ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רעיון לעונש - כתיבת שורות

הקנדי​(נשלט)
לפני שנה • 9 בפבר׳ 2023

רעיון לעונש - כתיבת שורות

הקנדי​(נשלט) • 9 בפבר׳ 2023
שלום לכולם,
יש עונש אחד שלא מרבים לדבר עליו - כתיבת שורות. הכוונה לכך שהשולטת (לרוב) נותנת לנשלט (לרוב) עונש על מנת לתקן התנהגות מסויימת: לכתוב X שורות של משפט אשר היא מחליטה עליו. יש לא מעט דיונים על כך בFETLIFE ותמונות של דפים אשר נשלטים כתבו, עם שורות יפות וישרות. כמובן שיש על כך המון ווריאציות שאפשר לשחק איתן, לפי מידת היצירתיות של השולטת. המטרה היא להכניס מנטרה מסויימת לראשו של הנשלט.
אתר אחד שמאפשר לעשות את זה בצורה מקוונת הוא https://writeforme.org. שולטת יכולה להכניס לשם שורה, לכתוב כמה פעמים הנשלט צריך לחזור עליה, לשתול מסרים שיקפצו למסך שלו תוך כדי כתיבה וכד'. כל טעות בהקלדה מחייבת את הנשלט להתחיל מחדש את השורה (ניתן לקבוע שכל טעות תוסיף למספר השורות שאליו להקליד, זה ממש אכזרי!). לרוב הנשלטים משימה של הקלדת 20-40 שורות תיקח בערך 15-30 דקות.
החוויה של הנשלט היא שהוא חייב להתרכז בכל אות שהוא מקליד. זה סופר מרכז וסופר מהפנט, מרגיע מאוד, ממוקד מאוד ויחד עם זאת מאוד מתסכל בכל טעות. ו..... זה ממש ממכר!
אני מניח שזה לא מתאים לכל נשלט ולכל מערכת יחסים, אבל למי שכן, אני ממש ממליץ לנסות את זה. וכן, זה עובד גם בעברית.
אשמח להסביר לכל מי שרוצה ללמוד ולהבין icon_smile.gif

(ברור לי שיהיו כאן התיחסויות ציניות לכך, וחבל)
    התגובה האהובה בשרשור
Menta​(שולטת)
לפני שנה • 9 בפבר׳ 2023
Menta​(שולטת) • 9 בפבר׳ 2023
בדיוק יצא לי לחשוב על זה השבוע. בגרסת הלואו טק.
לתת לנשלט לכתוב את המשפט "הייעוד שלי הוא לשרת, לציית ולענג" מאה פעם. נראה לי שהן הכתיבה והן הקריאה של דף כזה מחרמנת בטירוף.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 9 בפבר׳ 2023
Menta כתב/ה:
לתת לנשלט לכתוב את המשפט "הייעוד שלי הוא לשרת, לציית ולענג" מאה פעם. נראה לי שהן הכתיבה והן הקריאה של דף כזה מחרמנת בטירוף.

גם אני חושבת ככה. לגמרי.

(אמא שלי עבדה בבית ספר כלשהו כשהייתה צעירה. ויום אחד נכנסה לחדר מורים וישב שם ילד שבהנאה מרובה ועם חיוך שירבט משהו על הדף. ״המורה יוסי בן ז*נה״. מסתבר שהוא ריסס את המשפט על דלת כיתתו ואחת המורות הכריחה אותו לכתוב את זה 100 פעמים כעונש).
Kitty frank
לפני שנה • 9 בפבר׳ 2023
Kitty frank • 9 בפבר׳ 2023
ולא לשכוח לשאוב השראה מהמקורות

https://youtu.be/DdqXT9k-050
Lord Lev​(שולט){לב פועם}
לפני שנה • 9 בפבר׳ 2023
Lord Lev​(שולט){לב פועם} • 9 בפבר׳ 2023
Menta כתב/ה:

אהבתי
BlueBear
לפני שנה • 9 בפבר׳ 2023
BlueBear • 9 בפבר׳ 2023
אני אולדסקול.
מחברת ועט ואסור שיהיה תיקון/קישקוש/מחיקה
--Nir--
לפני שנה • 10 בפבר׳ 2023
--Nir-- • 10 בפבר׳ 2023
זה יצירתי ומעולה