ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איזה שיר ישמיעו בהלוויה שלכם?

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 במרץ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 15 במרץ 2023
כנראה שפשוט אשרוף את עצמי. לא חושב שתהיה לוויה. סתם חבל על השטח. גוף של אדם מת הוא חסר ערך. למעשה, לפרה מתה יש יותר ערך, לפחות ממנה אפשר להכין סטייק. לאדם יש ערך כשהוא חי, גופה מתה זה זבל, זה דומם, זה לא מרגיש כלום.
Adasha
לפני שנה • 15 במרץ 2023
Adasha • 15 במרץ 2023
What a woderfull world
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 15 במרץ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 15 במרץ 2023
מהצל את השרשור.
מעניין לדעת,
איזה שיר הייתם שמים לעצמכם בשוויץ,
בזמן המתת החסד, אם חס וחלילה הייתם נדרשים?

או במילים אחרות,
עם איזה שיר הייתם רוצים למות?
מרווה מכונפת​(מתחלפת)
לפני שנה • 16 במרץ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
כנראה שפשוט אשרוף את עצמי. לא חושב שתהיה לוויה. סתם חבל על השטח. גוף של אדם מת הוא חסר ערך. למעשה, לפרה מתה יש יותר ערך, לפחות ממנה אפשר להכין סטייק. לאדם יש ערך כשהוא חי, גופה מתה זה זבל, זה דומם, זה לא מרגיש כלום.

עדיין אפשר לנגן שיר ברקע.

כשסבתא שלי מתה, היא ביקשה לתרום את גופתה למדע. קרי - אין לוויה ואין שבעה. היא גם לא רצתה שתהיה כזו. בכל זאת נפגשנו כל המשפחה ובמשך שבוע סיפרנו עליה כל מיני סיפורים. בלי שירים, tho.
לנו זה היה משמעותי יותר ממה שלה זה היה משמעותי.

אז אני מניחה שאפשר היה לנסח גם את השאלה "איך היית רוצה שהאנשים סביבך יזכרו אותך אחרי שתלך, ובאמצעות איזה שיר הם יביעו את זה?".
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 16 במרץ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 16 במרץ 2023
מרווה מכונפת כתב/ה:
"איך היית רוצה שהאנשים סביבך יזכרו אותך אחרי שתלך, ובאמצעות איזה שיר הם יביעו את זה?".

אוקיי, השלמת חורים הגיונית.
"איך היית רוצה שהאנשים סביבך יזכרו אותך אחרי שתלך" - אני חושב שאשאיר את זה להם. אני לא חושב שאני ראוי להחליט בשבילם מה לחשוב עליי ולצמצם פרשנויות כשאני לא יודע מי אני, מה אני רוצה, למה אני עושה את מה שאני עושה וכנראה שגם בחיים לא אדע. שיהנו להעלות רעיונות.

"איזה שיר" - לא אכפת לי.
strand
לפני שנה • 16 במרץ 2023
strand • 16 במרץ 2023
You set the scene - love

שיר שהוא סוג של מנטרה לחיים שלי
והמשפט שאני הכי אוהב משם
There are people wearing frowns who'll screw you up but they would rather screw you down

אנשים ינסו לדפוק אותך בחיים, אבל מה שהם הכי ירצו זה להבריג אותך למערכת (באנגלית הscrew up ו screw down עובד יותר טוב)
anyzeany
לפני שנה • 16 במרץ 2023
anyzeany • 16 במרץ 2023
רוקפור - האיש שראה הכל
Silkyy
לפני שנה • 16 במרץ 2023
Silkyy • 16 במרץ 2023
הילדה הכי יפה בגן