שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך אתם מזהים מתחזים?

ivy​(נשלטת)
לפני שנה • 23 בפבר׳ 2023
ivy​(נשלטת) • 23 בפבר׳ 2023
DomEmperor כתב/ה:
אני פשוט מזמין להיכרות כמו פעם - בשיחה מחוייכת על כוס קפה
מי שסתם עושה הצגות לא תגיע

למה שמישהי תגיע לקפה על ההתחלה? זה בכלל לא מעיד
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 23 בפבר׳ 2023
DomEmperor כתב/ה:

יש פה אנשים שיש להם מה להפסיד: קריירה, משפחה, סטטוס. הם לא יכולים להרשות לעצמם לקבוע עם כל מי ששולח להם הודעה לקפה. בהתחלה מתקיימת שיחה וירטואלית ובדיקת התאמה. זה השלב בו אנשים מבזבזים את זמנם על מתחזים ואח״כ מרגישים מאוד מאוד מרומים.

אני רק מדמיינת אותי נפגשת לקפה עם כל מי ששלח לי הודעה. הייתי מתה מהרעלת קפאין.
מאלף פיות​(שולט)
לפני שנה • 23 בפבר׳ 2023
מאלף פיות​(שולט) • 23 בפבר׳ 2023
Ivy poison כתב/ה:
DomEmperor כתב/ה:

לא על ההתחלה, אין שום דבר רע בשיחת היכרות והתאמה בהתכתבות.
אבל לדעתי אי אפשר להבין כימיה, או תקשורת בלי להסתכל בעיניים. תקראי לי מיושן.
ולכן אם יש עניין, אני מעדיף שיחה של שעה בבית קפה נחמד על פני התכתבות של שבועיים.
היא גם עוזרת לסנן את המתחזים וגם מאפשרת לשני הצדדים להבין משיכה, כימיה ועניין בצורה יעילה הרבה יותר.

ויכוח אחר לגמרי הוא מי משלם על הקפה בסוף.
היה לפני כמה שנים שרשור מדהים של שולטות בכלוב שבו המסקנה היפה הייתה שעצם העובדה שהן משלמות את החשבון יוצר יותר תחושת שליטה מכל דבר אחר.
ivy​(נשלטת)
לפני שנה • 23 בפבר׳ 2023
ivy​(נשלטת) • 23 בפבר׳ 2023
DomEmperor כתב/ה:
Ivy poison כתב/ה:
DomEmperor כתב/ה:

לא על ההתחלה, אין שום דבר רע בשיחת היכרות והתאמה בהתכתבות.
אבל לדעתי אי אפשר להבין כימיה, או תקשורת בלי להסתכל בעיניים. תקראי לי מיושן.
ולכן אם יש עניין, אני מעדיף שיחה של שעה בבית קפה נחמד על פני התכתבות של שבועיים.
היא גם עוזרת לסנן את המתחזים וגם מאפשרת לשני הצדדים להבין משיכה, כימיה ועניין בצורה יעילה הרבה יותר.

ויכוח אחר לגמרי הוא מי משלם על הקפה בסוף.
היה לפני כמה שנים שרשור מדהים של שולטות בכלוב שבו המסקנה היפה הייתה שעצם העובדה שהן משלמות את החשבון יוצר יותר תחושת שליטה מכל דבר אחר.

אני חושבת בדיוק ההפך - אני יודעת לזהות היטב אם קיימת כימיה עוד בשלב השיחה הווירטואלית, ואפילו מהר מאוד, וכשלא [כמו ברוב המקרים] אין טעם לקפה ההיכרות הזה. אבל היי, מישהו לפחות חסך 15 ש״ח!
כדי שיווצר עניין מלכתחילה, לקפה ובכלל, צריך לקרות משהו לפני. לא נראה לי הגיוני לבזבז זמן ואנרגיה במפגש עם כל אחד שהיה לי או לו עניין.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 24 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 24 בפבר׳ 2023
וואי, כל כך.
לדעתי כימיה זה דבר שמרגישים בהתחלה. לא הרגשת? לא קיים.
מתחלפת ומתחלף{זוג}
לפני שנה • 26 בפבר׳ 2023
מתחלפת ומתחלף{זוג} • 26 בפבר׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
וואי, כל כך.
לדעתי כימיה זה דבר שמרגישים בהתחלה. לא הרגשת? לא קיים.

אני מסכים. אנחנו נוהגים לנהל שיח שהוא סביב הנושאים שמרכיבים את אורח חיינו. בגלל שאורח החיים שלנו מיוחד ואנחנו לא מסתירים אותו מהציבור (שרוצה לשאול ולדעת), מי שמוביל את השיחה למקומות שלא קשורים למי שאנחנו מבטא מעבר לכישורים חברתיים לקויים גם חוסר התאמה ספציפי מול מה שאנחנו שואפים להגשים, שזה משהו שקורה במציאות ולא מאחורי מסך.
עפרון​(נשלט)
לפני שנה • 26 בפבר׳ 2023
עפרון​(נשלט) • 26 בפבר׳ 2023
מניסיון שלי, מתחזים נוטים לוותר על שלב ההיכרות.
הם עובדים בשיטת מצליח.

אני מנסה לבדוק האם הפונה מכירה דברים שכתבתי בבלוג. לפעמים מישהי פונה ואני רואה לפי מספר הצפיות שאין סיכוי שהיא אפילו רפרפה על הבלוג.
לפעמים מדובר במישהי שמנסה לגרום לך לחשוף פרטים (היא תבקש בשלב מוקדם יחסית תמונות מביכות), ולרוב מדובר בגברים מתחזים מאונני מקלדת.

למדתי שצריך לדרוש בשלב מוקדם יחסית לפחות שיחת טלפון אחת.
הם מתנדפים די מהר אחרי הבקשה.
סווריןן
לפני שנה • 28 בפבר׳ 2023

ומה לגבי

סווריןן • 28 בפבר׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
הבנתי מכלובי שבחורות בנות 24 בכלוב הן בדר"כ גברים. מן כלל אצבע שהוא נתן.

גברים בני שבעים וחמש?
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנה • 28 בפבר׳ 2023
ענןקטן​(נשלט) • 28 בפבר׳ 2023
עם הזמן מפתחים חוש לזה, למרות שאני חושב שאני די טוב בלזהות מתחזים כבר יצא גם לי ליפול חזק...

לרוב זה די פשוט לזהות (מקווה שאני לא תוקע כאן גול עצמי ונותן למתחזים שיעורי בהתחזות...):
אנשים שנרתעים משיחות עם עומק או כאלו שישר אחרי "היי" דורשים פרטים מזהים או תמונות.

שיחות שהם מאוד חד צדדיות, כלומר שואלים הרבה שאלות אך לא מוכנים למסור פרטים מהצד שלהם או מוסרים מידע מאוד מעורפל.

כל מי שמבקש תיאור מאוד גרפי של דברים בלי סיבה.

מי שפונה אליך ושואל שאלות שיש עליהן תשובות ברורות בפרופיל.

אנשים שסותרים מידע שיש להם בפרופיל.
Dark Wolf
לפני שנה • 28 בפבר׳ 2023
Dark Wolf • 28 בפבר׳ 2023
ענןקטן כתב/ה:
עם הזמן מפתחים חוש לזה, למרות שאני חושב שאני די טוב בלזהות מתחזים כבר יצא גם לי ליפול חזק...

לרוב זה די פשוט לזהות (מקווה שאני לא תוקע כאן גול עצמי ונותן למתחזים שיעורי בהתחזות...):
אנשים שנרתעים משיחות עם עומק או כאלו שישר אחרי "היי" דורשים פרטים מזהים או תמונות.

שיחות שהם מאוד חד צדדיות, כלומר שואלים הרבה שאלות אך לא מוכנים למסור פרטים מהצד שלהם או מוסרים מידע מאוד מעורפל.

כל מי שמבקש תיאור מאוד גרפי של דברים בלי סיבה.

מי שפונה אליך ושואל שאלות שיש עליהן תשובות ברורות בפרופיל.

אנשים שסותרים מידע שיש להם בפרופיל.

אוסיף עוד משהו ואני מסכים איתך לגבי רוב הנקודות שהעלת, אין בעיה להחליף תמונות אבל זה צריך לבוא יחד עם השיחה ולא תוך שניה..