שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך ייראו מסיבות ה- BDSM אחרי התחלפות המשטר במדינה?

Flupi
לפני שנה • 13 במרץ 2023
Flupi • 13 במרץ 2023
SupperNova כתב/ה:
כבר סגרו את מועדוני החשפנות (לובי של חכ״יות דתיות ופרוגרסיביות שהן לא האטרייה הכי ארוכה בסיר).

זה יגיע גם ל״מועדוני הזימה״. אני חושב שזה פשוט כל כך רחוק מאותן נשים שסגרו את מועדוני החשפנות שהן בקושי מודעות לזה.
בניגוד למועדוני חשפנות, מועדני בדסמ זה יותר underground.

אבל כן, ישראל נהיית דתית, מסורתית וסביר שייסגרו את המועדונים.

בולשיטטטטט
מועדני החשפנות נסגרו בגלל הפמניזם הגואה..!!!
ישראל לא נהיית דתית ולו לרגע…!
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 13 במרץ 2023
קטלב​(מתחלף) • 13 במרץ 2023
dark enlightment כתב/ה:
לא יודע אם התבדחת או לא אז...

אתה באמת מאמין שתהיה הפרדה בין גברים ונשים בכל המרחב הציבורי בכל מקום?
לא פה ושם אצל חרדים אלא גם באוכלוסיה החילונית כולה?

אתה באמת מאמין שיהיה חוק שעל כל הנשים בישראל להתלבש צנוע ושכך זה גם יקרה?

אם יהיה להם את הכוח, כן, תהיה הפרדה בכפיה. זה יתחיל בקטן. משהו מופרך כמו איסור הכנסת חמץ לבתי חולים. משהו קטן, שלא יעלה על הדעת, אבל קטן. ואם זה יעבור, ימשיכו כל פעם בקטנה, הלאה. איסור הכנסת חמץ לאוניברסיטאות. איסור כניסה בלבוש לא צנוע לבתי חולים.
לאט לאט. בקטנה. דברים לא סבירים שלא יעלו על הדעת. כמו חיפוש בתיק שלך אחר חמץ.
לאט לאט.
אם יהיה להם את הכוח, הם ישתמשו בו.
Peaky Blinder
לפני שנה • 13 במרץ 2023
Peaky Blinder • 13 במרץ 2023
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
הטופר המפשר
לפני שנה • 14 במרץ 2023
הטופר המפשר • 14 במרץ 2023
אני לא יודע. זו שאלה היפותטית. וכרגע לא הייתי עוסק בשאלות היפותטיות. הסכנה היא אמתית ומיידית.
אם זה ימשך, אנחנו נהיה משהו בסגנון תורכיה, הונגריה או גרוע מכך. ויש סכנה ממשית לפגיעה בכלכלה הישראלית,
בחסכונות ובכסף של כל אחד ואחת מאיתנו. ע"ע משברים כלכליים בסגנון מה שקרה ביוון, באירלנד, ארגנטינה ועוד.

מצד שני, זו אולי גם הדרך היחידה שהדבר הזה יעצר וזה יגרום לצד השני להבין את השלכות מעשיו. יש מחיר להקצנה הזאת.
אם לנו יהיה רע, אז גם הצד הצד השני צריך להבין שהוא ישלם על זה מחיר.

יש כאן מלחמה, ובשעה טובה המחנה הליברלי דמוקרטי התעורר מוכן גם לשלם את מחיר המלחמה הזאת במאבק על ערכיו.
יש לעשות הכל כדי למנוע את מעבר החוקים האלה,
ואם הם יעברו, אז אמצעי ודרכי המאבק יהיו שונים.

נ.ב: הודעה זו מיועדת אך ורק למחנה שלי, השאר מוזמנים ללכת לצפות בערוץ 14.
DomiNA O Hera{Sincerelyo}
לפני שנה • 14 במרץ 2023

תיקון קטן - סגרו בגלל מיכאלי, זנברג,שאטה , אתה יכול להמשיך.

DomiNA O Hera{Sincerelyo} • 14 במרץ 2023
SupperNova כתב/ה:
כבר סגרו את מועדוני החשפנות (לובי של חכ״יות דתיות ופרוגרסיביות שהן לא האטרייה הכי ארוכה בסיר).

זה יגיע גם ל״מועדוני הזימה״. אני חושב שזה פשוט כל כך רחוק מאותן נשים שסגרו את מועדוני החשפנות שהן בקושי מודעות לזה.

ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 14 במרץ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 14 במרץ 2023
מצד אחד בא לי להגיד- ראית יותר מדיי חדשות (בעיקר קשת ורשת). מצד שני- כבר היו דברים מעולם.
Snitch
לפני שנה • 14 במרץ 2023
Snitch • 14 במרץ 2023
.
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 14 במרץ 2023

Re: תיקון קטן - סגרו בגלל מיכאלי, זנברג,שאטה , אתה יכול להמש

זאב פטיש{סאדיסט} • 14 במרץ 2023
DomiNA O Hera כתב/ה:
SupperNova כתב/ה:

ושלא נשכח את איילת שקד שהפעילה חוק שלכאורה אמור לפגוע בלקוחות שמגיעים לזונות, בפועל החזירה את עונת הסרסרות ואת השוחד לשוטרים בכסף והטבות מיניות...