שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסמ זוגיות, ילדים ומשפחה

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 במרץ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 23 במרץ 2023
כלבונת סקרנית כתב/ה:
מהתגובות אני מרגישה שכולם מתייחסים אך ורק לאספקט של המין ושזו סטיה ולכן חייבים להסתיר אותה. אני תוהה אם אמא ואבא מאושרים וזו הדרך שהם בחרו וזו הנורמה שלהם ומה שעושה להם טוב, אין דרך להסביר את זה לילדים?(תהיות לגבי מה זוג להטבים עושים? הרי הם גם במיעוט, למה להם זה בסדר ולזוג בדסמי לא? )

אני יכול לדמיין ילד שאומרים לו "אבא אוהב את בן הזוג שלו" וזה נשאר סבבה ובלי נזק פסיכולוגי.
איך את רוצה להסביר לבן שלך סאדו-מאזו? איך את רוצה לתת לבן שלך הספק שיסבר את האוזן בנוגע ללמה את מורידה את ראשך ומצייתת לפקודות בעלך? גם על קצה המזלג זה יהיה מטומטם, זו פרקטיקה שעוסקת בשליטה, בכאב, זה קונספט מורכב מוסרית ואת לא רוצה לדפוק לבן שלך את המוח עם שאלות על זה, המוח שלו לא מפותח, זה כולה ילד, תני לו לחשוב על דורה וסמי הכבאי.

ולכן אני אומר שבני אדם לא יודעים להתמודד עם חופש לאורך טווח זמן ארוך. את רוצה לשתף את הילדים שלך על BDSM? וטפ... איך לעזאזל מגיעים למחשבה הזו? איך? פשוט תגידי לבעלך לא לשלוט עלייך ליד הילדים, מה כל כך קשה פה? אני לא מתפלא שנתקלתי כאן במישהי שרוצה לנהל אורח חיים בדסמ"י ליד הילדים שלה, אבל זה כבר fucked up וחולני ברמה אחרת, אני לא מאמין שעוד לא אמרו לך את זה. מדובר בילדים. ילדים.
כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
CTAC DM כתב/ה:
את שואלת על בדסם כ lifestyle ולא משחקי שליטה.

זה עומק אחר לגמרי של התנהלות ומסגרת בדסמית. לרוב המסגרת היררכית אך לוו דווקא זאת הדינאמיקה הדיפולטיבית.

למשל בבדסם היררכי, ישנם חוקים או פרוטוקולים שמנהלים את יחסי הכוח והדינאמיקה, כאשר מגיעים ילדים הפרוטוקולים על פניו צריכים להיות כבר מבוססים וברורים לכל הצדדים.
למשל יש פרוטוקולים עבור בילוי עם אנשים ונילים או משפחה.
לדוגמה הגשה ושירות של השולט בשולחן משפחתי או חברי- זה לא מוזר בעיניים וניליות.
ברגע שמופיעים ילדים עושים אותו דבר כפי שציינתי קודם, בונים פרוטוקולים "פרווה" שעדיין מדגישים את ההיררכיה אבל לא יהיו בולטים מול הילדים כך שלא יעתיקו התנהגות החוצה והיא תראה מוזרה.
דוגמה נוספת אם הדינאמיקה היא פחות היררכית ויותר ddlg , אז ניתן לבסס חוקים הקשורים לחיבה מסוימת- מגע מסויים,חיבוקים, ליטופים, צעצועים (לא מין) שיכולים להיות ליד הנשלטת - למשל דובי קטן כמחזיק מפתחות, משהו שיהיה שם כעוגן לדינמיקה.
בקיצור כל העניין הוא משחק יצירתי על הסבטקסט מול הסביבה האסורה שזה משחק מנטאלי פרופר וזה הבסיס לעומק הבדסמי גם ככה.

לגבי הפן המיני,קינקי ופטישטי שעלו בדיון - אבא על 4 וכדומה, הוא יכול להישאר כפי שהוא, היות והוא גם ככה בחדר השינה או אחרי שהם נרדמים.

אני מקווה שזה ענה לך על השאלה.

בניית פרוטוקול זו גישה מאוד מעניינת שלא חשבתי עליה. מרגיש כמו יצירת מסגרת מוגדרת לאיך להתנהג (שזו גם סוג של שליטה בפני עצמה).
מאוד מעניין, תודה!
CTAC DM​(שולט)
לפני שנה • 23 במרץ 2023
CTAC DM​(שולט) • 23 במרץ 2023
כלבונת סקרנית כתב/ה:
CTAC DM כתב/ה:
את שואלת על בדסם כ lifestyle ולא משחקי שליטה.

זה עומק אחר לגמרי של התנהלות ומסגרת בדסמית. לרוב המסגרת היררכית אך לוו דווקא זאת הדינאמיקה הדיפולטיבית.

למשל בבדסם היררכי, ישנם חוקים או פרוטוקולים שמנהלים את יחסי הכוח והדינאמיקה, כאשר מגיעים ילדים הפרוטוקולים על פניו צריכים להיות כבר מבוססים וברורים לכל הצדדים.
למשל יש פרוטוקולים עבור בילוי עם אנשים ונילים או משפחה.
לדוגמה הגשה ושירות של השולט בשולחן משפחתי או חברי- זה לא מוזר בעיניים וניליות.
ברגע שמופיעים ילדים עושים אותו דבר כפי שציינתי קודם, בונים פרוטוקולים "פרווה" שעדיין מדגישים את ההיררכיה אבל לא יהיו בולטים מול הילדים כך שלא יעתיקו התנהגות החוצה והיא תראה מוזרה.
דוגמה נוספת אם הדינאמיקה היא פחות היררכית ויותר ddlg , אז ניתן לבסס חוקים הקשורים לחיבה מסוימת- מגע מסויים,חיבוקים, ליטופים, צעצועים (לא מין) שיכולים להיות ליד הנשלטת - למשל דובי קטן כמחזיק מפתחות, משהו שיהיה שם כעוגן לדינמיקה.
בקיצור כל העניין הוא משחק יצירתי על הסבטקסט מול הסביבה האסורה שזה משחק מנטאלי פרופר וזה הבסיס לעומק הבדסמי גם ככה.

לגבי הפן המיני,קינקי ופטישטי שעלו בדיון - אבא על 4 וכדומה, הוא יכול להישאר כפי שהוא, היות והוא גם ככה בחדר השינה או אחרי שהם נרדמים.

אני מקווה שזה ענה לך על השאלה.

בניית פרוטוקול זו גישה מאוד מעניינת שלא חשבתי עליה. מרגיש כמו יצירת מסגרת מוגדרת לאיך להתנהג (שזו גם סוג של שליטה בפני עצמה).
מאוד מעניין, תודה!

רוב אם לא כל הבדסם יושב על תבניות כאלה ואחרות,קרי סטיות,רצונות,צרכים וכו', חלקן מולדות וחלקן נרכשות.
אז למה לא לבנות להן מסגרת או לייצר חדשות.
הנושא הזה פחות מדובר כאן בכלוב וגם בפייס, הקהל מעדיף את הצד הסקסי של העניין.
מוזמנים לשאול שאלות בפרטי...אני לא איזה מומחה גדול, אבל יכול לשתף מהנסיון שלי.
sid​(נשלטת){נווד במדבר}
לפני שנה • 23 במרץ 2023
לא חיה בזוגיות כזו, אבל מילה מהצד החינוכי (מה לעשות, זה המקצוע שלי icon_smile.gif )

ילדים עד גיל מסוים (ובדרך כלל גם הרבה אחרי) תופסים מציות אחרת ממבוגרים.
אני יודעת שהנטייה היום היא מאד להנגיש הכל, ולהניח שאם רק נציג לילדים משהו בדרך שמתאימה להם - הכל יתאים להם.
במקרה הזה, כמו שהורים לא צריכים לערב את הילדים בריבים שלהם, בניהול הכספים בבית, ואפילו בחלקים משמעותיים ממערכת היחסים הרגשית בין ההורים - אני חושבת שגם אין צורך ועדיף שלא לערב אותם (גם לא ברמת ההסבר/ידיעה) בהתנהלות הזוגית שלכם (גם הלא מינית).
משני רבדים:
אחד, כאמור, הם צעירים מדי כדי להבין. ילדים חיים בעולם מושגים אחר. זה נכון שהם יותר פתוחים לדברים רבים, אבל הם גם יותר מקובעים ועדיין לא מוטטו מספיק מושגי יסוד בחיים שלהם כדי להבין שיש הרבה מאד אפור בין השחור והלבן, ומושגים מעולם הבדס״מ יכולים מאד מאד מאד לבלבל אותם.
השני, הוא שממילא מערכת יחסים רגשית בין הורים לילדים היא הרבה הרבה יותר מורכבת. אין מורה אחת שעובדת איתי שלא מספרת לי שמה שהיא יודעת לעשות יופי עם התלמידים שלה, אין לה שום מושג איך להצליח עם זה בבית עם ילדיה הפרטיים. וזה הגיוני. ולגיטימי. לא הייתי מעמיסה על מערכת היחסים העדיה והיפה והמורכבת של הורים וילדים גם את זה.
Mobius​(שולט)
לפני שנה • 23 במרץ 2023
Mobius​(שולט) • 23 במרץ 2023
הרעיון הוא לא לגרום לילדים קונפליקטים שאחר-כך תצטרכו להתפתל כדי להסביר, מה שרק יהפוך את זה ליותר אישיו בשבילם. זוג גיי כבר לא צריך להסתיר את הנטייה משום שהיא הרבה יותר מתקבלת בחברה; אבל אם הבן שלכם יגיד יום אחד לחבר או להורה של חבר (וילדים מספרים הכול!) שאמא קוראת לאבא "אדוני" או מנשקת לו את הרגליים כשהוא חוזר הביתה, זה ירים כמה גבות והוא יבקש מכם הסבר (או גרוע מכך: לא יבקש הסבר אבל יבין שמשהו לא בסדר במשפחה שלו, ואצל ילדים זה משמעותי מאד) ואז יהיה הרבה יותר מורכב לצאת מזה ויש הרבה יותר אפשרויות לטעויות. כל סטייה מהנורמה תצוץ מתישהו ותצטרכו להסביר אותה, אז או שתצמצמו סטיות כאלו מול הילדים, או שתהיו מוכנים עם תשובה מעולה בשלוף. בעיניי עדיפה בהרבה האפשרות הראשונה כי יהיה קשה מאד לנרמל להם בדסמ, ולא בטוח בכלל שצריך או כדאי.

במישור המעשי גם אצלנו יש פרוטוקולים: פרוטוקול נמוך מול אחרים שלא מכירים את הלייפסטייל (ובכללם הילדים) ושכולל כהנה וכהנה הרגלים וטקסים *שרק אנחנו רואים*, למשל לדבר בנימוס ולבצע מיד ובחיוך כל דבר שאני מבקש, או לא להתחיל לאכול לפניי; פרוטוקול בינוני שבו אנחנו פשוט זהירים ומוכנים לזה שבכל רגע מישהו עלול לבוא (למשל אחרי שהילדים הלכו לישון, או כשאנחנו בעבודה, או כשהדלת בחדר השינה סגורה אבל לא נעולה) אבל שכן מבטא את ההיררכיה שלנו; ופרוטוקול גבוה, שלא נראה לי שדורש הסבר.
כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
Mobius כתב/ה:
הרעיון הוא לא לגרום לילדים קונפליקטים שאחר-כך תצטרכו להתפתל כדי להסביר, מה שרק יהפוך את זה ליותר אישיו בשבילם. זוג גיי כבר לא צריך להסתיר את הנטייה משום שהיא הרבה יותר מתקבלת בחברה; אבל אם הבן שלכם יגיד יום אחד לחבר או להורה של חבר (וילדים מספרים הכול!) שאמא קוראת לאבא "אדוני" או מנשקת לו את הרגליים כשהוא חוזר הביתה, זה ירים כמה גבות והוא יבקש מכם הסבר (או גרוע מכך: לא יבקש הסבר אבל יבין שמשהו לא בסדר במשפחה שלו, ואצל ילדים זה משמעותי מאד) ואז יהיה הרבה יותר מורכב לצאת מזה ויש הרבה יותר אפשרויות לטעויות. כל סטייה מהנורמה תצוץ מתישהו ותצטרכו להסביר אותה, אז או שתצמצמו סטיות כאלו מול הילדים, או שתהיו מוכנים עם תשובה מעולה בשלוף. בעיניי עדיפה בהרבה האפשרות הראשונה כי יהיה קשה מאד לנרמל להם בדסמ, ולא בטוח בכלל שצריך או כדאי.

במישור המעשי גם אצלנו יש פרוטוקולים: פרוטוקול נמוך מול אחרים שלא מכירים את הלייפסטייל (ובכללם הילדים) ושכולל כהנה וכהנה הרגלים וטקסים *שרק אנחנו רואים*, למשל לדבר בנימוס ולבצע מיד ובחיוך כל דבר שאני מבקש, או לא להתחיל לאכול לפניי; פרוטוקול בינוני שבו אנחנו פשוט זהירים ומוכנים לזה שבכל רגע מישהו עלול לבוא (למשל אחרי שהילדים הלכו לישון, או כשאנחנו בעבודה, או כשהדלת בחדר השינה סגורה אבל לא נעולה) אבל שכן מבטא את ההיררכיה שלנו; ופרוטוקול גבוה, שלא נראה לי שדורש הסבר.

נשמע שמצאתם איזון טוב מאוד ודרך לשמור על הבדסמ מולם. מרתק, תודה!
ivy​(נשלטת)
לפני שנה • 23 במרץ 2023
ivy​(נשלטת) • 23 במרץ 2023
חולה על ההבחנה: או שאתם עושים בדסם כנשואים, או שהבדסם שלכם הוא רק קינק למיטה. חולה!
תומר ההוא​(שולט){כלבונת סקר}
לפני שנה • 23 במרץ 2023
ivy poison כתב/ה:
חולה על ההבחנה: או שאתם עושים בדסם כנשואים, או שהבדסם שלכם הוא רק קינק למיטה. חולה!

יש תרופות למחלה הזו.
מה שכן, לפרשנות צרה של הנקרא אין תרופות. כל אחד ואחת והיכולת שלהם להבין.
ivy​(נשלטת)
לפני שנה • 23 במרץ 2023
ivy​(נשלטת) • 23 במרץ 2023
תומר ההוא כתב/ה:
ivy poison כתב/ה:

יש תרופות למחלה הזו.
מה שכן, לפרשנות צרה של הנקרא אין תרופות. כל אחד ואחת והיכולת שלהם להבין.

באמת?? יו, תמליץ לי על אחת, בהתחשב בזה שאתה מבין בתחום כל כך!