שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה היו הדרכים הגי גרועות שבהן התחילו אתכן?

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 21 בפבר׳ 2023
רוב האנשים שמסתובבים עם גז פלפל לא יודעים להשתמש בגז פלפל, אז אני לא יודע איך להתייחס לטענות שלך. יש דברים שחשוב לשים לב אליהם, כמו כמות הפעמים שאת לוחצת על הגז (צריך לקחת הפסקות), לשים לב לכיוון הרוח ושהגז לא יעוף על הבחור/ה שמשתמש/ת במכשיר (בעיה נפוצה), לוודא שיש מרחק סביר ביניכם, שאת מוציאה את הבקבוק של הגז כשהוא בהיכון ולא להתחיל להתעסק איתו שעה כשהוא כבר בחוץ...
תלונות על גז פלפל מאנשים שלא יודעים להשתמש בו זה דבר נפוץ.
בכל מקרה, אני לא יודע מה הניסיון של אותן נשים. כאחד שהיה גר בשכונות גרועות יותר ופחות וניצל לא מעט פעמים מעימותים טיפשיים, לי זה עבד מצוין. ויש לי בכלל גוף גדול ואני חזק פיזית, זה פשוט לא הסטייל שלי ללכת ולדפוק לאדם מכות ברחוב, ואין סיבה לעשות את זה כי הגז באמת עושה עבודה טובה, רק צריך לדעת להשתמש בו, זה לא כזה קשה. נשק חם לא יתנו לך בארץ ובנתיים זאת באמת אחלה אופציה, לפחות מהניסיון שלי.

אגב, גם אם זה ישמש את התוקף, לא באמת ישתנה משהו. גז פלפל לא משאיר נזקים לטווח ארוך, הוא פשוט דופק אותך רצינית לטווח קצר מאוד (עניין של כמה דקות). אם גבר רוצה לגעת באישה, הוא יוכל לעשות את זה עם או בלי גז פלפל. כפי שאמרתי, זה אחלה equalizer. אולי הוא לא מושלם, אבל להתמודד עם גבר עם ידיים ורגליים כאישה זאת בדר"כ אופציה פחות יעילה. אני משתמש בו על גברים שחלשים ממני פיזית, זה באמת מאוד נוח כשלומדים איך להשתמש בו.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי פבר' 21, 2023 11:17 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
זוג פלוס​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2023
זה לא היה הכי גרוע.
זה היה הכי קריפי אבר.

זה היה מזמן, עוד בימים שנסעתי באוטובוס לעבודה.
יוצאת עם האוטובוס הראשון ב 5:30 בבוקר.
והוא, מבוגר ממני ב 20 שנה, שבדיעבד הסתבר שממש לא היה צריך, היה גם הוא קם מוקדם ועולה איתי יחד לאוטובוס יורד איתי בתחנה ומחכה יחד איתי עד שעליתי לאוטובוס אחר.
אני לתומי, חשבתי שהוא בכלל ממשיך ליעד אחר עד שאחרי חודשיים לערך הוא פנה אליי והצהיר על אהבתו אליי.
אחרי שהסברתי לו שזה לא הדדי, חשבתי שזה ייפסק.
אבל לא. הוא המשיך ככה עוד חודש.
זה נגמר במכות אחרי שהוא ניסה לכפות עצמו ולנשק אותי בכח.

נצחון בנוקאאוט לזוגית. 👊
Miss X​(שולטת)
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
Miss X​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2023
Reina N כתב/ה:
אלופה! אחלה שרשור..

ובכן היו מספר הזיות לאורך השנים אצלי..
אבל הטופ זה מישהו שלא ירד ממני כל הערב סרב להבין מה זה לא מעוניינת, נכנס לי למונית בסיום הערב ואמר לנהג שאנחנו יחד 5 שנים ואנחנו בויכוח,
מה שגרם לנהג לא להאמין לי כשביקשתי שלא יסע 🤷‍♀️
ירדתי מהמונית התחלתי לרוץ (בכל זאת זר שלא מבין לא) והוא רץ אחריי וצועק ״אני לא אנס מבטיח רק רוצה הזדמנות לדבר איתך״
מיותר לציין שלא עצרתי..🤷‍♀️

וואוו, זה פשוט מפחיד! הבן אדם לא יודע גבול.
Reina N​(שולטת)
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
Reina N​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2023
Menta כתב/ה:
מישהו אמר לי בפאב שאני נראית כמו מכשפה עם שיער קש. והתכוון להחמיא לי. לא בקטע של מאפ"י ו-negging. ארוע קבוע ששנינו פקדנו מדי חודש, והיינו מיודדים.

צחקתי בקול!😂😂😂😂
Reina N​(שולטת)
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
Reina N​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2023
Miss X כתב/ה:
Reina N כתב/ה:
אלופה! אחלה שרשור..

ובכן היו מספר הזיות לאורך השנים אצלי..
אבל הטופ זה מישהו שלא ירד ממני כל הערב סרב להבין מה זה לא מעוניינת, נכנס לי למונית בסיום הערב ואמר לנהג שאנחנו יחד 5 שנים ואנחנו בויכוח,
מה שגרם לנהג לא להאמין לי כשביקשתי שלא יסע 🤷‍♀️
ירדתי מהמונית התחלתי לרוץ (בכל זאת זר שלא מבין לא) והוא רץ אחריי וצועק ״אני לא אנס מבטיח רק רוצה הזדמנות לדבר איתך״
מיותר לציין שלא עצרתי..🤷‍♀️

וואוו, זה פשוט מפחיד! הבן אדם לא יודע גבול.

כן זה היה מטריד כל הערב אבל זה בהחלט היה שיא!
כבר ראיתי איך מוצאים את הגופה שלי או משהו יום אחרי..

והנהג מונית שפשוט לא האמין לי כזה חוצפן! ליטרלי אמרתי לו שלא יוריד אותו איתי כי אני חוששת לא להאמין!
VDom​(שולטת)
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
VDom​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2023
הוא ניסה להתחיל איתי בווטסאפ מאיזו קבוצה שהייתי בה. כשאמרתי לו שאני לא מעוניינת, התחילו להגיע קללות, איומים, הוצאת תמונות מהפייסבוק שלי תוך איום שהוא "יודע איפה אני גרה" ופרסום תמונה שלי בקבוצות עם כיתוב משפיל. אז החלטתי לא לוותר. והגשתי תלונה. וזהו. זו הדרך הבאמת הכי גרועה שראיתי בחיי חחח
FoxyBoxy
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
FoxyBoxy • 21 בפבר׳ 2023
הנה אחד נוסטלגי שלי

התחיל איתי בפייסבוק
שם אמרתי לא
היה שולח לי תמונות שלו שממש אבל ממש לא ביקשתי..
ואז התחיל ללכת למסיבות שאני הלכתי אליהן.
ופשוט היה עוקב אחריי שם בשקט
נגיד אם קמתי והלכתי לשבת איפשהו, מטר ממני הוא היה מתיישב ובוהה באוויר.
ואז נגיד היה עושה לי סופר לייק בטינדר כשהוא ליד, או מחכה ליד היציאה מהשירותים, שולח הודעות בפייסבוק בזמן המסיבה, מלא דברים כדי שפשוט אשים לב, למרות שאמרתי יותר מפעם אחת לא.
באיזשהו שלב הפסקתי להגיע, לא בגללו, והתעלמתי ממנו בפייסבוק, מתישהו גילה שאני באיזה קבוצת סאדו, כשעוד היה אפשר להעלות תמונות זימה בפייסבוק בקבוצות סגורות, והתחיל להגיד לי שאם לא אתן לו צ'אנס הוא ישלח תמונות שלי לאמא שלי.
אמרתי לו שישלח, את הדילדו שלי ואת התלבושת כלב היא כבר מצאה, יותר מביך מזה אי אפשר לעשות לי עדיין.
מאז גם אני וגם אמא סגרנו את הפייסבוקים שלנו (כי פייסבוק זה רעל) ולא שמעתי ממנו מאז.
והאגדה מספרת שהוא מחפש אותי עד היום
*כינור מנגן מנגינה עצובה ברקע*

.
רגע
דרך קרינג'ית שבה אני התחלתי עם מישהי 3:
אמרתי לה "היי, אני אגיד את האמת, אני קצת בלחץ, אין לי מושג איך מתחילים עם אנשים, אבל את יפה, אפשר להעמיד פנים שאמרתי משהו ממש מוצלח?"
זה עבד חצי כוח חחח
*כינור מנגן מנגינה עצובה באגרסיביות ברקע*
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 22 בפבר׳ 2023
Bluecollar​(שולטת) • 22 בפבר׳ 2023
כשאשכרבה נשלט שלי מחובר אלי בשרשרת להציע לרדת לי
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 23 בפבר׳ 2023
זוג פלוס​(שולטת) • 23 בפבר׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
ההודעה הראשונה של מישהו "חשבתי שאת לסבית"

חשב חשב...ולא הפריע לו לבדוק אופציות 😂