סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חמישה דברים שצריך לדעת

טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 8 במרץ 2023

חמישה דברים שצריך לדעת

טלי35​(שולטת) • 8 במרץ 2023
ראיתי בפייסבוק והיה נראה לי ממש מתאים גם לכלוב

מה אתם אומרים?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0RNBaXvFz2hEWxjMEzSvCfV1dP6cSPXACC5Qj693TfGM1EGknpV1wBwiZCQ43U56ml&id=630581994&mibextid=Nif5oz
    התגובה האהובה בשרשור
strand
לפני שנה • 8 במרץ 2023
strand • 8 במרץ 2023
1) סוג של מעגל שמזין את עצמו - זה לא רק שנשים מחליקות בכ-10% ימינה, הפול של הגברים שהן מחליקות עליו יחסית מצומצם (כלומר נשים שונות מחליקות על גברים דומים), לפחות ככה קראתי פעם. זה יוצר מצב של90% הנותרים כמעט ואין התאמות, אז זה כמעט מכריח "להתפשר" ולהחליק ימינה כדי לא לפספס את המעט מאצ'ים הפוטנציאלים
2) עוד סיבה למה נוצר המצב בסעיף הראשון
3) אני יכול להגיד אישית שאני כותב אם יש חומר לכתוב אז דיי מסכים איתה כאן. אבל אם אין משהו שמושך את העין זה לא שווה את הזמן, רוב השיחות במילא נגמרות אחרי משפט. גם כשכותבות לי זה יהיה "היי" ב90% מהפעמים.
4) לגמרי מזדהה, והאמת מפתיע אותי טיפה שיש הבדל בין המינים. מניסיון אישי לפחות השיחות בצ'ט משקפות על הפנים את הדינמיקה במציאות (למרות שכן עוזרות להבין את הכיוון)
5) נראה לי שכאן היא נותנת לנו יותר מדי קרדיט icon_smile.gif

ולגבי הכלוב - ממה שהבנתי יש יחס הרבה הרבה יותר נמוך מ40-60 גברים-נשים, אז הכל מקצין. תוסיפי לזה אנונימיות ובכלל חגיגה
BlueBear
לפני שנה • 8 במרץ 2023
BlueBear • 8 במרץ 2023
1. מכיר את הסטטיסטיקה הזאת. להבנתי רוב הנשים מחפשות טייפ מאוד מסויים. בסופו של דבר יש הרבה דיבור על באדי פוזיטיב לנשים. אבל אז כשאת שואלת נשים, היא לא תצא עם גבר נמוך, שמן, קרח. כולן מכוונות לגבר שהוא 1.80, שרירי עם שיער שופע וזה אחוז מאוד קטן של הגברים. זה נכון גם לכלוב.
2. לא מפתיע. אני תמיד אמרתי שאישה שרוצה להכיר, רק צריכה ללכת לשבת בבר. לא משנה איך היא תראה, הצעות היא תקבל.
3. מסכים לגמרי. התמונות גנריות והמלל בפרופיל גנרי. כולן אוהבות לצאת לבלות וגם ערב בבית, אוכל טוב וטיולים בחו"ל. הנשים מקבלות פניות אז מבחינתן הפרופיל בסדר ואלה הגברים שלא משקיעים. אחרי יומיים, שלוש של הודעות מושקעות בלי הרבה תגובה (אלא אם כן אתה בסטנדרטים של סעיף 1), פשוט מפסיקים להשקיע.
4. יכול להבין. ההבדל בדינמיקה בשיחה וירטואלית ובפגישה הוא עצום. כמה צריך להשקיע ולתת תשומת לב עד שנפגשים ורואים אם בכלל יש שם משהו?
5. אחוז מאוד מאוד קטן מתחילים עם כל דבר שזז. בגלל שנשים רואות כל הזמן את האחוז הקטן הזה, הן מכלילות וחושבות ומגיבות כאילו ככה כל הגברים עובדים.
לא מצאתי את המקור, אבל זה מספיק:
https://www.youtube.com/watch?v=_6owuOXajPM
SupperNova​(שולט)
לפני שנה • 8 במרץ 2023
SupperNova​(שולט) • 8 במרץ 2023
הבעיה המרכזית היא שגברים לא יודעים להצטלם.
ולהוסיף חטא על פשע הם מצלמים תמונות שעל פי המוח הגברי שלהן יגרו אשה אבל זה בדיוק הפוך מאיך שהמוח הנשי עובד.
Women pleaser​(מתחלף)
לפני שנה • 9 במרץ 2023
Women pleaser​(מתחלף) • 9 במרץ 2023
מהמם
היה ממש כיף לשמוע דעה של מישהי שבאמת מנסה להבין את שתי הצדדים ולא באה בגישה של להאשים שום צד 🥰