לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמונות פרופיל עם זין

Discipline
לפני שנה • 3 במרץ 2023
Discipline • 3 במרץ 2023
נשים ובטח אלו שכאן נמשכות לאינטיליגנציה, לדומיננטיות, לבגרות ולתוכן. הן צריכות מישהו חזק מנטלית שיהיה "יותר מהן". מישהו שיוכלו להסתכל עליו מלמטה , לציית לו ולהרגיש בבית. מישהו שמסוגל להפשיט אותן נפשית ולא רק פיזית. לראות אותן עמוק פנימה, על כל החולשות והשריטות. על כל החרדות והבדידות ועל כל הפנטזיות והמאווים. מישהו שלידו הן יכולות פשוט להיות הן, בלי מסכות ומגננות.
ואם על הדרך יש לו זין גדול ויפה זו תוספת מעולה.

מי ששם תמונה של זין משדר להן - אני צעיר, לא בוגר וזה הדבר העיקרי שיש לי יתרון בו.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 3 במרץ 2023
תלוי בזין 🤷‍♀️
אם הוא ממש מהמם ביופיו אז אולי זה ימשוך אותי. אבל בואו, רובם די רגילים.

תמונת זין בפרופיל זה די סביר לדעתי באתר שבו לא נהוג לשים תמונת פנים. באתר אחר הייתי חושבת שזה לא מכובד.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 3 במרץ 2023
shahafb כתב/ה:
שדיים וישבנים שונה מתמונה של כוס, אז לצורך ההשוואה אם בחורה תשים תמונה של כוס, זה לא יפריע לי😅
עלית על נקודה מעניינת, אצל נשים זה נתפס אחרת לגמרי, איזה עולם דפוק, או אני 😂

אף אחד אינו דפוק. כולם מושלמים. אתם שואפים להפרות, אנחנו שואפות למצוא להפריה מפרנס. שאריות מהתקופה בה עץ הדעת טוב ורע צמח בגינה. נדמה לי שזה מה שמשפיע על הפריזמה דרכה אנחנו בוררים ובוררות את כרטיסי הביקור שמגישה שלנו הסביבה.
השאלה האמיתית היא אם היית מביא את האישה שבפרופיל שלה מופיעה האנטומיה האינטימית שלה, לארוחת שישי אצל המשפחה שלך. כמו שכתבו כאן, מי שמציע את איברו הזקוף או את איברה הלח ככרטיס ביקור, קרוב לוודאי מכוון למפגש איברים ותו לא (והכלוב שטוף הזימה בול המקום למפגשים כאלה). מכיוון שכשחיפשתי, חיפשתי למפגש שכלל לא רק מיניות, האנטומיה התת-תחתונית עניינה אותי פחות ומי ששם אותה במקום ראשון נפסל.
בולבוליט
לפני שנה • 3 במרץ 2023
בולבוליט • 3 במרץ 2023
ברייה כתב/ה:
shahafb כתב/ה:
אם יתחיל איתכן גבר שמבחינת תוכן בפרופיל זה בול מה שחיפשתן, ותמונה ראשית דיק פיק😂
תמשיכו להיכרות?
אני לא 🫣😂

אבל… מה עם הנשים שתמונת הפרופיל שלהן שדיים וישבנים?
נה נה בננה. משום מה זה דווקא כן נתפס כמושך ולאף אחד לא יבוא לראש לשאול: אבל אם היא תתאים לך על-פי כל הפרמטרים, האם תפגש עם אחת שתמונת הפרופיל שלה זה ציצי?

אני לא בקיא, רק נותן את דעתי האישית.
גוף האישה הוא גוף הרבה יותר יפה, סקסי ובעיקר גם אסתטתי מאשר הגוף הגברי.
כמובן שאין צורך להוסיף את רמת המשיכה של הגברים לחזה הנשי שהוא בעצמו, איבר אסתטתי.
לכן אני חושב שתמונת פרופיל בעלת חזה נשי, מתקבלת יותר בקלות.

בנוגע לצד הגברי, מעולם לא הבנתי מה מדליק או מה גורם לגבר, לשלוח תמונה של האיבר שלו לאישה, בעיקר כאשר היא לא מבקשת.
הדברים שהם בין היתר המסקרנים ביותר, זה לדעת האם אי פעם גבר שלח תמונה של איבר המין לאישה, היא בתמורה, הוו..איזה איבר, אני רוצה אותו עכשיו!!.
כמה גברים באמת יצא להם מזה משהו, קשה לי להאמין שיש הרבה כאלה.

מצד שני, אני האחרון שיכול להעיד הבנה כלשהי על יחסי האישה והגבר.
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 3 במרץ 2023
זוג פלוס​(שולטת) • 3 במרץ 2023
אצלי זה יוצר דחייה, בטח לא משיכה.
אם אתה ישר מנופף בו בתמונת הפרופיל, בשבילי זו אינדיקציה של מה אתה באמת רוצה ומציע.
אני לא אומרת שזה רע או שאין מי שזה לא מדבר אליה.
אצלי זה לא עובד.
אם זה מה שאתה מוכר...לא מעוניינת.
יש הרבה דברים מעבר שחשובים לי.
נפסל על הסף.
shahafb
לפני שנה • 3 במרץ 2023
shahafb • 3 במרץ 2023
ברייה כתב/ה:
shahafb כתב/ה:
שדיים וישבנים שונה מתמונה של כוס, אז לצורך ההשוואה אם בחורה תשים תמונה של כוס, זה לא יפריע לי😅
עלית על נקודה מעניינת, אצל נשים זה נתפס אחרת לגמרי, איזה עולם דפוק, או אני 😂

אף אחד אינו דפוק. כולם מושלמים. אתם שואפים להפרות, אנחנו שואפות למצוא להפריה מפרנס. שאריות מהתקופה בה עץ הדעת טוב ורע צמח בגינה. נדמה לי שזה מה שמשפיע על הפריזמה דרכה אנחנו בוררים ובוררות את כרטיסי הביקור שמגישה שלנו הסביבה.
השאלה האמיתית היא אם היית מביא את האישה שבפרופיל שלה מופיעה האנטומיה האינטימית שלה, לארוחת שישי אצל המשפחה שלך. כמו שכתבו כאן, מי שמציע את איברו הזקוף או את איברה הלח ככרטיס ביקור, קרוב לוודאי מכוון למפגש איברים ותו לא (והכלוב שטוף הזימה בול המקום למפגשים כאלה). מכיוון שכשחיפשתי, חיפשתי למפגש שכלל לא רק מיניות, האנטומיה התת-תחתונית עניינה אותי פחות ומי ששם אותה במקום ראשון נפסל.

לא יכולת לתת תשובה ברורה יותר מזאת, מסכים לגמרי😇✅
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 3 במרץ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 3 במרץ 2023
לדעתי כל אחד יכול לשים בפרופיל שלו מה שהוא רוצה.
במיוחד עכשיו עם האפשרות לסמן תוכן מיני.

אבל באם המפרסם מחפש להרשים נשים, לא תיהיה לו הצלחה רבה.
זה יותר מקובל בתקשורת של גברים שמחפשים גברים ואני אישית חושב שאהנה מהתמונה.
Discipline
לפני שנה • 3 במרץ 2023
Discipline • 3 במרץ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
דיסיפלין בוא תסביר לי פסיכולוגיה של נשים 😂😂😂

רק גבר מצולק כמוני, שחווה ועשה הרבה נשים וטייל בתוך הנפש הקטנה, הפגיעה והרגישה שלהן יכול להסביר פסיכולוגיה של נשים.

אז לשלוח לך דיק פיק ?