ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך ייראו מסיבות ה- BDSM אחרי התחלפות המשטר במדינה?

הטופר המפשר
לפני שנה • 14 במרץ 2023
הטופר המפשר • 14 במרץ 2023
אני לא חושב שיסגרו בתי זונות, כמו גם מועדונים וכו' בדיוק כמו שלא עשו את זה בארגנטינה או הונגריה. אין בזה צורך.
המשטר לא צריך את זה כדי לכונן את שרידותו. יש דרכים אחרות להגביל את חירויות הפרט או אופנים אחרים שבהם יכול הריבון לנצל את האזרח
הקטן לשימושיו.

החזרות ההיסטוריות סמויות מן העין. ואחד מהמאפיינים של המגמות הפאשסטיות בעידננו הוא העדרה של אסתטיקה פאשיסטית.
אין צורך לסגור בתי בושת או לערוך מצעדים של אנשים המצדיעים במועל יד ברחובות כדי לכונן משטר סמכותני \ טוטאליטרי.

להיפך, מה שמאפיין את המגמה הזאת היא וולגריות, גסות, נהנתנות, אדישות לסבלו של האחר והחלש, והתרכזות בצרכים של הקולקטיב השבטי בלבד.
מה שנקרה "america first" אליבא דה טראמפ.

אני לא חושב שכל תומכי הליכוד הם ביביסטים. להפך, אלה קומץ קטן. הטיעון המרכזי של הצד השני הוא למעשה "טיעון החמוצים": מה רע לכם בעצם? המסעדות מלאות, אתם נוסעים פעם\פעמיים לחו"ל בשנה, מחליפים אוטו כל כמה שנים, נכון ביבי לא מושלם והחרדים משנוררים, ויש יוקר מחייה אבל בסה"כ לא רע פה. אז מקסימום גנץ יכנס, וביבי טוב ליהודים, ושכל האחרים ישרפו "(תרתי משמע)).

אז זהו שזה אכן טיעון ולא דמגוגיה. אבל רגע, בזכות מי כלכך טוב פה? בזכות החרדים שלא מתגייסים לצבא וחיים על קצבאות? אולי בזכות סמוטריץ' שהשתמט מהצבא? אולי בזכות מירי רגב, רמי בן יהודה וחבורת הצעקנים הזאת?

כלכך טוב בזכות ההון התרבותי , הטכנולוגי , המדעי וכו' שמגיע מקרב הציבור שרובו ככולו לא מצביע לגוש נתניהו. ושנתניהו וכנופייתו במשך שנים בזים לערכים שלו בעוד הוא נהנה מהטובין החומריים שאותה אוכלוסיה יצרנית (לא כמה פרופסורים , אנחנו חצי עם לפחות,) מייצרת.

אז זהו שיש לי חדשות למחנה השני: אם אתם תהפכו את המקום הזה לאיזו רפובליקת בננות בסגנון תורכיה, למדינה שבה אנחנו לא נוכל לחיות בה ונוגדת באופן קיצוני את מערכת הערכים שאנחנו מאמינים בה, אני מבטיח לכם שגם לכם לא יהיה טוב ואתם תשלמו מחיר על זה. כולנו נשלם, אבל גם אתם.

זהו, מובן לי שלרוב אף אחד לא קורא שום דבר ולרוב אנשים קוראים מקסימום רק את מה שהם כותבים , אבל בכל זאת, לא יכולתי שלא להגיב על העניין.
מקווה שהיה סבלנות לקרוא.
לונדון
לפני שנה • 14 במרץ 2023

חוק החמץ המקורי מדבר על מכירה בפומבי מחוץ לחנות ולא בתוך

לונדון • 14 במרץ 2023
2008 אם איני טועה בית הנשפק פסק
שלמכור חמץ מחוץ לחנות הווה אומר פרהסיה אסור
בחנויות מסעדות וכל מקום אחר מותר למכור

לאכול חמץ בחוץ אם מישהו ינסה לפגוע בחופש הזה
לא תהיה ברירה אלא להפעיל את נשק יום הדין המיחשובי.

אלך ברחוב עם פיתה כי זו מדינת ישראל ו זה בדיוק מה שכתוב במגילת העצמאות

מְדִינַת יִשְׂרָאֵל תְּהֵא פְּתוּחָה לַעֲלִיָּה יְהוּדִית וּלְקִבּוּץ גָּלֻיּוֹת; תִּשְׁקֹד עַל פִּתּוּחַ הָאָרֶץ לְטוֹבַת כָּל תּוֹשָׁבֶיהָ; תְּהֵא מֻשְׁתָּתָה עַל יְסוֹדוֹת הַחֵרוּת, הַצֶּדֶק וְהַשָּׁלוֹם לְאוֹר חֲזוֹנָם שֶׁל נְבִיאֵי יִשְׂרָאֵל; תְּקַיֵּם שִׁוְיוֹן זְכֻיּוֹת חֶבְרָתִי וּמְדִינִי גָּמוּר לְכָל אֶזְרָחֶיהָ בְּלִי הֶבְדֵּל דָּת, גֶּזַע וּמִין; תַּבְטִיחַ חֹפֶשׁ דָּת, מַצְפּוּן, לָשׁוֹן, חִנּוּךְ וְתַרְבּוּת; תִּשְׁמֹר עַל הַמְּקוֹמוֹת הַקְּדוֹשִׁים שֶׁל כָּל הַדָּתוֹת; וְתִהְיֶה נֶאֱמָנָה לְעֶקְרוֹנוֹתֶיהָ שֶׁל מְגִלַּת הָאֻמּוֹת הַמְּאֻחָדוֹת.

בחוק הלאום לא הצליחו לדחוף מדינה דתית

ב) מדינת ישראל היא מדינת הלאום של העם היהודי, שבה הוא מממש את זכותו הטבעית, התרבותית, הדתית וההיסטורית להגדרה עצמית.
(ג) מימוש הזכות להגדרה עצמית לאומית במדינת ישראל ייחודי לעם היהודי.

Flupi כתב/ה:
חחחח שטויותתתת
פוסט הזוי…
לדעתי,מתאר בדיוק את המהות של מחאת ההפיכה שהוגעת ברפורמה המדוברת.

פחד מ״הדתה בכפייה״…נו באמת…
איפה היית בתור אותו/ה ליברל/ית שכתב את הפוסט הזה,לדוג׳ שעבר חוק החמץ בבתי החולים…

הרי זה ידוע שחלק ניכר מהאיסור בחג הפסח הוא לאו דווקא לאכול חמץ,אלא גם לראותו..
למה לא הפריע לך שפגעו באוכלוסיה גדולה מהחברה?

אותם הייטקסיטים שרצו להעביר כספים מעבר לגבולות המדינה…לא מצטייר כחלק מהפיכה? למוטט את הכלכלה המדינית..?🤔

שורה תחתונה..שתהיה הידברות שווה לשני הצדדים,אני בטוח שתהיה רגוע ולא תפעל כשה תמים בעדר תועה.
לונדון
לפני שנה • 14 במרץ 2023

חוסם תדרים הוא לא חוקי , כשתהיה כפייה החוק לא יעניין יותר

לונדון • 14 במרץ 2023
שינסו למצוא אותנו , אצחק כל רגע מחדש
לאחרונה בדקתי שהכל עובד מנגן ורץ
סיגגייט /DF /COMINT

bondman כתב/ה:
להבנתי בסופו של דבר המועדונים יסגרו,
אומנם זה יהיה תהליך איטי יותר ממה שחושבים מתנגדי ההפיכה המשטרית,
אבל מהיר יותר ממה שחושבים תומכי ה״רפורמה המשפטית״.

אחרי ההשתלטות על בתי המשפט, סביר להניח שמהר מאוד החרדים והדתיים יתחילו לחוקק חוקים כופים.

מי שמעלה על דעתו שהם ירסנו את עצמם,
פשוט לא דתל״ש.

בכל מקרה סגירת המועדונים הללו, זאת תיהיה הביעה הקטנה שלנו.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 14 במרץ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 14 במרץ 2023
מישלי כתב/ה:
איך נראו המסיבות בסגרים?
איך נראו המסיבות כשהיה צריך להציג טלאי ירוק?
כשהייתה חובה להגיע עם סמרטוט על הפנים?

מי ששיתף עם זה פעולה, ונירמל את זה עבור עצמו,
ינרמל ויתרגל כמעט לכל דבר.

על חלון אוברטון שמעת?

האם ידעת, מישלי, שמסכות מאוד אפקטיביות במניעת תחלואה?

הורג אותי המינוח הזה ״סמרטוט על הפנים״ כאילו אם אומרים את זה מלא זה הופך את זה לאבסורד ללכת עם מסכה בזמן מגפה במקום הדבר ההגיוני לעשות.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 14 במרץ 2023
Gbsisfem כתב/ה:
וואו כואב לראות שבאמת יש אנשים שחושבים ככה
זה ממש לא יקרה תהיו בטוחים בזה!!
מאיפה אנשים מביאים את זה

מההתבטאויות של ח״כים דתיים וחרדים.
בינתיים אלה רק פנטזיות, אבל אם יהיה להם כוח, למה לא?
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 14 במרץ 2023
קטלב​(מתחלף) • 14 במרץ 2023
פרלין כתב/ה:
מישלי כתב/ה:
איך נראו המסיבות בסגרים?
איך נראו המסיבות כשהיה צריך להציג טלאי ירוק?
כשהייתה חובה להגיע עם סמרטוט על הפנים?

מי ששיתף עם זה פעולה, ונירמל את זה עבור עצמו,
ינרמל ויתרגל כמעט לכל דבר.

על חלון אוברטון שמעת?

האם ידעת, מישלי, שמסכות מאוד אפקטיביות במניעת תחלואה?

הורג אותי המינוח הזה ״סמרטוט על הפנים״ כאילו אם אומרים את זה מלא זה הופך את זה לאבסורד ללכת עם מסכה בזמן מגפה במקום הדבר ההגיוני לעשות.

באוסטרליה דווח על ירידה של 97% בתחלואת זיהומי ריאה, כלומר שפעת\הצטננות.
97%
ירידה של 97%.
שוב, 97%.
רגע, יעילות של 97% זה הרבה או מעט?
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 14 במרץ 2023
נתון נאה לאוכלוסיית הסמרטוטים! הם בטח גאים!

ואין כמו סמרטוט גאה כדי לחזור לדבר על בדסמ.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 14 במרץ 2023
קטלב​(מתחלף) • 14 במרץ 2023
פרלין כתב/ה:

אני לא סתם סמרטוט!
י', תגידי להם!!!
ירושלמיתבדם
לפני שנה • 14 במרץ 2023
ירושלמיתבדם • 14 במרץ 2023
קטלב כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

אני לא סתם סמרטוט!
י', תגידי להם!!!

הוא.

ג'ילדההההההה.

זהו (:
מישלי
לפני שנה • 14 במרץ 2023

אתה

מישלי • 14 במרץ 2023
Peaky Blinder כתב/ה:
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

בזבזת את כל מכסת ה-ח' שלך לשלוש שנים הקרובות!

יש לי כמה בכספת אם ממש תצטרך 😉