שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המרה לוניליות

ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 7 בפבר׳ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 7 בפבר׳ 2023
מאזוכיסטים כנסו כתב/ה:
בגיל 46 אחרי שהייתי שפן ניסיונות של כל תרופה פסיכיאטרית אפשרית,
מאות שעות על ספות מטפלים וטיפולים בהיפנוזה בחו"ל...

אם לא מאכיל את הפטיש שלי, חוטף התקפי חרדה בצורה של חנק
לא מסוגל לתפקד ביום יום עד לקיפאון מוחי ועלייה של OCD קשה..

הירוק עזר לי להוריד מעט את ה-OCD אבל הפטיש נשאר בוער.

למדתי ללכת עם הזרם ולא להתנגד ומאז חיי נוחים יותר,
עצם ההכרה בהיותי כזה עזרה לי מאוד ושחררה הרבה לחץ מרוסן.

השוואתי כאן את הבדסם לאוטיזם ויש הרבה הקשרים דומים,
הדרך שלי לתקשר מבחינה מינית לוקה בשוני מסוים..

אני צריך שתנאים מסוימים יתקיימו בשביל שאני אוכל להתקיים,
לכן חושב שאדם שמנסה לחיות בתוך הארון רק מחמיר את מצבו הנפשי ומתי שהוא זה פורץ החוצה..

בהחלט. לנסות לכפות את זה, לעצור את עצמנו בכוח או להכות את עצמנו אם לא הצלחנו לא רק שזה לא עובד.. זה עושה נזק יותר גדול.
אם פותרים אז פותרים לעומק.. וזה תהליך. וגם בדרך הזאת לא לכולם זה עובד. אנחנו אנשים שונים, תמיד זה חוזר לזה בסוף. כל אחד והמסע שלו : )
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 7 בפבר׳ 2023
מאזוכיסטים כנסו כתב/ה:
עצם ההכרה בהיותי כזה עזרה לי מאוד ושחררה הרבה לחץ
לכן חושב שאדם שמנסה לחיות בתוך הארון רק מחמיר את מצבו הנפשי ומתי שהוא זה פורץ החוצה..

עדות מעלפת.
אני מאמינה/מקווה שגם פתרת את הקונפליקטים שהביאו אותך להעזר בטיפולים הלא מועילים שתיארת.
בהכוונה מקצועית, כאשר מדובר בקבלה, לא מדובר בהתכחשות לתכונות מסויימות, כולל הרצון שלא להיות מי שאני. הקבלה כוללת את כל הצדדים שלנו, את אלה שמרוצים ממי שאנחנו וגם את אלה שלא. אנחנו מורכבים מחלקים שונים, חלקם נוחים לנו, חלקם פחות; ונפש בריאה יכולה לשאת את האמביוולנטיות הזאת וללהטט עם המקובל והפחות מקובל בעת ובעונה אחת. מחלת נפש נוגעת בדיוק בחיסרון של אינטגרציה כזאת — לבסוף אנחנו מאבדים את המגע עם חלקים לא מקובלים בעצמנו. אבדן הקשר עם החלק הלא מקובל לא מעלים את החלק, הוא מחביא אותו עד רגע התפרצות. התפרצות שלרוב תגיע בצורתה הקיצונית, הלא פרופורציונלית והמזיקה ולא רק לאדם עצמו, אלא גם לסובבים אותו. ולכן ההמלצה שהאדם יקבל את עצמו, זאת המלצה מצוינת, אך היא רק הצעד הראשון בריפוי. הצעד השני יהיה פתרון הקונפליקטים והמורכבויות כדי שיוכלו לדור יחד תחת קורת גג אחת.
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 7 בפבר׳ 2023
זאב פטיש{סאדיסט} • 7 בפבר׳ 2023
ברייה כתב/ה:
מאזוכיסטים כנסו כתב/ה:
עצם ההכרה בהיותי כזה עזרה לי מאוד ושחררה הרבה לחץ

עדות מעלפת.
אני מאמינה/מקווה שגם פתרת את הקונפליקטים שהביאו אותך להעזר בטיפולים הלא מועילים שתיארת.
בהכוונה מקצועית, כאשר מדובר בקבלה, לא מדובר בהתכחשות לתכונות מסויימות, כולל הרצון שלא להיות מי שאני. הקבלה כוללת את כל הצדדים שלנו, את אלה שמרוצים ממי שאנחנו וגם את אלה שלא. אנחנו מורכבים מחלקים שונים, חלקם נוחים לנו, חלקם פחות; ונפש בריאה יכולה לשאת את האמביוולנטיות הזאת וללהטט עם המקובל והפחות מקובל בעת ובעונה אחת. מחלת נפש נוגעת בדיוק בחיסרון של אינטגרציה כזאת — לבסוף אנחנו מאבדים את המגע עם חלקים לא מקובלים בעצמנו. אבדן הקשר עם החלק הלא מקובל לא מעלים את החלק, הוא מחביא אותו עד רגע התפרצות. התפרצות שלרוב תגיע בצורתה הקיצונית, הלא פרופורציונלית והמזיקה ולא רק לאדם עצמו, אלא גם לסובבים אותו. ולכן ההמלצה שהאדם יקבל את עצמו, זאת המלצה מצוינת, אך היא רק הצעד הראשון בריפוי. הצעד השני יהיה פתרון הקונפליקטים והמורכבויות כדי שיוכלו לדור יחד תחת קורת גג אחת.

זה דרש מסע קשוח לתוך עצמי והיום כבר מעל 15 שנה ללא טיפולים ושום תרופות וכו...

היה קשה לאסוף את כל החלקים השונים, איך בונים תמהיל מפטיש לנעליים, סאדיסט ונחדר בקטע מאזוכיסטי ?

תוסיפי לכך משיכה עצומה לנשים פראיות מסוכנות, זה פשוט לא עבד לי...

הייתי צריך ללמוד שבת הזוג צריכה להיות נשלטת עם קולר של נעליים.

הייתי צריך לפתח הקשר נכון מתוך תשוקה ילדותית בשביל להיות נחדר.

להיות סאדיסט זה בכלל אופרה שונה בתכלית וכמובן להצניע את הכריזמה והאסרטיביות שלי,
בשביל שבכלל תהייה לי בת זוג נשלטת שלא רועדת מפחד ממני...

רק בשנים האחרונות מצאתי את השילוב המאוזן יותר עם בת זוג ליטלית בראטית,
שמסוגלת לעמוד מול האש שלי..

זה דורש ללכת עם האמת עירום לגמרי בשביל לראות את הנפש הפנימית...
הקנדי​(נשלט)
לפני שנה • 9 בפבר׳ 2023
הקנדי​(נשלט) • 9 בפבר׳ 2023
השאלה היא מהו בדס"מ עבורך. עבור רבים בדס"מ זו פרקטיקה מינית-ארוטית, שאותה הם מחפשים אצל בן/בת הזוג שלהם. דבר זה עלול להיות מתסכל במידה ולא מוצאים את הפרטנר המתאים לממש את הפרקטיקה המינית הזו. יש לציין שעבור רבים יש את מה שאני קורא לו "הפורנואיזציה של הבדס"מ", כלומר הרצון לשחזר את מה שהאדם רואה בפורנו עבורו. לתחושתי, ואני אומר את זה בלי שיפוט או זלזול, כאשר אתה כותב ש"הבדסמ הורס לי את החיים", זו הבעיה שלך - תזכול על כך שאתה לא מצליח לשחזר את החוויות אשר אנו רואים בפורנו או בכל מדיה אחרת.
עבור רבים בדסמ אינו רק פרקטיקה מינית אלא סגנון חיים. כאן התפיסה אודות מה המהות שלך היא עמוקה ואינה מתמצה בפרקטיקה המינית בלבד. זו תפיסה יותר זהותית של בדסמ אשר בה יש להבין מהו הטבע והאופי העמוק שלך. כאן ניתן גם לדבר על נטיה מינית-זהותית, כמו נטיות להט"ב, אשר בהן האדם נמשך לבני אדם אחרים בגלל נטיות שליטה / נתינת שליטה שהם מתנהגים לפיהם. כאמור, במקרה הזה החוויה של הבדסמ היא יותר כוללנית.

אז מה עושים? דבר ראשון, לומדים. באופן אישי אני קורא המון המון המון המון המון בלוגים, פורומים ודברים אחרים, בעיקר באנגלית (סורי, עם כל כמה שאני אוהב ומעריך את האתר הזה, התפיסה בו של חלק ניכר היא מאוד מסויימת). יש טונות של בלוגים מעניינים והמון פורומים בהם אנשים מספרים על חייהם, מדברים וכד'. מאוד ממליץ על fetlife, בו יש פורום בכל נושא שתרצה. אני חושב שהלימוד העצמי עוזר להבין מה אני רוצה, מה אני אוהב, איך אני מגדיר את הבדסמ עבורי, וכד'.
דבר שני, אין לי ספק שההבנה שבדסמ, על צורותיו השונות, מושך אותך יכולה להיות מבהילה מאוד. אני מאוד ממליץ על טיפול, לא כדי "להמיר" אלא כדי לדעת לקבל את עצמך. אני אישית עברתי טיפולים, אשר התחילו בכלל בגלל דברים אחרים, אך התובנות בהם גרמו לי להתהליך של הכרה עצמית. היום לא הכל מושלם אבל אני יודע לסלוח לעצמי ולקבל את עצמי.
אשמח לעזור עוד, במידה ותרצה icon_smile.gif
בהצלחה במסע.
מלישס​(סדיסטית)
לפני שנה • 10 בפבר׳ 2023

Re: המרה לוניליות

מלישס​(סדיסטית) • 10 בפבר׳ 2023
lobar כתב/ה:
יש דבר כזה? מכירים כאלו שהיו בדסמים והפכו להיות וניליים ברמה שזה כבר לא מושך אותם?
פשוט מרגיש שהבדסמ הורס לי הכל בחיים

אם אתה מרגיש שזה הורס לך את החיים,
תעזוב את הבידיסמ.
כל דבר שגורם להרס עצמי הוא לא דבר טוב.
אצה יכול גם לקחת הפסקה לזמן לא מוגבל,
לראות איך אתה בלי זה.
הרבה עושים הפסקות .
ויש הרבה שגילו שההפסקות האלו טובות להם,
והם מפסיקים לחלוטין.
Agate
לפני שנה • 10 בפבר׳ 2023
Agate • 10 בפבר׳ 2023
מה בעינייך הורס לך?
האם אתה עושה דברים שפוגעים בך (פיסית או נפשית)? שמחבלים בהתנהלות של היומיום?
או שההתנהגות ,שהיא תופעת לוואי של התמכרות, מעכבת אותך, מתסכלת ופוגמת בדרך להצלחות מסויימות שאתה מתכנן?
תנסה להביט על עצמך ולהבין מה השורש של הקושי (וגם ממליצה על טיפול כמו שכתבו). לא חושבת שתוכל לוותר על המיניות שלך, אלא ללמוד איך להתנהל נכון. איך להתמודד עם ההתמכרות או ההרס העצמי (אלה דברים שונים).
E Boy​(נשלט)
לפני שנה • 10 בפבר׳ 2023
E Boy​(נשלט) • 10 בפבר׳ 2023
זה תלוי - כמה עמוק השליטה והבדסמ טבועים בך?

האם זאת המנה העיקרית שלך, התוספת, או התבלין?

אני לא מאמין שאם אתה אוהב ונהנה מבדסמ אתה תוכל פשוט להפסיק להנות ממנו יום אחד.
אני כן מאמין אבל שבדסמ ושליטה הם רק חלק מהמטריה הרחבה של מיניות - ושעם הזמן ועבודה עצמית (ובעיקר עבודה זוגית) אפשרי ללמוד להינות גם מהמגוון הרחב של המיניות שהוא לא בדסמ - ואז המקום של הבדסמ בחיים יורד - עד לרמה שאפשר גם בלעדיו.

הלכתי פעם לטיפול מיני אצל מטפל שמתמחה הבדסמ -וזה מה שאמר לי:
יש דברים כמו פטישים חזקים, כמו פטיש לרגליים (שלמי שיש יודע כמה זה מרכזי וחזק המיניות שלו) שתמיד ישארו וישארו חזקים - אבל הם לא בהכרח יתקשרו לשליטה ובדסמ באופן חזק כמו שהיו. ויש פנטזיות שייחלשו.

ויש עוד דבר חשוב בהקשר הזה - והוא - שמים גנובים ימתקו; הפנטזיות הלא ממומשות הן הכי חזקות. אנשים שהתנסו והגשימו כבר את הפנטזיות שלהם נוטים להיות הרבה יותר 'שבעים' מהבדסמ והרבה פחות חייבים אותו בחיים
E Boy​(נשלט)
לפני שנה • 10 בפבר׳ 2023

E Boy​(נשלט) • 10 בפבר׳ 2023
מלישס כתב/ה:
lobar כתב/ה:
יש דבר כזה? מכירים כאלו שהיו בדסמים והפכו להיות וניליים ברמה שזה כבר לא מושך אותם?

תעזוב את הבידיסמ.
לראות איך אתה בלי זה.
הרבה עושים הפסקות .
והם מפסיקים לחלוטין.

מממ זה לא כזה פשוט. מי שזאת המיניות שלו מגיל קטן מפתח פיקסציה - ואז כל הפנטזיות שלו הן סביב שליטה ובדסמ.

אני הייתי כזה - ברמה שלא ידעתי איך נהנים מסקס רגיל עד גיל יחסית מאוחר בחיים
מלישס​(סדיסטית)
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023

מלישס​(סדיסטית) • 11 בפבר׳ 2023
EmeraldBoy כתב/ה:
מלישס כתב/ה:
lobar כתב/ה:

תעזוב את הבידיסמ.
לראות איך אתה בלי זה.
הרבה עושים הפסקות .
והם מפסיקים לחלוטין.

מממ זה לא כזה פשוט. מי שזאת המיניות שלו מגיל קטן מפתח פיקסציה - ואז כל הפנטזיות שלו הן סביב שליטה ובדסמ.

אני הייתי כזה - ברמה שלא ידעתי איך נהנים מסקס רגיל עד גיל יחסית מאוחר בחיים

נכון זה בהחלט לא פשוט. לכן הצעתי לקחת הפסקה,
ובזמן הזה לראות איך הוא מרגיש בהפסקה.
אני בעצמי לקחתי הפסקה של כמעט 3 שנים,
ובהפסקה הזו הבנתי כמה זה בוער לי בנשמה,
וכרגע אני לא יכולה בלי זה..ולכן חזרתי.
הפסקות האלו טובות.
זה רגע לקחת פסק זמן ולעשות חשבון נפש עם עצמך .
בשקט באות כל התשובות...