שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אורגזמה הרוסה

bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 24 בפבר׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 24 בפבר׳ 2023
GLINDA כתב/ה:
אני אוהבת לאונן לנשלט שלי, ואוהבת מאוד אדג'ינג ואורגזמות הרוסות. חלק גדול מהעונג שם הוא סבל גדול, וקשה לי להבין איך זה לא מרגש. בכל מקרה מניסיוני, לעשות אדג'ינג עד שנשרף לו המוח, ואז לאונן לאט וקבוע רק בבסיס הזין. לא להשתמש בזין כבוכנה. ברגע שיש עליית זרע בבסיס הזין עוזבים.
שתי יתרונות עיקריים באורגזמה הרוסה:
הראשון, שזה מוריד לחץ אשכים מדי פעם במניעה, בלי להביא את הניתוק לאחר מכן. אני מתכוונת שזה סוג של חליבה שלא מייצר סיפוק מיני או פורקן, וזה טוב להמשך המניעה.
השני: הנזקקות מחמירה, למרות שפיכת הזרע, והמוח הגברי שבדרך כלל עובד במנגנון גמירה רפיון גמירה, הופך להיות מוח של כלבה נזקקת.
וזה מתוק ממש.

תאור ממש מדוייק.
ואוסיף. זה חשוב גם בריאותית לגבר. אי התרוקנות יכולה להעלות סיכוי לסרטן ערמונית אשכים.
לכן אורגזמה ארוסה היא חלק מהנוהל במשחקי מניעה בדרך כלל.
Menta​(שולטת)
לפני שנה • 24 בפבר׳ 2023
Menta​(שולטת) • 24 בפבר׳ 2023
bondman כתב/ה:
Menta כתב/ה:
DomEmperor כתב/ה:
טוב, אני חייב להתערב בנקודה הזו icon_smile.gif
זה ללא ספק אחד השרשורים המוצלחים של הזמן האחרון אבל אני חושב שרצוי לעשות רגע של סדר.
ואם כבר מניעת אורגזמה ולחלופין אדג'ינג לגברים ונשים זה אחד מתומי העניין הכי גדולים שלי.

כדי שגבר יגיע לאורגזמה יש צורך ממשי במגע, לפעמים אינטנסיבי בזמן השפיכה.
דמי את האיבר לבוכנה שהתפקיד שלה להזרים את הנוזל החוצה, אם את מסייעת לפעולה כשהוא יוצא את בעצם יוצרת מצב שבו נוזל הזרע יוצא בלחץ, בעוצמה ולכן נוצר גירוי אדיר.
מצד שני, אם דווקא בזמן השפיכה את מונעת מגע, אז השפיכה לא נעשית בעוצמה אלא בדליפה איטית. התוצאה הפשוטה היא שהגירוי וההנאה יורדים עד נעלמים.
גרוע מזה - בזמן השפיכה תחושת הגירוי העצבי באיבר בשיא של רגישות למגע ולכן המגע באותו זמן מעצים אורגזמה ואחריו, כשהגירוי בשיא המשך מגע הופך לעינוי ממש. מצד שני מניעת המגע משאירה את הצורך הזה ללא מענה.

לכן - כדי להרוס אורגזמה לגבר בצורה יעילה צריך לאפשר מגע ובשפע לכל חלקי האיבר (אשכים, גוף האיבר והכיפה) במהלך בניית השפיכה, וכשהשפיכה מגיעה למנוע מגע לחלוטין. התוצאה תהיה שפיכה ללא גירוי וכתוצאה אכזבה אדירה. מדהים עד כמה מגע באותן שניות יכול להעיף לגבהים או לרסק.

אדג'ינג מצד שני בנוי על עיקרון אחר לחלוטין והוא לא מניעת מגע בזמן השפיכה אלא מניעת השפיכה לחלוטין.
בכל פעם בה גבר מגיע ל"כמעט" סף הגירוי גדל בין היתר בגלל הלחץ של נוזל הזרע בצנרת המובילה.
אם את משאירה גבר ללא שפיכה, בטח אחרי כמה פעמים בהן הגיע קרוב, את יוצרת לא רק אכזבה אלא גם כאב ממשי כתוצאה מהלחץ שהצטבר, מה שמכונה "ביצים כחולות" וזה כאב שיוותר איתו גם למשך שעות קדימה, תלוי באינטנסיביות.

על הדרך, אם את במקרה רוצה דווקא לאפשר לגבר אורגזמה איכותית במיוחד הדרך היא להשתמש בשני העקרונות האלה הפוך - ליצור גירוי גדול ככל האפשר דרך מספר פעמים של אדג'ינג וככה גם את הלחץ הגדול ביותר האפשרי ואז לאפשר שחרור עם מקסימום מגע כשהגירוי העצבי בשיא וגם הלחץ של הנוזל בצנרת. מבטיח לך שהוא יעוף.

לגבי השאלה הגדולה של "מי נוגע" - אני חושב שפספסתם את העיקר. לאונן זה נחמד אבל הגוף שלנו לא יוצר גירוי עצבי משמעותי ממגע עצמי, זה לא עובד ככה ולא סתם. גירוי עצבי משמעותי נוצר ממגע של אחר.
ולכן, בדיוק כמה שתבני גירוי איכותי יותר (ובטח שלאורך יותר זמן) ככה המניעה של הסיום בסוף תהיה מתסכלת וכואבת יותר.
במצב הזה אין שום סיבה לאפשר לנשלט לגעת בעצמו, הוא ייצור פחות גירוי, יהיה בשליטה על הסיטואציה ובסוף כשתמנעי בגלל שלא יצרת יותר גירוי גם האכזבה תהיה פחותה.

ראשית, תודה על התגובה המושקעת.
אולי כי אתה שולט, בעיניך העיקר הוא לא מי נוגע. מבחינתי כשולטת, הזין של הנשלט והנשלט עצמו הם לא העיקר. העיקר הוא איך למקסם את העונג שלי, ולאונן למישהו לא מענג אותי. ודאי לא לאונן לו עד לגמירה או כמעט גמירה.

יכול להיות שאם תאונני לגבר שלא גמר שבועיים זה יהיה שונה?
קודם כל תוכלי להביא אותו מהר מאוד לכל מצב שתרצי ודבר שני כל אלפית מילימטר שהיד שלך תזוז הגוף שלו ירקוד בהתאם.
שווה לבדוק.
icon_smile.gif

זו עדיין עבודה, וקשה, ועדיין משהו שיותר מדי דומה למה שרואים במיינסטרים. תעשי לי, תאונני לי.
אם לא מעורב פה עונג פיזי שלי, אבל שלו כן מעורב, זה לא יקרה.
אם אצבוט לו פטמה חזק או אצליף בו, זה שונה. אין פה עונג פיזי שלי, אבל שווה להשקיע כי הוא סובל.
אם הוא מענג אותי, יקרה.
אם אני נהנית מהמגע בו פיזית, יקרה. נעים לי ללקק צוואר.
לאונו למישהו זה לא נעים לי וכיף לי. ההרגשה שהוא מגיב לכל ניע לא מספיקה לי. וזה באמת קרוב מדי לסקס ונילי שבו גברים מצפים שהאישה תגמיר אותם.
GIJOE​(נשלט)
לפני שנה • 24 בפבר׳ 2023

גם כאשר הוא מאונן וגם כאשר את מאוננת לעבד. לדעתי ההבדל הוא ב

GIJOE​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2023
Menta כתב/ה:
Erykah כתב/ה:
מהניסיון שלי זה רק עם היכרות.
אני אחרי שהכרתי פרטנרים ואת הגוף שלהם מספיק,
הייתי יודעת לזהות את הרגע שלפני הגמירה.
אצל חלק יש ממש שינוי פיזיולוגי מורגש (תנועה, התנפחות, כאלה), אצל חלק זה בנשימות.
פשוט קשב. זה מה שעבד לי.
עוקבת פה כי מעניין אם יהיו טיפים טכניים icon_smile.gif

זה עובד רק כשהאישה מאוננת לגבר או גם כשהוא מאונן לעצמו?
Ilan 787​(שולט)
לפני שנה • 25 בפבר׳ 2023
Ilan 787​(שולט) • 25 בפבר׳ 2023
היתרון באורגזמה הרוסה הוא היכולת של הגבר לחוות עוד ועוד מהן באותו פרק זמן (כלומר בלי צורך לנוח/לישון בין אורגזמה אחת לשניה).
למעשה, ככול שהגבר חווה יותר אורגזמות הרוסות, כך הוא רוצה יותר לגמור.
מה שכתב Boy Toy נכון כשיטה לאורגזמה הרוסה אחת, אבל פחות יעיל למטרה שכתבתי למעלה.

בתור מי שזכה לפרטנרית שרצתה ללמוד ולמדה איך לעשות את זה נכון, מה שכתבה Erykah הוא נכון.
ע"י תקשורת ניתן ללמוד איך לעשות את זה וזו חוויה מדהימה לשני בני הזוג.
למעשה, זה הכי קרוב למולטי אורגזמה שגבר יכול לחוות.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 25 בפבר׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 25 בפבר׳ 2023
הרסו לי והרסתי לעצמי לא מעט אורגזמות.
והחוויה שלי מעט שונה.
( אני מדבר על הריסת אורגזמה קלאסית ולא של מעיכת ביצים קרח וכדומה )

קודם כל יש בזה הנאה. נכון שלא כמו אורגזמה רגילה ומלאה אבל יש בכל אופן אורגזמה קטנטנה.
דבר שני יש יתרון גדול שאתה שופך ולא מפסיק את מעגל הדופמין, ולכן ממשיך להיות אנרגטי, וזקוף.

וכמו שאמרתי ההיבט הבריאותי.
משרת אישי נחמד
לפני שנה • 25 בפבר׳ 2023
משרת אישי נחמד • 25 בפבר׳ 2023
זו דרך מצויינת לגרום לנשלט להבין שאין לו אפשרות להנות מהדבר האמיתי ללא אישור.
מתסכל ומחרמן כאחד ומשאיר דרוך ומבויית לצרכי הבעלים. אני עושה זאת לעצמי כשיש שולטת שאני בקשר אתה גם מבלי שדרשה.
הייתה פעם שפשוט נשארתי צמוד לסוליות כפות רגליה לאחר 4 שבועות ללא גמירה ואז פשוט הזרע עולה ויוצא בטיפטוף מתסכל.
למען הסר ספק, 2-3 הפליטות הראשונות הן העיקר ברגע שהן מרודדות אז העינוי מוחשי.
נשמהשלעבד
לפני שנה • 25 בפבר׳ 2023
נשמהשלעבד • 25 בפבר׳ 2023
לפני הגמירה יש נוזל מעט שקוף שיוצא, זה הרגע לעצור.
night wing
לפני שנה • 11 באפר׳ 2023
night wing • 11 באפר׳ 2023
Menta כתב/ה:
Boy Toy כתב/ה:
להבדיל מלהמשיך לעשות לגבר ביד או שהוא ממשיך לעשות בעצמו. זה בעצם הרגע שיש בו את העונג הכי גדול

חשבתי שההנאה היא מעצם ההתרוקנות. השלוש שניות האלה באמת כאלה קריטיות?

כן בהחלט זה בערך החלק הכי קריטי