד בעד כל אחת שעוברת צד icon_wink.gif